Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2010.04.22. 22:50:22
53. szintű, abszolút átlagosnak érzett kari 13.992.287 LE. Nem egy habzsidőzsi az a 11 milla, de ki lehet optimalizálni belőle indulásra egy erős karaktert ha valaki komolyan nekiáll... Szerintem
Cras fordítva magyarázta, de akkor is igaz. H,SZe,P mond igazat, tehát K,CS,SZ,V hazudik. HA azt mondja hogy holnap igazat mond, tudjuk hogy hazudik, mert nincs egymás után két nap ahol igazat mond. Viszont ha hazudik, akkor holnap sem mond igazat, mert ma hazudott. És csak a szombatra igaz hogy aznap és másnap sem mond igazat.
Dátum: 2010.04.19. 22:49:13
EH passz, EF-et viszi a turbó
Dátum: 2010.04.19. 18:08:58
Nem tud? Dehogynem tud. Csak ki kéne sajtolni egyet...
Kádárt illetőleg egyetértek, de Ferenc Józsefnél kevesebb olyan embert talál aki közelebb állt 48-hoz, tekintve hogy V. Ferdinánd helyére ült 1848 telén az osztrák trónra, miután Ferdinándot lemondatta a kamarilla.
Idézet: Eardog - 2010.04.14. 21:13:39
sztem is jó volt a kérdés. Sajnos vannak olyanok, akik ha nem tudják a választ inkább rossz kérdés-re nyomnak rá, azt kész. De próbálkozz, ne add fel;)


Ööö, azért mióta admini értékelés van, annak az esélye hogy valaki olyan kapja értékelésre a kérdést, aki ha nem tudja visszadobja, körülbelül 0,0000001%.
Dátum: 2010.04.11. 19:04:43
V2, április 11. 19:00

Ericath, az elragadó
(263 követő)
Eddig összesen 1745 térképdarabot találtatok.

Marietta, az elbűvölő
(361 követő)
Eddig összesen 1228 térképdarabot találtak.

Katherin, a káprázatos
(121 követő)
Eddig összesen 756 térképdarabot találtak.

Agnaesh, a csábító
(324 követő)
Eddig összesen 1344 térképdarabot találtak.

V3, április 11. 19:00


Marietta, az elbűvölő
(381 követő)

Eddig összesen 1347 térképdarabot találtatok.

Katherin, a káprázatos
(127 követő)
Eddig összesen 849 térképdarabot találtak.

Agnaesh, a csábító
(380 követő)
Eddig összesen 1263 térképdarabot találtak.

Ericath, az elragadó
(251 követő)
Eddig összesen 1574 térképdarabot találtak.
Ki kell ábrándítsalak, az adminok mondták rá hogy rossz kérdés, a játékosok már nem értékelnek. Minden olyan kérdés, mely egy mű apró részletére kérdez rá, speciális értékelést kap, mert megválaszolásához az adott mű mély ismerete szükséges.
De igen, előny. Mert az egyik csoport belefáradt a kvízbe, nem csinál semmit, nem kap semmit. Másik csoport, belefásult, automatizál, kap 10%-ot. Ez akárhonnan nézzük, 10% extra bevétel ajándékként.

Ne azokhoz hasonlítsd magad, akik bevállalják a monotonitást, és megdolgoznak a kvízjutalomért. Ez nem egy alanyi jogon járó valami, amit úgyis megkapsz, bármilyen módon intézed. A 10% azért jár mert itt ülsz és foglalkozol vele! Milyen jogon mered ezt egy programmal kiváltani, majd utána hangoztatni hogy neked ebből semmilyen előnyöd nem származik?
Dátum: 2010.04.04. 21:45:43
Idézet: Fulijoe1 - 2010.04.04. 21:39:10
Attól még nem lesz rossz ember valaki szerintem, mert ahelyett, hogy kikeresne, automatizál.


Attól valóban nem lesz rossz ember. Nekem is nem egy itteni kedves ismerősöm használja, mert amúgy belefásult a kvízelésbe. De nem reklámozzák, nem próbálják belemagyarázni hogy nekik ettől nem jobb, nem nézik hülyének a másikat, amiért ez nem fér bele az értékrendjébe. Ez az undorító, nem az automatizálás.

Álszent lennék, ha a maga a script miatt hangoztatnék ilyeneket. Mint szinte minden régi játékosnak, nekem is megvannak a magam kis trükkjei, hogy könnyebb legyen a saját játékom. De nem is próbálom elhitetni hogy ettől nekem ugyanolyan rossz csak nem kapok ínhüvelygyulladást.
Dátum: 2010.04.04. 19:58:07
Akartam mindenféle fellengzős válaszokat írni ezekre a propaganda szövegelésekre, de nincs hozzá türelmem. Birka, Bodnaar, egyszerűen undorítóak vagytok! Nem csal aki automatizálja a kvíz válaszadást? Nem szerez semmilyen játékbeli előnyt? És az a vadászatonként 10-22%-nyi plusz bevétel micsoda? Nem csalás? Nem előny? Akinek nincs ideje, az szimplán nem válaszol a kérdésekre, nem pedig ír egy programot ami válaszol helyette. Hogy amúgy is csak az adatbázisban keresnél a program csak ezt csinálja helyetted? Igen, már az is csalás valahol, de akkor még legalább megdolgozol a plusz LE-ért.
Ezen nem lehet mit szépíteni, nem csak kattintást spórol, helyetted cselekszik. Pontosan ugyanolyan, mintha egy adatbázisból kiválasztott nevekre portyázna helyetted. Hisz te is őket ütnéd, csak kattintást spórol. Akkor ez sem csalás?

Az bezzeg hogy valaki hat kattintás helyett eggyel öltözik át, sokszor lassabban mintha hatot kattintana, az valóban komoly játékbeli előnyöket okoz...

Nem kell ez a rizsa, a játékosoknak nem a hülyébbik része olvassa ezt a fórumot, mindenki pontosan tudja hogy mi milyen előnyöket ad, és mennyire szabálytalan...

(Tudom hogy fájó az igazság, nyugodtan lehet ugrasztani a pontozóbrigádokat)
Dátum: 2010.04.03. 20:38:25
Idézet: Birka - 2010.04.03. 20:17:07


Ez messze nem egy idomítós script,



Valóban nem. Míg egy idomítós script csak a félóránkénti belépési kényszert veszi le a játékos válláról, ez a vadász script minden energiaráfordítás nélkül közvetlen +10% LE-hez juttatja a használóját azokkal szemben akik ugyanúgy csak elindítják a vadászatot... Elhiszem hogy van aki belefáradt a sok hülye kérdésbe, de hirdetni nem kell...
Dátum: 2010.04.02. 17:10:37
Dehogynem mehet. A relikvia nem a szakértelmet növeli, hanem közvetlenül a bevételt. Olyan mint a kvízmedál, csak ez független a helyes válaszoktól.
Dátum: 2010.04.02. 17:03:57
Hmm...

Kövi v4-ig ki kell találnom, mit kérjek cserébe hogy ne dörgöljem az orrod alá ezt a hszt...
Dátum: 2010.04.02. 16:27:36
Vagy esetleg meg lehet tanulni hogy "Egérke" azaz Egerszegi Krisztina (az egyik, ha nem a legeredményesebb magyar úszónő) fő versenyszáma a hátúszás volt, és hogy a '88-as olimpián, mindössze 14 évesen tudott nyerni 200 méteren. Végülis a Vitray-féle Gyere Egérke, gyere kicsi lány... csak azóta szállóige kishazánkban...
Dátum: 2010.04.02. 15:41:44
Neked meg a kezed. Csak nem te kented a nadrágjára? Arra azért vigyázhattál volna hogy a szádat ne maszatold össze vele...


Ja, és szeretnék őszintén gratulálni a győzteseknek, (az összesnek!) valamint a dobogósoknak is, mert ha az első helyről le is csúsztak, befektetett energiákat tekintve nem maradnak el a győzők mögött!
Dátum: 2010.03.29. 14:28:53
Nem vágja le, csak keskeny a szövegdoboz, és a második sor nem látszik a fekete háttéren. Én is véletlenül vettem észre mikor kijelöltem hogy panaszkodjak.
Például hogy az abszolút hőmérsékleti skála nulla pontja az erősen mínusz tartományban van a Celius skálán, nálad meg csupa csupa plusz fok van. De ne tedd fel helyesen előjelezve sem, mert úgy meg már szerepel.
Dátum: 2010.03.26. 18:46:11
Nem biztos hogy ő portyázott, támadhatták is. És ha csak portyázik, nem vadászik, akkor akár egy éve is játszhat, és annyi idő alatt majd 12.000 portyapontot is kaphatott.
Dátum: 2010.03.26. 18:07:21
Idézet: Fero17 - 2010.03.25. 23:17:43
Tudom már leírtam egyszer , de nagyon sürgős lenne.


Akkor kérdezd meg a doomlord fórumon, hisz annak a játéknak az az információs központja.