Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2009.07.16. 12:48:01
Hány szélességi kör van?
360
90
180
190
Végtelen sok lehet. Rosszul megfogalmazott kérdés, lehet, hogy arra akart rákérdezni, hány fokos lehet maximum. Azt meg már csak feltételezem, hogy a Földről van szó.

A helyes válasz szerinte 180, mivel nagy kegyesen kihagyta a számolásból a 0. fokot, az egyenlítőt (legalábbis, a saját logikáját követve). Még a válaszok is hibásak. Lehet, hogy legjobb lenne törölni ezt a kérdést.
Dátum: 2009.07.14. 15:21:13
Ki nem volt tábornok az aradi vértanuk közül?
Damjanich János
Aulich Lajos
Kiss Ernô
Lázár Vilmos


* Aulich Lajos honvéd tábornok (1793–1849)
* Damjanich János honvéd tábornok (1804–1849)
* Dessewffy Arisztid gróf, honvéd tábornok (1802–1849)
* Kiss Ernő honvéd altábornagy (1799–1849)
* Knezić Károly honvéd tábornok (1808–1849)
* Láhner György honvéd tábornok (1795–1849)
* Lázár Vilmos honvéd ezredes (1815–1849)
* Leiningen-Westerburg Károly gróf, honvéd tábornok (1819–1849)
* Nagysándor József honvéd tábornok (1804–1849), gyakran tévesen Nagy-Sándor Józsefként vagy Nagy Sándor Józsefként, vagy Nagy Sándorként emlegetik, ez utóbbira példa nagyváradi emléktáblája
* Poeltenberg Ernő lovag, honvéd tábornok (1813–1849)
* Schweidel József honvéd tábornok (1796–1849)
* Török Ignác honvéd tábornok (1795–1849)
* Vécsey Károly gróf, honvéd tábornok (1807-1849)
Dátum: 2009.07.07. 22:48:09
Majd meglátjuk
Dátum: 2009.07.07. 22:28:09
Amennyiben fullba kapja a varázslatot, és nincs egy szem vastag bőre sem, akkor megeshet.

Ez esetben viszont nyilvánvaló, hogy ki kellett volna fejleszteni a vastag bőrt. Ha nem is mindent, de azért fog valamennyit vissza.

Legutóbb kinetikus detonációtól kaptam csúnyákat, de amióta elég magas az IQ és jó a szerencse, ritkán van, hogy telibe kapom.

Mondjuk azt nem értem, hogy miért kapja meg mindegyik állat ugyanazt a sebzést, és miért nem oszlik el köztük. Végül is az lenne a reálisabb, nem? Ez viszont lehetne fejlesztés.
Dátum: 2009.07.07. 22:19:00
Hát én még egy csatában nem kaptam több sebzést állatra, mint ~250. Nem tudom, te ezt hogy hoztad ki, de elég irreálisnak tűnik számomra.

Eddig epikus ellenféltől (83. szintű) kaptam a legrondábbat, nem mentettem a varázslatát

49. szintű vagyok, 3 állatom van.

Ha valaki 500-et kap állatonként egy csatában, szerintem valamit nagyon nem jól csinál(t).

Bocs, szerk: elszámoltam magam
Dátum: 2009.07.07. 21:22:44
Jójó, ez igaz, de miért nekem mondod, ezt én is tudtam eddig is. Ugyanazt mondjuk mind a ketten. Aki felhúzza ezeket a szakikat, nagyon sok ideig nem lesz gondja állat gyógyításra.

Én alternatív megoldásként javasoltam az állatok cseréjét bizonyos időnként, mivel a magasabb alapszintű állatnak több ÉP-ja lesz tapasztalati szintenként.

Jómagam inkább ezt a megoldást választottam, mivel egyelőre más szakértelmek fejlesztését hasznosabbnak tartom, mint egy 40-es vastag bőr elérését.

A lényeg felett megint elsiklottunk: aki akarta, eddig is tudta volna úgy intézni, hogy ne kelljen egyszerre egynél több állatot gyógyítgatni.
De hála a sok unszolásnak, megvan a fejlesztés, így most végre mindenki boldog (ebben a témában)
Dátum: 2009.07.07. 18:53:19
Hát, ha meg lett csinálva, annál jobb

Biztosan nagyon friss fejlesztés lehet, mert pár napja még nem volt.
Dátum: 2009.07.07. 18:27:21
Valójában az, hogy egyszerre lehessen több állatot gyógyítani, még nem lett megcsinálva, de igazat adok neked abban, hogy megvan a lehetőség arra, hogy ne kelljen egész nap gyógyítani az állatokat.

nekem 5 (csak 5!) vastag bőr van, és a legalacsonyabb (31) alapszintű állatomnak (ami 44 TP szintű épp) okoz néha gondot az egészség. Pl. ha egész nap epikust verek, leportyázok 17-et, meg még 8 térkaput, akkor fogy le az ÉP-ja. És akkor turbózom a 20-as gyógyításomat, és gyógyítok vagy 4 alkalommal rajta.

Erre hetente egy alkalommal kerül kb. sor, de ha feltolnám a vastag bőrt 15-re, lehet, hogy egyáltalán gyógyítani sem kellene. De inkább fogom, és kicserélem egy 51-es alapszintűre, és 2 hét alatt ugyanannyi elnyelése és ÉP-ja lesz, mint a réginek.

Persze, elfogadom annak a véleményét is, aki ezekkel a lehetőségekkel nem él, inkább fejleszttetne magának egy olyat, ami kényelmesebb, és nem is kerül neki LE-be.

Az viszont egyenesen irritál, hogy ezzel a "TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!" szöveggel muszáj 2 naponta telekiabálni a fórumot.
Dátum: 2009.07.06. 17:59:54
Mit jelent az hogy "Orly módra"?
sör tésztában
pálinka tésztában
bor tésztában
palacsinta tésztában
Helyesírás...
Dátum: 2009.07.05. 20:39:36
Jelenleg már ki nem tagja a Depeche Modenak?
Andrew Fletcher
Alan Wilder
David Gahan
Martin Gore
spec.

Melyik csatornán megy a Joshi Bharat című sorozat?
RTL klub
Minimax
TV2
Viasat 3
nem nézek TV-t, és érdektelen.

Ki 2-szeres világbajnok az alábbiak közül a Formula 1-ben?
Michael Schumacher
Felipe Massa
Fernando Alonso
Kimi Raikkonen
És jövőre? Amúgy is spec.
Milyen agyhullámok jellemzőek az ember aktív ébrenléti állapotára?

béta
alfa
théta
delta

A kérdésre eddig 0 jó és 3 rossz válasz érkezett.


Látom már a következő áldozatot...
Dátum: 2009.07.02. 20:18:07
Látok igazságot a megközelítésben, azonban nem bírom elképzelni, milyen válaszokat kéne a helyes mellé írni, hogy akkor meg ne az legyen a baj, hogy milyen válaszok vannak a helyes mellett?

Talán tényleg nem itt volna a helye ennek a kérdésnek.
Dátum: 2009.07.02. 20:13:31
Mit/kit védett a Gyalopp Galopp című filmben a hős Fekete Lovag?
útkereszteződést*
szüzek erényét
Camelotot
a mérlegre tett boszorkányt
Igazából egy 2m hosszú hidat, mondják is benne.
http://www.youtube.com/watch?v=dhRUe-gz690&feature=channel_page [2:13]

"- ... but I must cross this bridge!
- Then you shall die!"

Imádom a Monty Pythont, de vajon hogy került be egy ilyen kérdés hibás válasszal, ha az enyémet már fél éve elvetették azzal, hogy "spec."?

Copy Con együttes milyen zenei stílust képvisel?
Hardcore
Rock
Reggae
Metal
Helyesírás, valamint noname együttes, spec. és érdektelen.
Dátum: 2009.07.02. 18:07:38
Milyen népszavazás lehetséges Magyarországon?
Csak véleménynyilvánító.
Csak ügydöntő.
Ügydöntő és véleménynyilvánító egyaránt.
Egyik sem.

Halló! Ez nem teszt, hanem kvíz. KVÍZ! Érted? Nem vizsgázunk itt.
Szerintem ezt azért nem árt tudnia minden magyar állampolgárnak Magyarországon. (legalábbis 18 éves korára)

szerk:

Sőt, tovább gondolva, én nem is adnék annak szavazólapot, aki ezzel nincs tisztában
Dátum: 2009.06.30. 01:07:39
Idézet: cirip - 2009.05.19. 21:23:46
Melyik nem magyar?
Mézga család
Mikrobi
A kagyló szelleme
Az idő urai

Lehetne ezt törölni?
Vagy átírni "A kagyló szelleme"-t "Szellem a gépben"-re, vagy ahogy nálunk forgalomba hozták: "Páncélba zárt szellem"-re.
Ez így elég izé.....
Sajnos ez a kérdés ebben a formában még mindig az adatbázisban figyel, pár napon belül kétszer is megkaptam.
Dátum: 2009.06.29. 22:47:34
Meddig lehet maximum vadászni?
40 perc
1 óra 40 perc
2 óra 40 perc
3 óra 40 perc
kinek mennyi.
Dátum: 2009.06.29. 09:22:48
Sosem volt az elveszve. Ugyanakkora kereskedelemnél egy szinttel alacsonyabban jutott hozzá ugyanazokhoz a varászlatokhoz.
Dátum: 2009.06.28. 19:07:40
Teljesen jól látod.

Sajnos a visszafogott is csak egy ideig jó arra, hogy a top szint karakterek távol maradjanak szintkülönbségben, ahogy nőnek a szintek, az adott szinten eltöltött idő is nő, így a mostani 7 szint különbség köztem, és azok között, akik meg tudnak verni, hamarosan csak 6, majd 5 lesz. Így a visszafogott előnye elveszik, cserébe viszont ismét elkezd verni az a 8-10 ember, aki a szerveren meg tud verni felülről. Ezt tudnám kompenzálni kereskedelemmel, ha lehetne hová fejleszteni.

Aki 6-al fölöttem van, az nem hiszem, hogy feltétlen nekiállna 210-es kerit fejleszteni, mert eleve 6 szint előnyből indul vásárlás téren velem szemben. Ezért nem gondolom törvényszerűnek a fent leírt "szétnyíló olló" esetét, amikor mindenki őrülten elkezd fejleszteni kereskedelemre. Ugyanakkor így lehetőség nyílna arra mindenkinek (aki erre szán fejleszteni), hogy alacsonyabb szintről is meg tudja magát védeni a felülről támadóktól, szerintem.
Dátum: 2009.06.28. 17:05:04
Inkább győzz meg észérvekkel - és nem feltételezésekkel - a saját igazadról, légy szíves.
Dátum: 2009.06.28. 16:02:24
Melyik kort irjuk ?
őskor
újkor
legújabbkor
ókor
Kritikán aluli helyesírás és megfogalmazás.