Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lebufe001

Sziasztok!

Engem nagyon zavar a dátummódosítás mert így már nem fogok tudni elmenni, pedig ha korábban tudom, szervezhettem volna másképp a dolgaimat.

És az egészben talán a legrosszabb, hogy a JV részéről ez egyáltalán nem lett lekommunikálva (egy HSZ módosításon kívül). Év eleje óta Decemberre volt kiírva a találkozó, én egy pár hete vettem észre hogy Nov. 25, mert szóltak a többiek.

3 dolog miatt járok a találkozóra:
1. Találkozni a többiekkel (évente 2x)
2. Helyszínen lévő VU események: aukció, beholder kerék, fórumbeszélgetés
3. Őskő befizetési akció és az azzal járó táp.

Tekintettel arra, hogy a legtöbb játékos felnőttként játszik a játékkal (már akiket láttam a korábbi fórumokon), és felnőttként sok mindent azért jó előre le kell szervezni, sokszor nem lehet átrakni sem, az alábbi kéréssel fordulnék a JV felé:

Azok, akik nem tudnak elmenni a találkozóra, ne veszítsék el a játékbeli tápolás lehetőségét. Ez lehetne amolyan kompenzáció:
- minden játékos választhat 1 vigaszdíj tárgyat az aukciós vigaszdíj tételekből, 1000 dukátért (vagy amennyi most a minimum ár lesz)
- minden játékos pörgethessen a beholder kereken
- minden játékos számára legyen elérhető a talis befizetési akció és azok jutalmai (ha a 13Ft/őskő árat túl macera megoldani technikailag, akkor legyen a normál áron)

Ezzel el lehetne azt érni, hogy aki nem tud menni a találkozóra, azt nem éri hátrány, és kollektíve elfogadjuk a bocsánatkérést

Aki pedig tud menni, az továbbra is élvezheti az élő aukciót, a fórumot, így marad extra azoknak akik pedig mennek.
Dátum: 2023.10.30. 20:16:19
Nemhogy későn lett kommunikálva, egyáltalán nem lett kommunikálva, csak át lett halkan szerkesztve a komment. Vagy nem tudom, te hol láttad a kommunikációt? Lehet csak az én figyelmemet kerülte el, én a mai napig úgy tudtam, hogy dec 9, egy csomó mindent így szerveztem. Ez viszont így ultragáz már!!
Dátum: 2023.10.24. 23:23:08
Vadászmester
Vadássz egy nap alatt 30 alkalommal!
Számláló: 19

Giga verem csata csak 2-nek számít ide is.
Dátum: 2023.10.21. 10:15:07
Azokat fejleszd mindig első körben amik tápot adnak/olcsósítanak.

Ha egy két alap megvan, akkor érdemes gyűjteni a templomi pálca AF-re

Minden szintje eggyel csökkenti a Végzet Gigantikus Templomának aktiválásához szükséges templomi pálcák számát.

Max. szint: 2

Költség: 300 és 1000


Templomkristály:

1. szinten +1 templomkristályt kapsz a Végzet Templomának első kis zsákjából. 2. szinten a 2.-ban is eggyel több kristályt találsz, és így tovább, míg 12. szinten minden zsákban +1 kristály lesz. 14. szint felé is fejleszthető, ha van Rubin csatlós csataköved, de ekkor a költsége 15 AF pont szintenként!

Max. szint: 28

Költség: 15


Esetleg még hasznos vadászat +1% LE. Utána meg érdemes spórolni a Specializáció képességre:

A specializált tulajdonságok fejlesztésekor a bónuszok maximum 80%-kal csökkenthetik a LE költséget. Ez az AF képesség ezt a határt tolja ki: minden szintje 1%-kal. Vigyázz: amíg nincs legalább 80% bónuszod a tulajdonságfejlesztésre, addig ez a képesség nem csinál semmit!


Ez azért fontos, mert 95% kedvezményt csak így érhetsz el, ami igazából azt jelenti hogy a 80%-hoz képest 4x olcsóbban fejlesztesz!

Erre viszont kelleni fog vagy 10ezer AF pont, szóval ha van olyan képesség ami 10-20 AF pont és tetszik meg kényelmesebbé teszi az életed, akkor azokat előre lehet venni.

Amit ne fejlessz az a fejlődés és tudás hatalma, mert a maxos kedvezményt majd megaesszenciákkal eléred és meg is haladod, szóval az nagyon sok kidobott AF pont lenne.

Nekem ez volt a stratégiám, és be is vált úgy gondolom, mert V6 toplistán 2022. jan. 1-es regisztrációval TÖ-ben 7. vagyok, Szakiban 4.
Dátum: 2023.10.15. 11:37:40
Gigantikus verem nem jar le honap vegen en ugy tudom (bar lejarhatna ha mar kesz = meghalt az utolso foszorny)
Dátum: 2023.10.14. 23:58:35
Kösz Razor!
Dátum: 2023.10.14. 19:28:43
Gigaverem meg lett már oldva, hogy 1 csata 10 CSP-nek számítson a tojástaláláshoz?
Dátum: 2023.10.12. 14:43:44
Fuu mivan itt. Kinél van popcorn?
Dátum: 2023.10.08. 00:05:12
Konverter:
A tojásokból kinyert felesleges tárgyakat tudod másokra átváltani. (2 egyformát válthatsz egy másikra)

Elbasztam rá 15 őskövet, 40 CSP-t, meg 100 SZB csatányi LE-t, nincsen szintje sem. Remélem lesz haszna.

Jó lenne már amúgy tudni, hogy miből nagyjából mennyi fog kelleni az event alatt...
Dátum: 2023.10.01. 22:59:46
Ennek a szüret eventnek éjfélkor vége lett?

Mintha láttam volna még tegnap hogy 1-2 nap van hátra a feladatokból, és általában úgy szokott lenni, hogy a vége után + 7napig lehet még a jutalmakat átvenni.

Erre:
Hátra van: 8 nap, 1 óra, 1 perc

?????
Dátum: 2023.09.28. 08:40:14
Mondjuk ha ennyit kraftolsz, akkor jár minden kraftolás mellé valami tárgy amit eddig senki sem kapott meg. De azt még nem tudjuk mit ad, mit tud, lehet úgy már meg fogja érni.

Edit: tudásbuborék
Dátum: 2023.09.27. 21:46:48
Majd meglátjuk, nyilván így látatlanban nagyon nehéz. Legtöbb eventnél előre lehet látni a jutalmakat, úgy tudom ez az első event ahol teljesen vakon vagyunk. Mondjuk nem mondom hogy nem szórakoztat
Dátum: 2023.09.27. 21:32:28
Amúgy nagyon igazad van, hogy akkor ez most így évente 50 relikkupon vagy mennyi. Szerintem valahogy ezt úgy kéne megoldani majd, hogy az event csak évente egyszer nyílik meg (mint az Alapítványban a széf vagy hogy hívják krízisenként), és az épületeid amiket felépítettél, megmaradnak, vagy nem kell relikviakupont költeni az újraépítésre. Pl. járhatna egy relikvia a végén, hogy a további hűség útja események alatt nem kell relikkupont költened, tojásaid meg tárgyaid megmaradnak.
Dátum: 2023.09.25. 20:41:25
Ez szuper, köszi, és úgy még hasznosabb lenne, hogy melyiket nem keltettem már ki, mert a keltetés oldalon azt kell kiválasztani.
Dátum: 2023.09.23. 20:33:53
Verem csata közben nem esik "szüreti kosár", gondolom más mini eventes cuccok sem. Jó lenne ha esne
Dátum: 2023.09.23. 20:12:54
Győzz le 30, legalább 200. szintű szörnyet! - 5 db relikviakupon
Dátum: 2023.09.23. 19:55:22
Vége az eventnek, azért nem.
Dátum: 2023.09.23. 14:50:04
Vége az eventnek, hogyan is kell átvenni a jutalmakat, pl. az univerzum ura címet?
Dátum: 2023.09.23. 13:29:53
Azt mondjuk még elnyomogatom szívesen kútsütögetéshez
Dátum: 2023.09.22. 19:26:25
Ezeket a tárgyakat légyszi lehessen platinára váltani:

1957 db szubplazma - 1 db platina
1504 db ősdrágakő - 1 db platina
137 db Az őrjöngés itala - 1 db platina
535 db Isteni ital - 1 db platina