Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyakorol

Oldal: 1234
Dátum: 2014.12.13. 16:27:41
Helló!

RoscoBorlo a tiéd után most az én szövetségemet hozza létre most Miklós!

Már alig várom hogy létrejöjjön!

Mit válaszolsz rá RoscoBorlo? Írd meg a válaszodat most azonnal kérlek jó!

Nincsen semmi baj RoscoBorlo!
Dátum: 2014.12.13. 15:53:02
Miklós még mindig nem hozta létre a szövetségemet? Már régen létre kellett volna jönnie!

Nem értem miért nem tette már meg Bpetya75?

Hihetetlen!

Miklós Légyszíves és hozd létre a szövetségemet most azonnal kérlek téged jó!
Dátum: 2014.11.17. 15:55:23
Gondoltam hogy nem ússzuk meg hiba nélkül akkor csodálkoztam volna igen.
Dátum: 2014.11.12. 15:56:35
Helló!

Miért nem tudok belépni a V5-re? Kérlek segítsetek és javítsátok ki a hibát!

Előre is köszönöm!
Dátum: 2014.10.30. 09:25:34
Ti be tudtok lépni a V5-re ? Én nem tudok! Nem tudom miért nem? Kérlek szépen most azonnal javítsátok ki a hibát kérlek titeket jó!
Dátum: 2014.10.30. 09:22:35
Miért nem tudok belépni a V5-re? Kérlek szépen segítsetek nekem ebben hogy be tudjak lépni ! Nagyon jó lenne ha kijavítanátok a hibát!
Dátum: 2014.10.30. 09:14:53
Miért nem tudok belépni a V5-re? Kérlek segítsetek nekem ebben!Oldjátok meg a problémát kérlek titeket jó!
Dátum: 2014.10.13. 19:06:26
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet az hogy a csapdakészítésem maxon van azaz 30-as és a vezetőkézségem 50-es 11 állatot foghatnék be de egyáltalán nem tudok befogni egyet sem.

Miért van ez?

Nagyon sürgős lenne a válasz! Kérlek segítsetek nekem!
Dátum: 2014.09.13. 16:10:06
Miért nem tudok belépni a Végzetúrba?
Dátum: 2014.08.23. 16:45:27
Miért nem tudok belépni a szerverre?
Dátum: 2014.08.23. 16:38:30
Miért nem tudok belépni a V5-re?

Nagyon jó lenne ha kijavítanátok a hibát! Előre is köszönöm!
Szerintem is jó ötlet mert semmit sem ér! Én is mindig rossz értékelést kaptam és ezért hagytam az egészet.
Dátum: 2012.11.18. 10:53:08
Csak tagokat toborzok már az is baj? Amúgy is erre való ez a Topic hogy toborozzak! Smaragdosokat! Az csinálok amit akarok!
Dátum: 2012.11.18. 10:07:48
A Belzebúb hadserege nevű szövetség tagokat keres és célunk egy családias ám de nagyon összetartó csapat létrehozása. Nincsen kötelező építés. Várok mindenkit sok- sok szeretettel a szövimbe. Tudjátok ez még egy kezdő szövetség de hiszem azt hogy ha egy jó társaság és kellemes hangulat minden embert jobban ösztönöz arra hogy részt vegyen egy ilyen szövetség segítésében. Ha kedved támad arra hogy Jelentkezel hozzám ne habozz mert nálunk nem fontos az hogy folyton építs de a csapatmunka az ami igazán összekovácsol egy baráti társaságot. Üdv: Belzebúb Fődémon a Belzebúb hadserege nevű szövetség vezetője és alapítója. Bátran Jelentkezzetek kedves Végzeturak és Végzetúrnők!

V5
Dátum: 2012.11.18. 10:06:35
A Szentségesek nevű szövetség tagokat keres és célunk egy családias ám de nagyon összetartó csapat létrehozása. Nincsen kötelező építés. Várok mindenkit sok- sok szeretettel a szövimbe. Tudjátok ez még egy kezdő szövetség de hiszem azt hogy ha egy jó társaság és kellemes hangulat minden embert jobban ösztönöz arra hogy részt vegyen egy ilyen szövetség segítésében. Ha kedved támad arra hogy Jelentkezel hozzám ne habozz mert nálunk nem fontos az hogy folyton építs de a csapatmunka az ami igazán összekovácsol egy baráti társaságot. Üdv: Mihály Arkangyal a Szentségesek nevű szövetség vezetője és alapítója. Bátran Jelentkezzetek kedves Végzeturak és Végzetúrnők!

V3
Dátum: 2012.11.18. 10:05:21
A Zombihadsereg nevű szövetség tagokat keres és célunk egy családias ám de nagyon összetartó csapat létrehozása. Nincsen kötelező építés. Várok mindenkit sok- sok szeretettel a szövimbe. Tudjátok ez még egy kezdő szövetség de hiszem azt hogy ha egy jó társaság és kellemes hangulat minden embert jobban ösztönöz arra hogy részt vegyen egy ilyen szövetség segítésében. Ha kedved támad arra hogy Jelentkezel hozzám ne habozz mert nálunk nem fontos az hogy folyton építs de a csapatmunka az ami igazán összekovácsol egy baráti társaságot. Üdv: A Zombik vezére a Zombihadsereg nevű szövetség vezetője és alapítója. Bátran Jelentkezzetek kedves Végzeturak és Végzetúrnők!

V2
Dátum: 2012.11.18. 10:03:13
A Végzeturak Társalgása nevű szövetség tagokat keres és célunk egy családias ám de nagyon összetartó csapat létrehozása. Nincsen kötelező építés. Várok mindenkit sok- sok szeretettel a szövimbe. Tudjátok ez még egy kezdő szövetség de hiszem azt hogy ha egy jó társaság és kellemes hangulat minden embert jobban ösztönöz arra hogy részt vegyen egy ilyen szövetség segítésében. Ha kedved támad arra hogy Jelentkezel hozzám ne habozz mert nálunk nem fontos az hogy folyton építs de a csapatmunka az ami igazán összekovácsol egy baráti társaságot. Üdv: Lord Végzetúr a Végzeturak társalgása nevű szövetség vezetője és alapítója. Bátran Jelentkezzetek kedves Végzeturak és Végzetúrnők!

V1
Dátum: 2012.11.11. 17:56:19
A Véres Kegyetlenségek tagokat keres akit érdekel a szövetség az nézze meg és írjon nekem Hasfelmetsző Jackre
Dátum: 2012.11.11. 17:55:19
A Zafír Sárkányok tagokat keres akit érdekel a szövetség az nézze meg és írjon nekem Hudson Hawkra
Dátum: 2012.11.11. 17:51:57
A Rubintharcosok tagokat keres akit érdekel a szövetség az nézze meg és írjon nekem Végzetes Vadkanra
Oldal: 1234