Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Ahogy többen is leírták, lehetne a szilánkból egy új bajnoki medál(sárga, zöld, hupikék mindegy) ami ugyan azt a plusz +1 tulajdonság bónuszt adná mint a többi medál. Azonban meglenne különböztetve a színe által a két másik bajnokitól. Leprogramozása szerintem nem lehet nagy gond.
Akár nyújthatnának ezek az összerakott bajnoki medálok olyan pluszt is, amivel idővel esélyesebb lehet a normális bajnoki címre a játékos. Itt arra gondolok, hogy az új medál nem adna mínuszt a bajnoki viadalokon, mint a másik két medál.
Dátum: 2015.12.04. 19:48:46
Üdv!
Az igaz, hogy a prémiumosok kikapcsolhatják, de akkor ők sem tudják azt használni. Ennyiből szerintem azért korrekt.
Ez végül is, annyi pluszt nem ad a nem prémiumos játékossal szemben. A szplazmával támadott játékos semmilyen veszteséget nem szenved. Legfeljebb olyankor, van belőle hátrány amilyen a mostani helyzet a Halál Angyalainál.

Szerintem a prémiumosok 98%-ának ez a lehetőség nincs bekapcsolva.
Dátum: 2015.12.04. 19:26:34
Idézet: NecroManci - 2015.12.04. 19:16:30

miért lehet a prémeseknek (nekem is ) , ezt kikapcsolni??


Ez a prém előnye. Ha nem akarom, akkor ne támadjanak már plazmával!
Dátum: 2015.12.04. 19:12:28
A második legnagyobb lélekkúttal(116M) ti rendelkeztek a V2-őn, míg ők 46M-es kúttal. Az ok az, hogy szeretnének egy kis LE-hez jutni(gondolom én).
Nemrég 1-2 nagyobb tag elment tőletek, így célponttá váltatok az ő számukra.
Ellene annyit tudtok tenni, hogy 60% alatt maradtok, valamint a prémium karakterek kikapcsolhatják a beállításoknál az "Amíg prémium tag vagyok, nem akarom, hogy szubplazmával támadhassanak" opciót.

Nem csak azért támadtak benneteket, mert kicsik vagytok, hanem nagy a kutatok is. Ezért nekik megéri szplazmát használni.
Az éremnek két oldala van. Tegyük fel valamelyik szövetség megtámad egy hasonló, vagy valamennyivel kisebb(ütőtávon belüli) szintű játékosokból álló szövetséget. A védekező játékosok között ott van egy jóval magasabb szintű is, de nem éri el az ellenfeleit csak szplazmával. Miért is ne állhatna be ő is a csetepatéba. Én nem látok semmilyen kivetni valót benne. Sajnos most ti a másik oldalon vagytok. Ha jól emlékszem a V1-en az Azúr Légió is kihátrált már kisebb szövetségek által indított háborúkból.
Dátum: 2015.11.29. 22:35:56
Szerintem mindennek meglehetne az értéke ősi aranypénzben, ha már úgy is ez a neve.
Miért is ne, így mindenki ahhoz juthatna hozzá ami neki kell.
Akár, csak a találkozók alkalmával megszerezhető relikviákat is ide lehetne sorolni. Így azok is hozzá juthatnának akik külföldről játszanak ill. nem tehetik meg azt, hogy elmenjenek a találkozóra.
Természetesen az árakat úgy belőni, hogy az legyen kihívás. Nem tudom milyen %-kal esik ez aranypénz, de ebből kiindulva lehetne az árakat tervezni.
Dátum: 2015.11.29. 21:20:44
Az ősi aranypénz lehetne az a valuta, amit egy kufár sem tudna visszautasítani. Ezért bármilyen erőforrást hajlandóak lennének adni.
Ami megtalálható a játékban erre a valutára be kellene árazni, és mindenki azt választhatja ami szükséges számára.
Köszönjük az összefoglalót.
Egy felvetés a találkozóra.
Aki új karaktert indít és már 50 feletti karaktere van a V6-on, akkor ne keljen már törölni a V6-os karakterét azért, hogy ismét megszerezze a hűség fétist, hanem az új karakter amikor eléri az 50. szintet akkor megkapja a fétist. Gondolom ez reális kérés lenne.
Dátum: 2015.11.26. 10:04:00
Írj az ügyfélszolgálatra, ott tudnak segíteni a problémán ill. tájékoztatnak, hogy mi is a helyzet. Itt inkább csak mi játékosok, segítünk egymásnak a felmerült kérdések megválaszolásával, már ha sikerül.
A befizetési panaszokat csak az ÜSZ tudja orvosolni.
Bronz relikvia, ezért valószínűleg upgradelni is lehet.
Még nem került be a játék vérkeringésébe, ha jobb ötletekkel előállunk talán még változhat.

Vérszomj
Típus: relikvia
- Ha epikus specializációd legalább 50-es, és ez a relikvia a birtokodban van, nincs várakozási idő a két ütés között.

Bronz portyamester
Tipus: relikvia
A valóságformázás szakértelmed maximuma megnő 4-gyel

Manaörvény
Tipus: relikvia
A manakonstrukciót naponta 2-szer használhatod, és a VP-d is 10%-kal gyorsabban regenerálódik

Familiáris mester
Tipus: relikvia
Ha a birtokodban van a A familiáris szeretete relikvia, akkor e relikvia megszerzése után, akár négy familiárisod is lehet.

Kerülhetnének új familiárisok is a játékba.

___________________________________________

Valamint a familiáris képét is lehessen megváltoztatni, ugyan úgy mint az állatét(ez már a találkozón felvethetnétek).
Most volt a szerencsekerék reform, de nekem a támadás italával kivan a ....m. Lassan 300db van belőle és nagy részét a szerencse kereken forgattam ki, nem tudom mire használni. Platinára nem váltom be, ha már db-ját 1 őskőért szereztem meg. Legalább a Mytokronit préselőnél lehessen kipréselni. Amúgy is drágábban lehetne beszerezni, mint a szubplazmát, ha kufárnál vásárolnánk.
Dátum: 2015.11.22. 11:14:06
A SZB csaták miatt is lehetséges, hogy az összesített eredmény nem stimmel, mivel azt csak ott számolja.
Dátum: 2015.11.22. 11:04:25
Nemrég növelt tulajdonságot.
Ha csak császári dekrétummal akarod elérni a 100 küldetést, akkor azt a 35 szintre érve tudod leghamarabb teljesíteni.
Isteni dekrétumot a húsvéti mini-esemény alkalmával szerezheted be.
Ez azért, nem ugyan az. Mi lett volna, ha a tovább fejlesztet BÚ új fétisét is, csak az Univerzum ura kaphatta volna meg? A többiek meg lemaradtak volna róla, aztán lehet próbálkozni félévenként. Ez volt már korában az Ősi fétissel is, azt is csak egy korábbi találkozón lehetett megszerezni. Aztán mégis bekerült a relikviák közzé. Azonban ez a fétis 100%, hogy nem kerül be. Gondolhatod, hogy nem kevés dukátért fog elmenni, aztán meg őskőért csak elérhetővé teszik( nem hinném). Max. bekerül az AH-ba. Ez azonban akkor sem olyan mint egy AH-s tétel, már annyi minden van kötve a csatlósokhoz és a képességeihez, hogy ez egy nem elhanyagolható előny.
V1.
100. küldetés teljesítve a 24. szinten.
Dátum: 2015.11.08. 07:58:39
Teljesen igazad van, későn vettem észre. Hülye vagyok. A gönczi barackpálinka(házi) és a sör megtette a hatását. Remélem át lehet tenni.
Dátum: 2015.11.07. 22:07:39
https://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE

https://www.youtube.com/watch?v=vabnZ9-ex7o&index=27&list=RDw9TGj

https://www.youtube.com/watch?v=8IEQpfA528M
Dátum: 2015.11.07. 21:55:30
Azt hittem jobban szeretjük a zenét.

https://www.youtube.com/watch?v=tIdIqbv7SPo&list=RDw9TGj2jrJk8&index=27