Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Nekem 49-ről 57-re lépett 1 nap alatt a sok térkapus küldinek hála
Miklós valahol jelezte, hogy később lesznek rá hatások, melyek a +24 TP-s fejlődést emelik majd....
Ééééértem már Nekem nincs ilyen csatlósom, de értem, azaz javítottam
Elírásokat javította Kiapeth közben

Ezt meg átfpgalmaztam:
Viselése +14TP ad harcban, valamint 10 csatlós szintenként ad karakterszint/50 (Egész rész számít csak, azaz 149. szinten 2!) varázslatelnyelést
Wikin az Állatok evolúciója oldalt összeraktam az előbb.

Kérlek jelezzétek/szerkesszétek, ha bármi nem stimmel, vagy ha van olyan válasz valami eddig felmerült kérdésre, amit nem tettem bele az összefoglalóba.
Dátum: 2014.01.29. 16:28:36
????

"Építsd" LÉ-böl a tulajdonságaid, azt magadnak csinálod...

Építeni szerencséért lehet a tudás fát korlátlanul minden világon. Itt a flusztráció csak abban van, hogy a kút csorog folyamatosan, mivel nincs mibe rakni.
6 db 7 tárgyas küldit toltam le eddig az "eventben" ami 105 TKP volt.
Igen csak szép gesztus a térkapus "mini event".

Nálam eddig termet belőle: 20 db Csatlóseledel
Én most néztem meg, és bentvan az az 5 csatlóseledel...

Tuti jól nézted?
Dátum: 2014.01.29. 11:19:47
Kegyetlen rosszul látod. A lélekkutak extrém mérete, valamint a játékosok napi fajlagos LÉ bevételének növekedése miatt egyre jobban nyílna az olló, ha további "apró" épületek szintjét emelnék. Vedd úgy, hogy az épületeket "kimaxolták" a szövetségek...
Dátum: 2014.01.29. 11:17:37
10 szintje van.:
1 - 200
2 - 400
3 - 600
4 - 800
5 - 1000
6 - 1200
7 - 1400
8 - 1600
9 - 1800
10 - 2000

Ez nem egy rövid távú fejlesztés, viszont minden további tul fejlesztés % egyre többet ad.
Alapból 1% 100-ról 99-re csökkent míg ha van 50%-od már, és erre szerzel +1%-ot akkor 50-ről 49-re csökken, ami már 2%-os hatásfok...
Nem kell mutogatnom, itt vagyok én élő példának

4 dekrétumot lőttem el LÉ-ből és ezzel kész van a piramis.
1. szintről a feladat (valami 3-4 nappal előtte vettem pók bölcsit)
2. szintről a krit varis (0-ás szakival esélyem nincs)
5. szintről a 3 db 50-es lényt (volt nálam, de 1,5 hónapnyi idő többet ért nekem evolóció bevezetése előtt pár nappal, semmint 2-300k lét ne dobjak be)
6. szintről a 10 szubplazma. Mire elhasználtam az 5 ősdrágakövet (csak óriás számított, mivel 60 volt nálam csak) összesen 3 szubplazma esett így inkább bedobtam a 3-400k lét semmint vadásszak még 600 csp-ért (AF pontom nem volt a szakira, mivel tudtuk, hogy kell 30 az evoluciohoz...)
Dátum: 2014.01.29. 11:05:54
Rávágnak +100 szintet a piramisra oszt nesze...
Dátum: 2014.01.29. 10:55:07
A HT...
ad1 több vadász bónuszod van mint a HT, azaz alapból értelmetlen építeni
ad2 építs tudás fát és máris nem lesz extrém a HT
ad3 nincs is V5-ön, így ez nem lehet problema

Remélem sikerült a kis "cukkolós" postom
200 templomkristályt össze lehet gyűjteni, nem vagy "kötelezve" arra, hogy mindet átváltsd őskőre.
A BU event igen is megcsinálható őskő nélkül is! A sor nyereményeket kell visszaforgatni, és léből dekrétumozni.

Ez az első 2 fétis, elvileg még 8 jön idén...
Idézet: Bumburnyak - 2014.01.29. 08:56:04
Lehetne több őskő generálási lehetőség a játékba! Ne csak hűségszilánkból lehessen kavicsot kiszedni és az se 2 kő legyen már. Pl ugyanúgy lehessen beváltani mondjuk 50-100kavicsig mint a platinás váltás.


Legyen már fizetés emelés, áfa kulcs csökkentés, jegybanki alapkamat növelés stb.
Csak az országgyűlés tehette meg eddig, hogy a saját maga fizetéséről szavazott...

Bumbi a te posztjaid az utóbbi időben nem ütik meg a 6 éves kis p.ö.t.s szintet sem, szedd össze magad kérlek.
Dátum: 2014.01.29. 09:54:34
Tudás fája korlátlanul építhető...
Dátum: 2014.01.29. 09:12:30
Idéznék skype beszélgetéseimből

Az emberek eredendően sóherek, spórolosak, ilyen a magyar nép.

5 éve amikor a játék indult, 5k volt a max, amit egyszerre be lehetett fizetni. most 20. ennyi változott.

Az más kérdés, hogy ez pszichológia: ha van ősköved, jobban elköltöd, mintha nincs.
Tökéletesen megfogalmaztad miért kell érte fizetni. Egy díszítő elem, ami szart se csinál, de programozást vont el az érdemi fejlesztések elöl. Éppen ezért! A kidobott kódolási kapacitást kell megfizetned ezzel az 5 kővel...
A CSAK-ban nincs igazad, mivel templomkristály huf nélkül is szerezhető és így bárkinek lehet csatlósa! Amúgy mondj nekem egy olyan pozitív dolgot, ami nem a pénzeseknek kedvez a mai világban.

Az ilyen postokkal amúgy mit akartok? A víz nedves, az ég kék stbstbstb...