Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi küldetések
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
801. hozzászólás - 2013.10.23. 20:27:49
Akkor remélem, hogy a nagy kút, kevés aktív taggal jól jár.
Pontszám: 7.52
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
802. hozzászólás - 2013.11.08. 11:28:30
"Egyetlen napon menjetek el legalább x alkalommal vadászni!" szövetségi küldetésnél, nem számolja a vadászataimat. Teljes jogú tag vagyok, aktív voltam a küldetés sorozat megkezdése óta folyamatosan. A többiek jelenleg offline vannak, de előtte ők is elkezdtek vadászni, és a számláló ennek ellenére nullán áll.

Próbáltam írni az ügyfélszolgálatnak, de folyamatosan visszadobálta a kérdést "hibás paramétere" hivatkozva (amit szintén nem értek, mert eddig több kérdést is tudtam rendesen küldeni, és választ is kaptam mindegyikre).

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 7.83
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
803. hozzászólás - 2013.11.08. 11:44:09 (Válasz IceCold #802 hozzászólására.)
Próbálj meg kijelentkezni majd a belépés után 1 próbavadászatot indítani. Elvileg (sajnos) így működik...
Pontszám: 8.54
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
804. hozzászólás - 2013.11.08. 11:58:25 (Válasz Yaksee #803 hozzászólására.)
Köszönöm a választ! Igazad volt a ki-bejelentkezés után már számolja a vadászatokat.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 7.83
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
805. hozzászólás - 2016.03.09. 10:49:56
Szövetségi küldetések statisztikájában talán nem kéne látszania a piros tagoknak. Azt hiszem ez majdnem minden szövetségben áttekinthetőbbé tenné a statisztikákat, de legalábbis kikerülne pár felesleges sor.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.24
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
806. hozzászólás - 2016.06.15. 12:11:06
Nem tudom mennyire köztudott dolog, megosztom a játékos közösséggel, biztos van akinek ez hasznos infó, akinek meg nem újdonság, annak sem káros

ma, 10:18
Quellon
Üdv!

Vadásszatok X-et egy napon küldetés keretében indítottam tegnap 18:52-kor egy 100-as vadászatot, aztán néztem a meccseket és lefeküdtem, ma látom, hogy nem számolta bele a szövi küldibe az én vadászataim - legalábbis a statisztika úgy mutatja. A társaim megoldották a küldetést, de igen csak kicentizett lett így. Kérlek nézzetek utána, hogy miért nem számolta bele az én százasom, elég nagy bukta lehet ilyenből és nagy munka, sok áldozat mehet kárba, ha előre kiszámíthatatlan esetekben nem veszi figyelembe a küldetésben egyes tag(ok) vadászatait.


ma, 11:29
Baraty
Hali!

A vadászatok nem folyamatosan futnak a háttérben, hanem amikor a karakter kattint, akkor értékeli ki a program, milyen vadászatok futottak le az előző kattintás óta, ezért a tegnapi vadászataid technikailag ma futottak le. Ahhoz, hogy ez ne így működjön, alapjaiban kellene újraírni a program jelentős részét, erre sajnos nincs lehetőség. Szerencsére ez általában csak a szöviküldetésben okozhat gondot, ilyenkor nem érdemes kicentizni, és ha tudtok, inkább belépni egyet éjfél előtt, hogy lefussanak a vadászatok (egyszer-kétszer valszeg kézzel is be tudjuk írni utólag, ha emiatt lekéstek egy küldetést, de mindenkinek egyszerűbb az előző)

Baraty


ma, 11:54
Quellon
Köszönöm a választ, így értem mi történt és szerintem elfogadható a helyzet, csak nem tudtam, hogy így működik.
Viszont akkor annyit mondj még meg légy szíves, hogy ha 0 LE állásnál indítok egy 100-as vadászatot és egyetlen kattintás és oldalfrissítés nélkül bezárom a lapot (böngészőt), akkor a következő belépésemig nem tudnak kifosztani, mert a rendszer szerint 0 LE van nálam? Régen mintha nem így lett volna, anno úgy emlékszem abból (is) voltak a nagy fosztogatások, hogy az otthagyott vadászatokat dézsmálták a korábban kelők.
Vagy akkor a LE megjelenik nálam, csak a többi marad a következő kattintáskor/belépéskor regisztrálásra (TP-k, kincsek, kiégett kövek, szintlépések, stb)?


ma, 11:58
Baraty
Hali!

Le tudnak fosztani, az előbb gyorsan írtam, ezért kifelejtettem azt, hogy ha valaki megtámad, akkor is lefutnak az addigi vadászatok.

Baraty
A hozzászólást Quellon módosította 2016.06.15. 12:12:01-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.88
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!