Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2008.12.29. 14:30:11
Szerintem ha hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna.

Idézet: Konky - 2008.12.15. 18:39:11
Idézet: Jassar - 2008.12.15. 18:35:58
Hány bolygóból áll a Naprendszer?

a válasz hibás!! nem 8, hanem 9 bolygóból áll: Merkúr, Vénusz, Föld, Mars, Jupiter, Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz, Plútó


A Plútó már két éve nem bolygó, 2006. augusztus 24-én visszaminősítették.
Máris indulhatsz. 2004 óta 63 ismert holdja van.
Mondjuk az, hogy a Jupiternek jelenleg 63 holdja ismert. Ez már nem először került elő a fórumon.
Ha ezzel azt magyarázod, hogy csak azért tetted fel, mert sok ilyen kérdéssel találkoztál, és nem gondoltál bele, hogy ezt sokan nem tudhatják, akkor rendben van.
De a továbbiakra akkor elmondom, hogy elméletileg csak olyan végzeturas kérdés kaphat jó értékelést, ami egy 1. szintű játékos számára is elérhető információ.
Dátum: 2008.12.29. 01:50:36
Valószínűleg igen, de pontos választ szerintem csak akkor kapsz, ha privátban megkérdezed Hatsepsutot, ő kicsit jobban mögélát a dolgoknak.
Dátum: 2008.12.29. 01:35:49
Idézet: Awenhai - 2008.12.25. 08:42:34
Szervusztok!

Na, a mostani termés, amíg utolértem magam... :-D

*

Hány évig uralkodot Mátyás király?

2
15
32
60

Uralkodott.

***

Ezenkívül minden játékosnak és adminisztrátornak áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok!


Ezt találtam, tehát valószínűleg a duplikáció lesz itt a ludas, hisz egy lefelejtett t betű miatt nem szokás törölni a kérdéseket ha már bekerültek. Ha pedig egy admin rákeres erre a kérdésre, akkor nagy valószínűséggel megkapja a többi Mátyás király uralkodására vonatkozó kérdést is, ha van duplikáció. A számláló meg gondolom nehézkesen tudná szétválasztani, hogy azért törölték, mert idióta kérdés, vagy azért, mert már szerepel 10 másik példányban.
Dátum: 2008.12.29. 00:54:29
Ha először jót kapott, akkor két lehetőség van. Vagy kiesett 25%-on, ha már csak a százalékos listában látszik, akkor nem kapsz értesítést róla, vagy a másik lehetóség, hogy már tényleg szerepelt, és mivel Hatse most bújt elő a karácsonyfa alól, most törölte.
Dátum: 2008.12.29. 00:37:11
Nem volt indoklás? Mert ezt max. az Uralkodott miatt helyesírási hibával, vagy talán már szerepelttel lehetett volna visszaküldeni.
Dátum: 2008.12.29. 00:32:02
1. Ha lejárt a prémium tagságod, a képed mindaddig megmarad, míg nem változtatsz meg valamit a beállításokban.
2. Valamelyik hozzászólásodat lepontozták. Mivel csak 4 hozzászólásod van, ezért, ha csak egy nem tetszett, az arányaiban így is a megnyilvánulásaid 25%-a. Ahogy egyre több hozzászólásod lesz, javulni fog a megítélésed, hacsak nem írsz olyanokat, amire sokan rossz értékelést adnak.
Dátum: 2008.12.29. 00:01:20
Ezzel csak az a baj, Miklós megmondta, hogy az extrém alacsony arány az kb azokra lesz igaz, akik -100k-s LE diff alatt vannak, mert annak hogy valaki ekkora lúzer legyen, elég kicsi az esélye, ezeknek a kariknak a többsége rabszolga.
Dátum: 2008.12.28. 23:32:00
Ahogy elnézem másodikat se. Vagy én vagyok műveletlen, és Chars Dickens Charles Dickens lánya akar lenni?
Dátum: 2008.12.28. 22:47:04
Nem lehetséges, hogy az előtt támadta a tagotokat, mielőtt belépett, de addigra már tag volt mire ti láttátok a támadást, és utánanéztetek a karakternek?

Világ2-n nálunk is volt olyan, hogy az új belépőt tán fél órával a felvétele előtt támadta egy szövetségesünk tagja. Ha nem lettem volna éppen aktív, én is simán benézem, mint ahogy több társam is elnézte. Ha történetesen a belépés fordítva történik, még a folyamatos aktivitás sem garantálja, hogy észrevettem volna.
Dátum: 2008.12.28. 22:38:41
Azzal már vagy négyszer volt szerencsém összefutni vadászat során, tehát nekem már gyerekjáték lenne
Bár első alkalommal engem is sokkolt, hogy egy 12-15 méteresre megnövő állat valami 5 m feletti hosszúsággal születik.
Dátum: 2008.12.28. 22:33:26
Idézet: Csonti_himihumi - 2008.12.28. 21:51:49
Az alábbiak közül melyik nem féldrágakő?
rubin
jáspis
holdkő
opál

pont kvízolimpián kaptam ezt a kérdést, amikor 1szer már megírtam a problémám
a jáspis NEM féldrágakő!
pontosan nem tudom nem értek hozzá, de gugli barátom segítségével találtam meg, h a holdkő és az opál bizony féldrágakő
a felsorolásban a rubin is szerepelt, gondoltam, akkor 1értelmű a válasz..
hát köszönöm, h javítva van a kérdés és mi is értesültünk róla...


Nem egészen értem a problémádat. Amikor megírtad előzőleg, akkor ásványtanban nálam jártasabb emberek kifejtették, hogy a jáspisnak csak bizonyos típusai minősülnek drágakőnek, a többi csak féldrágakő. Viszont te magad is írod, hogy ott a rubin, akkor egyértelmű a válasz. Egyértelmű, mert a rubin aztán tuti nem féldrágakő, az egyik legértékesebb drágakő típus.

Most akkor mi van javítva benne?
Meg úgy gondolod minden egyes kvízkérdést, amiben rossz válasz volt megjelölve helyesnek, és Hatse javít, majd be fogja írni, hogy ezt meg azt a kérdést javította?
Dátum: 2008.12.28. 22:20:13
"A legkisebb is számít..." mi kerülne a végére?
Msn
Metro
Cora
Tesco


Dátum: 2008.12.28. 20:52:21
És az admint szerinted ki bírálja fölül, ha nem elég egy értékelés? De, ha gondolod beírjuk neked még 12-en, hogy törölnit kapott volna tőlünk.
Dátum: 2008.12.28. 18:23:52
Én sem úsztam meg az olimpiát, egy Dornodon színére vonatkozó kérdés hozzám is becsúszott.
Megválaszoltad a saját kérdésed. Mert az a sok idióta, aki az olyan színvonalú kérdéseket feteszi, gondolkodás nélkül engedi át az összes szemetet, amin pedig gondolkodni kell, azt jobb esetben csak speciálissal küldi vissza, rosszabb esetben azonnal töröltetné.

Nem szeretem a halászlevet, de azért a magyar gasztronómia remekműveinek ismeretét speciális tudásnak értékelni egyenesen nevetséges.
Idézet: Gabrillius - 2008.12.27. 23:15:15
Melyik étel nem kötődik a karácsonyhoz?

halászlé
mákosguba
beigli
csirekpörkölt

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Hol van a súlyos helyesírási hiba? Az, hogy a két betűt véletlenül a gyors gépelésnél elütöttem? Én az ilyeneket sosem veszem ki, hanem írok a megfelelő személynek, hogy javítsa ki.
Hány igazi helyesírási hibás kérdés van forgalomban, de hány!


Ha olyan kérdést kell értékelned, amelyben súlyos helyesírási hiba van, válaszd a Rossz kérdést.


Miért érdemelnél jutalmat azért, amivel utána még dolgoznia kell az adminnak is? Az a mondat, amit beidéztél, még akkorról maradt ott, mikor nem lehetett indokolni a rossz értékelést, ezért a kis hibák miatt nem érdemelt a kérdés rossz értékelést. Mióta bekerült az indoklási lehetőség, a helyesírási hibával visszaküldött kérdést lehetőséged van saját magadnak javítani, és utána ismét feltenni, nem bukod el azt a kérdezési lehetőséget. Én bízom benne, hogy egyre többen fogják visszakapni az apró hibás kérdésüket is javításra.
Dátum: 2008.12.28. 16:55:11
Ha nem haragszol meg, nem fogok reagálni a vádjaidra és a személyeskedésedre. Én csupán kiírom a szerintem problémás kérdéseket, és Hatsepsut eldönti, hogy valóban problémás-e, vagy sem.