Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jack Bauer

Oldal: 12345
Dátum: 2014.07.08. 10:54:18
És az előző V4 eredménye? Nem láttam a hírekben, hogy vége lett meg, hogy gratulálunk, stb. A V4 eredmények között is csak a februári van fent. ???
Dátum: 2014.06.30. 15:21:27
Sziasztok!

Landragór eseménnyel kapcsolatosan szeretném a segítségeteket kérni.
1. Megéri a minimálisnál több LE-t a pilonba betölteni? Ha igen, mindenképpen vagy van valamilyen (LE?) határ ami alatt nem és ami felett igen?
2. Mikor járok jobban, ha az effektív töltésem például 100.000K és 35 győzelmem van, vagy ha az effektív töltésem 4000K és 150 győzelmem van? Van esetleg erre valami képlet v. akármi amivel ezt számítani v. nagyjából becsülni lehet?

Köszönettel:
jb
Dátum: 2014.06.11. 21:57:41
Sziasztok!

Van 374db fehér kristályitalom. Van valami mód, trükk, akármi arra, hogy ne kelljen 374-et kattintanom, hogy felhasználjam őket?

Köszönettel,
jb
Dátum: 2014.06.08. 22:04:27
És akkor mire érdemes adni a turbót, ha mindent turbózva néz, csak a harci szakértelmekre?

Köszi szépen,
jb
Dátum: 2014.06.08. 12:40:45
Sziasztok!

Landragór eseménnyel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. A wiki azt írja, hogy az állatelfogás nem, de az automatikus sajtolás működik. Ezt el tudná mondani valaki, hogy mit is jelent pontosan? Ha van csapdakészítésem ÉS van legalább egy állat elfogására lehetőségem (befogott állatok száma < befogható állatok száma) akkor a sárkányok csapkodása közben, ha elfognék egy állatot akkor a "rendszer" automatán kisajtolja?
Ha így van, számít-e, hogy a sajtolás turbózva van-e?
Illetve, ha elvállalok egy sajtolj LE-t X állatból küldetést, akkor ezeket is beszámítja a rendszer?

Köszi szépen,
jb
Dátum: 2014.05.11. 11:38:25
V5, V4 szerverekre a belépés nagyon nagyon sokáig tart. A játékon belüli dolgokat még nem próbáltam.
Dátum: 2014.04.19. 12:44:48
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy V5-ön van-e bármilyen lehetőség (tárgy, képesség, tulajdonság, fókuszkristály, nagymama lekvárja, akármi) amivel a Landragór event csaták során szerzett LE-t és TP-t befolyásolni lehet?

Köszönettel:
jb
Dátum: 2014.04.11. 20:02:15
Sziasztok!

A legutóbbi hírek között volt egy ilyen mondat: "A mini EH-nál a LE max 100 TP után jár." El tudná mondani valaki, hogy ez mit is jelent?
Illetve azt szeretném még megkérdezni, hogy mi a különbség a Kreatív Affinitás és az Energiahasznosítás között (azonkívül, hogy az EH védekezőként is hat)? Első olvasatra számomra nem sok, az EH a KA egy másik fajtájának tűnik nekem, de hátha nem

Köszönettel:
jb
Dátum: 2014.04.02. 11:47:55
Nálam sincs bajnoki eredmény. Azt írja Ma 03:00-kor kezdődik. Szerintem nem futott le.
Dátum: 2014.03.28. 14:03:34
Idézet: Azazel - 2014.03.28. 12:29:59
Miklós

Mégegyszer,sokadszor.Ugyanoda kérjük, ugyanúgy pirossal, ahová a bainokik emlékeztetõje kerül!!

Ha lehet, ne csak VIP tagoknak, heti plusz kavicsért...


+1
Dátum: 2014.03.28. 10:20:07
Idézet: Azazel - 2014.03.28. 07:43:07
A karbantartásról valóban volt értesítés, szokásos, közel sem feltûnõ helyen.
A nagyobb baj az, hogy a tegnapihoz képest semmi javulást nem hozott.

Legyen inkább egy három napos leállás, de akkor tessék csavarokra szedni, bitenként átnyálazni, indítani egy 24 órás tesztüzemet, élesben, teljes terheléssel, újra átnézni utána, és csak akkor menjünk tovább.


+1
Sajnos én is ezt tapasztalom. V1, V5 szervereken. Nagyon zavaró, bosszantó és lehangoló.
Dátum: 2014.03.26. 17:03:11
V1, V5 szervereken játszok, de nekem még mindig belassul néha. Pár kattintásra nagyon gyors a válasz, aztán jön egy amire kb. 5 mp múlva van reakció. Vagy mindenki aktív lett most vagy esetleg nálam van a gond?

Köszi szépen,
jb
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az állatnak adott fétist, hogy tudom levenni róla és egy másik állatnak adni?
Ha jól olvastam, a wiki szerint ez lehetséges, csak nem tudom hogyan.

Köszönöm,
jb
Dátum: 2014.03.09. 22:50:30
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az állatnak adott fétist, hogy tudom levenni róla és egy másik állatnak adni?
Ha jól olvastam, a wiki szerint ez lehetséges, csak nem tudom hogyan.

Köszönöm,
jb
Dátum: 2014.03.07. 19:45:40
Sziasztok!

Lehet, hogy frissítenünk kellene a wikit? Vagy csak én nem tudtam az alábbi nyalánkságról?

2014. Mar. 01. 16:20
Jack Bauer
Sziasztok!

Kisajtoltam az imént egy beidomított Csápembert (megváltoztatott neve Llanowar Elf volt), 7 szinten járt és 4+4 lélekenergia sajtolással 1288 LE kaptam érte. Azt szeretném tudni, hogy hogy lehet ez, mert nagyon kevésnek találom? 5100 LE volt csak a beidomítása, szóval nem értem az egészet és szeretnék magyarázatot kapni, hogy akkor mi is történhetett? Esetleg a sajtolásnál előre megkérdezhetné a játék, hogy ennyi meg ennyi LE-t kapsz, akarod-e a sajtolást.

Köszönettel:
jb
2014. Mar. 03. 08:58
István
Szia.

A sajntolásnál előre nem tudja a gép, hogy mennyit fogsz érte kapni, mivel a képletben van egy random faktor is, elég nagy szórással. Ezért fordulhatott elő, hogy most neked aluldobott a gép és kevesebbet kaptál.

További jó játékot!

Dikó István
Dátum: 2014.03.01. 17:09:26
Sziasztok!

A következő kérdésem lenne. Kisajtoltam egy beidomított Csápembert (beidomítás LE költsége: 5100), aktuális szintje 7-es volt, sajtolás szintje 4+4 turbóval. 1288 LE-t kaptam érte. A wikis képlet szerint ez nekem nem jön ki. Meg tudnátok mondani, hogy hogy jön ez ki?

Köszi szépen,
jb
Dátum: 2014.02.28. 21:54:26
Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek az eddig segítséget! Azonban megint szeretnék kérdezni.
Az 1. kérdésem, hogy a fétis az kinek adja a tulajdonságait? Eddig szentül hittem, hogy a csatlósnak, de a wikin megnézve "ő általa viselt fétis képessége van hatással a karakteredre" számomra ebből úgy tűnik, hogy a fétis tulajdonsága "+14TP ad harcban" az rám vonatkozik, nem pedig az állatra. Ez így lenne, tényleg a karakter kapja a +14TP-t és nem a csatlós?
2. kérdésem az lenne, hogy mennyi TP-ként lép egy szintet a csatlós? Persze ezt nem lehet általánosságban pontosan megmondani, tudom, de akinek van már csatlósa az biztos látja mennyi TP-ként lép szintet.
3. kérdésem, hogyha mindegyik fétis a tulajdonságokra max. 25-öt ad akkor a csatlós alapszintjének meghatározásán kívül van valami jelentősége még a fétis szintjének?

Köszönöm szépen,
jb
Dátum: 2014.02.27. 12:07:23
Sziasztok!

Kezdőként szeretnék az alábbi két kérdésben segítséget kérni.
Mekkorára érdemes beállítani a transzplantációt? Én olyan 25-30-ra gondolnám és a maradékot tudatturbóznám.
A másik amiben segítségre lenne szükségem, hogy a különféle epikus tárgyak adta pluszok azok a max. fölé is növelnek? Például van valami gyűrű ami +5 kreatív affinitást ad, de ha max.-on van már az a szaki akkor is ad +5-öt?

Köszi szépen,
jb
Dátum: 2014.01.23. 15:49:26
Sziasztok!

V5-ön a szövetségünkben az epikus -145 életpontban van és még él Miért lehet ez?

Köszi szépen,
jb
Dátum: 2014.01.13. 15:23:13
A kiváltás (első dekrétumnál) 2990LE vagy 10 őskő. Hát most nyomtam bele a Feladatokba 20 őskövet (10et 1 állat beidomításáért természetesen , 10et az energiakristályosítóért.), hogy a szintlépésnél mindent megkaphassak még. A baj ezzel a kritikus varázslattal szerintem igazán az, hogy alacsony szinten nem is választhatok, hogy megcsinálom esetleg bármi áron izzadva-hörögve-furfangosan-akárhogy, hanem vagy dekretum vagy bye-bye.
Oldal: 12345