Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2016.02.26. 20:35:48
Az jó, nekem megvan a 8. pálca és még csak a 16. szintet csináltam meg, mondjuk még mindig -3640 pontban vagyok
Dátum: 2016.02.23. 11:38:56
Gondolom úgy, hogy mint minden halmozható tárgy ( pl. fehér kristályital) VIP funkcióval kijelölhető, hogy többet igyál meg.

Itt ilyen nincs, egyesével kell majd rákattintani nem lehet csoportosan...
Dátum: 2016.02.20. 16:57:53
Igen.

Másfajta. Kevésbé összetett mint BU, valóban nem kell annyit tervezni...

A többit meg egy sör mellett...

NYugi, nem osztanak címet mellé, megkérdeztem..

Szóval a Bolygó Urát nem fogja szívatni a "Verem Ura".....
Dátum: 2016.02.19. 20:16:52
Idézet: Quellon - 2016.02.19. 18:59:59
17 Aranyszelencét kaptam a Veremből és abból 4 isteni dekrétum lett, így összesen 8 haszontalan isteni dekrétumom van. Csak engem zavar ez a tárgy amit beváltani, másképp hasznosítani nem lehet és sokkal jobb cuccok helyett potyog?


Egy árva darab aranyszelencét sem találtam, ellenben jött vagy 10 darab smaragd szelence....
Dátum: 2016.02.19. 10:13:10
Idézet: Miklós - 2016.02.12. 14:03:55
A Végzet verme egy új esemény, amely a Hordák Harcát fogja helyettesíteni. Az első Végzet Verme terveink szerint a jövő héten indul, és 3 hétig fog tartani.

A Végzet Verme több szintből áll, a legfelső szintről indulsz, és haladsz egyre lejjebb. Minden szint alapban felderítetlen, ahogy bejárod, felfedezed a mezőket. A mezők lehetnek üresek, találkozhatsz rajtuk szörnnyel, másik végzetúrral, vannak kincsek, csapdák, kufárok, kvízkérdések és egyéb események. Az eseményekért pontokat kapsz. Ha egy adott szinten elég pontot gyűjtöttél, akkor megküzdhetsz a lejáratot védő főszörnnyel, és átmehetsz a következő szintre.

A mozgás energiába kerül, energiát CSP-ért tudsz vásárolni. A csatákért LE és TP (szövi bajnoksághoz hasonló arány, de annak többszöröse csatánként), valamint kincsek járnak. Az eseményhez tartozni fog egy toplista is, a toplistát a gyűjtött pontok alapján írjuk ki. A toplistán való helyezés alapján lehet majd kapni a Hordák Harcás medálokat (gyémánt, platina stb), hordatrófeát és egyéb jutalmakat. Ezenkívül mindenki, aki teljesíti az utolsó szintet is, megkapja a veremfétist, aminek a passzív képessége megnöveli a mytokronitgyűjtő relikviák által adott bónuszt.

Ami még nyilván érdekes információ, hogy minden, a Végzet Vermében végrehajtott csata számít a kritikus ütés, varázslat és kábítás küldetésekbe. Lehet találni kiégett őskövet, szürke mytokronitot, asztrális kincset és szubplazmát, az esély kétszerese annak, mint egy normál vadászatnál. A kiégett őskő találós küldetés tud teljesülni. A következő templomi feladatok is teljesülhetnek: lépjen szinted állatod portyában, szerezz TP-t, vadássz egy napon (minden csata 2-nek számít).

++Fontos infó: a szörnyek nem klónok, egy algoritmus által létrehozott ellenfelek. Szerintünk minden normálisan fejlesztett karakter le tudja őket győzni, de a biztonság kedvéért beraktuk, hogy aki akar, használhat támadás / őrjöngés italt, ill. lesz egy még további buff vásárlási lehetőség, de erre max. egy építő rabszolgának lehet szüksége


Ja! A fétishez annyit, hogy van egy kivétel, ami ide nincs írva, de természetesen ha megszerzed, akkor ott már fel van tüntetve...

Na vajon melyik myto reliket nem boostolja.... tádám.... a kincsgyűjtőt....köszi....
Dátum: 2016.02.18. 20:41:10
Na akkor:

V1-en, első lettem, kb 1100 csp-m ment el vele, beváltottam a szelencét, kb 60 db vadászat italát, meg némi hűségszilánkot.

Nekem megérte, a jutalommal együtt. Összesen 7 db templomi pálcát vettem az ajánlatokból, meg nem mondom mennyi kőért, de olcsóbb volt, mint a 20%-os akcióban, amin röhögnöm kellett az a végzet medál talán 28 őskőért....abból is vettem talán kettőt.

Összefoglalva, jó lett az event, nem volt verseny - nem azért mert én nyertem - azért, mert nem egyenlő feltételekkel indultunk.

Nekem volt lehetőségem nekiállni délelőtt 11 órakor, ráadásul szerencsém volt, mert 14:30-kor abbahagytam 437 ponttal, aki akkor vezetett annak 456 pontja volt, eset 17:30 kor leültem a gép elé és megkerestem a maradék cuccot, és akkor láttam, hogy egy ponttal elé kerültem a másodiknak...

Ennyi. Szerencsém volt.

A Jutalmazással egyetértek, kicsit szélsőségesre sikeredett.

Ami számomra gond volt, hogy volt olyan kufár, ahol két ősköves cucc közül kellett választanom. Ez szívás, mert ha nem veszem meg, akkor ugye ugrott egy pont, ergo soha nem leszek listás...

A jövőre nézve a kufár házikókat ki kéne venni a pontozásból....
Dátum: 2016.02.17. 19:32:04
Ööööö....

az én voltam
Dátum: 2016.02.17. 19:27:44
457 lett nekem is és a másodiknak is....

Tuti megtaláltál mindent?
Dátum: 2016.02.17. 14:24:20
15. szint van...

Kész....

Nem én voltam a leggyorsabb..
Dátum: 2016.02.16. 11:05:45
Arra nem gondoltál, hogy a kindertojásra sem írják ki, hogy milyen meglepetés van benne?

Én amondó vagyok, hogy ne áruljanak el többet, a lényeget elmondták, tartalékold a csp-t...

A többi jön magától....

Pl. nekem sem válaszoltak, egy szerintem fontos kérdésre, miszerint a térkép mindenkinek random, vagy mindenkinek ugyanaz...
Azért lássuk be, ez eléggé fontos kérdés, tekintettel arra, hogy ha egyvalaki megcsinálja, és közzéteszi a térképet, vígan lehet optimalizálni a mozgást( ergo a csp befektetést) ezek után....

Majd kiderül....
Dátum: 2016.02.12. 19:30:00
Mindenkinek ugyanaz lesz a térkép? Tehát a felderítésben össze lehet dolgozni? Vagy mindenkinek random szerű lesz, csaka főbb tényezők lesznek állandóak?
Dátum: 2016.02.10. 11:03:55
Respect
Dátum: 2016.02.10. 08:48:06
Muhahahahaaaaaaaaa...

Ehe-ehe....
Dátum: 2016.02.09. 18:47:40
Csapassuk
Dátum: 2016.02.09. 16:20:04
Gond nincs... de mivel minden ÜSZ-es levelezéssel kapcsolatban az első kérdése a nagyérdeműnek az, hogy ki válaszolt, ezért gondoltam eléje megyek a dolognak és leírom, hogy Dikó úr válaszolt.

Igen, kapkodtam és lemaradta levél tárgya, ami a "Valentin napi befizetési akció" volt. Szóval valóban így visszaolvasva, kicsit összecsapott a dolog.. dehát farsang van...

a "felesmegvonás" remélem csak vicc...
Dátum: 2016.02.09. 14:08:55
Levelezés ÜSZ-el..... igen Dikóval

Sziasztok!

Lesz akció?

MA már 9-e van és ugye a Valentin nap az 14.-e, vasárnap....

Gondolom ha lesz akkor jövő héten lesz....

Lassan állást kéne foglalnotok...

Üdv:
péter
ma, 13:26
István
Szia.

Lesz akció, de konkrét időpont még nincs. Időben be fogjuk jelenteni hirben.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2016.02.04. 15:51:28
Idézet: LanMaffia - 2016.02.01. 23:20:23
A következő tárgyak(at) találtad: aranyszelence

A következő tárgyak(at) találtad: Isteni dekrétum


Na ez a méreg, nem a cián....
Dátum: 2016.02.02. 10:31:13
Ez van a rövidhírekben:

Farsangi esemény hamarosan
Elnézést kérünk, de a farsangi mini-eseménysorozat indítása csúszik, várhatóan 1-2 napot, Baraty betegsége miatt. Köszönjük a türelmet!
Dátum: 2016.02.02. 10:22:53
Mondjuk ez tegnap elment, de azért annyi jó lenne, hogy mégis mikor indul...
Dátum: 2016.02.01. 12:00:21
Jobbulást neki...

De tényleg? Ez most komoly?