Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lebufe001

Dátum: 2022.02.12. 16:14:32
Tök jó hogy vannak új kérdések és lehet gyűjteni a kvízmedált besorolással, de ez hogy került be?

Évente hányszor fordul elő a nap-éj egyenlőség?
Egyszer
Fél évente
Kétszer
Havont

A fél évente és a kétszer, ugyanazt jelenti... A kétszert fogadta el helyesnek.

Ha már itt tartunk, hogy is van, hány besorolás kell a kvízmedálért? Csak a helyes besorolás számít, vagy mindegyik?
Dátum: 2022.02.09. 09:17:39
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha még nincs transzdestrukció szakértelmem, mert még nem csináltam 6x6-os templomot, attól még a templomkristály fétis ad plusz transzdestrukciót?

Azért kérdezem, mert ha nem ad, akkor még nem emelem fel azt az állatot csatlóssá, hanem nevelgetem még, de ha már ad, akkor kimatekolom, hogy megéri-e felemelni.

42. szintű a kérdéses karakter, Indiana ostora már van, az adja a +3 templomkristályt az 5x5-ös templomra is.

Köszi!
Dátum: 2022.02.08. 19:35:12
Vannak még itt baromságok:

Melyik szóval lehet udvarolni?
Bot
Bók
Bór
Bor

A bók volt a helyes. Szerintem borral is lehet

Edit: Sőt, ha nagyon akarom, akkor Bórral is simán lehet egy kémia fakultáción például. Bottal inkább ne udvaroljunk.
Dátum: 2022.02.06. 20:10:18
Oké, szövegértés 1-es nekem xD

ott van benne hogy "MÁSIK" már látom Köszi!
Dátum: 2022.02.06. 19:23:40
Össze kell várnod legalább 6 másik végzeturat.
Jelenleg itt várakozik: Beelzebub a Felszín ura, az univerzum ura, Ízisz, Tavaris, Dave a kegyes, Doki, R26obesz a kíméletlen

Ez nem hat?
Dátum: 2022.02.04. 09:10:49
Hát azt nem tudod behozni, viszont vannak olyan dolgok amik meg másoknak nem voltak meg akkor. Tudás fája pl. a legnagyobb táp, csatlósok, SZB magas EH-val hoz 180-200 LE/TP-t. Inspiráció az eventeken is kifejezetten jól jön, ahol nincs erre kompenzáció. Majd egy pár hónap múlva biztosan többet tudok mondani arról hogy mennyire versenyképes a karakter. Eddig nagyon annak tűnik.
Dátum: 2022.02.03. 23:29:16
Kár, volt egy csatám amin vittem 12k LE-t (34. szinten), és kaptam egy szitkozódó üzenetet csata után egyből. Nem számolta a rendszer, pedig átokszórás volt benne bőven
Dátum: 2022.02.03. 17:24:36
V5 és V6-on van inspiráció ha szeretnél még játszani. Én 1 hónapja regisztráltam V6-ra új karaktert, már 34. szintű vagyok, nyertem 2 bajnokit is, szóval teljesen versenyképes a dolog. Ugyanitt V6-on döntetlenező partnert keresek.
Dátum: 2022.02.03. 08:18:05
A Mátrix cimű filmből mennyi epizód készült?

3
4
1
2

Most jött ki a negyedik...
Dátum: 2022.02.02. 22:06:16
Jaja, hasonló módszer, archívumba szoktam tenni ezeket a csatákat. Ha valakinek kell V1 lista, írjon, tudok 4 karaktert 77-85. szint tartományban, akik inaktívak de úgy átkozódnak hogy csak na.
Dátum: 2022.02.01. 13:13:56
Farsang: "Átok
Támadj meg és győzz le ma 3 játékost, aki a vereség után megátkoz! (átokszórás AF képességgel)"

Ezt a feladatot akkor 60. szint alatt nem lehet teljesíteni értelemszerűen? (vagy legalábbis 60. szintűeket támadni nem tudó karakterrel)

Ha szubplazmával felütök (31. szintről xd) és legyőzök valakit aki megátkoz, akkor az számít?
Dátum: 2022.01.30. 16:41:59
Hali, nem vagyok nagymester, szóval nem biztos hogy jó amit mondok, én is kíváncsi vagyok az okosabbak hozzászólásaira, de megosztom a gondolataim szívesen.

Idézet: t1000 - 2022.01.30. 15:01:17
1. hogy érdemes állatokat fejleszteni? 129-es vagyok, egyenlőre simán csak harcoló állataim vannak amik nagyjából magasak, viszont amikor csatlósnak kezdtem fejleszteni nem nagyon volt más gyors lehetőségem mint beletolni kiképzést, és azzal felemelni őket + néha gyakorlással. Ennél esetleg van jobb módszer?


Én nem tudok jobbat. Ami még segíthet:
- +TP-t adó familiáris
- olyan epikus gyűrű és nyaklánc amik a csatában adnak az állatnak pluszt TP-t
- intelligens kedvenc turbózása ha még a fertőzéses +5-öt nem tetted rá
- kalandok pörgetése amiben van sok csata
- tapasztalatkő relikvia (+20%-ot ad, nem tudom már hogy szereztem, szerintem aukciós ház)
- intelligens kedvenc esszencia
- 11. megaesszencia (+5-öt ad az intelligens kedvenc maximumára)

ide hirtelen ennyi jut eszembe.

Idézet: t1000 - 2022.01.30. 15:01:17
Illetve a másik része, csonterősítéssel az állatok alapszintjét fenttartom de mind az 5 állatom szét van szórva 180 és 90 között majdnem teljesen egyenletesen. Van valami egyszerűbb módszer mint egyesével csatábavinni őket és 1 állattal harcolni amíg el nem éri a többi szintjét? Az elérhető legmagasabb tp bónusz felszerelés van a kissebbeken, a nagyobbakon van inkább sebző tárgy.


Itt felmerül a kérdés, hogy mi miatt fontos neked hogy egy szinten legyenek? Ha 1 állattal harcolsz, akkor 100% TP-t kap ugyan, de ha 5-tel mész, akkor összesen 250% TP-t kapnak, szóval az össz. sebzésük és elnyelésük gyorsabban nő ha mindegyik harcol. Tárgyak közül is szerintem mindegyiken legyen a legtöbb TP-t adó amit csak meg tudsz venni. Egy idő után megfordul, és a több TP miatt gyorsabban fejlődnek, emiatt több plusz sebzést és elnyelést kapsz azzal hogy magasabb szintűek, mint azzal hogy van rajtuk + sebző tárgy.

Igazából amivel a legjobban tudod őket tápolni, az az hogy pörgeted a templomot 4-5 naponta vagy amilyen gyorsan csak tudod, és veszed templomkristályból a kiképzést.

Remélem hasznos volt amit írtam, ha valakinek van még ötlete, ossza meg velünk, én is szeretném fejleszteni állatkáim

Mod: Találtam még:
- 100 ősköves relikvia: Bestiális jogar: Állataid a portyákért +1 morált és +1 TP-t kapnak, és a varázslatok fele sebzést okoznak nekik (ezek a hatások más relikviákkal összeadódnak). Min. szint: 40.
- meg van egy féléves relikvia aminek nem jut eszembe a pontos neve, valami féléves motivációs jogar vagy mi, az is ad még + TP-t.
Dátum: 2022.01.26. 15:31:01
Ki a marathoni táv férfi világcsúcstartója?
Stefano Baldini
Lasse Viren
Kenenisa Bekele
Haile Gebrselassie*

Nem vagyok naprakész a férfi maraton világcsúcsokkal kapcsolatban, de a világcsúcsokat minden sportban meg lehet dönteni (kivéve Uwe Hohn 104,80m-es gerelyhajítását, mivel miután ő ezt dobta, nerfelték a gerelyt, hogy ne lehessen ilyen messzire dobni—veszélyessé vált hogy eltalál valakit a stadion túlsó végén). Lehet hogy a kérdésben lévő futók már visszavonultak, és már ők nem dönthetik meg többször, de akkor is olyan kérdés ez ami 100% hogy rossz lesz előbb vagy utóbb. És láss csodát, egy gyors Google keresés:

"A maratonfutás világcsúcsát a kenyai Eliud Kipchoge tartja 2:01:39-es idővel, melyet a 2018-as berlini maratonon futott. 2019-ben Bécsben egy nemhivatalos világcsúcs-kísérlet keretében 1:59:40 alatt futotta le a távot.[1]" - https://hu.wikipedia.org/wiki/Maraton

Mod: ja és magyarul nem "marathoni" hanem "maratoni" a szó, nincs benne h, de ez már csak szőrszálhasogatás
Dátum: 2022.01.25. 16:36:00
Sziasztok!

Gyémánt horda bónusz +LE-t adó hatása SZB csatánál érvényesül?

Energiahasznosításon kívül mivel lehet még a szerzett LE-t növelni SZB csatákban?

Köszi szépen előre is!
Dátum: 2022.01.14. 11:23:08
Volt valami ilyesmi, hogy "Melyik ország nem az Európai Unio tagja?"

Én beírtam Angliát. Nem volt jó válasz...

Vagy tegyünk évszámot az ilyenek végére, vagy töröljük. A helyes válasz Izland volt, habár ez még mindig igaz, Izland is beléphet az EU-ba később.
Dátum: 2022.01.11. 17:45:34
Azt értem, viszont ez az AF képesség semmilyen lineárisan vagy exponenciálisan (vagy polynomiálisan) növekvő tápot nem ad a karakterfejlesztés szempontjából

Most lettem 60 fölötti, szóval még nagyon kevés AF van meg. 50-et eltolni arra, hogy az ősköveket legjobb esetben is féláron vegyem, nem annyira szempont most nekem.

Amíg nincsenek meg ilyen AF képességek hogy Hasznos vadászat, Energiamester, fontosabb harci és állat AF-ek, ultraspec meg szakifejlesztés olcsósítók, templomkristály, meg ilyenek, addig ezzel konkrétan azt érem el, hogy a 2080 Ft-os befizetésemre nem 120, hanem 150 őskövet kapok. De egyébként nincsen kiégett őskő hiányom sem, összelopkodok napi 20-30-at sima portyákból, meg lépek 1 szintet, azzal még 35 a kristályosítóból, szóval jól elvagyok.

Ha úgy működne, hogy a lopás szakértelemnek megfelelően ad akár többet is, akkor nyilván előrébb venném a fejlesztési sorban, ja, de így ez nem nagy táp.

Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2022.01.11. 13:44:18
Nem rossz, persze, de most van még mire költeni az AF pontokat. Meg a szintemen sok az inatkív kari akiknél sok kiégett van, 10-20-asával lopok portyánként ha bekattan a lopás, szóval most így megvagyok Ha ugyanígy lehetne lopni a klónoktól is, akkor megérné nekem.

Majd később amikor már nincs más hasznosabb lehetőség AFP költésre
Dátum: 2022.01.11. 12:54:40
Oks, köszi, akkor ez nekem nem annyira éri meg most
Dátum: 2022.01.11. 12:36:22
Mestertolvaj AF képességgel + Tolvajkesztyűvel hány kiégett őskövet lehet lopni SZB klónoktól? Van ennek valami korlátja, vagy pusztán a lopás szakértelmemtől függ? Védő AF képességet és állatszakértelmet másolják a klónok és kivonódik? Vagy szimplán csak 1-et, ahogy az AF képesség írja?
Dátum: 2022.01.07. 18:02:11
Ja, viszont azt vettem észre, hogy úgy meg kevesebb TP jár összesen a CSP-ért, nem érvényesül az AF kastély bónusz sem, szóval lassabban fejlődök.