Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lostmind

Oldal: 1
Dátum: 2015.12.30. 21:32:03
Hát nem lett arra állítva...
Dátum: 2015.10.24. 21:30:24
Nézem a ma megnyílt új Végzet Templomát, pár új feladat el is keserített:

Szerezz 30 db sárga mytokronitot préseléssel
Szerezz 30 db kék mytokronitot őskövek használatával!
Meg van itt még szerezz 30 - 30 vöröset meg narancsot, meg nyiss ki 20 asztrális kincset... A jó öreg 15 esszenciaszerzés mellé ezek már olyan erőforrásokat igényelnek hogy szerintem érdemes lenne elgondolkozni a jutalmak növelésén/változtatásán is... mert szerintem szimplán nem éri meg a vesződést.
Dátum: 2015.06.12. 02:29:35
Tárgytalan, töröljétek pls.
Idézet: Awenhai - 2013.04.16. 06:43:54
Szervusztok!

Lostmind: A kérdéseid lexikálisak. Arany Lászlóról nem tanítanak semmit, csupán Arany János fiaként említik. Emellett a születési és halálozási idő csupán egy adat. Ha egy ismertebb művéről kérdeznél, beférhetne. A küldetésed meg valószínűleg teljesülne is.

Kim Dzsong Un pedig most ismert, mert igen feszült arrafelé a helyzet, épp az ő keménykedése miatt. Ha azonban nem lesz belőle háború, akkor két év múlva a kutya sem fog emlékezni arra, hogy kiről is van szó.


Eltelt a két év. Nem volt háború. És emlékszünk rá.
Csak azért jegyeztem meg mert persze a 2012-es BL döntőjére biztos mindenki emlékszik...
Dátum: 2014.11.29. 14:04:13
V6-on nem megyen a kvízolimpia.... brühü. Valaki legyen olyan jó s javítsa meg...
Dátum: 2014.07.05. 20:38:48
V1.en hiába csinálom a szintküldetéseket, délután óta nem fogadja el a rendszer. Mi lehet a baj?????
Dátum: 2014.06.29. 08:49:46
Kisebb problémám van a V5-ön a megaesszenciámmal:

2.) Az idomítás ideje felére, az LE költsége pedig 25%-al csökken.

Nem csökken a LE költség, csak az idő. 35 az idomításom tárgymódosítókkal, 3500 LE-ért idomítok és mindig annyit is von le, annyi is "idomítódik" az állatba. Más is ezt tapasztalja?

(Oké, felvilágosodtam: Az összköltsége csökken. Leülök, egyes...)
Dátum: 2013.12.11. 06:45:19
Köszönöm, hogy kijavítottátok ! Balzsamoztátok lelkem...
Dátum: 2013.12.10. 12:13:44
Tényleg nem akarok senkit sem bántani, de ebben az új kvíz kérdésben a tisztelt döntéshozók nem véltek felfedezni valami ordító helyesírási hibát?

"Milyen műholdak segítségével lehet előre jelezni a várható időlyárást ?"

Miért kellett ezt így változatlanul elfogadni s betenni az adatbázisba? Vagy az ilyen dolgok csak nekem szúrják a szemem?
Dátum: 2013.10.23. 18:05:23
Ezt nem hiszem el. Eltűnt az összes energiatéglám, már 171-et gyűjtöttem össze ma. Fontos lenne, mert egy hatalmas lélekkutat töltök, negyedik napja, :@relatíve pici szinten a V2-őn. Kb. másfél milla építési energiától estem így el, és se csp-m, se pp-m. Mitől tűnnek el napközben a téglák???? Kéerm vissza a tégláim, megdolgoztam értük...
Dátum: 2013.10.17. 04:14:19
Részemről az eventtel végeztem, képtelen vagyok csatát nyerni, pedig (vagy inkább mert...) egész pofás karim van. Biztos hogy így volt megtervezve az ellenfelek erőssége? Vagy csak az a bűnöm hogy viszonylag erős a karakterem? Nem kísérletezem tovább... Úgyhogy jobb híján a PP-imet inkább szegény eventező playerekre "pazarlom"... ezúton is bocs
Dátum: 2013.10.01. 06:47:03
Mi újság a kvíz olimpiával? Medálesélyes vagyok, és 2 napja csak várok és várok...
Dátum: 2013.08.07. 12:43:46
Köszönöm a tippet, de a kérdésem nem erről szól. Maradnék a nálam jól bevált módszernél, ha lehet. A kérdés az, hogy lehet-e ugyanúgy utalni az angol szerverre is, mint a magyarra?
Dátum: 2013.08.07. 05:07:30
Nem tudom itt tegyem-e fel ezt a kérdést, vagy az angol fórumon...? Ha az angol W1-en szeretnék 20 őskövet venni, megtehetem sima magyar, 520 Ft-os átutalással, vagy mindenképp 2 ójró kell (ami a bankomnál 2200 Ft pluszköltség lenne, tehát felejtős...), illetve ha igen, mit írjak a közleménybe? Ugyanazt mintha eurót utalnék?
Dátum: 2013.08.04. 12:57:16
Ezt én is tudom! A kérdésem nem erre vonatkozik, hanem ha békeszerződéssé vált a háború...? Mert győztünk/vesztettünk, és akinek a kamrájában vagyok, annak a szövetségnek a tagja, akivel a békeszerdzsó van...?
Dátum: 2013.08.04. 12:36:09
Ha szövetségi háború van, és én az ellenséges klán kínzókamrájába kerülök, mi történik ha közben "kitör a béke" köztünk? Kiszabadíthatom magam?
Dátum: 2013.06.03. 04:02:56
Melyik Európa legnépesebb városa?
Mondja meg valaki, a jó válasz itt miért Moszkva (10,5 m fő), és miért nem London (12,6 m fő) ??? Ki fogadta el ezt a kvízválaszt annak idején? 6 vadászatom bónusza bánja...
"Hogy hívják Kim Ir Szen unokáját, Észak-Korea jelenlegi diktátorát (2013) ?

Kim Dzsong Il
Kim Dzsong Un
Kim Itt Ud
Kim Ir Dzsong

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."

Nos, nem szerepelt. Még hasonló sem. Utánajártam, leellenőriztem, mielőtt beküldtem. Na persze miután be lett küldve mindjárt szerepelt... Én ezt nem értem, nem is akarom érteni, de az bizonyos hogy volt már ilyen, Arany Lászlóval kapcsolatos kérdésem:
"Mikor született Arany László költő, népmesegyűjtő, Arany János fia?

1817
1844
1850
1882

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."

Ez is ugyanaz, Arany Lászlóról összvissz 4 kérdés szerepelt beküldésem előtt az adatbázisban, csak a műveiről, illetve egy a családi kapcsolatáról Arany Jánossal.
Nem tudjátok megmagyarázni az értékelést. De az ember kedvét alaposan lerongáljátok. Legalább a küldim lenne meg velük, de még azt sem hagyjátok...
Dátum: 2013.04.01. 07:42:39
Minden világon a végzet- templomos számlálóim újraindultak. Mi történt?????????
Oldal: 1