Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lebufe001

Dátum: 2022.03.16. 20:12:13
Ahhaaa, szóval akkor 55 és 05 perc között nem cselekszem ha számoltatni akarok valamit. Sima liba
Dátum: 2022.03.16. 20:11:38
Egyetértek a bajnokis gondolatoddal, csak azért frusztráló egy kicsit, nyilván ezért dühöngök miatta

Köszönöm. Én is szoktam néha kérni hogy Miklóssal beszéljek, de ez a Feladatos nem az a kategória ahova szerintem ő kell.

Köszi, hogy beszálltál, így nem érzem magam egyedül. Jól esik! <3
Dátum: 2022.03.16. 12:14:12
30 sorsjegynek azért jobban örülnék 20 őskőért. De való igaz, hogy azért van haszna
Dátum: 2022.03.16. 11:53:01
Dühöngenék egy kicsit:

- A szintfeladatok sokadszorra nem pontosan számol. Kalandok, szakértelmek fejlesztése, portyák rendszeresen nem jól számolódnak. Sokszor írtam már ÜSZ-re ezzel, mindig jófejek, és beírják utólag a logokból, de ez már amióta január óta játszom fennáll, mint probléma...

2022. Jan. 07. 12:12 - programhibát jelzek - Feladatok bug
2022. Jan. 19. 18:05 - programhibát jelzek - Feladatok bug
2022. Feb. 02. 23:40 - programhibát jelzek - Feladatok
- ebben a levelezésben volt ilyen is, hogy: "de sajnos már csak a jövőhéten fogok tudni foglalkozni vele, kérlek írj majd szerda körül hogy ne menjem ki a fejemből."
Nem hiszem, hogy a játékosok felelőssége lenne emlékeztetni a tech csapatot bug javításra. Ott az okostelefon, tessék beállítani az emlékeztetőt. Ez nem a vásárló feladata.
MA újabb levelezés, amiben nekem kellett volna megmondani, hogy pontosan hány szakit is növeltem. 4/5-ön áll a számláló. Én 4-nél többet növeltem. Tessék megnézni a logokból, és beírni, ha már szar a tracking...

Egy idő után aztán beletörődtem a dologba, általában még a szintlépésig meg tudtam csinálni, és ha minden cselekvés után megnyitottam a feladatokat, akkor jól számolta, de ez meg nem játékélmény...
Ha meg nem bírtam szintlépésig befejezni, akkor kiváltottam őskővel... De ez így nem poén.

Folyton csak az jön vissza, hogy "beírtuk teljesítettre, további jó játékot!", aminek örülök, hogy beírják, de ez így azért a "további jó játék"-tól egy kicsit messze van.

Másik téma: Landragór.
- Hír nem került ki a főoldalra, csak úgy egyszer elindult, aztán meg vége lett. Nem ért ebből hátrány, mert figyelek, de na...
- 2 napja vége az eventnek, a medálok még nem íródtak be.

Harmadik: Bajnoki viadal.
- Viszonylag magabiztosan regisztráltam be a 22. kategóriába 79. szinten, TÖ-ben 2. legerősebb kariként a 74-79. szint környezetben (ez a 22. kategória elvileg, viszont az TÖ-ben legerősebbnek feljebb kell már indulnia, sokat nyert), hogy akkor ez így sima lesz. Erre jön kedves Látondi Zan, 65. szintű végzetúr, 42-42 bajnoki medállal, és hát csak elpáholt... Nem tudom, hogy a bajnokis klónok generálása hogy történik, de azért talán jogosan vártam volna, hogy a kategóriámban induló karakterek között top kariként nyerem a bajnokit... Sőt szegény Látondi Zan ellenfelemet Rozsliszk Szintur még jobban elpáholta... Még jobb is hogy vele már nem futottam össze, mert ő az Egyezményt megszegve biztos halálos mennyiségű lélekenergiát szívott volna el tőlem, még a rohadt viadalon is...

Na ennyi, kidühöngtem magam.
Dátum: 2022.03.16. 00:08:09
Vicc ez.

Mai ősköves: vedd meg a napi ajánlatot.

A napi ajánlat: 30 pechpont 20 őskőért
Dátum: 2022.03.15. 23:32:25
Kellene akkor egy ilyen "megunt esszenciák gyűjtőhelye" ahova ezt a sok-sok teljesen felesleges katalizátor esszenciát bedobhatnátok! Adok érte 1 platinát darabjáért. Inkább nekem adjátok mint a kufárnak
Dátum: 2022.03.15. 19:18:23
Jah, ezt nem tudtam, hogy így rövidítik. Köszi!

Szóval akkor vagy 1, vagy 2, vagy 3 barna mytobigyó?
Talán a D3 helyett nem lenne egyértelműbb, hogy:

A kárhozat ill. végzet vermében a szintőröknél 1-3 barna mytokronitot is találsz.

De tudom, ez így már nem olyan szerepjátékos
Dátum: 2022.03.15. 19:05:12
Igen, pont én voltam akivel ezt leveleztük. Kár, hogy a rossz hír hozója voltam. V6-Cashflow
Dátum: 2022.03.15. 19:03:34
Na közben V1 aukción szembejött ez is:

A csatlósok ura
Típus: relikvia
Hatás: A kárhozat ill. végzet vermében a szintőröknél D3 barna mytokronitot is találsz.

Mi az hogy D3 barna mytokronit? Inkább +3? Vagy *3? vagy csak simán 3?
Dátum: 2022.03.15. 09:09:32
Köszi! Hm, nem tudom, nekem szerintem nincs semmi ilyen extrám.
Dátum: 2022.03.15. 09:03:55
Valóban így van, köszi, hogy szólsz!

Amondó vagyok akkor, hogy egyelőre dokumentáljuk ezt a sorrendet, és a végén kitaláljuk, hogy mi legyen vele.
Dátum: 2022.03.15. 02:56:43
Nyugi, a fétisek szintje csak azt határozza meg, hogy max. hanyas lehet a csatlós, amikor felemeled.

Tudod majd használni
Dátum: 2022.03.14. 23:29:13
Beírom (mod: beírtam)
Dátum: 2022.03.14. 22:06:54
Hogy ne tudnád használni?
Dátum: 2022.03.14. 20:57:57
Sziasztok!

Összeszedtem néhány relikviának és egyébnek a szövegét melyek már elavultak. Beírom ide őket, akinek van javaslata, kérlek írjon, aztán majd felterjesztem az egészet egyben a JV felé. Remélem, hogy egy text változót kicserélni egy másikra nem túl nagy meló. Igyekeztem formázni ahogy tudtam, a saját kis táblázatomban kicsit szebb volt...

Jelmagyarázat: Tárgy: Régi szöveg -> Új javasolt szöveg (Indoklás)

Kényelmes párna: Egy nap 7 alkalommal kezdeményezhetsz pihenést. -> Egy nap 4-gyel több alkalommal kezdeményezhetsz pihenést. (Félreérthetőség elkerülése végett a gyógyító pálca, és a gyakori pihenés AF képességgel)

Puha párna: Egy nap 5 alkalommal kezdeményezhetsz pihenést. -> Egy nap 2-vel több alkalommal kezdeményezhetsz pihenést. (Félreérthetőség elkerülése végett a gyógyító pálca, és a gyakori pihenés AF képességgel)

Feketepiaci tagság: Kereskedelmed maximuma mostantól 180 -> Kereskedelmed maximuma 10-zel megnő. (Félreérthetőség elkerülése végett a kufár barátja AF képességgel, és a 22-dik megaesszenciával.)

Zöld mytofókusz: Ha egy győztes csatáért az aktív csatlósod TP-t kap, akkor mellette egy másik, passzív csatlósod is fog TP-t kapni, amelyiknek a tapasztalat képessége a legmagasabb. Ha több mytofókuszod van, akkor a 2., 3. stb passzív csatlós is kap TP-t. A kapott TP +1 minden 10 tapasztalat szint után. Többször megvehető. -> Ha egy győztes csatáért az aktív csatlósod TP-t kap, akkor mellette egy másik, passzív csatlósod is fog TP-t kapni, amelyiknek a tapasztalat (zöld) képessége a legmagasabb. Ha több mytofókuszod van, akkor a 2., 3. stb passzív csatlós is kap TP-t. A kapott TP +1 az adott csatlós minden 10 szintje után. Többször megvehető. (Pontosítás a tapasztalati szint, tapasztalat szint, és tapasztalat képesség összekeverhetősége miatt)

A familiáris szeretete: Lehet két különböző fajta familiárisod -> Eggyel több familiárisod lehet (Egyértelműbb így)

Időtorzító: Mostantól 25 naponta tudsz lélekkutat kisütni és 25 naponta ingyen specializációt váltani. -> Mostantól 5 nappal gyakrabban tudsz lélekkutat kisütni és ingyen specializációt váltani. (Félreérthetőség elkerülése végett az Őskőfókusz relikviával (-10 nap spec. váltásra).)

Implant eltávolító: Ha lecseréled egy ultra-implantodat, nem semmisül meg, viszont ezentúl csak legalább 40. szintű állatnak adható. Az ezután berakott ultra-implantok adnak +20 támadást is az állatnak. -> Ultra-implantjaid mostantól nem semmisülnek meg, ha lecseréled őket, viszont csak legalább 40. szintű állatnak adhatod őket. Az újonnan adott ultra-implantok adnak +20 támadást is az állatnak. (Nem kell lecserélni az ultra-implantokat a +20 támadáshoz, és már elsőként sem lehet 40. szint alatti állatnak ultra-implantot adni.)

Mytokronit konverter: Kattints rá, hogy használd! A konverter 4 kék mytokronitból hoz létre egy mytokronit csomagot. -> Kattints rá, hogy használd! A konverter 4 azonos mytokronitból (kivéve barna mytokronitból) létrehoz egy mytokronit csomagot. (Megváltozott működés)

A tudás könyve: Szakértelmeid lehetséges maximuma 1-el megnő -> Szakértelmeid lehetséges maximuma 1-gyel megnő. (Nyelvtan)

Kalandkódex: Eggyel több kalandod lehet, a kalandok 10%-kkal több lélekgyémántot adnak. -> Eggyel több kalandod lehet, a kalandok 10%-kal több lélekgyémántot adnak. (Nyelvtan)

Kvízgömb: A vadászatokért akkor is megkapod a +10% LE-t, ha az adott kvízválaszod helytelen volt, vagy nem válaszoltál. (működési feltétel: prémium tagság, 1 kvízmedál, 1000 helyesen megválaszolt kérdés) -> A vadászatokért akkor is megkapod a helyes válaszért járó bónusz LE-t, ha az adott kvízválaszod helytelen volt, vagy nem válaszoltál. (működési feltétel: prémium tagság, 1 kvízmedál, 1000 helyesen megválaszolt kérdés) (Indoklás: így benne van, hogy a kvízmedálok bónuszát is ráadja, nem csak az alap 10%-ot)

Templomi medálgyűjtő: A végzet templomában megszerezhető templomi medálok maximális száma 20-ról 30-ra nő. -> A végzet templomában megszerezhető templomi medálok maximális száma 10-zel megnő. (Sokaknak van már 40 medálja, így pontosabb a leírás)

Kastély: Minden szintje 1%-kal növeli a vadászatért kapott AF pontok mennyiségét, ha nem vagy láthatatlan (60. szinttől). A kastély maximálisan 25. szintig építhető. -> Minden szintje 1%-kal növeli a vadászatért kapott AF pontok mennyiségét, ha nem vagy láthatatlan (60. szinttől). A kastély maximálisan 25. szintig építhető. Szövetségi küldetéssor teljesítésével tovább fejleszthető, maximálisan a 150. szintig.

Várom az észrevételeiteket, illetve ha van még tárgy/épület/bármi, ami nem érthetően van megfogalmazva, azt is. Én ennyit találtam első nekifutásra.
Dátum: 2022.03.14. 20:20:45
Szerintem jó, én most szerkesztek először, beírtam a jutalmakat. Ha valaki odaírná alulra, hogy az Isteni kocka mit tud, az szuper lenne.
Dátum: 2022.03.14. 14:32:57
Az esemény alatt várható befizetési akció?

Személyes észrevételem, hogy szerintem tök jó móka lenne, ha itt is lenne toplista (toplisták?) valami kis apró jutalomért, hasonlóan mint a többi eventen. Ha már építkezős, akkor lehetne 1-2 végzet medál mondjuk.

Valami plusz lehetőség is jó lenne, amivel lehetne még építési TP-t szerezni. Például lehetne olyan, hogy minden nap lenne 1 feladat, ami többször is végrehajtható.
- Első végrehajtásra 100% építési TP jár
- Második végrehajtásra még 50%
- Harmadikra 25%
- Negyedikre 15%
- Ötödikre 10%
Így plusz 100% TP lenne szerezhető azzal az egy feladattal. Vagy, utolsó napon lehetne 1 feladat ami korlátlan számban teljesíthető.

Másik ötlet, ami eszembe jutott, hogy lehetne akár hasonlóan a Végzet Verméhez, valamilyen versenyt csinálni belőle, hogy előre végig lehessen haladni a feladatokon, és az alapján csinálni a toplistát. A végső pontszám így fix lenne, és az idő alakítaná ki a rangsort. A mögöttes szerepjátékos sztori meg az, hogy aki gyorsan felépíti a városban a rá eső részt, az kapjon jutalmat
Dátum: 2022.03.14. 09:45:18
Mi miatt nincs esély? Én most vagyok először ezen az eventen.
Dátum: 2022.03.12. 10:20:27
Köszi, én az egyik ilyen szintemhez képest gyenge kari vagyok, 50. szint körül voltam amikor kezdődött a Landi, most már 77. szint, és kb 30-40M LE-t toltam be, ez szinte minden megtermelt LE-m volt, plusz még olyan 3M-t amit előtte tartalékoltam.

Jelenleg a TÖ-m 1361, szóval több TÖ-t kapok Landiból mint ami most van.

De ez lehet a max körüli, amit egy kis szintű kariból ki lehet hozni. Itt nincs 95%-os spec fejlesztés (nekem 49,5%), és nincsenek szint*1M sajtolások sem. A szintemhez képest nagyon elgyengültem már, mivel kb. 27 szinten keresztül sehogy máshogy nem fejlesztettem tulajdonságot, csak amit VT kért, meg a jutalom átvételekori +1 mindenre.
Dátum: 2022.03.12. 10:03:33
Jesszusom! Az szép!

Nekem most csak:
+233 Erő, +233 Támadás, +232 Védekezés, +232 Egészség, +232 IQ, +232 Mágia, +232 Taumaturgia, +511 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)

Azt hittem ezzel már labdába lehet rúgni. Hát kapufa lett