Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Trimble2

Oldal: 12345678
"Nem érzed azt, hogy a portya folyamatosan butítva van?"
Nem érzem.


"Hogy ha valakit "megtömnek" tp-vel az rajta kívülálló okokból gyengül? (Védekezni nem lehet ellene!)"
Ez körülbelül olyan mintha azt mondanám, hogy levegőt veszek az orromon keresztül de büdöset soha nem akarok érezni. Ez a pókoknak baj, ők pedig némi erővel el tudják venni a kedvét az illetőnek. Nyilván erre mondhatod, hogy valaki ezzel szórakozik, hogy viszi a tp-t valakinek, ez még multiszagú is lehet, teljesen más probléma. Még az optimalizátoroknak ez nagy gond lehet és még mennyi másra kell figyelniük! Tényleg sajnálom őket!


"Hogy a magasabb szintről lejáró lélekszívók esélyt nem adnál a lészerzésre portyában?"
Ezt nem értem.


"Hogy míg a csp-nek van egy minimális értéke, úgy a pp-nek van buktája?"
Igen és egy pp-vel többször annyi LE-t lehet hozni mint egy cspvel. Míg a csp egy rahedli dologra jó, a pp kb. 2-re. Ezzel lehet foglalkozni, de minek?


"Hogy nem röhej az, hogy néha a nyertes többet veszít minta vesztes?"
Mivel a tárgyaiból jön a szívásbónusz, nem hiszem hogy örökké azokkal a cumókkal fog rohangálni az illető. Te meg addig szépen tudsz fejlődni.
A portyával semmi gond nincs.

Sajnálom, hogy a kreatív és a kivégzés nagyon le lett butítva.

Érezd a stílust!
Dátum: 2009.11.21. 20:02:21
Köszönöm a gyors választ! Erre nem gondoltam!
Dátum: 2009.11.21. 19:26:43
Kalandozni az "A gyógy- és varázsitalok használatánál a lehető legalacsonyabb szintűt használod, és azt, amelyik - lélekenergiába vagy őskőbe - kerül" beállításon szoktam.

Amikor elértem a "A drágakövekkel kirakott út" kaland gyógyitalhasználós részéhez az egy darab sárga gyógyitalomat nem fogadta el a kaland. Mi a pékért nem?
Dátum: 2009.11.18. 22:12:20
Kiváncsi vagyok mi lett volna, ha van egy vadászat-tp növelő és egy portya-tp csökkentő szakértelem is a játékban.
Dátum: 2009.11.17. 16:39:43
Köszönöm a választ!
Dátum: 2009.11.17. 16:13:48
Idézet: Miklós - 2009.11.17. 15:20:40
Végzetúr aukciós tárgyak


Epikus
Egy tetszőlegesen választott epikus tárgy, amelyet a szinted alapján használni tudsz (a találkozó napján kell döntened).


Ez mit jelent? Ameddig a kereskedelemmel elérek?
Dátum: 2009.11.14. 12:59:20
Édesapám mesélt egy idős néniről a lépcsőházukban, aki annyit mondott:

-Aranyoskám, ne oltassátok be magatokat. 75 évig semmi bajom nem volt az influenzával, megvoltam oltás nélkül. Tavaly beoltattam magam és 6(!) hétig nyomtam az ágyat.

Tudom butaság volt kiragadni a sok közül egy esetet...
Dátum: 2009.11.13. 19:19:30
10 éve most idén voltam újra "TF"-talin és már sört ittam a büfében...

Például kiváló szalámis szendvicseket kapni, én azon voltam el a nyári találkozón!

Töményezni nem láttam senkit. Hozzad
Dátum: 2009.11.13. 11:06:15
Orvos a páciensnek:

-Betegnek érzi magát? H1N1 (olv.: háegyenegy) almát!
Dátum: 2009.11.12. 20:41:33
Szerintem is erős túlzás. Mindenhonnan hülyíteni próbálják az embert.
Dátum: 2009.11.12. 16:50:19
Egy érdekes video a témában:

http://www.youtube.com/watch?v=ieop9UbiD_I
Melyik egy hangszer neve?

tárogató *
nyitogató
zárogató
kioldó

Ez átmenne?
Ha az ember munkanélküli vagy egyetemista, elég könnyű "egész nap" a gép előtt ülni...

Tudtommal egyszeri esetről volt szó, nem naponta 100k-t hozott a figurától Beggi. Másrészt van belső fórum ott tök jól meg lehet kérni a szövetségitársadat, hogy gömbözzön le valakit és szívesen megcsinálják. Nálunk működik. Nem hinnéd el mekkora hurkákat szoktam ilyenkor hozni. Több taktikát nem osztanék meg veled, úgyis ez a célod, minél többet kihúzni

Az ilyen 3 mp-es ötletek sémájára butították le a kreatívot meg a kivégzést. Máshol ötletelj, mondjuk a lakberendezésben.
És ehhez még informatikusnak sem kell lenni.
"Valamilyen formában korlátozni kell, hogy ne lehessen, csak késleltetve indítani a támadást, vagy egy felhasználótól érkező két ugyanolyan parancs között min. 30 mp teljen el. Ez gondolom, a trükkök nélkül játszókat nem zavarja, ellenben a csalókat kiszűri."

Aha, szóval te jót akarsz és ez egy kiváló alkalom, hogy ezt megjavasold a játékvezetés felé. Príma. Köszönjük!

Ez tényleg szánalmas...
Érzem a különbséget, csak az a gond, hogy ilyen agybajos kérdések jutnak eszembe mert nem tudom kihez kerül értékelésre. Mindegy. A jó öreg "Milyen állat a ..." típusú kérdéseimet mostanában rendre elutasították, rossznak könyvelték el.

Nekem nagyon tetszik a játék ezen része, ezentúl jól meggondolom a kvízt. Nem akarok elkedvetlenedni, örülök amikor elfogadják a kérdésem. Hát még ha fel is bukkan előttem vadászat idején!

Köszi a választ!
2 órával előtte feltettem az alábbi kérdést, az még simán átment a rostán...

Melyik férfinév egyben egy híres hangszergyártó cég neve is?

Roland *
János
Imre
Ábel
Melyik cég gyárt motorbicikliket és hangszereket is?

Yamaha *
Suzuki
Mercedes
Fender

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

Megmagyarázná valaki mi ezzel a gond? Köszönöm!
Dátum: 2009.10.12. 21:59:22
A 99. számú, "Válaszolj egymás után 40 kvízkérdésre hibátlanul!" típusú küldetésnél számít a harmadikfajta gyorsítás? Amivel duplán számít a helyes kvíz kérdés.

Köszi!
Oldal: 12345678