Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

immáron sokadszor...
a végzetúr wiki nem hivatalos forrás, néhány elhivatott játékos szerkeszti
nincs rá utalás a játékon belül

attól hogy te lusta vagy ezt végiggondolni, még így van
mindenesetre, ha fel is tették valahol valamelyik kérdésemet, én nem tudok róla
dobhatom ezt a kis kedves sziklát?
Dátum: 2009.03.18. 15:20:50
Akkor én most tesztelném a Sanyi által leírt sírásdetektort
khmmkhmm, mikrofon próba...1... 2... 3...

Hogy lehet az hogy már több száz csp-t levadásztam és csak azért sem hajlandóak jönni az apró lények?
Minimális szerencsém van, közelében sem járok a misztikus szint*2+5 szerencse értéknek, áradniuk kellene a kisebbeknek, picikéknek, törpéknek, de leginkább az apróknak!!!
Így lehetetlen megoldani ezt a küldetést, mégsem megoldás hogy egy feladat heteket vegyen igénybe.

(remélem így kell ezt csinálni )
Idézet: Timcsiri - 2009.03.18. 14:30:21
Kgerry pártján állok! Miért kell a másik kérdéseit lefikázni?
na de ráadásul nem is az ővé volt, hanem úgy lopta
Ne haragudj, de hogy melyik nem telefonmárka az alábbiak közül, az egy béna reklám kérdés, akár szerepelt a legyen ön is milliomosban, akár nem.
Dátum: 2009.03.18. 13:41:03
Tényleg, nem hagynád abba a reklámhadjáratot?
Az történt hogy egy számolós kérdést jónak értékeltem...
Mennyivel kevesebb a párkák száma a köbön, mint Hófehérke törpéinek száma a négyzeten?
22
31
19
7

de ez nekem tetszik
Na, neked sem kell ám a szomszédba menni gonoszságért
Kissolyom, köszi, nagyon gondolkoztam hogyan is lehetne belőni ezt a szintet
Dátum: 2009.03.18. 11:32:24
Hát még ha ugyanezt privát üzenetekben is terjeszted
Dátum: 2009.03.18. 11:22:53
Fúú, olyan nekünk is van, csak bugos, nem mindig jön be
az se jó
A 81. Oscar-gálán 2008 legjobb filmjeit díjazták, megrendezésére 2009. február 22-én, vasárnap került sor a Kodak Filmszínházban, Hollywoodban, Kalifornia államban.
Hát, 2009-es Oscar díjak még nem kerültek átadásra, majd valamikor 2010 februárjában lesz az átadás.
Amiről te beszélsz az a 2008-as év filmjeivel kapcsolatos díj átadás
Légy szíves olvass vissza pár hozzászólást, nem kell messze menned, még ezen az oldalon van.
Igen, helytelenül alkalmaztad a névelőt, ami egyrészt helyesírási hiba, másrészt elég ciki egy MTA-val foglalkozó kérdésben.
Javítsd ki, azért kaptál rá helyesírási hiba értékelést, hogy meg maradjon a lehetőséged helyesen beírni.
Dátum: 2009.03.18. 09:49:59
Idézet: Miklós - 2009.03.18. 09:43:47
Elképzelhető, hogy a jövőben kialakítunk olyan mechanizmust, amellyel akár egy teljes szövetség hordát válthat. (ez nem igéret, inkább csak ötlet).
Nem lehetne ezt az ötletet igéret szintjére emelni?
Dátum: 2009.03.17. 22:15:19
Azért ne feledd hogy igenis tettek érte, felépítették a kamra épületét sok lét áldozva rá, hogy aztán naponta a sikeres elhurcolások után jöjjön annyi lé, amennyi egy sikeresebb vadászatból összejön.

Mondom ezt én aki hősiesen elmegy döntetlenezni, ha túl sokan elhurcolják
nem nekem, Kocosnak
Idézet: Kocos - 2009.03.17. 15:37:48
Mi tör fel a gejzírből?
sár
láva
forró levegő
forró víz


Ha a kiiro olvassa en azert adtam ra helyesirasi hibat, mert a gajzirbol johet forro levego is vizgőzzel keverve. Amugy a kerdes rendben van. ezt valami masra (tufa?) javitva a kerdes hibatlan.
Dátum: 2009.03.17. 18:45:51
Idézet: Birka - 2009.03.17. 18:29:04

-Amennyiben egy zsemle 27 Ft a boltban, akkor mennyi kp-t gomboltak le rólam a kasszánál optimális esetben, ha csak 7db zsemlét fizettem ki? 15%
7*27=?, aztán mivel fizethetsz készpénzzel, ahol kerekítenek és bankkártyával is, ahol nem, több jó válasz is lehetséges.


"kp-t gombolnak" Azaz egyértelműen kp-val fizetsz azaz 7*25=175 Huf
ennél kissé elakadtam, 27 forint egy zsemle, hetet veszel, az 189 forint, a boltban, mivel kp-ban fizetsz, ezért 190 forintot fognak kérni.
(nem egyenként kerekítenek, hanem a végösszegnél)