Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2012.08.09. 07:39:07
Vigyél be egy pendriveon portable firefoxot amit előtte otthon fullkra installáltál.
Ezzel elkerülhető, hogy bármit feltelepíts a gépre, viszont lesz NEM IE is a szolgálatodban
Dátum: 2012.08.08. 15:45:32
Ebben jelenleg is kemény kavar van

-ha oldalt váltok, akkor nem jegyzi meg, hogy melyik csatorna volt aktív, így mindig az elsőre ugrik vissza
-hiába kapcsolom ki a "mind" csatornát amint oldalt frissítek visszateszi a pipát, azaz ezt se jegyzi meg
-ha valaki ír nekem privát üzenetet, akkor a rá nyitott privát ablak eltüntetése kemény hókusz-pókuszt igényel
-az előző 1 órában kb 4x kellett chashet törölnöm, mert egyszerűen néha gondol egyet a chet és teljesen megszünteti magát
-a 12 oras gomb olyan mintha ott se lenne, egyszerűen semmi hatását nem látom

Balra rendezés isteni, valamint a kikapcsolhatóságért is mega respekt!
Dátum: 2012.08.08. 14:28:24
Cokie torlessel be lehet kapcsolni ismet
Dátum: 2012.08.05. 21:22:09
Ő írta, hogy lélekrubint tett bele, ami egy varázslatba tehető, varázslat lélekszívást adó fókusz.
Simán beletehette a nyakláncába, így nőtt a varázslat lélekszívása, de ő azt reklamálja, hogy a sima lélekszívásához miért nem adódik hozzá ez a fókusz, ha már ezt is lélekszívásnak hívják.

Erre írtam azt, hogy ennek oka az, hogy csak névleg azonos a 2 lélekszívás, és technikailag ez 2 külön hatás, csak nincs a nevében is megkülönböztetve amit csinál. (Gondolom eredetileg eszükbe se jutott hogy valaki ezt összekeverni véli majd )
Dátum: 2012.08.04. 22:49:17
Nézd, a +x sebzéses fókuszok se működnek lassan 1,5 éve "extra" ékszer slottokban, pedig azok még nem is különböző szakértelmet növelnek, akkor a te egyértelműen stilisztikai problémád hol lehet a sorban? (v. lélekszívás és f. lélekszívás-ra kellene az összes lélekszívást átírni hozzá...)
Arra jogos igény, hogy a fókuszod árát visszakapd, ha írsz mailt, mást ne is remélj.
Dátum: 2012.08.04. 22:23:06
Erre szokta Miklós azt mondani, hogy valamire a dekrétumot is el kell tudni lőni...
Találkozós élő aukciós liciten lehet szerezni csak!
Dátum: 2012.08.04. 22:20:58
Mivel a varászlat és a közelharci lélekszívás 2 külön szakértelemként van lekódolva, így sose fog összeadódni...
Dátum: 2012.08.01. 07:43:05
Ebből az eventből nem szerezhető végzet medál
Dátum: 2012.07.31. 07:19:32
Annyira érdekes, hogy hirtelen 100 őskő "aprópénz", míg máskor egy 5 ősköves templomi küldiért vérremenő rinya megy...

Én örülök a zálognak, tegnap óta kb 1/2 milka lét termelt. Abban is van igazság, hogy nekem se esne jól, ha dukátárt vettem volna, és most azt látnám, hogy őskőért is megszerezhető. (Érdekes módon a portyagömb annő pont ellentétes elbírásás alá került, amikor véletlenül bekerült...) ű
Lehet utálni, de azzal nem értek egyet, hogy mindenki kapja vissza a dukátjait, mivel ez a tárgy igen is termeli a megfelelő előnyt, melyet nagyon nehéz számszerűsíteni (nem beszélve az olyan háborúkról, ahol az ellenfél vissza se tud ütni zálog hiányában pl...) Kell húzni egy határt, mint annó az inspirátornál is, de ez legyen a precedensnek megfelelően 1/2 év, és ne csak 60 nap!
Dátum: 2012.07.30. 20:07:43
Lengyel küzdősportot (sszem judo) néztem, fényképek vannak róla hogy lenyomta a ferdeszeműt (teljes háttal a padlón volt), erre ellene ítéltek
Most nézek valami vívást, ahol nem indítoptták el időben az órát.
Hihetetlen mit művelnek a bírák...
Dátum: 2012.07.30. 09:47:36
Ariel, V5-on érdekes módon nincs ily mértékű influáció, és több olyan emberről is tudok, aki gyúr a 250 dukátos tételre.
Egyszerűen azzal, hogy az ism küldik ennyire túlkalibráltak, és dől be havi 200-300 dukát a kivételezetteknek szétcseszte a dukátok értékét a régi világokon.
Dátum: 2012.07.21. 20:37:30
Betöltöd az adott öltözetet, törlöd, változtatsz, visszamented.
Ez nem valami bonyi szerintem.
Dátum: 2012.07.21. 13:18:58
Töltsd le a megfelelő "designt" és megoldódik a méret problémád...
Szerintem ez is az is beleférhet, kérdés mit találunk ki helyette...
Idézet: Miklós - 2012.06.24. 13:29:41
Végzetúr templom kiegészítések. Szakértelem feladatok választhatók (vagy ezt, vagy azt fejleszted), Szimulációs küldetés kiváltása (válts specializációt őskőért), Háborús küldetés kiváltása


Ez a megoldás a háborús küldire, melyre Miklós hajlandó sorolni a munkák közt, csak ki kellene találni rá egy alternatív küldetést, melyjellegében hasonló, megcsinálható és természetesen könnyen, gyorsan lekódolható.

Lehet ötletelni, és akkor talán jövőhét elején meg is valósulhat, ha van benne Miklós által is elfogadható változat!
Dátum: 2012.07.20. 13:17:12
Nincs ennek semmi baja.
Laza 20k-kat kapok csatánként, ami megfelel a megszokott gyakorlatnak
Dátum: 2012.07.20. 11:09:54
Igen
Dátum: 2012.07.20. 10:50:59
De igen a kufár event egyik mellékhatása hogy a futó KH háborúk kiértékelés nélkül megszűnnek, hogy ne 1 óránként, hanem 35 percenként üthesd a KH-t az event alatt.
Dátum: 2012.07.20. 10:18:00
Írj Baratynak PM-et, és utánanéz.