Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Dátum: 2013.11.26. 15:49:28
Kösz-----Birka
Dátum: 2013.11.25. 21:33:36
Ez már rég furja az oldalamat

Szerintetek hány % lesz támadható egy elájult kari????????????

Egy példa--Életpont: 19.947 / 42.132 ÉP és azt írja--kevés az életpontja nem támadható.....mert ez durván 47%
Dátum: 2013.11.25. 20:45:25
Dátum: 2013.11.25. 20:38:56
Lrhet , hogy ki hagy az agyam de nem erre emlékszem FŐLEG NEM A FELE le VADÁSZATHOZ KÉPEST
------------------------------
Az esemény végén meg fogod kapni tul jutalomban a többi LE-t, nem jársz rosszabbul, ha sárkányt ölsz vadászat helyett.

így rendben lenne ha nem alamizsna lesz
Dátum: 2013.11.25. 19:28:10
Zool---ha ez lenne nem szolnék de itt túl nagy a különbség még átlagban is

Ja és most láttam másnál van valami a pikkely közt nekem még semmit sem adott---3 kalandon kivül
Dátum: 2013.11.25. 19:15:21
Akkor bocs lehet , hogy rendes támadás--csatánál jött össze a 12 krit varázs.


De a többit fent tartom IGEN GYENGÉN AD AHHOZ KÉPEST . HOGY 2 Ccsp fogyaszt 4400LE befektetéssel
Dátum: 2013.11.25. 19:02:14
Hali

Valami bibi van

Sebezz 12 krit. varázslat rendesen lefutott. Váltottam Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Küldetés állapota: Eddig 0 kritikus ütést okoztál. Pedig néztem a csatákat már 18 kellene lenni

Valamint azon gondolkodom abba hagyom mert 4400LE kér 2 csp felhasználásával és ilyet ad----Ma, 18:53 Utolsó_Lovag smaragd drakón Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1220 lélekenergia és 120 TP.

T
Törlés Ma, 18:52 Utolsó_Lovag zafír drakón Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1824 lélekenergia és 120 TP.

Rendes vadászatnál db átlag--3800--körüli tehát 7600 2db igy minden csatánál kb 10000LE vesztek


Egyenlőre fel is függesztem
Dátum: 2013.11.01. 14:36:56
EZ VAN ,,mikor a HÓHÉRT akasztják....EVENT ELEJÉN NAGY VOLT az ARCOD--
Dátum: 2013.10.29. 18:03:48
Event alap elgondolása jó ,, csak át kell dolgozni úgy 79% át dolgozni

Jó lenne ha KŐ nélkül is el érhető lenne a tárgyak.

Akkor színesíteni lehetne , hogy mindig mást tennének be ,,amit itt van azt 100KŐÉRT event végeztével meg lehetne venni

Nem kellene vakon csatázni stb

Szóval arról kéne szólnia ami a címe -- HORDÁK HARCA
Dátum: 2013.10.27. 20:44:04
Sajnos meg kell . hogy erősítsem --GYÉMÁNT --
Dátum: 2013.10.20. 16:53:14
Így egy kisebb taglétszámú horda is egyenlő esélyekkel indul.

Kérdés mi határozza meg , melyik a kisebb létszámú horda??????????

Szerintem a játékban az adott horda tagjai függetlenül , hogy élnek vagy halotak
Dátum: 2013.10.20. 11:28:44
Ejnye nincs érved????? Mert a zafir a szép példa kevesen kevés támadással tudnak vezetni ((csak zárójelben az én karim is az egyik)zafir


Pl a gyémánt karakterek a 4 világon összesen nyernek egy nap az összes mezőn pl 1000-et és ebből az 1000ből egy mezőre 100 győzelem jut , akkor azon a mezőn 10% lesz az ő arányuk, ha mindenki ugyanazt az egy mezőt támadja és más hordák véletlen se támadnának arra a mezőre ( ha ez nem a szorzó akkor mi??????????????


Csak Fidesz féle elterelő sértegetés gyanús mondatok.

Így saját magad bizonyítod be , hogy újból át kell gondolnod mi és hogyan működik


Én ezzel le is zárom

ui:Semmi értelme az ügyfélszolgálatnak írni mert tapasztaltam kitérő választ írnak Hisz nem jó nekik a sok felesleges munka . mert azt eredményezné ha be ismernék)
Dátum: 2013.10.20. 11:13:14
Az event működése nem ezt mutatja....

Gondolj bele ha a szerint működne akkor a gyémántok---smaragdok nyernének . hiszen többen több támadást tudnak tenni.

Gondolkodj logikusan.( többször is tapasztaltam , hogy nem teljesen a leírás szerint megy a végzetúr játék. leírások sokszor hiányosak

Tudod a gombóc próbája az evés , nem az ami a szakácskönyvben le van írva
Dátum: 2013.10.20. 09:37:47
Inkább Te gondold át.Fsanyi82




Horda szorzó az szerint függ menyien regisztráltak és most az adott horda színeit képviselik....és a hordák 4db egymáshoz viszonyítását ez szabályozza-Több létszámú kisebb a szorzója stb.


Tehát az eredeti elgondolás a FAIR ,,csak az a baj rengeteg a HALOTT KARI akik a szorzóba bele számítanak de harcolni nem harcolnak ,,mint a szerver ezen elv alapján feltételezi .
TEHÁT NEGATÍV LESZ A HATÁSUK nem nulla ahogy egy tisztességes halothoz illik
Dátum: 2013.10.20. 01:42:28


Ez az event jó lenne csak 2 ÓRIÁSI BIBIJE VAN.

1,Mivel a hordák regisztrált játékosát számolja nem a TÉNYLEGESSEN JÁTSZÓ KARAKTEREKET, EZÉRT A SOK HALOTT KARIK MIATT nem LESZ reális A végeredmény

2,AZOKNAK LESZ JÓ AKIK PÉNZZEL KI VANNAK TÖMVE , MERT AZOK MEGVEHETIK l a hordatrófeákat

SZÓVAL megint távolodunk az eredeti VÉGZETÚR JÁTÉK NEMES ELVÉTŐL

IGAZSÁGOS AZ LENNE HA MOST LEZÁRNÁK EZT ÉS MINDENKI MEG KAPNÁ A MAXIMUM JUTALMAT 8 TUL. PONTOT..VALAMINT a Kalandkódexet



És (tudom éssel nem kezdünk mondatot ) már egyszer tárgyalt --HALOTT karikat el távolitanátok ,,igencsak élvezetessé válna.

ui:Van itt is 1 lehetőség amivel bármelyik horda meg tudná nyerni ,,de ez titkos

De ha látjátok a lényegét annak amit ide firkantottam rá jöttök
Dátum: 2013.10.19. 20:07:56
Sajnos csatlakozom gyémántként semmi esély,
................................................................................ ....................
Én már elég régóta játszok(asszem a v2 kezdésekor itt voltam már és csatlakoztam is) Nekem is az a véleményem sok mindent ki lehet hozni ebből, de hogy az utolsó érjen el 1100 győzelmet. Én nem nagyon vásárlok őskövet, de azért 1100 győzelmet elérni kicsit sok, inkább túlzás... Elsők meg +8 tulajdonság mindenre egy kicsit erős karakter lesz belőle...
Gyémánt vagyok és mióta csatlakoztam egyszer se nyertem a hordával semmit. Többet így nem is írok erről... Most se lesz másképp. Nagyon úgy néz ki most is utolsók leszünk..... HA így folytatódik tovább nem küszködök érte, mivel sok tp-t kapunk és kevés le-t erre meg 1100 győzelmet érjünk el. Ha több dolog eshetne ki a csaták során, mondjuk + portya pontok akkor megérné vagy más dolgok is akkor jobb lenne. Számítások szerint meddig fog tartani az event? Ha 1-2 hónapi között kb akkor talán rámegyek az 1100 győzelemre,de különben nem....
................................................................................ ...........................


Mivel van 1 ZAFIR karim is van össze hasonlításra alapom--

ZAFIRRAL 100-ból 2db vereség de az is azért mert nehézkes látni hol tart az élet pont.

GYÉMÁNTTAL 10-BŐL 6 VERSÉG

MIKLÓS mivel igen népes tábor a gyémánt jó lenne nem elvenni a kedvüket
Dátum: 2013.10.17. 10:42:18
Re: Hordák harca
753. hozzászólás - Ma, 09:03:56
Korrigáltam a térképmezőket a tegnap éjfél előtti adatokból. A PP költség is javítva lesz hamarosan, aki pedig többet költött mind kellett volna, az automatikusan vissza fogja kapni a PP-ket.
(mindjárt a toplistás is frissítem)
-------------------------
az automatikusan vissza fogja kapni a PP-ket.

Igen csak 1 a bibi

Elfogy a csp mert levonja...és az aznapi elgondolásodat nem tudod végrehajtani

Vissza kapod mikor ,, hogyan --mondjuk az event után???????????
Dátum: 2013.10.17. 08:09:55
Kész ez az event BEFUCSOLT

Nem is mozdultam a mai nap mégis---Támadás 2PP-ért és 1 eseménypontért


Valamint térkép is valótlan adatokat mutat

Szóval az egész egy lehúzás csomagolt sz..r álcázva

ui--most itt állok s nem tudok mit csinálni ,,,van meg kezdett küldim amit eventre hegyeztem .. pontjaim lógnak ,,kénytelen leszek értelmetlen módon csökkenteni ha nem akarom , hogy le rabolják stb

Szóval kávé helyett jó sőt jobb mert igencsak fel nyomja a vérnyomást
Dátum: 2013.10.16. 13:09:19
Szerintem most ARIEL csuklik

NEM KELL ÖTLETEKET ADNI ÚGYIS PÉNZ LEHÚZÓSSÁ ALAKITJÁK


Én már régebben feszegettem de le lettem torkolva ,,még belső levelet is kaptam...

Most röviden a lényeg ez az irány csődbe visz

Ördögi kör magyar módra lehúzás kevesebb játékos --kevesebb pénz stb CSŐD
Dátum: 2013.09.06. 11:24:39
PHúúúúúúúúú ujabb hiba ,,,de nem tudom csak nálam?????????

Váltás után (főleg ha állatokra váltok) egy kis idővel épernyő szét csúszik ,,nagyitódik ezért egyrésze nem látható.

Ezért vaktában teszem a dolgaimat az állatoknál ,gyógyitás,,gyakorlatozni küldés stb

Lovag

ui: napokban volt kimaradás valamint mikor reklámra váltott , elérhetelen volt a VÉGZETÚR oldala