Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Abigele

Oldal: 1234
Dátum: 2016.03.20. 21:38:07
Hely van bőven, és én érdeklődve várom a volna mit írnit....iszom szavaid, kérem az ötleteidet....;-)
És köszönöm, előre is...
Dátum: 2016.03.19. 09:20:20
Koszonom, es bocs a hulye kerdesert....;-)
Dátum: 2016.03.19. 08:03:01
Lehet hülyeséget kérdezek, de meg lehet a Top listában tudni valahogyan ki az aktív játékos? Nem a kari lapra gondolok, azt tudom. De csak ránézésr, akár miből ?
Dátum: 2016.03.19. 07:59:20
Sziasztok, V3-on kéne még egy aktiv tag a szövetségünkbe, hogy tudjunk részt venni az eseményeken. Jó lenne ha találnánk valakit, akár alacsony szinten is....;-)
Dátum: 2016.03.18. 13:09:08
Köszönöm, megkisérlem telepiteni, hátha segit. ;-)
Dátum: 2016.03.14. 13:57:10
Sziasztok, hosszú kihagyás után ma ismét elkeztem játszani mind három karimmal, V-2, 3, 5 világban. Sokat feljtettem, de remélem majd elő jönnek a dolgok. Kérdésem, hogy a kvíz olimpiát tabletről hogyan tudnám megcsinálni ? Ugyqnis maga a játék gyönyörűen megy, élvezhető, játszható, de ott valami olyant ir ki, hagy ez a funkció nem támogatot....persze az időt számlálja, csak a kérdéseket nem mutatja.....Valaki esetleg ????
Előre is köszi.....
Dátum: 2013.08.10. 17:57:00
A véleményeddel teljesen egyet értek, igen,a " nagyok" nem is hinnék, mennyi inaktív karakter van az alsó szinteken, én is azt tartanám jónak, ha lenne egy határ, ami után ha nem lép be valaki, mivel kap email értesítést nem elfelejti, egyszerűen törlődnének a használatlanok. És ezt a halott szövetségekre is érvényessé téve. Sok hasznuk nincs, mert a boksz zsákok alig adnak valamit....a játék pedig átláthatóbb lenne talán ?!

A szövegre is figyelj, mert kitalálni kell néha amit írtál.....bocsánat, de hemzseg a hiba!!!
Mi a Camembert sajt fehér bevonata ?

Liszt

Nemespenész



Zsemlemorzsa

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Kérdésed kiértékelésre került.

A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Még nem találkoztam hasonlóval sem...
Dátum: 2013.08.04. 17:08:33
Idézet: Little Richie - 2013.08.04. 16:36:30


Pl kisebb császári dekrétum: 14 / 21 / 28 hüségszilánk (annyi ahány napos a templomod, így kb nem is tudsz egynél többet használni templomonként), felhasználásakor egy feladat a végzet templomában teljesítetté válik.



ezt hol találom??? Mert egyik világban sem látom, sem a szilánk beváltásnál, sem a relikviáknál.....vagy félre értettelek???
persze, 4-et lehet most is, 100 kőért,ugye:)
Dátum: 2013.08.04. 16:32:29
Sziasztok,


kérdésem lenne, hogy esetleg a varázslói tulajdonságokat nem lehetne picit jobban felfejleszteni? Mert azt tapasztalom mind a 3 világban ahol van karakterem, hogy csak akkor tudok érvényesülni igazán,ha a harci szakértelmeket és tulajdonságokat növelem.
A vásárolható holmi is inkább csak ezekre épül,nem lehetne valami választási esélyt adni,hogy inkább a mágia és nem a fizikai harc felé fejlődjön aki akar???

Olvasgattam a Fórumon, s találtam egy beírást 2008-ból...nem tudom, játszik e még az illető, nem is nevezném meg, csak ide másolom egy részletét, mivel azt hiszem akár ma,most is írhatta volna....

idézet:

Azt én is nagy problémának látom, hogy a karakterek egyre hasonlóbakká kell, hogy váljanak! Én is ezt csinálom. (sajnos) nézem a toplista első 10 helyezettjét, és próbálom másolni őket, mit vettek, mikor vettek, mit fejleszthetnek. mert így sikeresek. (aki nem másolja őket, az nem lesz túl sikeres) de ha akarnám sem tudnám magam mássá tenni. Vannak az adott ősköves tárgyak, azokat kell megvennem, ha jó felszerelést akarok, és kész. NEM lehet választani! És itt a másik probléma.
TÁMADÁS lett a legfontosabb tulajdonság. aztán a védekezés, majd az erő. a nagy harcosok ezt nyomják fel extrém módon. ha én is erős akarok lenni nekem is ezt kell tennem. hiába akarok nagy varázsló lenni nem lehetek! egyrészt csak egyszer lehet varázsolni. nincs védő varázslat, nincs más alternatíva. míg szívóssággal akár 5ször is támadok egy körben, addig csak egyszer varázsolok. ehhez nem éri meg az IQ-t jobban fejleszteni, mint a támadást. SMARAGD hordát választottam, mert azt hittem, hogy majd a varázslatokra tudok koncentrálni. Ehelyett semmi előnyön nincs a mágiából. (az, hogy egy szinttel előbb megveszem a varázslatot csak a 2. szinten számított az energia lövedéknél, aztán már nem!)

idézet vége !

én ugyan nem smaragd hordában vagyok, de mindig, mindenkitől ezt hallom.....fejlesztés : Erő, Támadás,Védekezés.....
Dátum: 2013.08.04. 16:22:21
persze én sem 10-15-re gondoltam, esetleg 4-5, szintfüggően. Hogy az is érjen el sikert, aki lassabban fejlődik...

Nem sértődtem meg, nem értettem félre, ha az ember egy nyílt fórumban ír, akkor vállalja a kritikát....
Dátum: 2013.08.04. 15:55:30
Lehet, hogy smucig vagyok, ám ez meg egy ingyenes játék.....ám ebbe az irányba és ebbe a vitába nem mennék inkább bele, talán mindenki maga hivatott eldönteni, mire is költ.....érveket mondj, ne minősíts, kérlek!

Én felsoroltam szerintem miért nem elég a 3 kiváltható feladat! Szerintem !!!! véleményem az ugye lehet ??
Dátum: 2013.08.04. 14:56:26
Ha építek 530 kincspontért,akkor semmit nem fejlődöm és a Xenora sem marad sem erőm,sem Le-m....
Dátum: 2013.08.04. 14:53:51
Mit szoktam kiváltani?

1, Használj el 5 ősköves gyógyitalt! / ezt mindig,mert nem kővel játszom.....
2,Hosszabbítsd meg a prémium tagságod.....ha nem veszek követ,miből is?
3,most választhatok......a nevezd át egy állatod,/ismét kőért, és a költs el a kufárnál 3536 lélekgyémántot../ valami vacakra,mert ezen a szinten még nincs ennyiért értelmes relikvia....

tehát,ez a templom ismét elszállt számomra.....és még nem is említettem az Oldj meg...feladatokat.Vagy a nyerj a szerencsekeréken...t, mert az a másik kedvencem!! Volt,hogy a 28 nap alatt sem nyertem ritka kincset!
Szóval,ha nem költ az ember kőre,bizony elég nehéz.....
Dátum: 2013.08.04. 14:23:34
Köszönöm:)
Dátum: 2013.08.04. 14:21:56
Bocs, hogy bele szólok, de bizony az 5-ös világban 60. szinttel én is jártam úgy a Templommal, hogy kevés lett a 3 kiváltható. Végül ott voltam kész templommal, az utolsó hiányzott és nem is tudtam megcsinálni, mert nem minden volt az én szintemnek megfelelő feladat.....hiába a 23 nap.
Dátum: 2013.08.04. 14:08:23
Sziasztok,

hol tudom megnézni, mikor mennyit kaszáltam a Kínzókamrában lévő Uraktól és Hölgyektől? Nemrég véletlen ráakadtam, ezért tudom, hogy van, de most hiába keresem.....
Dátum: 2013.07.27. 21:01:38
Értem és köszönöm a választ!:)
Dátum: 2013.07.27. 20:38:48
és ha mindenki átmegy utána mi történik az üresen maradt szövetséggel?? Persze,nem biztos,hogy minden tag átlép,de tegyük fel hogy mégis....akkor??
Dátum: 2013.07.27. 19:46:53
Sziasztok,

Nem találtam ilyen témát,így ide irom a kérdést.

A 3. Világon egy aránylag kis szövit több taggal hogyan lehet össze olvasztani egy másik,kevés tagúval???
Egyenként kell átmenni??? Van mód másként??
Köszi a választ!!
Oldal: 1234