Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Dátum: 2015.04.05. 10:51:57
Normál napi ajánlatoknál is van egy fura tétel. 10db szubplazma 5 őskőért. A lélekkufárnál is ennyiért tudom megvenni.
Dátum: 2015.04.01. 13:30:44
Akkor próbáld ki a bejárati ajtóst is, hátha mégis.
Nekem engedte a pörgetést a V1-en.
Dátum: 2015.04.01. 12:52:59
+ Végzetmedál, az imént nyertem.
Dátum: 2015.04.01. 11:52:33
A lélekkufárnál nem lehet venni csatlóskristályt. Nem tudom, hogy ez hiba vagy sem, de a Húsvéti akció és vásárnál a friss hírekben ki van írva.
Dátum: 2015.03.30. 18:55:30
Max. befizetésnél, a mostani mini eventből kapható tárgyak közül négy is bekerült az ajándékhoz. 10 császári pecsét, 25 hímes tojás, 10 aranyszelence, 20 húsvéti ládikó. Eleve ezek közül 2 az aranyszelence és a húsvéti ládikó nem egyforma előnyt nyújt majd az azonos befizetések mellé. Lehet valakinek oltári szerencséje ill. fordítva is.
Még egy megjegyzés, hogy ez eddig a leggyengébb ajándékok amit a befizetések mellé lehetett kapni. Tudom, örüljünk neki stb., de szerintem ez 50%-os csökkenés, ha az ajándékok értékét nézzük(őskőben).
Dátum: 2015.03.27. 15:29:06
Valamikor a közeljövőben. Remélem tudtam segíteni.
Szerintem is kicsit sok ez az állat vonal, lassan Bestiák mesterei leszünk Végzetúrak helyett.
Ezek kötelező fejlesztések, akik nem csinálják, hátrányba kerülnek. Jó lenne egyszer egy olyan fejlesztés is ahol a végzetúrak 2-3 irányvonal közül választhatnak és a nem a kötelező utat kell követni mindig. Talán most is lehetséges lenne egy olyan ág ami nem a csatlóst fejleszti tovább hanem magát a végzetúrat. Pl.: Védelmi varázslatok csatlósok ellen, ami automatikusan kisül amikor egy végzetúr megtámad. Nagyobb fegyversebzés és hasonló dolgok, amik nagyjából egyenlő tápot jelentenének.
Dátum: 2015.02.11. 15:38:36
https://www.youtube.com/watch?v=wHx9VoVPLNg
Dátum: 2015.02.11. 13:42:11
Szintem*6-os szerencsém van a V1-en. Neked mennyi is van a 19. szinten?
Eddig csak a V4-en kaptam meg a Felemelkedés gyémántját, ahol kitörölhetem a s...-gem vele. Megemlíteném a szerencsém ott, karakterszint*3,1.
Mit csinálok szerinted rosszul mester?
Dátum: 2015.02.08. 11:23:46
Sajnos nem sok ötletem van a problémádra. Hasonló dologgal küszködtem miután a V4 beindult. A V4-es karim neve is eltűnt innen a többi mellől, így nem tudtam belépni. A világot meg ki sem lehetett választani. Az előzményekből kerestem rá arra amikor még minden rendben volt és így sikerült belépnem. Aztán az ÜSZ megoldotta a problémát.
Dátum: 2015.02.08. 10:30:45
Ha kijelentkezel az egyik világról(V4,V5,V6), akkor automatikusan kiléptet a többiről is, ha be voltál jelentkezve.
Dátum: 2015.02.07. 13:47:51
Ezt a játék megismerése és a saját tapasztalataim alapján írtam. Azt hittem neked is van elég(legalább elméleti szinten), ha már újrakezdő vagy.
A http://vegzetur.wikidot.com/ oldalt ajánlom figyelmedbe. Talán itt rá találsz olyan infókra a játékkal kapcsolatban, amit hasznosnak találsz.
Dátum: 2015.02.07. 11:10:08
Egy kuponért kaphatsz egy bronz relikviát, kettőért a bronz ezüstté változik, háromért az ezüst arannyá, négyért az arany platinává, ötért a platina mithrillé, és végül hat relikvakuponért és egy Kryxónium fókuszért a mithril relikvia átváltozik egy kryxónium fokozatú relikviává.
Dátum: 2015.02.07. 09:43:16
Lehetséges még az is, hogy elfogyott a csatlóseledeled.
Dátum: 2015.02.07. 09:39:40
Akár már az 1-es szinttől gyűjtheted a lélekgyémántokat. Kalandok teljesítéséért kaphatsz. Ezenfelül lélekgyémánt csomagocskából is szerezhetsz szinted * 3 darabot. A lélekgyémánt csomagocskát szerencsekeréken ill. Templomi jutalmakban kaphatsz.
--------------------------------------------------------------------
Kaland hossza Jutalom mennyisége (x a tapasztalati szint)
2 részes x/2 lélekgyémánt
3 részes x*0,75 lélekgyémánt
4 részes x*1 lélekgyémánt
5 részes x*1,25 lélekgyémánt
6 részes x*1,5 lélekgyémánt
7 részes x*1,75 lélekgyémánt
8 részes x*2 lélekgyémánt

Forrás:wikidot.com
Dátum: 2015.02.06. 17:56:44
Kb. 50db-ból egy sem. Kíváncsi vagyok, hogyan lesz ez? Randomra bízni ezt kicsit abszurdum. Másik kérdés az, hogy eshet -e több is, mert elvileg nincs korláthoz kötve. Ezért az is lehetséges, hogy egy karakternek már több is esett.
Ezt nagyon el ....
Dátum: 2015.02.04. 18:58:57
A 34. 4x4 templomomnál járok, de még nem találkoztam olyannal amelyikben csak egy lett volna az említettek közül. Már annak is örülök, ha a háromból csak kettő van benne.

؟Peches vagyok.

Egyébként megkérdezhetem kiről írsz? Téged könnyedén megtaláltalak mivel írtad, hogy 18-as szintű vagy és a bemutatkozószöveged elolvasva rájöttem(nem volt nehéz), hogy te vagy ...
Dátum: 2015.02.04. 16:28:09
Rosten, próbáld ki. Menny el vadászni, amikor meg van egy állatod, idomítsd be. Kezd el kenneleztetni amikor meg meglesz a 200. szint, szólj(TK-t is használhatsz kiképzésre).

17. szintű kisnyugdíjas karakter akinek nem futja a nyugdíjából kőre, kennelezteti szegény állatkáját, hogy meg legyen a hőn áhíttatott 200. szint. Közben naponta egyet portyázik+1-et forgat és eközben csinálja folyamatosan a 2hetes templomokat, hogy legyen TK-ja. Ja, hogy válogathat a templomok közül. Elárulom a legjobb templomban is 4 olyan van ami nem jó egy (kicsi)pók karakternek, de csak akkor, ha az ősköves feladatokat kitudja lőni dekrétum nélkül. Szóval ő őskövet a hűségszilánkból szerezhet, mivel a TK-t gyűjti a kiképzésre. 2 hetente a 4x4-es Templomban a feladatok minimum 5-6 követ kérnek. Ez 30 húségszilánk, amitől csak kicsivel többet tud szerezni a napi ajánlatok jóvoltából ill. szerencsekerékből is pörgethet(napi 1-szeri pörgetés). Tehát, ha nagy szerencséje van összeszedi a havi 12 őskövet. Szóval most már csak a templomot kell csinálni, dekrétumot LE-ből válthatja ki. 3 dekrétum mivel ha 4-et szeretne akkor már 100 kőért kellene megvenni a Templomi dekrétumot amire megközelítőleg 1évig kellene gyűjtögetnie.
Ezeket érdemes dekrétumozni egy póknak.
- Szerezz X TP-t! (~1 szintnyi TP)
- Költsd el az összes cselekvéspontodat! (nem kell részletezni)
- Vadássz 50-et egyetlen napon, és még aznap lépj be a Végzet Templomába! (szintén TP tömés kevés LE)
- Növeld meg a taumaturgiádat 3-mal a karakterlapodon! (Ez változó. Lehet erő, mágia, egészség is. Max. 2 TÖ növelős feladat lehet egy 4x4-es templomban.)

Ezekből minimum négy benne van egy templomban(4x4)

A tulajdonság növelés egy ideig tartható, de mivel a pók nem rohan végi a szinteken, akkor előbb utóbb teher lesz a számára. Mivel 3 TÖ növekedés plusz 1 amit majd a templom ad a következőnél már jóval többe kerül a TÖ növelés és ez még csak egy templom volt. Ha 1évben megszeretné csinálni mind a 26-ot akkor igen csak sokat kellene költenie a TÖ-re és csak ezt a 4 tulajdonság növelést kéri a templom. Természetesen TÖ növekedést LE-s dekrétummal kiváltani abszurdum. Ezért inkább növeli a TÖ-t, míg képes rá.
A dekrétumra elköltött LE valamint a kért TÖ növelés sok LE-be kerül neki. Eközben kis szinten a szakértelemmel kellene foglalkoznia, nem "elszórni" az LE-t, de ha nem csinálja a templomot, akkor mikor gyűjti a TK-t a kiképzésre.

A napi ajánlatból évi 120, valamint kipörgethet a szerencse keréken is Tk-t. Pörget évi kb. 10db-ot. Összesen 130TK évente. Ha minden templomot megcsinál egy évben 208TK. A jutalmaknál van amikor +1TK van, ezért a templomból éves szinten megközelítőleg 220TK jön szerintem. 130+220=350. Tehát mennyi idő is kellene neki, hogy legyen egy 200-as szintű állata? 2-3 év? Természetesen ehhez az eredményhez pörgetni kell a templomot, nincs válogatás.
Napi egy portyával plusz egy pörgetéssel, "lehetetlen" ezt megoldani.
Dátum: 2015.01.29. 11:29:00
Akkor én mit szóljak? Az előző V4-ről 3500 követ hoztam erre a V4-re. Most meg még vásárolnom kellett volna követ, hogy meg kapjam a pajzsot és a relikviát. Köszönöm, inkább nem kell.
Dátum: 2015.01.28. 10:16:01
Nálam is múltkor félóráig áramszünet volt, nem tudtam VÚ-zni. Írtam az áramszolgáltatónak, hogy kompenzációt kérek, de még nem jött válasz.