Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tivornya

Oldal: 123456789
Dátum: 2014.11.09. 21:55:01
Kedves szövitársunk 200 fölötti csatát nyomott ma este is, mégis zokszó nélkül, elismerés, díjazás hiányában is precízen kitöltötte a táblázatot, amit SZB-re fejlesztettünk. Ehhez képest a "napi max. 50-60" emlegetett pp miatt minek rinyáltok? Kedves testvérünk nem szószátyár, nem rest, nem "lusta", mint az itteni rinyagépek, így számíthatunk rá! A lusta dögök miatt ne akarja megszopatni senki a többieket!
Dátum: 2014.11.09. 07:16:33
"Lusta vagyok" - azt hiszem, ezt nem kell megmagyarázni...

1. A mezőnkénti győzelmi arányt mutassa?
2. A szövetség összes támadását mutassa mezőnként?
3. A csapattagok név szerinti támadását mezőnként?
4. Fordulók kezdetekor törlődjenek az eddigi adatok, vagy egész héten keresztül halmozódjanak?

És ha ezek közül bármelyik is megvalósul, akkor is ugyanúgy kell számolgatni, jegyzetelni, hogy tisztába legyél a százalékkal/ütésszámmal/módosításhoz szükséges ütésmennyiséggel, stb...stb...stb...
Vagy ezt az egészet hogy képzeltétek? Aki eddig is vaktában ütöget, az ezután sem fog rajta változtatni, aki belemélyül az ezután is számol/jegyzetel, mert akomplex információkra van szükség egy taktika kialakításához, ami megvalósíthatatlan a játékélmény és sebesség drasztikus lerontása nélkül.
Dátum: 2014.11.07. 15:14:43
Erre még nem adott választ egyik sem, aki megint csak a "Játék megnyerése" gomb mellett kardoskodik, hogy mit is szeretne és hogyan is szeretné megvalósítani:

1. A mezőnkénti győzelmi arányt mutassa?
2. A szövetség összes támadását mutassa mezőnként?
3. A csapattagok név szerinti támadását mezőnként?

Ha erre konkrét és ésszerű választ adtok, akkor van miről folytatni az érdemi vitát, addig csak a szokásos rinyafaktor üzemel...
Ariel! Minden elismerésem egyébként eme esemény megálmodásáért, anno virtuálisan megveregettem a vállad
Dátum: 2014.11.07. 07:42:57
Annyit követelek még, hogy a rendszer automatikusan az ideális mezőkre támadjon helyettünk, csak be kelljen írni a felhasználandó pp-mennyiséget, különben nem veszek több követ! Köszi
Dátum: 2014.11.06. 20:10:29
Idézet: Ariel - 2014.11.06. 18:25:20
Idézet: Predatorok - 2014.11.06. 11:19:13
Eddig minden egyes szovetségnek tudtam a mezokre leadott tamadását minden korben.Ezért azt mondom elég az eddigi információ minden szovinek, ami van.

Nem az érdekel, hogy az előző napon az egyes szövetségek melyik mezőre mennyit ütöttek. Az érdekel, hogy az aktuális napon a saját szövetségem melyik mezőre mennyit ütött, anélkül, hogy ehhez minden féle külső programokat, táblázatokat kéne futtatnom/vezetnem.


Szétbontom a problémádat konkrétumokra:
1. A mezőnkénti győzelmi arányt mutassa?
2. A szövetség összes támadását mutassa mezőnként?
3. A csapattagok név szerinti támadását mezőnként?

Komolyan mondom, itt már annyira el vagytok szállva az ötleteléssel, hogy hihetetlen! Ha meg nem csinálják meg, akkor megy a hiszti továbbra is napi 24 órában, mint eddig...
Dátum: 2014.11.06. 14:44:41
Majd egy alternatív világban megteszem, ahol gerinc nélkül születek újjá
Dátum: 2014.11.06. 14:26:00
Örülök, hogy sikerült felébresztenem a normális embereket is, így remélhetőleg a rinyagépek háttérbe szorulnak...
Holló! Szeretném végre elfelejteni az ajnározásodat és örülnék, ha végre fordítva történnének a dolgok
Dátum: 2014.11.06. 09:50:07
Itt még mindig elvesztek a jelentéktelen mellékmondatokban, de a főtémát továbbra is kerüli mindenki. Na mindegy, ez már veszett fejsze nyele
Dátum: 2014.11.06. 06:32:48
Köszi Bio! Ezért szeretünk, mert te értelmesen, ésszerűen és teljes nyugalommal tudsz érvelni

KI vagy a játékban Kornmirror? Egyébként magyarázat: Holló ver el állandóan a döntőben(vagy még előbb), senki más. Tray-hez meg kezdek hozzászokni, mert lassan utolérem.
Dátum: 2014.11.05. 19:57:14
Arról szólt a sztori, hogy ismét csak a sírás-rívás megy a fejlesztők felé, totál nulla fantáziával megáldott embercsoport részéről. Erre írtam a saját témámat. Az egy teljesen más téma, hogy mennyire működik - szerencsére 24 emberből 22 még mindig aktív, ezért nehezebb is összehangolni a dolgokat, mint egy kihalt csapatban. De kötekedhetsz nyugodtan az alaptémát teljesen mellőzve...ez tipikus mentalitás bizonyos körökben, ha az érdemi témában vesztésre állnak. Van még mondanivalód?

Na mindegy. Amint látom, a hisztilobbi ezen a fórumon és ebben a játékban mindent elsöprő hatalommal bír...
Dátum: 2014.11.05. 17:59:59
Mindig mindenki mindenféle számításokkal jön, erre engem hurrogtok le, amikor a szövibajnokság kapcsán beszélek számításról? Tipikus kettősmérce, mint...
Dátum: 2014.11.05. 17:39:06
Sanyika! Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy egy szövetségi versenyben nem kell a társaiddal egyeztetni? SZÖVETSÉGI BAJNOKSÁG. Mi a szart akartok konkrétan?
Dátum: 2014.11.05. 17:24:25
Sajnos nem vagyunk előnyerők, mert hozzánk hasonlóan a többségnek is megvan a maga mutatványa Ez azt mutatja, hogy szerencsére nem a kényelmifunkciós játékosok vannak többségben, hanem a fantáziával és tettrekészséggel megáldottak Az, hogy ti impotensek vagytok szöviharcban, az bizony egyedül a ti személyes problémátok, hibátok és kritikátok.

OFF: beszarás, ami ezen a fórumon megy: napi 24 órában sírás-rívás ész nélkül és a játékkészítők terrorizálása, holott enélkül is az egyik legélvezetesebb online-játék a VÚ Lehet javasolgatni és ötletelgetni anélkül is, hogy a nagyhalált előadja itt sok okos...


Szerk.:
1. Bánatomra még egy darab bajnoki tornát sem nyertem meg, de rajta vagyok. Sajnos a Smaragd Holló, majd Tray kaliberű pókok elrontják ezt a részét a játéknak, de türtőztetem magam és nem sírok Miklóséknak
2. Január 31-én leszek 2 éves játékos. Mindenki eldöntheti, hogy régi motoros vagyok-e?
3. 1× kell 1 okosnak lenni a szöviben(durva, ha nincs egy sem ) és utána kényelmesen zajlik a folyamat időveszteség nélkül
4. Mi nem átlátható a Szövetségi Bajnokságban? Szerintem ez nem a fejlesztők hibája. Lásd 3. pont
Dátum: 2014.11.05. 17:02:17
Gondolom Te is az a fajta vagy, aki nulla befektetéssel, nulla fantáziával, nulla megerőltetéssel akarsz mindent Van egy rossz hírem: én(mi) nem számolgatunk, hanem tuti táblázatot dobtunk össze, ami magától kalkulál és a csapategységet is erősíti egy 25 fős szöviben. Bár elhiszem, hogy nálatok a zabhegyezés az élmény...
Dátum: 2014.11.05. 16:52:18
Minden aktív szövetségnek megvan a maga taktikája és módszere. Mi precízen tudjuk, hogy melyik nap melyik mezőn mennyi nyert csatánk van. Ez nektek miért okoz nehézséget? Miért mindig a játékkészítőktől várjátok a csodát?
Dátum: 2014.10.30. 09:54:12
Komplett hiba történt szervertől függetlenül, de azóta megoldódott...kivéve a minievent-hibákat.
Dátum: 2014.10.30. 08:35:12
Én meg sem kaptam a jutalom ork sört és az ünnepi emblémából is hiányzik 2 darab.
Dátum: 2014.10.27. 12:52:47
"legyen TÁNC" DIKO még mindig mismásol, holott 1 hete szóltam a szövetségi bajnoki miatti hibáért - másodlagos pontok alapján 2 pontot érdemeltünk volna, nem 1-et...Az ügyfélszolgálatos végezze már a dolgát, ha már elvárják a pénzbeömlesztést a kasszába!!!
Dátum: 2013.09.26. 11:02:32
...
Dátum: 2013.09.26. 10:58:38
...
Oldal: 123456789