Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tyberius06

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.03.01. 20:11:16
Az utóbbi néhány óraban többször nem volt elérhető az oldal, adatbázis hiba, majd nem tudott csatlakozni, illetve iszonyat lassúvá vált kb. 3-4 óta...
Dátum: 2009.02.27. 12:34:29
Melyik a világ legkisebb területű országa.

Felvolt sorolva 4, köztük Málta, de Vatikánváros nem. Bejelölöm Máltát, erre helytelen válasz a helyes válasz Vatikánváros lett volna, de nem is volt a választási lehetőségek között, ráadásul wiki szerint is Málta a legkisebb, ha országként elfogadjuk, független államként Vatikán... De Vatikán nem volt választható...
Dátum: 2009.02.20. 14:36:17
A kérdés feltevője szerint a Trollagyar 20 őskőbe kerül, a wiki szerint 25, plusz v2-es karakteremmel is 25-ért vettem. A kérdést nem lehet értékelni, mert már benn van, de ez így helytelen, vagy valamit valaki nagyon elk.rt.
Dátum: 2009.02.19. 15:49:32
Idomított állatod, egy 29. szintű nerub kórokozó is részt vesz a csatában. Eno 97 idomított állata, egy 2. szintű nyálkacsiga is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Elmondasz egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). 25 sebzést okoztál.
Eno 97 kezéből feléd süvít egy villámcsapás. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 23 pontnyit sérültél.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Trollagyarral gyorsan alulról támadsz. Eno 97 63 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Nerub kórokozó is ellenfeledre veti magát. 13 sebzést okozott.
Eno 97 vicsorogva sújt rád a szinaptikus korbáccsal. Ütése célt téveszt! Nyálkacsiga is rád veti magát. Célt téveszt.
Oldalt szökkenve, a Trollagyarral Eno 97 feje irányába ütsz. Eno 97 60 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Nyálkacsiga elájult. Nerub kórokozó az oldaladon harcol. 13 sebzés!
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Eno 97 megpróbál oldalról támadni. Talált, 15 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. Nyálkacsiga is rád vetik magukat. Célt tévesztettek.
Lesújtasz a Trollagyarral. Eno 97 74 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Nyálkacsiga elájult. Nerub kórokozó acsarogva támad. 16 életpontot sebzett
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Eno 97 megpróbál oldalról támadni. Eltalált, sérültél 14 pontnyit. Nyálkacsiga is támadnak. Célt tévesztettek.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Trollagyarral. 74 pontnyit sebeztél. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Nyálkacsiga elájult. Nerub kórokozó az oldaladon harcol. 16 életpontot sebzett

Bemásoltam legutóbbi csatámat. Ellenfelem állatát egy csata alatt háromszor öltem meg, ennek ellenére a köv körben is támadt. Biztos hipergyors a regenerációja. Khm... asszem van itt egy kis bug...
Dátum: 2009.02.19. 13:21:25
Az alábbiak közül melyik az egyik frakció vezetője a World of Warcraftban?
Thrall
Kel'Thuzad
Malfurion Stormrage
Uther the Lightbringer


Na igen lehet több mint 10 milliónyian játszák, de a Földön 7 milliár ember él. Asszem egy picit speckó ez a kérdés...
Dátum: 2009.02.19. 13:12:20
A héves kérdést most kaptam meg és igencsak kiverte a biztosítékot. És pechemre jó értékelést adtam rá. Pedig a 2 rossz válasz...
Dátum: 2009.02.12. 22:34:18
A 2008-as olimpián hányadik lett a Női vízilabda-válogatott?
3.
1.
4.
2.

Melyik női vizilabda válogatot, az etióp, az üzbég...???
Dátum: 2009.02.10. 23:06:42
Üdv!

Egy huszas vadászaton voltam és azalábbi vadászatom értékét nem adta hozzá a Le-mhez. Kiszámoltam számológéppel, ez hiányzik, meg pont bent voltam, amikor az eset történt és láttam, hogy nem íródott jóvá. 15% alatt voltam szóval nem raboltak ki...

Ma, 22:59:06
Folyamatosan éhezel a lélekenergiára, nincs megállás! Vadásznod kell, ha életben akarsz maradni. Zsákmányod ezúttal egy kisebb ragyás burástya. Már korábban megsebesült, ezért nem jelent kihívást (+375 lélekenergia). Most jóllaktál, de hamarosan újra éhes leszel... +21 TP A szerzett lélekenergiából 34 a helyes válaszért kapott LE.

Megoldást kérnék az ügyben...

Köszönöm
Dátum: 2009.02.10. 14:41:45
Hány része van a Terminátor c. filmnek

A kérdés feltevője szerint 4, szerintem meg csak 3, mert a negyedik részt még nem mutatták be ergó lehet, hogy elkészült, de május végéig a hivatalosnak szánt bemutató időpontjáig még sok víz lefolyik a Dunán...
Kérdés citadella csapást vissza lehet vonni, ha már egyszer kiröppent?
Dátum: 2009.02.07. 17:50:02
Miért van az, hogy amíg nem vettem fel az óriás lényes küldit, vadászatonként (15-20-as pakkra gondolok itt) volt legalább 1-2 óriás fogásom, most már három vadászat óta semmi (60 csp), de még hatalmas se jön, holott 73-as a szerencsém 28-as szinten, bőven jobb az arányom a szint*2+5-ös szerencse optimalizálásnál. Ennek ellenére kapok egy csomó apró és kisebb lényt némelyik 200 Le alatti, de ezekből vadászatonként legalább 3-4-et, mindezt úgy, hogy be van kapcsolva a spektralisra a turbó (25+12). Ezt valahogy nem értem...
De az hogy csak mert felvettem a küldetést nem jönnek a hozzá kellő lények, ha meg nem lenne felvéve simán jönnének, ez elég nagy görénység a rendszertől... Minek fejlesszem a szerencsét, ha semmit nem ér. Minek fejlesszem a spektrálist ha avval együtt egy lényre épp hogy 200 LE-t kapok helyes kvíz mellett...?
Dátum: 2009.02.07. 02:40:27
háborúba ne tarts magadnál LE-t, és gyűjtsd a csp-t, ennyi. Egyébként tényleg röhejes, hogy azon megy a nagyok részéről a sírás, hogy nincs kit ütni meg nincs háború. Ott van elől egy pár szép nagy átlag tagszint 30+-os szövetség, azok jól elmókázhatnának egymással és addig se az kisebb szövetségeket verik szanaszét, aminek az ég világon semmi haszna nincs. És hogy most mennyire éri meg egy háború ugyanmár! Ez egy kurva játék ráadásul egyelőre annyira csodás állóvíz van V1-en, amíg nem jönnek a fejlesztések, hogy öröm lenne egy ilyen lőjjék körbe egymást a Top 10 szövi tagjai. Ugyan ezzel eléggé saját magam és szövetségem ellen beszélek (Illuminati) (jómagam már vagy 3 napja élvezem a katakombák hűvősét), hiszen mi most is a Sötét Ösvény, reggeltől meg már a Végzeturak mesterei nyomulását élvezhetjük, miközben csak hogy érezzük a törődést nagy bőszen csapkod minket mindenfelől az Azúr meg az Elit néha ránk mosolyog a Tyrant is, nem mintha nem lenne elég elfoglaltságunk egy háborúval kell még mellette az érzés. Szóval jah igazán toszogathatnák egymást a fentebb említett szövetségek, de hát ami nem éri meg az nem éri meg
Dátum: 2009.02.05. 12:04:33
Lehet a szintkülönbség miatt. Mondjuk egy azonos szintű tudja támadni, de egy több szinttel magasabb szintű nem. Van valami százalékos támadhatósági szabály... Itt valahol le van írva a fórumon...

Más:
Nem lehetne "botokat" berakni a v1-es 35-36 szint fölöttieknek, de leginkább a 40 közelieknek, akiket üthetnének. Tök jó, hogy ott figyel az Elit H. 10 tagja 40. szint körül és mivel jól elhúztak a mezőnytől nem tudnak kit ütni, mert egymás nem üthetik, viszont van alattuk pár 35-36-os, akiket egy támadásból 1000-re sebeznek és ezzel szimplán tönkre vágják más ember háborúját (ami leginkább védekezés és ellentámadás lenne, ha már belekényszerítik egy háborúba). Értem én hogy portyázás a lényeg meg minden, de fuck, az ember nem merészkedhet 15-30 % fölé mert egyből agyoncsapja valami agyament, akinek viszket az ujja a támadás gombon. Az ember meg csak költi a gyógyitalra a drága naftát, de mire támadhatna háborúban egyet, addigra valamelyik ügyeske már le is csapta, szóval sok értelme volt. Így viszont még csak háborúzni se nagyon lehet, még úgy se, hogy nem az illető a támadó, csak épp védekezne.
Na mindegy ez csak egy észrevétel, változtatni gondolom nem lehet rajta, csak azért mert néhányan elhúztak az élen, igazából saját magukkal is kicsesztek, de mégjobban a többiekkel.
Dátum: 2009.02.04. 13:01:20
Tiha fentebbi ötletei engem is megfogtak szerintem marha jópofák persze programozás kérdése az egész, de lehetne velük valamit kezdeni. Főleg a nagyobb tárgyak lennének a jók nemcsak ilyen 1-2 tulajdonságot 1-2 ponttal növelő gyűrűk meg egyebek. Meg a gyűrűk azért is viccesek, mert az embernek 10 ujja van és ha a hüvelykre nem is rak, de ott van még 8, amire rakhatna, szóval az is jó lenne, ha pl. gyűrűből többet is hordhatna a karakter...

A korábban említett gyorsító megoldások tök érdekesek és jóknak is tűnnek: krono szaki, meg őskő (ezt azért nem feltétlen használnám, akkor már inkább a csp vagy a szaki feltolása) meg csp, a pp költség ellen én is kardoskodom, mert magamról tudom, hogy szarnák a farmra és mivel úgy se portyázom (mert tök felesleges bárkit megtámadnom, ha a 2-300-as sebzésem mellett mondjuk 200-at visszakapok, és 400 Ép felett csak akkor vagyok, ha térkapuba megyek egyébként mindig veretem lefelé magam, mert arra nincs szükségem, hogy fél napra lecsapjon valami batár 5 szinttel vagy 150 tulponttal nagyobb tag) azt nem sajnálnám költeni, míg azért a csp az fix 2-5-700 LE-t jelent alapból.

A sajtoláshoz valaki felvetette a betárazást, úgy mint a vadászatnál, na ezt is támogatnám, így nem kéne óránként belépegetni, hanem legyalulnám a kijelölt befogott lényeket szépen egymás után...

Tudatturbó: engem csak ennél zavar, hogy lassú. Sok az egy óra, mert pl van, hogy levadászok egy 10k-s mennyiséget ez kb 20 csp, ahol is a spektárlist turbózom, de közben befogtam x lényt, akiket lesajtolnák és ahhoz viszont turbóznám a sajtolást, majd ezek után építkeznék egy szépet az így összegyült 15k LE-ből, és egyből utána átpakolnám a turbót az elementárisra, hogy szaporodjanak a csp-im tovább. Nos ez így sok idő, de mégtöbb vp, szóval tény, hogy utána vagy veszek valami italt vagy nem megyek kapuzni vagy epikusra vagy netán portyázni, mert a 90-1xx vp-be kerülő varázslatra nem feltétlen marad.
Dátum: 2009.01.27. 11:15:51
Már nem azért de ez mi a jó *urva ..... f@s*áért nincs benne a szakértelem leírásban???? A srác legalább 45-ös kivégzéssel mókázgat. Ráadásul le van írva, hogy a portyában szerzett LE-t a gyémánt hordabónuszon kívül, amit ugyebár a vesztes nem érzékel, csak a kreatív affinitás módosítja, amit szintén nem érzékel a vesztes. Sehol egy árva fing szó sincs a kivégzés LE növelő hatásáról....
Na még egy dolog amin sürgősen változtatni kéne...
Dátum: 2009.01.16. 19:44:14
Ki nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligáját 2002-ben?
AC Milan
Bayern München
Manchester United
Real Madrid

Ismét egy érdektelen focis kérdés. Nem fogom kiguglizni....
Dátum: 2009.01.16. 19:39:54
Nem nem mond semmit a Charles Simonyi, de még ha mondana is, az a sok W-t és Y-t tartalmazó rövidítés még annyira se mondott semmit. És olyan szinten felnyomta az agyam, hogy élből idekopiztam, mert ilyen alapon bármi lehetett volna ez a rövidítés... van egy pár w-vel kezdődő angol szó, persze csak ha feltételezem, hogy angol szó és nem valami más nyelv.
Dátum: 2009.01.16. 02:03:25
A 007-es filmmel szerintem semmi probléma, nem mondanám specnek sem, érdekltelen még lehet, de a választ bárki tudhatja, aki kimozdul az utcára, olvas újságot (inkább bulvárokban) vagy néz tv-t, illetve hallgat rádiót, sok helyen reklámozták.
Berlini Falra már én is hallottam ezt a kifejezést, hogy leomlott, mégha technikailag nem is önmagától omlott le, hanem lebontották, de akkor is szokták így emlegetni az eseményt.
Dátum: 2009.01.15. 22:56:18
A Skoda alapítóniak, Laurin & Klement-nek mi volt a keresztnevűk?
Karel
Vaclav
Pavel
Petr


Hát igen, ezt is nagyon fontos lenne tudnom, tényleg nagyon fontos tudás. Plusz: alapítóniak az inkább alapítóinak, valamint a keresztnevűk az inkább keresztnevük.
Dátum: 2009.01.15. 10:45:54
Nem tudtam, hogy Louisiana az LA, de mivel szerintem nem az alapműveltség része, hogy ismerjük az USA államainak rövidítéseit, így érdektelen tudás, szóval akkor is rossz. És az "állam", akkor is két "l". És ha nem használjuk a pontokat az államok rövidítésénél, akkor még ez egy plusz hiba, mert a kérdés feltevője használta.
Oldal: 12345678910