Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Karpatia

Oldal: 1
Dátum: 2018.02.04. 19:10:43
A sztázisbubis vadászatot simán lehet kombinálni SZB-vel, csak megfelelő öltözetben kell csatázni.
V1-en van pl sokszoros bajnok karakter, aki ilyen statokkal rendelkezik (a sztázisbubija mellett):

Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 72 82
Smaragd horda ellen 10 138
Zafír horda ellen 8 58
Összesen: 144 25687
Dátum: 2016.06.19. 09:13:55
Ok, igazad van: az a 2*45 túl sok, de példának jó, lehet más %-kal is dobálózni, hogy megmaradjon az egyensúly, majd belövi a JV, ha a fuxos verzió valósul meg.
(Nekem is van benne jócskán Le: védekezésből elég magasra fejlesztettem, mert egy bizonyos alak folyamatosan visszajárt rám...)
Dátum: 2016.06.19. 08:41:22
Ha már fuxok:

"tolvajnyaklánc" - amenyiben a védekező fél ilyet visel, a támadó -45%-ot kap a lopás szakértelmére
"tolvajgyűrű" - amenyiben a védekező fél ilyet visel, a támadó -45%-ot kap a lopás szakértelmére (megyjegyzem, tolvajgyűrű már van a játékban, bár gondolom ezért az idézőjel, lehet más nevet is adni neki)

A kettő együtt -90%, azzal már lehet, hogy semmit sem fog lopni az egyéb lopástól védő hatások miatt, csak a Mestertolvaj AF-es képességgel az 1-2 dbt.
A költségeket (fuxok egyszeri beszerzési költsége, lélekszívásról, egyéb fuxbónuszokról történő lemondás) a védekező fél viseli, a támadónal a lopott kövek számán kívül semmi sem merül fel negatívumként (esetleg majd több LEt szív/kevesebb Let szívnak el tőle az áldozatai, mert nem olyan fuxokban táboroznak).
Dátum: 2014.06.29. 23:42:54
A csata hevében ellenfeled ellopott tőled 1 kiégett őskövet!

Kiégett őskő: -1

Á, picit sem bugos...
Dátum: 2014.06.27. 23:34:31
Annyira jól sikerült a mestertolvaj Af képesség, hogy a leírásával ellentétben a lelakatolt ládikóból tűnnek el a levédett kiégett ősköveim!
Dátum: 2014.02.20. 09:56:40
Itt a lényeg: További jó játékot!
Nekem az volt a tervem, hogy ha már megnéztem a Tetovált lányt, aminek majd éjjel 3-ra lett vége, és még ébren vagyok a kínzókamra indításakor, elvadászom a csp-ket úgy, hogy bárki is bekamrázott/lerabolt volna. ~3:20 után nem tudtam semmit csinálni , s már előtte is idegesítően lassú volt.

Még egy 20 percig időnként idelestem, figyelve a fehér oldal frissülését, aztán mentem aludni, de mire felébredtem és újra betudtam lépni, már integethettem a fent vázolt terveimnek.

Még jó, hogy nem volt időm befejezni már a kalandos küldetést, amibe belekezdtem a komolyabb vadászat előtt, mert nagyobb Let buktam volna a szerver leállás miatt, az tuti.
Dátum: 2013.12.02. 13:12:37
Az igen csak jó lesz, mert hülyét kapok, ha ellopják a kiégett ősköveket, amivel még duplázni tudnám a befizetést.
Dátum: 2011.01.07. 12:06:24
Idézet: PottomPanna - 2011.01.07. 11:47:27
Mit szólnátok olyan épületegyütteshez,ami a hordabónuszhoz hasonlóan csak az egyes hordáknak adna valami kis pluszt.A zálogosokra is gondolva,minden szövetség építhetné mindet,az már az ő saját belső ügyük, h ezt bevállalják 1 vagy esetleg 2 emberért. Mert még ennek is több értelme lenne, mint a névadó bizbasznak.


Egyreszt mindjart megkapod, hogy milyen jogon akarsz tapolni, amikor masoknak meg egy csomo epulet hibadzik, masreszt egyazon epulet adhatna mindenkinek a hordajanak megfelelo bonuszt, nem kene ehhez tobbfajta epulet.
Dátum: 2010.11.05. 13:35:21
Idézet: Darah - 2010.11.05. 13:25:54
Lehetne szintarányosítani.

Viszont ha a konsti is benne van, a smaragd alap +10 %-ról indulna.


Ilyen alapon a gyemantot is diszkvalifikaljuk a LE diff versenybol, nem?
Nyilvan nem, hiszen pl. V1-en igy sincs az elso haromban gyemant.
Nagyon nehéz hozzászólni ehhez. A lányom elmúlt 10 éves, így több fronton találkozom az egészségüggyel. Sajnos úgy érzem, nagyon átpolitizált a téma. Miklós és a többiek, ugye nem gondoljátok komolyan, hogy akár a vizitdíjas döntés, akár az ellene szóló népszavazás során véggigondolta volna valaki az itt leírtakat? A fő probléma pont ez: a világ túl materiális alapú lett: a pártok szavazatra gyúrnak, és egy kegyetlenül negatív önszelekció során eleve kizárják a vezetésből a kreatív, építő jellemeket. Tapasztalatból mondom.
Rátérve az egészségügyre: nem véletlen, hogy mi magunkat a "fejlett", "nyugati" civilizációhoz soroljuk. Ennek történelmi alapjai vannak, egyik pillére pedig a társadalmi szolidaritás. Igenis vannak olyan ágazatok, amelyek mindig ráfizetésesek, és a rájuk fordított összeget nem túlfizettetni kell, hanem más ágazatokból "kitermelni", pl. meg lehet adóztatni a multikat - ezt mi közgazdászok régen tudjuk, csak nem divat beszélni róla. Ugyanígy az idősek ellátása, a kultúra fenntartása sem képezheti vita tárgyát, kerül, amibe kerül. Ha a szociális védőháló utolsó foszlányai is átkerülnek a globalizációs fémdobozba, akkor bizony vége az eddigi világunknak. Hogy ez baj-e, nem tudom. De én idealistaként hiszek abban, hogy a jövőt nem a jelen jelenti: a mai válságosdi is csak az emberi természet betegségeinek kicsúcsosodása. Nem lehet a természet kizsákmányolására és virtuális gazdaságra építeni a valódi életet. No, jó messzire mentem az egészségügytől:-)
Dátum: 2008.10.05. 12:23:54
Igen, a cél az lehetne, hogy napi 2, max 3 belépéssel ne legyen lemaradás, és a 2-3 nap szabadság is behozható legyen.
Dátum: 2008.10.05. 12:22:10
Sziasztok!

Abszolút támogatom, és max. 12 pontot naponat. Egy játéknak nem lehet az a célja, hogy sok száz embert eltántorítson csak azzal, hogy látványossá teszi: akkor leszel eredményes, ha egész nap a gép előtt ülsz. Nem utolsó szempont, hogy a játékot feladókból nem lesznek fizető kliensek, így a játék fejlesztése, szépítése is lassabb lesz, ami mindenkinek rossz. A saját tapasztalataimról annyit: az első napokban persze, hogy sokat ültem a játék előtt, de mivel dolgozni is kell, egy kicsit már lemaradtam az elsőktől. Ahogy a szakadék mélyül, egyre kevésbé érzem lelkesnek magam - gondolom nem vagyok egyedül. Pedig a game marha jól összerakott, csak tényleg, ne kelljen már óránként leülnöm elé!
Ha pedig hosszú távon az dominál (és az LE-arányok ezt mutatják), hogy ki mennyit tud ülő helyzetben tölteni, a taktika, karakterépítés még jobban háttérbe szorul.
Dátum: 2008.09.16. 21:56:08
Kedves Miklós!

Mi a módja, ha egy gépről többen akarunk játszani?
Oldal: 1