Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csepigyozo

Oldal: 1
Ha helyesen válaszolsz az alábbi kérdésre, a mostantól számított 2. vadászatodra 10%-kal több lélekenergiát kapsz.
(Egy kérdésre annyi időd van maximum, amennyibe egy vadászat kerül. Ha értékelés van, azt is ki kell tölteni!)
A válaszra még 04:31 időd van.


Melyik filmben szerepelt együtt Hugh Laurie és Rowan Atkinson?
Fekete Vipera: Oda-vissza
sohasem szerepeltek együtt
Mr. Bean
Doktor House

A kérdésekről bővebben olvashatsz itt!

Nem fogom sorolni milyen hibákat találtam, csak ezt az egyet hozom fel.

Eddig kb. 10 kérdésem kapott rossz értékelést, és csak egy volt amit javíthattam is. Az én kérdéseimet kidobják, javítás nélkül, de mégis rossz kérdésekkel van tele a játék.

A skizofrén poént meg sértésnek veszem, mert én nem sértegettem még senkit, és nem is fogok. Annyit nem ér ez a játék. Remélem ebből nem gazdagodtok meg, mert akkor sokan elpocsékolták a pénzüket feleslegesen.

Én többet nem írok, és a választ se fogom megnézni.

További jó értékelést
Melyik botrány kényszerítette Nixon elnököt lemondásra?

Watergate
Irangate
Libia bombázása
Nem mondott le

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ez már a csúcs. Én nem fogok káromkodni, annál több eszem van, de azért elmondtam egy - két szitkot rátok. Ez nem játék már, ti más pénzével játszotok. Én nem fizettem érte, nem is szándékozom. De aki fizet érte, az nagyon át van verve.

KÖSZ a semmit!!!!!!!!!!!!!!!
Melyik a világ legnagyobb gyíkja?

az óriásgekkó
a komodói varánusz
a baziliszkusz
ezek közül egyik se

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ebben mi a hiba? És ha van benne hiba, akkor mért nem lehet visszaküldeni javításra?

Megkérem az illetékeseket, hogy a játékosok ne dobhassanak ki kérdést, csak értékelhessék azokat, és a szervezők dobják ki a kérdéseket. Ha lehetséges.
Dátum: 2009.03.25. 23:06:55
Nem rossz, nincs vele semmi gondom.

Mostanában egy kicsit labilis a rendszer, de ez még tűrhető. Ha megoldjátok a kvízkérdés értékelést,(mert sokszor hibákat csinálok, mert fáradt vagyok, és nem küldik vissza javításra, simán rossz és kidobják) akkor majdnem tökéletes lesz. Mert tökéletes nincs.

Volna egy javaslatom, ki lehetne tenni a név fölé, hogy mennyi a rendszeridő, mert most akarom magam kiszabadítani kínzókamrából, és a haverom egy kicsit jobban leütötte az illetőt, mint kellett volna
Most olvastam a válaszotokat.

A ban hiánya miatt hibásnak írni, amikor kapok olyan kérdéseket, ami Hkkról kérdez, vagy ilyen megye, ilyen falu. Én felvidékről származom, fogalmam sincs milyen megyék vannak Magyarországon, és nem is nagyon érdekel. Attól még a választ meg tudom keresni, mert ott a google, és aki nem tud megtalálni 5 perc alatt egy választ, az vagy nem ért az internethez, vagy tényleg speciális a kérdés.

Ha ez magyar játék, akkor figyelni kellene a határon túl élőkre is, szóval senki ne írja, hogy tudnom kéne a megyéket. Mert én is magyar vagyok, hiába van más személyim.

És a kérdést simán kukába küldték, esélyt se kaptam a javításra. Jobban figyelhetnének a játék szervezői a kérdések értékelésére, mert nem jön rosszul 1000 Le, mert már annyit kapnék kb egy jó kérdésért.
Hol található a Tádsz Mahal?

Pakisztán
India
Nepál
Kína

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Légyszives valaki magyarázza meg nekem, hogy ez mért rossz??
Az én éretségizett agyam nem fogja fel! Lehetséges hogy van benne hiba, de még nem találtam meg. De akkor mért nem kapok lehetőséget a javíttásra??????????????????
Ha helyesen válaszolsz az alábbi kérdésre, a mostantól számított 2. vadászatodra 10%-kal több lélekenergiát kapsz.
(Egy kérdésre annyi időd van maximum, amennyibe egy vadászat kerül. Ha értékelés van, azt is ki kell tölteni!)
A válaszra még 04:16 időd van.
Ha 16os számrendszerben ezt látjuk: "FF" Az tizesben?
255
100
1024
1000

Én kaptam egy ilyen kérdést. Most találjam ki mi az FF?????

Szerencsére jól válaszoltam, ami a 255, de ez is egy pocsék kérdés szerintem.
Ez igaz, de attól még rengeteg ettől rosszabb kérdés van.
És mért nem kapok én is kérdéseket, amiket el kellene bírálni??
Ki építette a Magyar Nemzeti Múzeumot?

Pollack Mihály
Hild József
Ybl Miklós
Zitterbarth Mátyás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ki az a barom aki nem tudja ezt, ez általános műveltség, és ott a google. Én kapok néha szerepjátékkönyvekről kérdést, az tényleg speciális. Nem érdekel, ha ez miatt hátrányom lesz, a játék tele van eszetlen hülyével, és ezért rossz a kérdésem .
Dátum: 2009.01.03. 19:49:10
Hali,

nemrég vesztettem 610 LE-t, amikor minden mellettem szólt. Most néztem utánna, a kivégzés szakértelem miatt kaptam ki. Mert eddig is volt hogy sebeztem 120at és kaptam 100at, de nekem már az is sok volt és én vesztettem. De most még volt 35 energiám és mégis kikaptam.

Valaki leírná, hogy működik a kivégzés. Az ő szakértelme szabja meg a kivégzési ponthatárt, vagy az én életenergiám? És az mennyi?
Dátum: 2009.01.03. 04:05:01
Ja, és látom vannak a fórumon szintek. Az csak a fórumra érvényes, vagy hatással van a játékra is. Itt arra próbálok célozni, hogy aki magas szinten van, az élvez-e valamilyen előnyt?
Dátum: 2009.01.03. 04:02:25
Sziasztok,

most jutottam el a szakértelemben a lopás tulajdonságig. Ha jól értelmezem, akkor csak a kiégett őskövet lehet ellopni? Vagy nem?Az igazi, felhasználható őskő biztonságban van?
Oldal: 1