Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2009.08.13. 16:11:43
Én azt mondom, hogy 20. szinten még nekem sem állt a rendelkezésemre ilyen event (amúgy is a 10 alatti szintről beszéltünk) és akkor még nem is volt rá szükségem, mert annyira új volt a játék és annyira sok mindent nem csináltam még benne, hogy az bőven elég volt.
És ha neked nem volt akkor ilyen lehetőség, akkor már másnak se legyen, nem?
Dátum: 2009.08.13. 13:40:46
Számomra az lenne hasznos információ, ha a térkapuhoz hasonlóan a portyánál és a vadászatnál is láthatnám, mikor kapom a következő PP-t, CSP-t, nem csak akkor ha épp 0.
Dátum: 2009.08.13. 10:15:19
A helyzet most már sokkal viccesebb:

Sötét Mágusok szövetség tagjainak megtámadása Sötét Mágusok 0 / 13 Ma, 00:18 -4636
Sötét Mágusok szövetség tagjainak megtámadása Sötét Mágusok 11 / 5 Tegnap, 21:58 -4394
Dátum: 2009.08.12. 21:16:17
Most jól átgondoltam hogy is van ez, de tényleg jól van fogalmazva. Lehet, hogy az tévesztette meg az értékelőt, hogy a radiánt alapvetően síkszög mérésére használják.

Szerintem sokkal szerencsésebb lett volna úgy fogalmazni, hogy "Mit lehet kifejezni radiánnal?". Valószínű ez volt a probléma.

Egyébként ennek a hsz-nak a helye valamelyik kvíz topicban lenne (pl. "Miért nem fogadták el a kvízkérdésem?", valami ilyesmi a neve). A következő ilyen témájút légy szíves oda írd.
Dátum: 2009.08.12. 13:42:46
Milyen fajta vírusok ellen találták ki a Spywarwe terminatort?
trójai
mikró
makró
kémprogram
Spec + reklám


Milyen színű a Malacit?
Piros
Kék
Zöld
Sárga
malachit helyesen.

Szerk: a második idézet
Dátum: 2009.08.12. 12:27:21
Hadat üzentetek a Sötét Mágusok szövetségnek. A háború 2009.08.13. 00:18:23-kor kezdődik. Ma, 12:18
a Sötét Mágusok szövetség hadat üzent nektek! A háború Ma, 21:58:14-kor kezdődik. Ma, 09:58

Hahaha

Ez bug?
Dátum: 2009.08.08. 00:17:05
Nekem sajnos nem számolja hozzá a kábítást a küldihez. Délelőtt kipróbáltam, akkor nem adta hozzá, nemrég megörültem, amikor olvastam, hogy mégis. Azonban most, amikor kipróbáltam, nem adta hozzá. Túl szép lett volna.
Dátum: 2009.08.06. 13:46:19
Azt nem teljesen értem, miért kapom meg a portya -%-okat erre is, ha térkapus csatának minősül.
Dátum: 2009.08.05. 23:34:50
Melyik nem egy számítógépes játékgyártó cég?
EA
THQ
YAE
Ubisoft
Mik ezek a kódok? Miért nem lehet valaminek a nevét rendesen kiírni? De ha ki lenne írva is spec lenne.
Dátum: 2009.08.05. 18:10:38
Melyik szinésszel játszotta llegtöbbet együtt filmjeit Bud Spencer?
Harrison Ford
Brad Pitt
Michael J. Fox
Terence Hill
Helyesírási hibák, valamint a kérdés megfogalmazása.
Dátum: 2009.08.05. 17:36:41
Melyik madár nem rigófélék közé tartozik?
vörösbegy
kerti rozsdafarkú
fülemüle
fácán
Ezek közül egyik sem a rigófélék családjába tartozik

vörösbegy - légykapófélék
kerti rozsdafarkú - légykapófélék
fülemüle - légykapófélék
fácán - fácánfélék

Kérlek, javítsátok. Köszi
Dátum: 2009.08.05. 14:40:11
Például nekem

csati777: Gondolom nem úgy értette, hogy pénzért. Bár tényleg nem tudok elképzelni ahhoz az ötlethez megfelelő technikai megvalósítást, így nem tartom életképesnek.

Még Kocos ötlete is simán jó lehet szerintem.

Bár továbbra is az a véleményem, hogy semmit nem kell túlbonyolítani. A legegyszerűbb szerintem az lenne, ha nem volna korlát, és akkor mindenki annyit fejleszt, amennyit szeretne. A nagyobb tárgyak miatt szerintem nem kell annyira aggódni, mert akit nagyon vernek felülről, az eddig is csak 1-2 ilyen pofont bírt ki, ez most sem változna. Viszont ismét beindulhatna a versengés a TOP-ban is, ahol már rég beálltak a dolgok, a nem TOP-nak pedig végre lehetősége volna hatékonyabbnak lenni pl. az epikusokkal, és a felülről támadókkal szemben.

Szerintem.
Dátum: 2009.08.05. 13:14:14
Melyik nem egy számítógépes játékstílust takar az alábbi mozaikszók közül?
FPS
RPG
RTS
FTG
spec.

Melyik könyvet nem Müller Péter írta?
Szeretet-Csak neked
Örömkönyv
Lomb és Gyökér
Szeretetkönyv
spec.

A kínai nagy falat az UNESCO mikor vette fel a világörökség helyszínei közé?
1892
1987
2001
1938
nem vagyok lexikon

Melyik ország labdarúgó csapata a Real Betis?
Spanyolország
Franciaország
Ciprus
Portugália
spec.
Dátum: 2009.08.04. 23:43:54
Ebből egyetlen dolog a tény, az pedig az, hogy a magasabb szintű több LE-t kap a vadászatból.

Én még sosem sírtam, mert felülről támadtak, inkább fejlődtem, és visszavertem. Egészen addig, ameddig mindegyikünk el nem érte a korlátot, ott meg nyilván tárgyból le tudnak nyomni azóta (mert hiába vagyok jobb tulajdonságra, a tárgy több bónuszt ad). Megjegyzem, aki engem felülről támad, az inkább jobban jár a kristály hordával, az ad neki LE-t jobban, meg könnyebb is leverni őket.

Én inkább bevállalnám azt a napi egy-két általad feltételezett támadást, annak a biztos tudatában, hogy most már végre megvan nekem is a lehetőségem jobb tárgyat venni.
Dátum: 2009.08.04. 23:11:16
Ezt a témát már én is feszegettem egyszer egy másik fórum topicban, nekem sincs ínyemre ez a korlát.

A szinthuszárok rendesen lehurrogtak, nyilván nem kedvezne nekik a dolog, mert akkor aki alacsonyabban van, talán esélye volna rá, hogy eredményes legyen a felülről érkező támadások ellen.

A tárgyak elfogyása szerintem nem annyira para, a boltban is megesik hogy valaminél már nem tudsz egyszerűen jobbat venni. Egész egyszerűen nem kellene semmit csinálni csak a lélekkufár nem ajánlana fel újabb tárgyakat (hisz csak véges neki is a készlete). Így legalább a szinthuszároknak is lenne egy kis izgalom, hogy megszorongathatják a töküket alulról.

Szerk: helyesírás
Dátum: 2009.08.03. 19:09:48
Ha 47. szintű vagy, és megvan hozzá a kereskedelmed, akkor én inkább a negatív csapást javasolnám, mert az ad - támadást az ellenfélnek.
Dátum: 2009.08.03. 17:34:12
Mi történik ha kérdésed "Azonnal törölni" értékelést kapott?
Nem kapsz kérdést vadászat megkezdésekor.
Semmi.
200 helyes válasz után tehetsz fel új kérdést.
Egy időre elveszíted a kérdés feltevés lehetőségét.
Tényleg?

Nem vagyok benne biztos, de úgy tudtam, hogy elveszítheted (pl. x ilyen eset után), nem pedig azonnal elveszted.
Dátum: 2009.08.03. 15:46:37
Melyik a legnagyobb a következők közül (^ a hatvány jele) ?
2^60
3^30
15^15
4^29
Általában nem akadok fenn a matek kérdéseken, de ez most kiverte a biztosítékot
Dátum: 2009.08.03. 13:11:45
Ki találta fel a rádiumot?
Madame Julienne
Madame Jacqueline
Madame Curié
Madame Olivia

fedezte fel
Keresgéléssel találtam a neten. Mondjuk ennyi erőkkel más ugyanígy megtalálhatta természetesen. A VU teamet mgkértem, nézzék meg a feltöltés/létrehozás dátumát, idejét, az alapján már ki lehet deríteni, ki rakta fel előbb. Ha nem én akkor nyilván az enyémet állítsák alapra, ellenkező esetben a másik játékosét. Szerintem így igazságos.