Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2015.01.20. 23:57:51
Idézet: Smaragd Holló - 2014.12.16. 21:38:40
Karácsonyi meglepetésként a Vének Tanácsa (V5) kreatív csapata a két bajnoki trófea megnyerése után elutazik vakációzni, így lehetőséget biztosítunk másnak is a bajnoki győzelemhez és baráti jobbot nyújtunk minden versenytársunknak. Boldog Karácsonyt és jó küzdelmet kívánunk!


Bár hivatalos eredményhirdetés még nem volt (és mivel nulázódott minden, tartok tőle nem is lesz, miért is működne valami jól v5-ön), de ezúton szeretném megköszönni a Tébolyult Mágusok szövetség nevében a lehetőséget, hogy távollétetekben bajnokot faragjunk magunkból. Jobb lett volna persze mindezt az aktív részvételetek mellett elérni, no de az majd a következő lépés
Dátum: 2015.01.20. 23:37:50
Én is, de most tök jó buli volt megcsinálni. De nem adok tippeket, mert még lehagysz megoldott küldetésben.
Dátum: 2015.01.20. 23:12:23
De, nekem igenis fáj, mert piszkosul nem fair, hogy aki épp ráér délelőtt 10 és délután kettő közt, az tesztelgetés címszóval puszira begyűjthet akár két medált is, mindenki más aki meg az iskolában/melóhelyen rohad, az meg becsókolhat.

Te eddig habókokra csináltad? Örülj neki, legalább a LE jutalmad megvolt, nekem eddig még hozzákezdeni is csak egyszer sikerült a lassan 10 alkalomból.
Dátum: 2015.01.20. 23:04:26
Idézet: Baraty - 2015.01.20. 11:52:23
Az előző kvízolimpia eredménye v5-ön:

1. Divo 50 724 1 kvíz medál
2. Constantin 48 804 1 kvíz medál
3. Ardousius 48 888 1 kvíz medál
4. Jack Daniel 47 732 1 kvíz medál
5. Ghostbear 45 314 már 12 medálja van.
6. Syendhe 44 281 1 kvíz medál
7. Cicahurka 43 396 már 12 medálja van.
8. Wilfork 43 514 1 kvíz medál
9. Nibiru 41 291 1 kvíz medál



Azért az tök jó, hogy aki jókor van jó helyen, az már 41 válasszal is szerezhet kvízmedált, aki meg épp nincs gépnél az már fel is fordulhat... Ja, és aki jókor van jó helyen, érdekes, dél óta, már tök más névsor van kinn v5-ön, vagyis azóta "lezajlott" egy újabb olimpia is.

1. Constantin 50 838 1 kvíz medál
2. Tboyult 47 386 1 kvíz medál
3. Lauralanthanasa 45 647 1 kvíz medál
4. Jack Daniel 45 854 1 kvíz medál
5. Magister 43 316 már 12 medálja van.
6. Nibiru 43 367 1 kvíz medál
7. Rambó 42 476 1 kvíz medál
8. Frszs 41 363 1 kvíz medál


Csak három olyan karakter van, aki a kiírás szerint mindkét alkalommal kapott medált..... Azért ez így rohadtul nem fair.
Nem v5 miatt morgok, mert ott szerencsére már jó ideje nem vagyok érintett, de ha itt így zajlott, akkor v6-on is. Ott meg nekem speciel még egyet sem sikerült megcsinálnom, a "legjobb" eredményem az volt, mikor 20 kérdés után meghalt a rendszer, és mire meggyógyult természetesen lejárt az időm... Egyszerűen nonszensz, hogy egyesek röhejes eredményekkel egy nap alatt akár több medált is bezsebelhetnek, sokunknak meg se esélyünk, se lehetőségünk a medálszerzésre, annak ellenére hogy akár több világon is önerőből elért max medállal játszunk!

(szerk.: na jó, átböngésztem, v6-on a délutáni párórás olimpián legalább csak olyanok dupláztak, akik a két olimpián összesen min 98 helyes választ adtak. Azért az olyan eredmény, amire valóban jár az érem, de ettől függetlenül inkorrekt hogy nekik kettő is jutott, más meg rendszeresen a "Jelenleg zajlik a kvízolimpia - A kvízolimpia jelenleg nem fut" kiíráspárral találkozik csak.)
Dátum: 2015.01.20. 22:47:44
Ramsteint kérdezted? A háború még úgyis megy egy ideig. Vagy Lezúziusz is sokat kooperált már veletek rajtam kívül, őt talán már el is éred.
Dátum: 2015.01.15. 21:39:32
Kikérem magunknak az összes "alkoholista" szövetség nevében
Dátum: 2015.01.13. 22:13:25
Illetve ne felejtsük el azt sem, hogy az alacsony szint miatt még azért komolyan számolni kell a randommal, amit a lehetőségekhez képest maxos öltözékkel lehet a legjobban minimalizálni.

Azon kevesek, akik eljutottak már a döntetlenig ezen a világon, azt hiszem pontosan tudják mennyire komolyan jelen van még a random.

Jut eszembe, ezúton is szeretném megköszönni Tigrisnyulnak és Shutinak a kitartó kísérletezést, illetve az egész Cseresznyéskertnek a lehetőséget a kísérletezésre.


Idézet: Azazel - 2015.01.13. 21:45:26
Ne. Nem kell Lan...Nem akarok én lenni a hibás azért is, ha a végén majd a vadászat közben is veszít a szörnyek ellen...


Ez mekkora ötlet... Epikus vadászat: Napok óta egy különleges vad nyomait cserkészed.... A terep és a nyomolvasás teljesen kifárasztott, ezért nem tudtad a hurkot a vad nyakába dobni, nem sikerült elfognod. -1 csp

Idézet: Tigrisnyul - 2015.01.13. 22:13:00
Én rá se kerestem a karijára, minek? Ne tessék bántani. Kellenek, akik egy szebb jövőért harcolnak!


De te egy finom úrihölgy vagy, én meg egy suttyó kocsmatöltelék
Dátum: 2015.01.13. 22:05:23
Idézet: Kaoraku - 2015.01.13. 09:50:06
Kvízkérdés: Melyik ország nem európai?
A kérdésre rossz választ adtál, a helyes válasz a következő lett volna: Marokkó


"Európának minősül továbbá a következő országok teljes területe: Ciprus, Egyiptom, Marokkó, Törökország, Tunézia, Izrael."

Hogy van ez akkor. Nemmellesleg jó lenne, ha aki ebből a szarból él, javítana olyan kérdéseket, amin egy-egy olimpia, küldetés ésatöbbi függ, legalább fél év alatt, és nem hibásan szerepelnének olyan kérdések, amiket már 3 évvel ezelőtt jelentettünk, hogy egyértelműen rossz, nem pedig csak szőrszálhasogatni akart aki beírta.



Nemmellesleg, ha már idézel valahonnan valami első ránézésre egetverő marhaságot, az lenne a minimum hogy megjelölöd a forrást, mert ez jelen formában csak szőrszálhasogatás, nem egyértelmű jelzése hogy rossz valami.
(rákerestem az idézetre. ha neked utasbiztosítási honlapok üzletszabályzata a pontos és mérvadó adat földrajzi kérdésekben, akkor inkább legyen igazad, nem szóltam...)

Idézet: Poostmaster - 2015.01.13. 10:57:15
Az okfejtésed jó, de a kérdés nem fogalmaz meg semmilyen szempontot arra, hogy miért ne lehetne minden állítás igaz. A válaszokban pedig nincs olyan utalás, ami miatt arra gondolhatnánk, hogy hamis valamelyik.


Hogyne fogalmazna meg szempontot? Világosan le van írva a kérdésben, hogy EGYETLEN igaz állítás van. Ha az 1-3 válaszok bármelyike lenne igaz, igaz lenne mind a három, ami nem felel meg a kérdésben meghatározott feltételnek. De mivel a rendszer működéséből is tudjuk, hogy csak egy helyes válasz lehet, nem lehet helyes az a válasz, ami alapján még kettő válasz helyes lenne.
Dátum: 2015.01.13. 21:35:12
Hátööö, én nem értek a lovakhoz, de nem lehet hogy rinyálás helyett karaktert kéne fejleszteni? Szakiban nem kiemelkedő, TÖ-ben nem kiemelkedő, küldiben, vadászatban, portyában, építésben szintén semmi. Hiába akarsz lemaradni tőlük szintben, mert nem csak a toppal nem tudod tartani a lépést, de azokkal sem akik a következő hullámban jönnek majd. Nálad 4 szinttel lejjebb van szinte ugyanolyan karakterem, épp csak egy hangyányit vagyok erősebb, de már én is a mezőny végén kullogok.

Nem hisztizni kell, hanem eldönteni mit akarsz. Játszani, vagy lufiként felszaladni 50. szintre a fétisért? A kettő együtt nem megy, mert ez egy alapvetően PVP játék, ami igenis arról szól, hogy verjünk meg mindenkit magunk körül akit csak tudunk, és aki tud, az bizony minket is elver. Lehet hogy neked játék a tamagocsi, de nekünk már kevésbé.

(ööö lányokfiúk, csak nekem jött át a sorok közt olvasva az az üzenet, hogy tulajdonképpen még több törődést és figyelmet igényel tőlünk a kolléga? )
Dátum: 2015.01.09. 00:35:01
Nem tisztem Miklósékat védeni, mert a szövibajnoki nekem is böki a csőröm, de:
- az AH világéletében minden világon úgy működött (már ami később került játékba mint maga az AH), hogy csak akkor nyitotta meg a kapuit, ha már volt 50 db 24. "életévét" (szintjét) betöltött játékos. V6-on még csak 44-van. Ez nem hasraütés, hanem eddig is így volt, Baraty erre vonatkozó üzenetét Lucus már korábban közzé is tette itt a fórumon.

- Építési átlag meg ugye elméletben eddig is volt, mert a világ szabályai v5-tel megegyezőek. Csak mindenki úgy volt vele, hogy ha v5-ön sem működik az átlagszámítás, akkor itt sem kell majd foglalkozni vele, ezért állt neki mindenki komplett brigádban alkalmazni a fétishajhász kőműveseket. Váratlan (és mocsok) húzás pont egy LE igényes Landragór alatt behozni, de elméletben az első pillanattól kezdve működött.
(egyébként hirtelen rápillantva mintha a v5 átlag is változott volna, nem rémlik hogy korábban ilyen sokszámjegyű lett volna)
Dátum: 2015.01.05. 23:48:10
És amikor a nő fejfájásra hivatkozva az idegeinkkel játszik az meg a G húr
Dátum: 2015.01.04. 00:07:19
Pedig beleszámít. Egész pontosan talán csak Birka tudná elmondani, de a lényeg, hogy az elköltött csp alapján megbecsülik mennyi állatot fogtál volna el, abból kiszámolja, hogy azon a szinten mennyit sajtoltál volna, és ezt az összeget hozzácsapja a "bankszámládhoz".
Dátum: 2015.01.02. 19:44:07
És akkor már a kérdés is pontatlan, mert helyesen kik énekelték
Dátum: 2015.01.02. 17:03:15
Eredményed a legutolsó kvíz olimpián: 26 helyes válasz 900 mp. alatt.

Kár hogy megszakadt 5 perc után... Bár még az is lehet hogy ezzel is medálhoz jutok


Mint kocsmatöltelék üzenem, hogy a paradicsom a Dagi Mary-be kell a vodka mellé, minden más felhasználási módja eretnekség. (na jó, a pizzaszószba mehet egy pici)
Dátum: 2015.01.02. 17:00:40
Nálunk ilyenek akkor voltak jellemzőek mikor valaki szert tett egy Kristálygömbre
Dátum: 2015.01.02. 16:57:54
Szép elképzelés, egyetlen baj van vele... Mire 20-as PC-t építene egy szövetség, normális esetben már akkora kútja van, hogy nem éri meg háborúzni, mert órák alatt többet termel a kút mint amit sok napi küzdelemmel lehet szerezni a háborúban. (már ha felépül egyáltalán huszadik szintre, mert magasabb szinten csak "porfogónak" jó, kárt okozni nem lehet vele)

Aki meg alacsony kútállás mellett húzza nagyra az pont elrettentő céllal teszi, nem fogja átalakítani sok-sok millióért.
Dátum: 2015.01.02. 16:45:55
Oké hogy te bérkémkedsz, de abból nekem hogy lesz templomküldim?
V6-ra keresnék döntetlenes partnereket, akiknek aktuális (na ilyen nem sok lehet) vagy aki szívesen segítene, készülve rá hogy neki is jól jön majd a segítség....
Dátum: 2015.01.02. 15:47:04
Illetve az sem mindegy, hogy a szubplazma kikapcsolásához prémium tagnak kell lenni.
Dátum: 2015.01.02. 15:19:24
Shutinál valóban rosszul működött. Ezüstöt kapott, holott csak bronz járna neki, mivel ketten végeztünk előtte