Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Turul77

Oldal: 1234567891011
Én büszke vagyok arra,hogy csalás és bug nélkül hoztam össze egy egész jó karit
lett 23 bajnoki medálom például
és igen sokszor voltam bajnokiba csak második és igen örültem volna egy plecsninek,hogy értékeljék,bár én sose gondoltam arra,hogy adjon valami pluszt is
csak a tudat,hogy értékelve van
Egy atlag jatekosnak elkepzelese sincs, mennyi bug/kiskapu van. A vu kezdetetol mar boven 100 felett van a nagy reszben altalam vagy szovetsegi tarsak/ismerosok altal jelentet esetek szama a jatekos palyafutasom alatt.


erre nagyon kíváncsi lennék
és arra is,hogy hány játékos mennyit szerzett ezekből,és mennyi előnye származott belőle
Úgy vissza venném ezeket az előnyöket tőlük,és kíváncsi lennék akkor hol tartanának és milyen fos karijuk maradna ezek után
Hogy lesz megkülönböztetve az hogy azért szakítottam meg a kenelt mert elcsesztem és rossz állatot keneleztettem,vagy mert mégis hamarabb értem haza a melóból és kivettem,vagy csak kivettem mert épp mégis kellett az az egy állat a szintlépéshez mert ....stb ?
Vagy mert véletlen a harcoló állatokat küldtem kenelbe?Vagy mert szintlépésig elküldtem az állatokat és mégis hamarabb kellettek mint gondoltam volna?
szerintem ez sokakkal előfordult már
Ezek szerint akkor dug kihasználó vagyok a tudtomon kívűl?
Dátum: 2015.12.14. 16:32:05
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, Csatlóskristály.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, vörös kristályital.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: 2 hókristály, templomkristály.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, Csatlóskristály.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, 1 kiégett őskő.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, Karácsonyi süti.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály.

azaz 8 hókristály
ehelyett kaptam 6-ot
valamelyik nap is cumizott 1 de abba nem voltam biztos
Másnál is van ilyen gond,vagy senki nem figyelte eddig?
Dátum: 2015.12.11. 08:15:32
Nem jogos hogy amit össze szedtetek megakat korlátozzák ezzel egyet értek
Ahogy az sem normális hogy sok sok kari inspiracio alltal millió erőforrást kap,és ezzel hatalmas előnyre tesz szert
Vannak karik amiknek lo...sz se jár (a top 50 es az inspiracios karik közöttiek)
En igenis koltok a játékra es igenis pakolom össze a megakat ahogy az erőm es időm engedi es igen örülök hogy van egy lehetőségem végre hogy en is juthassak végre valamihez
Ezt a részét is be kellene látni hogy a top 50 es az inspiracios karik közötti kariknak lo..sz se jár
En megveszem a csomagot is mini eventbe es elkotom a 2 kovet is,szerintem igy realis hogy kivegyek megat
pont v5 a problémája mint mindig
A szövi közben elhalad mellette és az épület bónuszok is brutálisak lesznek a szintjéhez képest......
ez sem egészen igaz
ha nincs meg az átlag építése akkor csak az építésenek arányában kap bónuszt az épületekból adóan
Dátum: 2015.12.01. 05:30:20
A következő tárgyak(at) találtad: 2 Fehér kristályital, 2 Lélekgyémánt csomagocska, 2 templomkristály, 3 Kisebb portyázás itala, 2 mytokronit csomag, Platina, 2 kiégett őskő, 1 aranydukát, 3 szubplazma, 2 sisakszilánk, 2 A vadászat itala, 3 energiatégla, Energiakoncentrátum, hűségszilánk, Csatlóskristály, Kisebb térkapu stimulátor, Relikviaforgács
Dátum: 2015.11.30. 15:22:21
Nem volna rossz ötlet,de ehhez össze kellene fogni a világokba,hogy például kinek mire lenne szüksége
Mert oké kapok egy hétig csp-t.De mi van akkor ha valakinek Dunát lehetne rekeszteni vele?Vagy ugyan ez a helyzet a pp-vel.Ezek helyett kaphatunk italokat is akár.
Vannak szövi küldik,mini események,eventek,időziteni is lehetne hozzájuk
vagy szavazásra bocsátani,és amelyik a legtöbb szavazatot kap az érvényesülne,és akkor a karik vagy akár a szövik tudnának időzíteni és nem csak arra jönne a melós haza,hogy a millió csp vagy pp mellé kap még többet
Másik:
Nagyobb térkapu
hatás: +30% LE térkapus szörnyekből, minden “piros lény” dob kincset....
erre Miklós azt mondta,hogy így is elég ingyen tápot kapunk már tk-ból,bár nem lenne rossz
A XLIV. Beholder Találkozón a következő jutalmat kaptad: 3 Vadászat itala (-5 őskő)

Ez mi?
Olyan mint egy hatodik kerék forgatás.
Miért vagy mire??
Dátum: 2015.10.31. 08:03:32
az asztrális kincshez is sok kő kell,mivel ahhoz hogy legyen olyan kincsed előtte el kell utaztatnod csatlósod,hogy tudd neki a sárga és akármilyen bigyót adni ami természetesen lutri hanyadik utazás után dobja be a sárgát
egy utazáshoz kell asztrális kő amit ne felejtsünk el,hogy 10 őskő az ára ,azaz ahhoz hogy tudj kincset gyűjtögetni 20-70 őskőt előtte el kell költened rá,hogy vadászatból eshessen
lehet 1-2 helyen őskő nélkül kapni de az annyira minimális,hogy ki lehet vele törölni
mindegy,hogy ezt meddig tárgyaljuk tovább a v akkor is még fiatal ezekhez a feladatokhoz,túl sok minden kell még hozzá,és ezt a Behonak be kellene látni,amit nem igen hiszem,hogy fog
annak idején az építés átlagot is megreformálták,sok háborgás volt,hogy a kissebb karakterek szívnak ezzel,akkor kitalálták a jó megoldást és kaptunk időt,hogy meg legyenek a kisebb karik átlag épitése is egy nagyobb szövibe
most is ki kellene a határt tólni 100 szintig,mert például sok v6-os szövi és kari csak úgy elvan,nem érdekli őket,hogy minden klappoljon,csak játszogálnak
a 75-ös szint kevés miután nagyrészt aki aktiv már 70 es szintet elérte,és becumizta új feladatokat,nameg a többiek is,és esélytelen felhüzni inden szükséges épületet,szakit ennyi idő alatt,mert az kuva sok
Dátum: 2015.10.30. 16:55:03
Hát,hogy nyertél-e.....háááát
Dátum: 2015.10.30. 16:45:01
zöld (tapasztalat). 65. szinttől, ha manakonstrukciót használsz, és szövetségednek van asztrális állomása, akkor kapsz ilyet. A kapott mennyiség: 1 + asztrális állomás szintje /20. Tehát 40-es állomásnál 3-at fogsz kapni.

v6-on ez nem igen lehetséges teljesiteni,mivel nincs állomás,ezt igazán ki is lehetne venni például
És ha már felemelték a szintet 75 re,akkor akik sokat kaptak egy templomon belül mondjuk 2 feladatot jóvá is irhatnának nekik,mert azért annyi deki nincs a világon,és ezekből az új feladatokból legyen egy templomon belül 2-3 mert például mytokronit csomagot se tud mindenki nyitni,mert hát ugye honnan is szerezne.
Ezt jobban át kellett volna gondolni,nem így mély vízbe bedobni és be....ni a népet
A másik meg hol volt szó arról,hogy ez is fejlesztés alatt van?Mert erről nem hallottam.Vagy csak figyelmetlen voltam?
Dátum: 2015.10.30. 05:24:19
Nekem is benne van a 4 mitobigyós mellé a csatlós feladat plusz 2 köves is
úgyhogy szuper nagyon
Dátum: 2015.10.29. 15:53:26
Nekem 4 mitobigyos feladat van benne a templomba
Dátum: 2015.10.29. 15:40:05
Én éppen ezt írtam meg v6-os gondnak.
Válasz:

Szia,
A mytokronitos feladatok 70. szinttől jöttek, ezt felnöveltük 75.-re, remélem ez így segíteni fog.
Üdv,
Miklós

de szerintem nem sokat segít még 75 szinten sem igen teljesithetőek
és szürkére váltottam af-et,de persze nem esik vadászat közbe
Dátum: 2015.09.27. 17:36:36
Azért lettél te kiemelve,mert pont te vagy itt. Sok más karit is megemlithetnék mint inspirációs kari.
Amúgy azt had tegyem hozzá semmi bajom se veled,se a kariddal,te kihasználtad,én idegbajt kaptam a sok-sok óra itt töltött időtől.Lehet az a kari is ott viritana melletted,de mindezek mellet nem érdekelt,töröltem.
a próbléma azzal van ahogy ez meg lett oldva
sokáig szivtunk sok tp-s vadászattal,majd nesze neked sokan megkapták jó kis inspirációs szorzót
és igen ha vki most inditana karit marha sok előnye lenn és igen fullos karija
nem sajnálom tőled se csak marha igazságtalan és sz.patás másokkal szembe akik megszenvedtek a karijukért és az előnyükért
Dátum: 2015.09.27. 15:15:40
te azért vadásztál,hogy minél hamarabb toppba került,erről anno beszéltünk,és direkt tp-adós cuccba nyomattad,idézlek:"majd topp 50-be megerősödök" cim szóvaL
sőt anno kitárgyaltuk hogy melyikünknek mennyi a szorzója
nem álltam le vadászattal,és nem erősítettem karit,csak egyszerűen meguntam szorzó mellett,hogy állandóan nyomni kellett,hogy ne vesszen kárba,és erre se időm se energiám,se türelmem nem volt
és részemről ennyi volt erről a diskurzus
Dátum: 2015.09.27. 13:59:52
És mit tud az új piramis új fétise??
Dátum: 2015.09.27. 13:41:21
sehol nem voltál még mielött kitalálták inspirációt
tudom mit jelent mert volt kiskarim ami kapott 2.2 szorzóval ami azt jelentette h csak pp-t napi 100 at kapott
tk -t is többet mint amit élete birta
volt miből tartalékolnod,és amit szépen szerezgettél nem kellett költened
és anno sok sok pp italt is kaptál ajándékba amit más karik nem kaptak,mert nem jól számolt inspirációd,másoknak jól bemutattak h nem jár
több mint 100 szintet léptél inspirációdnak köszönhetően
marha sok táp előnyöd volt van belőle
sok karinak nincs
nekem volt mindkét kari,és tudom mi a különbség
pl egy hét alatt 800-1000 szb csata,mert ennyivel több pp-t kapott
semmihez nem kellett nyúlnom.annyi tartalékom volt,hogy sose tudtam volna elhasználni
eventeken ezáltal toppos volt a kari
stb stb stb

és ezt azért mondom mert regszám alapján egyidős volt a te karid az én kiskarimmal,tudom milyen előnyei származtak belőle
de megnézhetünk más inspirációs karit is,mert fél év alatt se léptek 50-100 szintet
és ezt honnan tudom,mert mind támadtam kiskarimmal,látom most hányas szintűek
Oldal: 1234567891011