Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Dátum: 2014.01.20. 23:03:06
Annak ellenére, hogy egy kegyetlenül jót nevettem és dijazom a trollkodásod: ennyire hülye még én sem vagyok. XD
36 ősdrágakövem van, beállitások pipázva, mindenre odafigyeltem, amire kell. Normál esetben (nem event idő alatt) ilyen körülmények között már elfogyott volna jópár. Gyanús egybeesés, hogy pont akkor ,,szivat a random'' mikor épp szükségem lenne rá. Meg az előtte szólók hozzászólásai között találtam olyat, aki hasonló problémára panaszkodik. Oké, megértem én még azt is, ha eventidőre csökkentitek a siker esélyét, hogy nehezitsetek a piramison, de akkor legalább irjátok ki, hogy az ember lelkileg felkészülhessen...
Dátum: 2014.01.20. 13:04:22
Több mint 170 vadászat után egy ősdrágakő sem lett elhasználva?!?!?!
Hát ennyire random nem lehet a játék. Játékfejlesztő urak, mit tudtok erre mondani?

(Mielőtt bárki kötődne: Igen, a beállitásoknál ki van pipázva a megfelelő mező)
Dátum: 2014.01.19. 17:49:23
Csak egy esztétikai kérdés: miért látszik az irtózat nyakéke a relikviák között, ha a tipusa is nyaklánc?
Dátum: 2014.01.19. 17:07:09
Köszi. Jó tudni az ilyet.

Kiegészítés:
A másik kérdésem, hogy mi történik, ha 0ás fertőzéssel már minden lehetséges szaki maximumát megnöveltem? Most léptem épp 118as szintre és a lehetséges választékok listáján csak 12 szaki szerepelt. Ez akkor azt jelenti, hogy 228as szint után már nem lesz semmi további előnye a 0%os fertőzésnek?
Dátum: 2014.01.19. 13:46:12
Hali. A világégéses relikviákat csak HKK paklikon keresztül lehet beszerezni, vagy előbb-utóbb őskőből is kiválthatóak lesznek???
Dátum: 2014.01.13. 12:21:52
Józan paraszti logikával azt mondom, h 100ig.
Első okom erre, hogy eddig az a feladat mindig 100 volt.
A második okom, hogy az alatta levő feladat 50et, a felette levőek pedig 150et és 200at kérnek. A 100 illik a sorba logika szerint...
Dátum: 2014.01.13. 12:19:50
A másik durva meg az lenne, ha a legalsóba. Az élmezőny már rég a 4.-5. sorokat babrálná, mikor egyáltalán játékba kerülne a fétis azokba a jutalmakba, amiket már felvettek egyszer. Na akkor özönlenék el csak igazán a fórumot a panaszkodók...
Dátum: 2014.01.13. 12:15:41
V5ön az élmezőny már 5-600 ponttal virit, szóval az első sort befejezték, a másodiknak meg már kb a felénél járnak. Szerintem jól kitaktikázva (és itt-ott pár dekrétumot használva) meg lehet csinálni.

Ami viszont inkább esztétikai problémám ezzel az eventtel: ha már ,,Irtózat Piramisa'' akkor nem-e lehetne piramis alakja? Látom van itt 56 feladat, abból pont kijönne ez a séma: 7. (legfelső) sor = 5 feladat; 6.sor = 6 feladat; 5.sor = 7feladat; ....... 1. (legalsó) sor = 11feladat
Nehéz feladatokat a tetejére, könnyűeket az aljára és már rögtön úgy is nézne ki, mint egy piramis. Mert igy ahogy most van még a legnagyobb jószándékkal is csak ,,Irtózatos Négyzet''-nek nevezném...
Dátum: 2014.01.13. 11:34:32
Végülis Miklós egyik hsz-ében is volt valami hasonló. Azt hiszem minden sornak külön-külön számlálója van (legalábbis én igy értelmeztem).
Az első sor alapból az eredeti értékeket mutatja (azért is nincs benne *-os feladat).
A 2. sor a 2. napon fog visszaállni az eredeti értékekre.
A 3. sor a 3. napon...
Stb.

Habár ez még mindig csak tippelgetés. Ha esetleg Miklós megerősitené, h igazam van, az mégjobb lenne.
Dátum: 2014.01.13. 11:29:30
Van egy olyan sanda gynúm (bár megjegyzem, hogy ez csak találgatás) hogy nem a te vadászataid, hanem az eltelt idő az, ami csökkenti a *-os feladatokat. Bár meglepődtem én is, mert eddig úgy képzeltem el, h 10:00kor csökken egy bazinagyot, de akkor úgy tűnik, hogy rövidebb periódusokra osztották ezt... Ez szerintem mindenféleképp egy jó pont az eventnek...
Dátum: 2014.01.13. 10:30:52
Látom közben amig irtam, meg lett válaszolva Bilobil kérdése. Akkor felteszem a sajátomat.
A *-os feladatok ugyebár csökkennek az eltelt napok számával. De az addig elért eredmények is csökkennek? Pl irja, h ,,Vadássz 200 alkalommal'' Ha én ebből teljesitek mondjuk 90et, akkor holnap amikor könnyebbül a feladat, akkor is 90 vadászatot fog nekem számolni, vagy azt is leredukálja, amit addig elértem? o.O
Használom. De az az alapszintet növeli, nem a lépett szintet. Köze nincs ahhoz, amiről téma van...
Dátum: 2014.01.10. 20:25:13
Melyik NEM egy programozási nyelv?
#Alpha
C
C++
Basic

Ez mióta alapműveltség???!!! -_-
Ezt töröljétek, véletlen kétszer kattintottam a küldésre.
115
Idézet: Miklós - 2013.11.27. 16:05:40
A kiképzés a rendszertől független, ahogy megbeszéltük, nincs jelentősége, hogy most képzel ki, vagy később, nem lesz nerfelve, de ahogy írtam, valószínűleg lesz fétis templomkristályért, tehát én a helyetekben nem nulláznám ki magam templomkristályból most.


Aki pedig nem akarja BU-ra ,,pazarolni'' az állatát, spóroljon templomkristályt a fétisre. És így szerintem senki sem fog ,,szopni az első sor küldivel''... Sőt egyik sorral sem.
Első sor? o.O
Ezt a küldit (amit szerintem legtöbben őskőből váltanak ki) eddig mindig a legfelső sorba rakták...

De hogy lásd együttérzek veled: jómagam sem jutottam még sohasem tovább a 4. sornál. Nem azért mert nem tudnék, hanem azért, mert általában minden felhalmozott erőforrásomat elnyomom másik eventekre és BU-ra nincs elég nagy felhalmozott készletem...

Másik dolog, ami lehet nem fog tetszeni, de igaz: aki készülni akar BU-ra, a fél éves időszak alatt lazán összehozhat akár 4 (nem, nem irtam el: tényleg négy) 50+os állatot is. Jómagam vagyok rá az egyik példa. A négy aktív állatom mellé pont a legutóbbi BU után szereztem be még 4et (akik időközben a magasabb alapszint miatt már jobb tulajdonságokkal rendelkeznek, mint a régiek, ezér mostmár felcserélődtek a fő harcoló és a tartalék állatok szerepei). A régi állataim 69esek, az újak pedig 57esek (és még csak nem is erőltettem túl magamat a fejlesztésükkel + templomkristályból abszolút nem fejlődtek). Meg merem kockáztatni, hogy aki rádolgozik arra a feladatra, és naponta elhasználja minden PP-jét, mellé meg a kiképzést is nyomassa, nem csak 50, hanem akár 100+os szintű állatot is összehozhat fél év alatt. Igaz, eszem ágában sincs beáldozni őket BU-n, de lazán össze lehet hozni, ha az ember akarja...
Jogos, mivel Miklós is emlitette, hogy változások lesznek a BU-ban. Csak remélem, h ha az lesz, amit te is mondasz, akkor minnél lejebbi sorba rakják ezt. Nem mindenki jut el a felső sorokba...
Dátum: 2013.12.17. 23:46:39
V5-ön 114 szint körüli kari segítségét keresem bolygó urára.
Feladat: beidomítani 3 állatot és 1es szinten, max ÉP-n tartani őket, amíg jelt nem adok (igen, a ,,3 különböző portyában, amikor támadsz, ellenfeled állata ájuljon el'' küldetéshez kell)
Jelentkezők kérem, privát üzenetet irjanak.
Mint ahogy Mcmad is leirta nagyjából: számomra az ultra implantnál szereplő dolgok közül a +12TP az egyedüli ok, amiért állatnak adnám, semmi más. 114es szinten meg már elérem a 124es felszereléseket is, azok között meg akad olyan, ami szintén +12TPt ad. Még szintet lépek párszor és ennél már csak nagyobb TP bónuzok jönnek. És 200+ kinkeservesen összeszedett pechpontot fog lekapni tőlem, ha ezt dobja.
birkának is igazat adok, mert gyakorlatilag bármit meg lehet magyarázni, de ha úgy vesszük, a fórumnak nem az a lényege, hogy a játékosok kommentjei alapján a fejlesztők jobbá tehessék a játékot? Pár helyen látom, hogy rajtam kivül is vannak, akik nem elégedettek ezzel a pechpontzabáló felszereléssel. Legjobb példa erre, hogy a pénzesek számára berakták a játékba az implant eltávolítót. Mire is van az? Hát persze hogy arra, hogy akinek van pénze tejelni, megkaphasson egy olyan relikviát, amivel gyakorlatilag használhasa is az implantot és még meg is akadályozza, hogy a szerencsekerék több pechpontját zabálja fel.