Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Traktorra is vigyázatok ..kissééé sértődékeny . Bár nem tudom mire is ,

Hölgyemény csak ezt tudja ,,,,Játék vezetőnek rídogál , ki ezért ezt osztja ki ,,,,Tiltás oka: Netikett megsértése 1 nap

K9szönöm . amint le jár meg köszönöm a V.2 világban lévő ...P...............................ra.... nem írom ki kinek és mit gondolok rólla-
Dátum: 2012.12.30. 15:59:10
V-3 világban,,,Kérek mindenkit --DeSide - 102. szintű végzetúrat nem bántsátok , mert 3 éves játék után csak arra képes hogy 10 szinttel lefelé támadva tudja teljesíteni VT feladatot , mert olyan gyenge , hogy a 102 szintjén csak remeg
V-3 világban,,,Kérek mindenkit --DeSide - 102. szintű végzetúrat nem bántsátok , mert 3 éves játék után csak arra képes hogy 10 szinttel lefelé támadva tudja teljesíteni VT feladatot , mert olyan gyenge , hogy a 102 szintjén csak remeg
Dátum: 2012.12.01. 23:10:21
Igazad van

De azért ez karaktr függő és Én most nyáron regiztem .A gyorsra melyen TOP 1 Lettem ezt hoztam át a V_2 világba ..

Gyors utánna EVENT ezért nem tudtam készülni rendesen.

Én a 4-5 napot az átlagos karinak írtam , akik nem hiányosak , hogy a feladatokat elvégezzék .

Én sajna csak 86 szinten vagyok még egy picit bicebóca karival
Dátum: 2012.12.01. 22:42:59
Most így állok

1. Lújzi04 2750
2. InKal 1850
3. Braganza 1650
4. Pale 1400
5. Grotah 1300
6. Alrowalith 1300
7. Godfather 1300
8. Tezuman 1300
9. V_4 Lovag 1300
10. Öreg Tölgy 1250
11. Rakottkrumpli 1250
12. Mirah 1250
13. Tall di Norghy 1200
14. ZsiVi 1200
15. Holdvarázs 1200

---------------------------------------------

Sajnos a csp és a portyapontjaimat nem volt ídőm össze gyűjteni

Ezért a végső 15-ben nem leszek bent .

Tanulság ha max tartalékod van akkor ez az egész 4 max 5 nap alatt teljesíthető
Dátum: 2012.11.29. 16:24:20
Nézétek meg jobban ..aki tisztán játszik AZ CSAK MARHA NAGY SZERENCSÉVEL NYERHET lehet a top 10 közt.

Vagy azzal sem

Én próbálom agítálni Miklósákat , hogy ebben a kezdetben taktikai jétékban szorítsuk vissza-- csökentsük a szerver által adott szerncse függő feladatokat .

Itt is sok van , ezért aki nics FORTONÁVAL barátságban az ráfaradhat ,
Dátum: 2012.11.29. 14:01:39
Uraim Hölgyeim

Mivel mindenben részt vettem , így nem elég a tartalékaim.

Talán be tudom fejezni a Piramist DE a Felhasználható lélekgyémánt: hiány miatt szivatóssá vált.

Éreztem előre , hogy a Végzet Temploma ------ s a Piramis együtt húzós lesz .
Dátum: 2012.11.26. 11:23:24
Bütyük

Én nem azt javasoltam , hogy álljon le ...

Hanem mindenki maga választhatna egy gomb segítségével a leállitásról .

Amúgy köszönöm a hozzá szólásokat némelyiken jókat vigyorogtam

Lovag

-----------------------------------------------------------------

Fsanyi82
Tegnap, 19:25:02 [Idézet ebből]
Se a templom, se a bolygó ura nem kötelező jellegű

Ha nem bírsz el mindkettővel, hát csináld csak az egyiket. De szerintem ez egyedül a te problémád itt jelen esetben .

A lepontozást meg külön köszi Nem hat meg

Én nem pontotalak le nem szokásom , hisz mindenkinek a saját szemszögéből igaza van . Az más kérdés hogy ez találkozik-e a töbségével .

Valamint amit én mindok azzal tudnád vinni amelyiket akarod .

Bocsi a programozótól hiszen csak neki jelentne plusz feleadatot . De azt hiszem a TÖBBSÉG ÖRÜLNE ..még TI is , hisz később mikor újra lesz bele , futhatok ilyenbe .
Dátum: 2012.11.26. 11:11:30
Humm

Nem az én problémám mert valószínű mind ketővel fogok bírni .

Csak azoknak a nevében próbáltam szólni akik nem fórumoznak .

De mivel az álltalam fel vetett probléma lehséges ,és ez bosszantó lenne . Próbáltam előre jelezni és rögtön megoldást kinálni , hogy MINDENKI ragyőgónak tartsa a Bolygó Urát s ne mérgesekedjen .


De látom a hozzászólásokból a zöme csak szűk látókörben a saját helyzetében lát .

Uffff ahogy az öreg indián modja
Dátum: 2012.11.25. 18:12:06
Oké meg próbálom egy elképzelt eseménnyel-- mesével érzékeltetni mi az ami történhet .

Az életben vagyunk Irodaházban .Egy hölgy válság miatt adósság csapdába került.

Megoldás APÓS-ANYÓS segítsége mely TALÁN elég lesz .( mely itt a VTemploma ).
Jön anyós - após szülinapja , mely arany lakodalommal egybe esik . Ezért VESZ egy csomó fonalat ( és ezzel elkölti összes tartalék pénzét) és neki lát sálat( ez itt az a feladat mely mind kettőben bent van ) kötni ,mind kettőnek ugyanolyat . Mert tudja ezzel elnyerni após-anyós segítségét .
Már FÉLIG kész mikor meg tudja kissé eltolva FŐNÖKÉNEK ((itt ez a Bolygó Ura ) is lesz szülinapja és nagyon értékelné pénzben-- előléptetéssel , ha neki kötné a sálat , s ez szintén megoldás adósság csapdájára.
Most mit tegyen két sálra már nincs ideje pénze ,,,Legyen a közeledő anyós-após szülinapi ajándék vagy a későbbi főnök szülinapjának legyen az ajándéka .

Megoldás lenne ha a félig kész sálat be tudná fejezni és oda tudná adni anyóséknak , FŐNÖK szülinapja UTÁN .

És ( tudom éssel nem kezdünk mondatot ) mint a mesében (mert ezzel le tudják adósságcsapdát) BOLDOGAN ÉLNEK tovább .

Tehát ha le tudnánk állítani a VTemplomot és a A Bolygó Ura után tudnánk folytatni , megoldás lenne .
Dátum: 2012.11.25. 17:00:26
Nem értitek

Külön mindegyik teljesíthető--de eltolt kezdés miatt ha belekezdel az egyikbe azt be kellene tudnod felyezni .

De ha a VT miatt már vettél PL sisakot--- el használtad a sisak szilánkodat meg a Lélekgyémántodat ,,,,már nem lesz időd , hogy be szerezd újból ha ugyan azt a feledatot kapod Bolygó urában . Mert le nulláztad a VT miatt .

Ezek csak példák .

Ti gondoljátok végig.......NIVCS MINDENKINEK OLYAN SEGÉDEZKÖZE AF pontja stb .........Alapban kell gondolkozni .

Kalandokat pedig akkor találsz ha csinálsz valamit , s nem csak belépsz,-ha nem találsz eleget akkor van erre AF képesség és van kalandgömb relikvia , (nekem annyi kaland jön , válogatni is tudok belőle

Akinek nincs PL---Kalandor:

Minden szint egy %-kal növeli a kaland találás esélyét.

Max. szint: 2

Költség: 10 / 15
................................................................................ ...........
Meg pilantja a feleadatot s kardjába dől s le mond a Bolygó Uráról .


Az a baj , hogy álltalánoságban gondolkodtok .

Úgy mintha csak azt az egyet kellene teljesíteni . De itt ha naponta fent vagy s nem tudod előre mire kell készülnöd ..akkor járhatsz úgy hogy feladatok ki ütik egymást ,


EZÉRT lenneeeeeeee jóóóóóóó haaaaaa LE TUDNÁNK ÁLLÍTANI A VT mert a Bolygó ura kezdődik ...s csak akkor tudsz hatásos lenni ha nem kell addig a VT is vinned .
Dátum: 2012.11.25. 01:56:09
Na miután ki jojózta a szemem amiket itt olvastam ,,,

Lenne kérdésem ,,MOST végig lehet venni ,,vagy nem ezt a irtóztató csomagot .

Valamint eléggé kimerítő lesz ( hanem teljesíthetetlen ) VTemplom miatt mert az már fut ,,ugyan olyan feladat lesz nem tudjuk meg csinálni . Pl:Költs el a KUFÁRNÁL 5626LÉLEKGYÉMÁNTOT ( vagy és akár több is lehet,,,)Szerez az Aukciósházban 60 aranydukátot.

Főleg mert ahhoz , hogy ezeket teljesíteni tudjad SZERENCSE IS KELL ,,ad--nem ad ,,a szerver kalandot,,,kapsz--nem kapsz kincset melyet be válhatsz.. SZÓVAL ennél fogva verseny nem verseny hanem LUTRI , hogy ki nyeri meg , illetve egyáltalán tudja-e teljesíteni . Mert lehet , hogy valamelyiket el bukja .

SZÓVAL az lenne jó ha ADDIG A Végzet Temlomot abban az állapotban ahogy van LE LEHETNE ÁLLÍTANI és utánna FOLYTATNI .

Lovag
Dátum: 2012.11.22. 14:48:37
Meg vettem

sorsjegy mely igért különleges nyereményt----A nyereményed: Kisebb portyázás itala


HÁT EZ NEM AZ ....simaként is dobott ilyent ingyen
Dátum: 2012.11.20. 16:43:53
Hu hát kérdeztem ....sajnos
Mert jobbam az jött le , hocy valami nem oké ennél a kompenzációnál .Alant a válasz...

Nem 50.000-et kellett tölteni. Hanem 1.7 milliót, az alapon felül, annak a 3%-a az 50000! Valszeg ezért nincs gomb.

Kérdetem MI AZ ALAP EGY 32 SZINTÜNEK A a 3 VILÁGBAN ????

Valamint az nem számit menyi Eventet öltél ??? Mert Eventenként 2 csp oda lett .

Ha mind ez elején írva vagyon akkor vadászok s azt kevés Event le ütésével t9ltöm s akkor most tarthatnám a markom .De így áldoztam , hogy sok Eventet le tudjak ötni LE-t s úgy jártam ( többed magammal . hogy vissza nyalt
Fúleg a 2 világ most 86 szintünél
Felhasznált LE: 39.191
Effektív töltés: 51.838


Legyőzött sárkányfattyak:

Összesen 766 db
.
Dátum: 2012.11.18. 23:13:41
Igazítani kellene

20.000 Ft, azaz legalább 1540 őskő vásárlása esetén:
50 ősdrágakő, 50 szubplazma, 30 hűségszilánk, 50 sorsjegy, 15 vadászzsákmány, 2 templomi pálca, 100 kiégett őskő, 35 templomkris

Templomi pálcát min 4db-ra de 20.000ft miatt 5db jobb lenne
Dátum: 2012.11.16. 22:18:06
Sziasztok

Miklós


Lenne egy javaslatom .

Szerencsekeréken csak 2 lenne nyert --nem nyert .És ha valaki nyert választhatna a kincsek közül .Akkor Több kincset is be lehetne tenni , valamint akik ujoncok azok is megszerezhetnék a kincseket .Valamint várhatóan több forgatés lenne a végzeturak részéről .

Mert így a régieknek áll a zászló .
Dátum: 2012.11.16. 15:34:58
Hali

Nem tudja valaki mitis jelent a .. vadászzsákmány--és a -- szubplazma ???

Ezek mire valók ,, mik ezek ,,mit tudnak ??????????????

Többit tudom