Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Dátum: 2014.11.01. 01:16:46
Értem. +a relikviák (legalábbis az irtóztató maszk beleszámolódik). Így már stimmel a TÖ zárójellel is.
Dátum: 2014.10.31. 21:04:26
Köszönjük, de én akárhogy számolgatom, nem tudom összerakni, hogy a sok bónusz közül melyikből jött ki a zárójeles érték.
Valakinek valami tippje, hogy miket számol bele???
Dátum: 2014.10.31. 11:22:19
Az nem tetszik, hogy ha van két egymás utáni kvízpróba és valamiért a rendszer két kattintásnak érzékeli, ami csak egy volt, akkor bukom az egész kalandot.

Mai példa:
Mi a titán vegyjele?
A kérdésre rossz választ adtál, a helyes válasz a következő lett volna: Vérfarkas



Ja és valahogy limitáljátok már, hogy 2-3 kvíznél több ne lehessen egy kalandban. Mikor belefutok 7részes kvízzel teli kalandba, agyhúgykövet kapok...
Dátum: 2014.10.30. 19:18:42
Idézet: Zoole - 2014.10.25. 10:24:21
A 200 feletti varázslatok sebzéscsökkentése érinti ugyanúgy a harcosokat is, mivel varázslat helyett egyelőre ők sem tehetnek fel egy második kardot, így első körben ugyanúgy varázslattal próbálnak sebezni.


Zoole mekkora ötlet! Dual wield a harcosoknak!!! Miklós, ezt programozzátok le légyszives!!!

Kétkezes harcmodor ( szerintem AF-nek lenne legjobb megcsinálni).

Hatás: ha akarod, varázslatod helyére berakhatsz egy másik fegyvert is. Ha így teszel, mindkét fegyvered csak 75%át adja az eredeti értékeinek.

Ment a tízpont...
Dátum: 2014.10.29. 12:45:53
Nem azt mondom, hogy a szintemen belül top karim van, de azért még mindig jó karinak mondanám. Eventeket kivétel nélkül teljesítem, entitás szintje már meghaladta az enyém 2.5szeresét, állatok erősek, epikus cuccokkal fel vagyok szerelve mindenhez, lélekszívás védelem, rezisztencia és transz. projekció kellően nagy, a kari regisztrálása óta kivétel nélkül oldottam meg minden templomot, stb.
Ahogy Zoole is tökéletesen megfogalmazta: ez a játék nem csak abból áll, hogy portyázol. Ha a klónod állandó jelleggel elver, akkor nem elég jó a karid. Engem is elver néha, de az ritka...
Dátum: 2014.10.28. 14:19:52
Na jó, engedek az erő vs. ÉP témában, akkor ebben legyen nektek igazatok.
Viszont a többi dolgot az első kommentemből még mindig fenntartom. Bármennyi fétis is lesz, bármekkora bónusszal, az soha sem lesz behozhatatlan hátrány, mert 250es a max szintjük és X időnként újra megszerezhetőek ingyen (kivéve 1et).
Amíg egyesek a fétisekre gyúrnak, mások IQ-ra, vagy másra. Ennyi...
Dátum: 2014.10.27. 22:41:32
Nem nézek, elhiszem amit mondasz. Nem a karidat szóltam le, hanem a rinyálásodat.
Habár utálom ismételni magam, de: ha az a gond, hogy sok sebzést kapsz, tegyél ellene...
Dátum: 2014.10.27. 22:17:14
A csatlósok maxos +25TÖ bónuszát abszolút nem tartom eltúlzott tápnak, lévén, hogy (egy kivételével) mindegyik megszerezhető kitartó, jól megtervezett játékkal.
Azzal persze egyet értek, hogy előbb-utóbb be kellene fejezni. Ha jól emlékszem, amikor feljött ez az egész állatok evolúciója téma, mintha Miklós írt volna valami olyat, hogy egy idő után már nem lesz több elérhető csatlós, csak az addigiak ismétlődnek. Személy szerint a 10-12 csatlóst tartanám optimálisnak.
Most persze jönnek majd a válaszkommentek, hogy "Hülye vagy?! Az már 2100TÖ!!!" meg hasonlók. Na, nekik ingyenes játékosként mondom, hogy BÁRKI (leírom mégegyszer, hogy nyomatékosítsam: BÁRKI ) megszerezheti ezeket, ha van annyi IQ-ja (nem a játékbelire gondolok) hogy előre tudjon tervezni pár hónappal. Hogy 1, 2, 5, vagy 10 év alatt lesznek meg, az rajtad áll.
Ugyanez vonatkozik a fejlesztésükre is: 250es a maximum szintjük. Ha nem maxolod ki őket, nem kerülsz visszafordíthatatlan hátrányba. Azok, akiknek már lassan maximumon van mind, megállnak a 250. szintnél. Onnan kezdve már csak idő kérdése, hogy utolérd őket...
Azon pedig, hogy a csatlós több sebzést ad, mint ÉP-t nyerítve felnevettem. Mikor???!!! Na ja, kis szinten biztos, abba nem szólok bele (előbb utóbb a kötözködők is nagyobb szintre kerüólnek majd) de később már az sem lényeg. Tisztában vagyok az erőbónusz szorzójával, ami 40. szinttől kapcsol be, de az ÉP az egészség után akkor is sokkal durvább lesz. Nyilván kis szinten még nem érződik a hatása, de 150-200szinten azért már csúnya max ÉP jár a szintlépéshez egy jól karbatartott karinak. Meg ne említsem az egészséges életmód AF-et, amivel sokkal könyebben lehet húzni az egészséget, mint bármi mást. Szóval aki azért sír, mert sok a sebzés, tegyen ellene.

Kieg.: +38TÖ a csatlósbónuszom, szóval nem azért ez a véleményem, mert annyira "rágyúrtam" csatlósokra (egyik sincs maxon, de nem mutogatok, tudom, hogy én vagyok túl lusta )

A nagy kavarodásban majdnem el is felejtettem a lényeget...
Miklós az én kívánságom egy esszenciaszerző fétis lenne.
Mondjuk minden 50. szintenként adna +1et az Alkimista AF lehetséges maximumához (mint az arany konverter). Maxon +5% esély esszenciát találni. Legtöbb esszencia úgyis gradulátumokból folyik be...
Dátum: 2014.10.27. 18:29:21
Bár nem esik le, hogy ennek mi köze az én kommentemhez, de tetszik az ötleted, ment a 10pont.
Én reggeltem, hogy meglessem, mekkora a különbség az eddigi világoktól. Az eddig látottak alapján (utóbbi fél óra) nemhiszem, hogy reggelni fogok, mert eddig még semmi változást nem tapasztaltam...
Dátum: 2014.10.27. 18:14:02
Feladatok: Vágj bele egy kalandba.
Hogy?!
99/100 a TP-m, és nem dobott még kalandot.
Ezt mondjuk lehetne javítani, mire élesben indul a dolog...

Mód.: Ja meg légyszives rakjatok be pár NPC-t kis szintre. Őrjítő, hogy nincs célpont...
Dátum: 2014.10.27. 18:08:40
Változott egyáltalán valami? o.O
Dátum: 2014.10.24. 11:40:35
Ha már új szakik, és ha már az állatok gyengítésével tökönrugjuk a harcos karikat, mi lenne, ha nerfelnénk kicsit a mágusokat is? Az amúgy is elavult varázslatelnyelésre gondoltam (mert azért valljuk be 20-30ezer sebzésnél oly keveset ér az a 2500 elnyelés).

Gyémánt bőr (AF képesség)
Max szint: 5
Költség: 50

Minden szintje után százalékra csökkenti a téged ért varázslatok sebzését az alap varázslatelnyelésed függvényében. A varázslatelnyelésed 0,1%át kapod meg minden szintje után %os védelemben. Tehát 2000 varázslatelnyeléssel és 5ös Gyémán bőrrel (amikor 0,5% a szorzó) 10%al csökken a téged ért varázslat sebzése.

Lehet finomítani rajta, de úgy érzem, valami hasonlóra szükség lenne, ha bevezetik az állatok gyengítését...
Én is támogatom. Ha már le lehet kémlelni a csatlósbónuszt is, akkor abszolúte semmi további előny nem jönne abból, ha látni lehetne, hogy hány csatlósa van az ellenfélnek, csak az, hogy melyiktől mennyi jön. Szóval mái napig nem értem, miért lett ez elrejtve. A másodlagos bónuszok miatt? Azok olyan nevetségesen kicsik, h ballisztikus ívben tenni lehet rá, hogy látszódik-e a karakterlapon, vagy sem.

Játékfejlesztők, tessék szépen megcsinálni... Pls...
Dátum: 2014.10.09. 15:49:36
145ös szintű karim van, kb két és fél éves. Nemhiszem, h az inspiráció...
Dátum: 2014.10.09. 00:41:12
Spektrálissal, meg AF-el együtt +145%om van úgyse jó. Még így se stimmel. Valami még hiányzik...
Na de köszönöm a segítséget. Már az is nagy előrehaladás, hogy csak az alap LE-t nézzük.
Dátum: 2014.10.08. 11:41:53
Hali. Sajtolássaj kapcsolatban lenne kérdésem. A leírásban az van, hogy már 1es szinten 1.2X annyi LE járna, mint amennyit kapnék amúgy is érte. 2es szintnél, 1.4X, 3asnál 1.6X, stb. Ezen az elven haladva, 60as sajtolással 13.0X annyi LE-t kellene, hogy kapjak, mint vadászatért, vagy nem?
Ezzel ellentétben egy vadászatom átlagban 5-7000LE-t hoz a konyhára (mai legroszabb vadászatom is apró állatnál 3700LE felett volt) a sajtolásból meg 10000-15000LE jön. Akárhogy számolom, ez sehogy sem 13as szorzó. Akkor most hogy is van ez? Miről nem tudok, vagy mit olvastam félre?
Dátum: 2014.10.06. 12:09:40
Hali. A SZBnek nem lesz valami lezárása, vagy ilyesmi? Már dél van és még a forduló sincs lezárva... Vagy nálam van valami zűr?

Mód.: mostmár oké.
Dátum: 2014.10.05. 10:26:54
Épp ezért van limitálva 20ra a medálok száma. Túl OP lenne, ha bármennyik össze lehetne szedni (meg én is már kb 30-40 környékén járnék).

Ettől függetlenül igen, közelharcra is kell gyúrni. Rengeteg olyan csatám volt, hogy a mágus karakter rámhajított egy hatalmas kritikus varázslatot, de a hét harci kör alatt olyan szinten elvertem a száját, hogy majdnem dupla annyi sérüléssel hagyta ott a csatateret, mint én.
Persze ez megváltozott, amióta rááltam a mindent fejlesztünk systemre. Azelőtt egy tiszta közelharci karim volt, most feles. Most még kisebb sebzést kapok varázslatokból.
Lényeg a lényeg: csak mágus vagy csak harcos karik hosszútávon lemaradnak. Megfelelő arányban, de mindent fejleszteni kell (nemhittem, hogy valaha ezt mondom, de magas szinten az AF miatt a mágiát is XD ).
Dátum: 2014.10.04. 16:32:20
Tökmindegy hova állsz be. Ha jól játszol, csapattól függetlenül meglesz a (legroszabb esetben) 400 győzelem. Egyedül csak akkor lényeges, ha a kufár medálra hajtasz...
Dátum: 2014.10.04. 16:27:03
60%körül, de hosszútávra tervezek...