Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi küldetések
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
181. hozzászólás - 2011.07.26. 10:54:14 (Válasz LanMaffia #178 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2011.07.26. 10:10:23
- V5-ről sajnos nincs képem, de mivel a V5 módosított szabályokkal megy, így oda is módosított szabályokkal mehetne a rendszer.
- ... - Ezért gondoltam egy minimális 20-as taglétszámú szövetségre,


Látszik, hogy el se olvastad V5 szabályait A max létszám 25 pl egy szöviben

Minél több kivétel van egy rendszerben, annál több a "bug" lehetősége, éppen ezért kell törekedni alapból olyan rendszerre, ahol lehetőleg nincs ütközés a különböző világok stílusai közt.

Tsebi, a 2 naponta klikkel kényszeríted az embereket arra, hogy helyettesük legyen, vagy scripttbe legyen a klikkelés. Tuti ez a célszerű? Miklós verziója ezzel szemben csak annyit kér, hogy légy tagja végig a szövinek, és lépj 2 szintet BÁRMIKOR amíg a szövi csinál egy teljes szett küldit. Jelentősen kevesebb időfügés...

- LGy és kiégett? kastélyépítéshez szerintem pont jól van belőve mert 10k LGY-t egy 10 tagú szövi fejenként 10 kalandból összedob, kiégett meg 10 tagnál a 100 5-ős kristályosító mellett a 2 szintlépéssel megvan, és vadászatkor is lehet találni, és már létezik AF képesség a lopás elleni védelemre.


Basszus van játék 100. szint alatt is! 50-70. szint közt, amikor ad 110 LGY-t egy 8 kalandos küldetés kvázi másra se menne el az LGY csak építésre. A kiégettel meg egyszerűen növelitek a játék költségét, önmagatok ellenségei vagytok? Persze van kiégett "védő" af szaki, amire tuti nem jut AFP 80. szintig kb! (V5-ön a top szint 86 jelenleg pl...)

Tessék már globálisabban gondolkozni. Okés, hogy ne a 2 tagu 20. szintű szöviknek szóljon a fejlesztés, de azért ne csak a 30+ taggal rendelkező 100+ szintű szöviknek. KOMPROMISSZUM!!!
Pontszám: 8.11
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
182. hozzászólás - 2011.07.26. 11:11:13 (Válasz Birka #181 hozzászólására.)
A doksit gyorsan végigfutva egyetértek Birkával... Ez a fejlesztés elég sok időbe telne és csak pár top szövinek és a tagjainak lenne jó, senki másnak, ilyen építési és küldetés feltételekkel.
NoFear - V1
Pontszám: 7.80
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
183. hozzászólás - 2011.07.26. 11:12:09 (Válasz Birka #181 hozzászólására.)
Biri tessék akkor javaslatot tenni hogy szerinted mi az elfogadható lgy és kiégett szám ami az építésre kelljen.

a küldetéseket meg más is kielemezhetné, ezzel is segítendő a fejlesztést, akár te is Biri.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.59
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
184. hozzászólás - 2011.07.26. 11:15:45 (Válasz NoFear #182 hozzászólására.)
A fejlesztés sok időbe telik? Ez legyen Baraty gondja (már bocsi Baraty )

Az hogy ideírod hogy neked nem tetszik azzal megint csak oda jutunk hogy nem lesz semmi a fejlesztésből, ugye lassan 2 éve téma ez a fejlesztés.
Aki véleményt mondd az jelezze is mi nem tetszik neki és esetleg javaslatot tehetne hogy miképp legyen jobb.
A miki féle szövi küldetés hamar unalomba fog fulladni.....
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.68
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
185. hozzászólás - 2011.07.26. 11:25:08 (Válasz Birka #181 hozzászólására.)
Tényleg nem olvastam el, én hibám Ez esetben ott lehetne a célszám kisebb. Illetve minden nagyobb számot igénylő küldetésnél egy 15%-os módosítóval illetni. Körülbelül.

2 naponta egyszer belépni szerintem nem egy nagy csoda, ráadásul van hibalehetőség is. És ez nem egy tamagocsizós kveszt sorozat, hogy majd lesz valami Helyettesek pedig most is vannak, epiknél pl. Egyébként a két nap az a minimum egy küldetésre, ettől tovább is húzódhat, tehát van ahol 5 nap lesz egy küldetés, annyi ideig kell checkelni. Kivéve a több küldetésből álló sorozatokat, ott azért a gyorsaság is lényeg valamelyest.

Én még mindig azt mondom, hogy jutalomként jóval több LGY-t lehet szerezni, mint amennyit a beépítés követel. A kiégett ősköves részt kiegészítem őskövessel, mint a kristályosítót, de 100 kiégett egy épületszintre nem sok, sok embernek. Illetve a küldetéses résznél lehet csökkenteni a számot, de úgy vélem ez is portyázásra ad okot, meg persze magas kristályosítónál szintlépéskor is kapunk egy nagyobb mennyiséget.

A fejlesztésnél 20 tagú szövetséget lőttem be, mint aki normál szinten tudja teljesíteni, úgy hogy akadnak nehezebbek is. V5-ön ez így nyilvánvalóan nehezebb, ott lehet egy százalékos csökkentést alkalmazni, ha megoldható, illetve ha ez megoldja a problémát szerinted.

kompromisszum az kell feltétlenül, ezért beszélgetünk itt most
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.01
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
186. hozzászólás - 2011.07.26. 11:28:21 (Válasz Tseby dr akula #184 hozzászólására.)
A sok időbe telik a fejlesztés-t arra értettem, hogy lehet, hogy ennyi idő alatt 2-3 másik eseményt is le tudna programozni, ami a szerver szinte összes aktív játékosának jó lenne, azzal ellentétben, hogy ez a szövetségi küldetéses dolog - főleg a jelenlegi feltételek mellett - csak egy bizonyos rétegnek hozna újdonságot.

Nem a saját érdekemben mondom, mert én valószínű ezekből úgyis kimaradok, de olyan szövetségi küldetéses rendszerben kellene gondolkozni, amit kisebb szövetségek is teljesíteni tudnának, kisebb kúttal, kisebb taglétszámmal, kisebb tagokkal... Mert azt értem én, hogy fejlődjünk gyorsan az alapelv, hogy vegyük az újabb cuccokat stb stb... De egy új karakter, ha normál ütemben is halad, legalább egy évbe telik neki, mire egyáltalán felér olyan szintre, ahol megjelennek számára a különböző dolgok amik színesítenék neki a játékot. De az odáig vezető út annyira unalmas, - általában szakizással telik - hogy addigra elég sokan megunják szerintem.
NoFear - V1
Pontszám: 6.71
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
187. hozzászólás - 2011.07.26. 11:35:50 (Válasz NoFear #186 hozzászólására.)
Alacsonyabb szinten azért nagyon sok lehetőség van, illetve elég hamar bejönnek a kalandok is. Továbbá azt is megjegyezném hogy egy kisebb karakter inkább épít egy nagy rakással hogy egy viszonylag nagyobb szövetségbe bekerüljön, mint hogy ő, mint legnagyobb szintű csináljon egy szövetséget. Legalábbis ez az ésszerű.
Tehát gyakorlatban egy 40. szintű karakter inkább belép a 60-asok közé, mint a 30-asokhoz. 40. szint pedig nem olyan hosszú fejlesztési idő, hogy ne lehessen kibírni egy új játékosnak, aki folyamatosan szembesül a fejlesztésekkel.

Szerintem
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.01
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
188. hozzászólás - 2011.07.26. 11:43:08 (Válasz LanMaffia #187 hozzászólására.)
Lan, ha valaki 2,5 év alatt lép fel 18. szintre, akkor a 40. szint 6 év

Ha lesz picit több időm részletesebben megnézem a doksit, de tapasztalat, hogy max 1-2 oldalra fel kell férnie 10-12-es betűmérettel egy doksinak ahhoz, hogy esélye legyen.
Pontszám: 6.88
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
189. hozzászólás - 2011.07.26. 11:50:48 (Válasz Birka #188 hozzászólására.)
Szerintem Miki nem azoknak tervezi a fejlesztést akik 2.5 év alatt lépnek 18 szintet.
Sőt azoknak semmilyen fejlesztést se tervez......
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.12
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
190. hozzászólás - 2011.07.26. 11:57:54
Én is végigolvastam ("szenvedtem" ).

Megjegyzéseim:
Úgy kell belőni, hogy olyan 50-60-as átlagos tagszinttől kezdve már lehessen esélye a szöviknek. Nyilván kezdetben nehezebb, a top szöviknek meg ujjgyakorlat az alap, de ez nem baj, lényeg, hogy teljesíthesse egy 20-25 fős szövi is. Az építésre azért minimum 3-4 nap kelljen a top szöviknek is, lent meg 2-3 hét. Azért nem több, mert lent ugye a többi épület sincs kimaxolva, így akár még növelhető is az LE költség, mert 5 millió, az kb fél nap a topban, de 60-as szinten 20 emberrel is 7-8 nap vadászatából megvan (30 CSP-vel számolva), az LGY meg pláne, így ezeket bátran lehet növelni. A kiégettnél szintén nem sok a 100, egy nullát még bőven mögé lehet rakni, bár sok helyen 1-1 embernek megvan ez a mennyiség.
A típusokat én személy szerint nem kavarnám, ls nem tenném véletlenszerűvé. Legyen bizonyos küldik elérhetősége kastélyszint függő, de legyen választható, viszont adott küldit nem lehet kezdetben 20, később több küldin belül megismételni. Sőt talán még jobb egy adott sorrend, mint a sima küldiknél, hogy 3-ből lehet választani és ha kész, jön a következő. Ha mindet megcsinálta a szövi, akkor jöhetnek ismételve, addig nem.
Előfeltételek: Nagyjából mindegy
Technikai rész: átugrottam
Jutalmazás: szintén marginális jelenleg, sok okos ember ügyesen be fogja lőni, ki fogja találni.
Sisak: Jó ötlet, 80-as szint sok, ha már 40-es szinten is végezhető.

Küldik
1 - OK*
2 - OK
3 - Nem ok. Még az ideiglenes átlépések miatt sem, szerencsét buknak vele és mivel ideiglenes, nem kapnak a végén érte semmit, kivéve, ha maradnak az új szöviben.
4 - Nehezen számolható, elég a később említett LE rablós
5 - OK, de elég 1 nap is, mivel 1 nap a szervezéssel is eltelhet és választható legyen a horda (ha épp háborúban vannak, vagy közben esik be egy háború, azok ne számolódjanak)
6 - Inkább bármelyik épületen összesen
7 - 100 vadászatból megvan, inkább legyen szövilétszám darab, amit találni kell.
8 - Vagy a szövi tagjai lépjenek X szintet, mint korábbi javaslatokban volt.
9 - Elég a győzz le, a kivégzés nagyon elhúzódhat és szintén választható legyen a horda
10 - Megoldhatatlan kisebb szövikben. Legyen valakinél a szavazatok 40%-a.
11 - OK
12 - OK
13 - OK
14 - Pókok megoldják, de a lebeszélősséget ki kéne zárni a küldikből.
15 - Negatív küldi (mint a veszíts X LE-t), nem javaslom.
16 - OK, 21-22 órás küldi.
17 - Túlcsordulás miatt alacsonyabb szinteken negatív hatása van. Itt is 90-95%-ot javaslok.
18 - Valaki használja még ezt az opciót? Amúgy érdekes lehet.
19 - OK
20 - Kivenném
21 - OK, Azúr nagyjai meglőve
22 - lsd. 8-as küldi
23 - OK, inkább, mint az 1 ÉP-s küldi.
24 - katakomba 1 nap, kész, de tőlem OK.
25 - OK
26 - OK, Lehet az a normál verzió is, mert a scriptet több tagnál elosztani kétséges.
27 - katás, inaktívak miatt nehezen teljesíthető, kivenném
28 - OK, mint fentebb írtam, pozitív küldik kellenek.
29 - Nőjön az össz szakértelem szint X-szel
30 - Fölös. Megkötöd és fel is mondod, sok helyen a játékot is tönkrevághatja, ha nincs portyázható ellen.
31 - Megint negatív küldi, nem javaslom
32 - OK
33 - OK
34 - Nem ok, magas szinten nagyon elhúzódhat a random miatt és szintén mesterséges csaták kellenek hozzá.
35 - OK, talán kicsit csökkenteném, nem mindenki pörgeti a küldiket, ahol nincs ilyen, ott sok nap lenne.
36 - Ez... ööö... hülyeség. Ott a máshol javasolt, nőjön a kútméret 5%-kal.
37 - OK, de legyen kevesebb, viszont mindenkinél szinttől függőt várjon el, különben 140-es szinten bevásárol sárgából és done.
38 - OK, de -"-
39 - Nem ok. Magas szinten még csak-csak, de 40-60-as szinten nagyon necces. Ne legyen ilyen szinten időkorlátos küldi.
40 - OK, célszám legyen kevesebb.
41 - Szöviküldi, ne egy tagra legyen ráállítva.
42 - Alacsonyabbak kilőve, vagy jóval kevesebb vagy csak a végén bejövő küldi.
43 - Nagy hatása lenne a randomnak, nem javaslom.
44 - OK, kamrázni kell, lehet több is az előírt mennyiség.
45 - OK, bár magas szinten nagyon nehéz ilyet találni, hacsak nem épp KH-s háború vagy más háború. Alacsonyabb szintekre nincs rálátásom.
46 - Nem jó. Bár éjszaka könnyebben megoldható, de ne akarjuk 30+ ember napi játékidejét, pihenését összehozni.
47 - Nem jó, le kellene beszélni, hogy pattanjanak le, amire nem sokan lesznek hajlandóak. Kivenném.
48 - Alacsonyabb szinten nem nagyon kivitelezhető, ne ez döntsön a licitről.
49 - Nagyon bonyolult, nem javaslom, pláne háború alatt necces.
50 - Itt sem igazán megfelelő, hogy azért 3 napig ne játszon valaki, mert a többiek még gyűjtik a kalandokat. Oldjunk meg X kalandot, mint fentebb és kész.
51 - OK, bár ez igazán a top szövik sajátja.

Összefoglalva sok tetszetős ötlet van, viszont a negatív hatású küldiket kivenném. Emellett viszont inkább egy fix sorrendet határoznék meg, mint a normál küldiknél, így csak 1-1 alkalommal kell igazán maximális összefogás. Semmiképpen nem jók azok a küldik, amelyek a magánéletből VÚ-ra szánt időt akarják összeostorozni egyszerre. A többi viszont jó.
Pontszám: 8.45
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
191. hozzászólás - 2011.07.26. 11:58:13
Igen, ez a fajta játékstílus elég ritka, és nehezen is művelhető.

Szerintem az 1-2 oldalas doksik elég összecsapottak és semmitmondóak, és valószínű a teszt után le van hordva a sárga földig. Nem azt mondom hogy az enyém jobb, de meg lehet fogni.

Fejlesztésben is szívesen segítek egyébként, 1 embernek elég sokáig tart megcsinálni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
192. hozzászólás - 2011.07.26. 12:02:36 (Válasz Birka #188 hozzászólására.)
Ne az ilyen karaktereknek fejlesszünk már, mert akkor még sehol nem lenne egy rakat dolog a VÚ-n.

A fejlesztési idő csökkenthető, ha fix sorrendben vannak a küldik. Baraty megcsinálja az első 10-12-t, utána eventezik, ha közeledik az utolsó, akkor megint leprogramoz 5-10-et, stb... Itt csak arra kell figyelni, hogy ne érhesse utol a vezető szövi küldetésekben a fejlesztést.
Pontszám: 7.60
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
193. hozzászólás - 2011.07.26. 12:08:58 (Válasz Birka #188 hozzászólására.)
"tapasztalat, hogy max 1-2 oldalra fel kell férnie 10-12-es betűmérettel egy doksinak ahhoz, hogy esélye legyen"

Mi vagy te Birka, HR-es aki önéletrajzot olvas?

Amúgy a 18. szint 2,5 év alatt nem értem minek került ide. Az ilyen fejlesztések nem pókoknak készülnek mindenki tudja.

Én egy normál játékosra gondolok, de nem 40-es szinten - bár tudom, hogy onnantól van kaland - hanem inkább egy jó 60-as mondjuk, ahol már van AF is stb... Amúgy igazad van, inkább belép a 60-asok közé, mint a 30-as, csakhogy a 60-asok se fognak tudni beépíteni egykönnyen: "5.000.000 LÉ, 10.000 LGY, 100 (kiégett) őskő" -t. 80-90-100 stb felett már ez sima ügy, főleg ha a karakterek többsége ilyen szinten van, de ha veszel egy szövit ahol mondjuk 40-80-ig vannak, a legnagyobb is csak 80-as, hát szerintem ők nehezen fogják ezeket teljesíteni, főleg így: "Ha megvan a Kastélyotok szintje 75. szintű ".


Szóval a lényeg, hogy az ötletek jók, nagyrésze tetszetős és tényleg színt vinne a játékba, tehát nem fikázni akarom őket, félreértés ne essék, csupán ezeket a számokat kéne finomítani nem kicsit, mert ezek bizony 80 és a fölötti karakterekre lettek tervezve nekem erősen úgy tűnik.
NoFear - V1
Pontszám: 6.72
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
194. hozzászólás - 2011.07.26. 12:28:14 (Válasz NoFear #193 hozzászólására.)
Az irányszámokat mindenképpen változtatni kell valamilyen szinten, igaz. Viszont ennek az épületnek sem 1 perc alatt kell felépülnie A LÉ okoz gondot szerintem legjobban ...

75. kastélyszinthez 75 darab küldetés-sorozatot kell teljesíteni, ami igencsak sok idő. Addigra már ők is nagyobbak lesznek
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.01
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
195. hozzászólás - 2011.07.26. 13:15:54 (Válasz Craslorg #190 hozzászólására.)
A véletlenszerűen azért gondoltam, hogy ne lehessen rákészülni, és ez ugye változatosságot is ad, de abban is van valami amit te mondasz.

3. Ez esetben legyen alacsonyabb szám, de egyértelműen a feltöltésen a hangsúly, nem hinném hogy az emberek csak úgy lépkednének oda-vissza. Ez esetben meg vállalják a büntetést
4. Lehet, viszont kell az 50 küldetés, ha lehet számolni beletenném. Kreatív korlátot 0-ás kreatívval is el lehet érni pl
5. Meggondolandó, igaz.
6. Mivel V5-ön nincs HT, így elég jogszerű.
7. 0,01 % esély. 10.000 inkább.
8. Igen, jobban megfogható dolog.
9. Szerintem nem gond hogy elhúzódik, inkább akkor a számot csökkentsük.
10. Igaz, csökkenteni kell célszámot. Százalékozni továbbra se szeretnék
14. yep
15. Epikusnál könnyen lezavarható, látható negatívok nélkül.
17. Szerintem az a pici túlcsordulás belefér, plusz így figyelni kell. Havonta egyszer.
18.
20. Érdekes valóban, kell pár tartalék küldetés.
21. Majd náluk is a kisebbek húzzák ki a bajból őket.
22. Na így meg ugye ütközés van. Vagy akkor bontani, hogy 10 tagotok lépjen szintet, és lépjetek 10 szintet küldetésekre, kb. ugyanaz, de mégse.
27. Katakombások nem számítanak.
29. Végül is...
30. Ezt érdekesnek tartom, felmondási idővel együtt is, mindenképpen színesítene.
31. Negatív? Figyelni kell. Vagy nem portyázni
34. Itt is a szövetség alacsonyabb szintű tagja hozzák majd a kötelezőt. De nem is tudom lehet-e Arénázni egyáltalán, majd meglátjuk
36. 15.000.000 LÉ-s kút 5%-a 750.000. Az bődületesen sok, Azúr meg szívbajt kap. Ez olyan kis számolgatós.
37. Én azt se bánom, ha nem sajnálja rá a LÉt. Persze hogy legkisebbet fog mindenki venni
39. Valóban, így túl nehéz. De az időkorlátot megtartanám, csak továbbtolnám.
41. De olyan meg már van. Ez olyan hajrá, hajrá, üssed őket móka
42. Valóban, célszámot csökkenteni kell. Illetve 50 kavicsért lehet új küldetést kérni
43. %-ot csökkenteni. És igen, jó kis próbálkozós.
46. Van benne valami, bár 8 óra egy pihenés.
47. Az meg a másik oldala, amit te mondasz. Bár a magam részéről nem ellenzem a lebeszélést, más küldetésekben is kellett.
48. Szövetségi küldetés, áldozat. Bár a számot lehet csökkenteni valamennyivel. De úgyis újratermelődik a nagy része, mire következőnek jön.
49. Háborúzik még valaki? Katakombások és pirosak nem számítanak.
50. De ugyanolyanok ne legyen már, inkább akkor számot csökkentsünk valamennyivel, de a 200 egy 20 tagú szövetségnek megoldható. 150 meg még úgyis.

És akkor még kell pár tartalék küldetés, ha valamelyik nagyon-nagyon nem jó.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.01
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
196. hozzászólás - 2011.07.26. 19:19:57
49445000 LE ha jol gondolom ez az ára a 25 szintnek ez egy v5-ös szövetség átlagát igen megdobja

Másik a v5 ön ha nem éri a tag a szövetség építési átlag felet akkor a gépezet hogy számolja a tagot 10%ban 50% ahoz mérten hogy épitett ? vagy a jutalomnál a 10% vagy 50%-t kapja meg a jutalomnak?

pl :lehetne hogy a kastély épitése nem növeli az átlagot és igy nem számit a tagok épitése vagy lefelezni 12-13 as szintre mert a manakonstrukció is csak 1/3 hatékonyságággal mükszik és onnatól küldizehtünk
Pontszám: 4.82
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
197. hozzászólás - 2011.07.26. 20:51:50
Az utóbbi időben nem követtem a fórumot éppen ezért nem tudom volt-e szó róla!
Ma bekerült egy új épület a Kastély amelynek a leírásába ez olvasható - Minden szintje 1%-kal növeli a vadászatért kapott AF pontok mennyiségét -

Ez szándékosan van csak a vadászatra és ha igen miért. Mért nem lehetett úgy megoldani, hogy az is kapja aki portyázik és nem vadászik! Pl. 0.5% vadászatra és 0.5% portyára. Vagy egy másik kizárásos alapú. VF-esetén a vadászatra jár az 1%, EH esetén a portyára jár! Ha egyik szaki sincs (ilyen kariból van a legkevesebb) is-is kapja vagy beállításoknál eldöntheti melyikre kéri és 30 napig nem válthat!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.93
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
198. hozzászólás - 2011.07.26. 20:53:38 (Válasz BlackSheep77HUN #197 hozzászólására.)
Direkt van így...
Pontszám: 5.88
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
199. hozzászólás - 2011.07.26. 20:59:52 (Válasz Birka #198 hozzászólására.)
Ok!
Az 1% csak a 25 szintig fog járni! Mert Miklós első hsz-ben mintha olvastam volna 150. szintről is?
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2011.07.26. 21:00:34-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.27
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
200. hozzászólás - 2011.07.26. 21:13:53 (Válasz BlackSheep77HUN #199 hozzászólására.)
25. szinttől más funkciója lesz az épületnek.
Pontszám: 7.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!