Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2010.01.30. 11:31:25
Egyrészt a kvíz 4 topicba írd be, másrészt a 4. válasz is jó, mert a vadászat során elejtett lény méretét is befolyásolja.

A 4. válasszal pont nincs gond, mert arra kérdez rá, mi NEM igaz a szerencsére.

Azért ide írtam, mert előfordulhat, hogy nem tudok valamiről, ezért meg akartam győződni először arról, hogy jól tudom-e a dolgokat. Szerintem sokkal hülyébben veszi le magát, ha beírom, hogy rossz, és kiderül, hogy mégsem.
Dátum: 2010.01.30. 10:50:57
Mi NEM igaz a Szerencse nevű tulajdonságra?
Nagyobb eséllyel sebzel nagyot ellenfeledre.
Kisebb eséllyel sebez rajtad nagyot ellenfeled.
Biztosítja,hogy igazi őskövet találj ellenfelednél.
Nagyobb eséllyel találkozol több LE-t tartalmazó lénnyel Vadászat során.

Én eddig úgy tudtam, hogy a szerencse az én találatom esélyét növeli, illetve ellenfél találatának esélyét csökkenti.

Nem tudom, hogy a kérdező hol jutott ennek az információnak a birtokába.

Végzetúr Wiki:
A harcban mindig van egy minimális (20%) és egy maximális (80%) találati esély: a legnagyobb harcos ütése is mellémehet néha, és a legügyetlenebb harcos is bevihet egy találatot. Ha a szerencsésebb vagy az ellenfelednél, a te maximális találati esélyed nő, az ellenfél minimális találati esélye pedig csökken 3 szerencse különbségenként maximum 10%-al. A találati esély változása egyaránt vonatkozik a közelharcra és a varázslatok idézésre.


Szóval vagy az illető rendelkezik plusz infóval, vagy hülye kérdést tett fel. Szerintetek?
Dátum: 2010.01.27. 23:25:14
Tudok.

És te magyarul írni tudsz-e?
Dátum: 2010.01.27. 20:35:06
Ha x=34, y-z=-5 és x+z=59, akkor mennyi y értéke?
-10
nem eldönthető, mert kevés az adat
5.234
20
A kérdés írójának kívánok 50 ilyet a kvízolimpiára
Dátum: 2010.01.27. 20:30:59
Milyen szín a keki?
sárga
kékeszöld*


1. Úgy írják, hogy khaki
2. Inkább agyag színe van mint kékeszöld.
link: http://en.wikipedia.org/wiki/Khaki

Gratulálok annak, aki írta: tanulj, tinó, ökör lesz belőled, és akkor ...

És annak is külön gratulálok, aki így átengedte

Szerk:
Aki lepontozgatja, mert sértőnek véli / nem érti az gondoljon egy kicsit bele, milyen érzés, amikor az ember úgy bukik el egy kérdést, hogy a kérdező egy idióta, rossz választ ad meg, vagy nem is ad meg jót, és a válaszadónak választania kell. Kb. ezt a lekiállapotot tükrözi a hozzászólás, és ha nyers is, legalább őszinte.
Dátum: 2010.01.25. 21:48:39
http://hu.wikipedia.org/wiki/Projekt

Erről mi a véleményed?
Dátum: 2010.01.25. 11:36:25
Jó ötleteket is látok benne, de ami az igazi gondot jelenti, az nem oldódik meg: 99%-ban az a szövetség fog győzni, ahol magasabb szintű tagok vannak, akárhogy is taktikázik a másik. A szintből adódó több ÉP-t és magasabb szintű tárgyakhoz való hozzáférést sehogy sem tudja ellensúlyozni még a jól fejlesztett szintvisszamaradott karakter sem.

Ez olyan mintha két csapatot mérkőztetnénk úgy, hogy az egyik géppuskát kap, a másik meg bunkósbotot. És akkor izgalommal várjuk, vajon melyik fog győzni? (Mint a Monty Python - Az Élet értelmében a tanár-diák meccs )

Mi történik akkor, ha egy csupa magas szintű játékosból álló szövi hadat üzen egy kis szintűekből állónak? Automatikusan nyernek, mert senki nem tud senkit támadni, viszont nekik több az ÉP? Ez a gond vele, ezt kellene valahogy helyre tenni, szerintem.
Dátum: 2010.01.24. 22:03:23
Mit ünneplünk Nagypénteken?
Helyes válasz: Krisztus keresztre feszítését

Megnyugtat, hogy vannak még ősgonosz emberek, akik valakinek a kínhalálát ünneplik, és nem megemlékeznek róla.

Hahaha (sátáni kacaj)

Viccet félretéve: kérlek, javítsátok.
Dátum: 2010.01.21. 16:06:07
Ott a 10 pont
Dátum: 2010.01.20. 23:02:31
Azért jó lenne a kulturált társas érintkezés alapszintjét meghaladni.
Dátum: 2010.01.19. 01:27:28
A KH-t a múlt heti patch óta már csak háborúban éri meg ütni, ahogy észrevettem. Most akkor már ez sem lesz?
Dátum: 2010.01.18. 16:58:09
Valószínű, hogy ez lehet az ok, nem kell a gyémánt bónusz, mert nem hoz annyit, mint amennyit a másik hordák bónusza harcban ad. Ha meg igaz a kivégzésre, hogy a gyémánttól is lehet ugyanannyit hozni, akkor nem is kétséges, hogy egy kivégzős portyakari nem azt fogja hordának választani.

És ezzel vissza is értünk oda, hogy a jelenlegi szabályrendszer több helyen is hátrányosan megkülönböztet egy hordát a többitől.

Eleve nevetséges, hogy gyémántként 3,3M a LE diffem, 9100 nyert csata után, míg a karakterbe eddig kb 135M LE-t fektettem (68. szint, VF). A játék kezdetén azt gondoltam, a portya alternatívája a vadászatnak, de világosan látszik, hogy - szélsőséges kivételektől eltekintve - nem az.
Dátum: 2010.01.18. 16:11:30
Ha van olyan célpontja, akitől lehet is hozni valamit, ugye. Meg még az maradt ki a képletből, hogy több ellenfélből nagyobb eséllyel találsz farmokat, mint kevésből. Erre lehet mondani hogy matematikailag lineáris összefüggés van a rabolható karakterek száma és az összes üthető karakter száma közt, mégis, azt tapasztalom, hogy a statisztika mást hoz az eloszlásban.

Az általad írt arány, csak a csaták egy részére vonatkozik, a többit nagyvonalúan kifelejtetted. Ez így nem igazán objektív.

A LE diff toplistát mivel magyarázod? Csak mert pont ellentmondani látszik az állításodnak.
Dátum: 2010.01.18. 12:33:11
Kérlek, ne haragudj, valami kicsaphatta a viccrelémet, tegnap este nem vettem a lapot.

Most, másodszori olvasatra átjött amit írtál.
Dátum: 2010.01.18. 00:21:32
Értem én. De a V1 TOP50-en kívül is létezik az univerzum, ahol ráadásul nem is egy világon az 50-nél több nagyságrenddel nagyobb mennyiségű ember játszik.

Értem az iróniát is, hogy az sem sokat érne, amit javasoltam, de legalább konzekvensen következne abból, ami gyémánt portyabónusza.
A pajzs épületek rendben vannak, mert azok nem fixet, hanem %-ot blokkolnak. A Transz Proj viszont nagyon nincs rendben, ez egyértelmű hátrányos megkülönböztetése a négyből egyetlen hordának. Bár bizonyos szélsőséges esetektől eltekintve egyre kevesebb LE van a portyában, így nem túl nagy a hatás, de a nullánál a nem sok is több, szerintem.
Dátum: 2010.01.17. 22:12:17
Meg LOL!
Ez az érved tetszett a legjobban

Légy szíves, fejtsd ki egy kicsit bővebben, mondjuk racionálisan felsorakoztatott érvekkel.
Dátum: 2010.01.17. 13:40:22
52. szintű zárnyitás próba: zárnyitás: 38 + 6 + 8 Kristálypont = SIKERES!

68. szintű vagyok.

Nem úgy van a próba küszöbe, hogy (szint - 40) + (1..szint/3)? Mert ez esetben max. 50 lehetne!
Dátum: 2010.01.17. 12:46:49
Ha lenne 100 normál ellenfelem, meg is tehetném

De nincs, pedig már nagyon rég óta maxos a VF, szóval ez nem járható út számomra. 4 hétből 2-n csak nézni, malmozni az nem túl jó dolog.

Majd a következő előbukkanásukkor többet tudok én is.

Egy azonban biztos: illene a gyémént bónusznak faragni a Transzproj hatásából.
Dátum: 2010.01.16. 14:03:50
Melyik országok között található Liechtenstein?
Luxemburg-Svájc
Olaszország-Ausztria
Svájc-Franciaország
Ausztria-Svájc
Az e nem kell oda.
Dátum: 2010.01.16. 11:53:39
Látom, Te sem érted, mi itt a probléma:

Petőfi Sándor (Kiskőrös, 1822. december 31. vagy 1823. január 1. – Segesvár, 1849. július 31.?) magyar költő, forradalmár, nemzeti hős.


Szóba sem jöhetne az 1824, max. az 1822. Azt hittem, nyilvánvalóan látszik, hogy ezért emeltem ki.