Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kvíz értékelésének rendszeréről
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
781. hozzászólás - 2009.03.18. 14:33:36 (Válasz Timcsiri #780 hozzászólására.)
Bocsánat de mi köze van az IQ-nak a telefonmárkákhoz? Merthogy most konkrétan erről a kérdésről volt szó. Egyébként meg ő írta be és kérdezte, hogy ez miért nem jó erre lett válaszolva ennyi.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5.40
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
782. hozzászólás - 2009.03.18. 15:08:08 (Válasz Timcsiri #780 hozzászólására.)
Idézet: Timcsiri - 2009.03.18. 14:30:21
Kgerry pártján állok! Miért kell a másik kérdéseit lefikázni?
na de ráadásul nem is az ővé volt, hanem úgy lopta
Pontszám: 5.40
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
783. hozzászólás - 2009.03.18. 15:10:45
itt és most bejelentem hogy mind az 50 eddig lefogadott kérdésemet loptam, egy kvíz könyvből.

az vesse rám az első követ, akinek a kérdését, még soha semmilyen formában nem tette fel senki:)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.33
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
784. hozzászólás - 2009.03.18. 15:21:53 (Válasz LanMaffia #783 hozzászólására.)
mindenesetre, ha fel is tették valahol valamelyik kérdésemet, én nem tudok róla
dobhatom ezt a kis kedves sziklát?
A hozzászólást cirip módosította 2009.03.18. 15:22:17-kor
Pontszám: 5.40
népszerűtlenKgerryFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
785. hozzászólás - 2009.03.18. 15:24:11 (Válasz Kissolyom #778 hozzászólására.)
Fogadsz velem?
Pontszám: 3.17
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
786. hozzászólás - 2009.03.18. 15:32:33 (Válasz Kgerry #785 hozzászólására.)
Drágám tudod hívő vagyok és naiv, amikor még pl a vacsoracsatában is kitakarják még a tejmárkát is sokszor akkor majd a milliomosban feltesznek egy nyilvánvalóan reklám kérdést. De tudod mit legyen igazad én továbbra is rossz kérdésnek fogom értékelni azt ami reklám és nem általános műveltség illetve nagy tömeg által ismerhetett dolog.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 6.71
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
787. hozzászólás - 2009.03.18. 15:34:43 (Válasz Kgerry #785 hozzászólására.)
Ha szerepelt ez a kérdés a milliomosban, az nem a kérdés értékét növeli, hanem annak a műsornak a színvonalát húzza le.
Jelen helyzetben teljesen mindegy.
Pontszám: 5.40
népszerűtlenKgerryFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
788. hozzászólás - 2009.03.18. 15:35:53 (Válasz Lanmandragoran #779 hozzászólására.)
A tiedhez hasonló primitív az bizony általánosítás, akár annak veszed akár nem ...
Egy csoportot képzel, amire egységes jellemzőt raksz... de persze nem várom el, hogy magyar nyelvtanban otthon legyél .... kicsit morbid, hogy pont nekem mondod, hogy szövegértésből 1es ...
De tudod mit...ha szerinted én egy hülye, primitív kis senki vagyok, akkor állok elébe, hogy veled szemtől szemben leülök egy műveltésgi vetélkedőre pár user előtt. És döntsenek a tettek, ne a szavak...

Amit én írtam az nem személyeskedés volt, a te hozzászólásoddal ellentétben....
Feltettem egy kérdést, hogy mi alapján lett rossznak minősítve a kérdésem... erre kapok egy kiokosító, lekezelő, nagyképű választ....
ahelyett, hogy annyit írtál volna: Bocsi... "reklámszagú" vagy "reklám jellegű" a kérdés, ezért kapott elutasítást....
Ennyit kellett volna és én elfogadom, és kussban maradok...
De magas lóról beszélni, fölényeskedni csak mert te irányítod vagy menedzseled ezt a kvíz részt nagyon kicsinyes dolog...

Ha már megkaptad ezt a feladatot, akkor lehetnél tárgyilagosabb és empatikusabb, vagy "vevőcentrikusabb"....
ugyanis ez az oldal is pénzből él... és több ezer forintot már én is áldoztam rá, de hogy többet nem fogok az ilyenek miatt az tuti...
És szerintem az oldal üzemeltetői (márha nem te vagy az) sem nézik jó szemmel, ha olyan "alkalmazottak" miatt veszítenek vásárlóerőt, akik arrogáns stílusukkal képviselik az oldalt...
Pontszám: 2.63
népszerűtlenKgerryFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
789. hozzászólás - 2009.03.18. 15:38:02 (Válasz cirip #787 hozzászólására.)
mert mit vársz olyan műsortól, ahol fekete pákó meg győzike játszik...?!?
ettől függetlenül mivel világmárkákról van szó benne, ezért benne volt...ahogy a coca-cola is, a pepsi is stb....
A hozzászólást Kgerry módosította 2009.03.18. 15:38:19-kor
Pontszám: 3.17
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
790. hozzászólás - 2009.03.18. 15:38:45
az ebben a topicban megforduló személyek játékosok, nem pedig az oldal üzemeltetői
a személyeskedés szöveget pedig szerintem nem kellene erőltetned, főleg nem ez után a hsz után
Pontszám: 6.17
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
791. hozzászólás - 2009.03.18. 15:39:35 (Válasz Kgerry #789 hozzászólására.)
nem tudom, én nem néztem, te hivatkoztál rá
Pontszám: 5.40
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
792. hozzászólás - 2009.03.18. 15:42:02
Komolyan nem érzed úgy, hogy eljutottál egy bizonyos szintre aminél már lejjebb nagyon nehéz menni? Azzal érvelni, hogy te fizettél érte míg mondjuk más nem és ezzel célozva arra, hogy a te mondandód illetve véleményed többet ér a másikénál esetleg ezáltal neked jogod van primitív vagy reklámkérdést feltenni illetve sértegetni akárkit is, nos azt hiszem minősít téged. Részemről erre a szintre már nem süllyednék le. A továbbiakban csendben maradok veled szemben.

Személy szerint Lan helyében nem is reagálnék erre nem éri meg.

Nos kedves barátom ez már személyeskedés volt.
A hozzászólást Kissolyom módosította 2009.03.18. 15:42:49-kor
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5.40
népszerűtlenKgerryFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
793. hozzászólás - 2009.03.18. 15:54:07 (Válasz Kissolyom #792 hozzászólására.)
Erről beszélek...
megint semmi konkrétum csak személyeskedés....

... miért is hittem azt, hogy értlemes választ kapok?!?! :S:S:S
Pontszám: 2.86
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
794. hozzászólás - 2009.03.18. 15:56:27
Mégis reagálok, neked hány hozzászólásban kell, hogy leírják, hogy reklám és nem mellesleg nem általános műveltség kapásból legalább 3-4-re emlékszem.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5.40
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
795. hozzászólás - 2009.03.18. 15:57:12 (Válasz Kgerry #793 hozzászólására.)
olyan régen megkaptad már azt a választ hogy a kérdésed érdektelen, reklám
belátom, kevés az én agykapacitásom ahhoz hogy kitaláljam, mit kellene még mondani hogy konkrétumnak tekintsed
A hozzászólást cirip módosította 2009.03.18. 15:57:53-kor
Pontszám: 5.40
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
796. hozzászólás - 2009.03.18. 18:25:47 (Válasz Kgerry #776 hozzászólására.)
Idézet: Kgerry - 2009.03.18. 13:59:58
Szia

Ne haragudj, de nincs igazad.
Jó lehet az utóbbi két hétben már nem találkoztam ilyen kérdésekkel... de előtte rendre. És!! Még a kvízolimpiában is volt 2-3 szinte mindig.
Azon kívül, hogy fogalmam sincs mi az a HKK, még utána sem tudtam nézni...mert 15 perc önmagában kevés lett volna..nem az, hogy még a másik 49re is válaszoljak.
Szóval nem véletlenül hoztam ezt példának....
Azt viszont továbbra is fenntartom, hogy az általam feltett kérdés abszolute egy általános műveltségi körbe tartozik, mert az aki már ült internet előtt (és azt hiszem ezt a végzetúr felhasználóiról feltételezhetjük) ill. aki már hazsnált mobil telefont az mind ismeri a felsorolt márkákat...

Szia!
Nem haragszom. De hol írtam én a feltett kérdésedről konkrétan? Ki is emeltem, hogy mire válaszoltam. Bocsi.
Pontszám: 6.17
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
797. hozzászólás - 2009.03.18. 18:28:37 (Válasz Lanmandragoran #779 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.18. 14:29:22
a szemedben úgyis csak egy szellemi toprongy vagyok

Szerintem is! ... szerintem is! ...
Pontszám: 6.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
798. hozzászólás - 2009.03.18. 18:35:37
Kezdenek elszabadulni az indulatok! (Hála az égnek, lesz bunyó a júniusi talin )
Szerintem higgadjatok le mindketten. Az értelmi színvonalatok - véleményem szerint - normálisan magas szinten van, de a dühötök ezt nem mindig mutatja. (De igen, mindkettő egy egysejtű, ha 2-vel kevesebb az IQ-juk fotoszintetizálnának... )
Szóval, vegyetek egy nagy levegőt! ... Majd fújjátok ki, mert különben megpusztultok és felejtsétek el az egészet.

Vagy folytassátok privát üzenetek formájában.

Uff, én beszéltem! ... csak minek?
Pontszám: 6.17
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
799. hozzászólás - 2009.03.18. 18:46:29 (Válasz Craslorg #798 hozzászólására.)
Nem bírom eldönteni, hogy ezt most nyugtatásnak, vagy uszításnak szántad
A hozzászólást cirip módosította 2009.03.18. 18:46:37-kor
Pontszám: 5.40
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
800. hozzászólás - 2009.03.18. 18:53:58
ne haragudjatok de azt veszem észre hogy néhány ember itt több száz v több ezer hozzászólással igencsak kiskirályt játszik itt.

feljön ide egy szerencsétlen játékost és leírja gondját baját, és már nem egyszer olvasom, hogy "már hányszor beszéltünk erről" és a többi. Értelmes válasz elég ritkán jön, és az sem tőletek, és tényleg sok a lehurrogás és hasonló. Kicsit figyeljetek már oda erre.

Az értékelés egyébként mindenki személyes véleményén alapszik, a végzetúrban nincs pontosan definiálva mit lehet elutasítani speciálissal, vagy nem általános műveltséggel. Ugyanis nincs ilyen definíció. Játszik ezzel a játékkal 12 és 50 éves is, és úgy gondolom különböző számukra az általános műveltség definíciója.

Továbbá nem tartom reklámnak azt, ahol egy márkára kérdeznek rá, nagyon sokszor találkoztam már, melyiket nem a Toyota v Skoda gyártotta típusú kérdésekkel, és reklám a melyik könyvet írt ez vagy az az író. Amennyiben ez reklám lesz, abban az esetben a Végzetúr illetékesei bizonyosan intézkedni fognak ez ügyben.

Ami pedig a Legyen Ön is Milliomos!-ban feltett kérdéseket illeti, véleményem szerint minden kérdés elfogadható itt, mert ott igazán műveltségi dolgokra kérdeznek rá, legyen az az 5.000-es vagy 40.000.000-s kérdés. (kivétel természetes a sztárjátékosok és egyéb bónusz adásokat).

Nem szeretnék a következő pár hozzászólásban olyan reakciót olvasni, ami a hozzászólásomból kiragad egy picinyke részletet és abba köt bele, mert ez a kicsinyesség netovábbja. Sajnos elég sok ilyet láttam már itt.

Köszönöm: LanMaffia
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.20
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője