Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

neked honnan lett 340 db sárga mitod? azt eddig nem lehetett szerezni sehol vagy valamit nem vettem észre?

nem a zölddel kevered ? nekem egy db sárga van , de mondjuk lehetne 21 ha tegnap már megveszem a préselőt csak épp várom a köveim beérjenek

Szerintem másnak sincs max 30 sárga illetve ha ma is préselt 50

Mod : bocs én néztem be nekem is van sárga 300 felett , narancs szinű van egy db
erről írnál bővebben, mert szerintem ez érdekel legjobban sokmindenkit mind támadóként mind védekezőként

tehát hanyas csatlsót küldtél utazásra , hanyas szintre húztad a fehér képességet , és pontosan hol találtad meg ezt a robbanás akármit portya előtt

ahogy nézem fele akkorát sebeztél vele majdnem mint a variddal , ha két három csatát letolsz így légyszi oszd meg , hogy mindig ugyanakkorát sebzel robbanással vagy a varidhoz mérten sül ki
köszi

Mert nagyon nem mindegy, hogy szinttől függően esetleg csatlós szintjétől meg kari szinttől meg képesség szintjétől függően kapsz egy fix sebzést ezzel , vagy csak a varid közel 50%-át sebzed vele
Asztrális állomás 2.
Asztrális állomás
65. szinttől a manakonstrukció használatakor kapsz 1 zöld mytokronitot, plusz még egyet az Asztrális állomás minden 20 szintje után.

a 65, szint a karakter szintje akart lenni, mert az épület csak kettes szintű de mannára kaptam a zöld mytokronitot

nem függ attól sem, menyit mannakonstizol , hogy csak pár vP-ot vagy max VP-ról mindenhogy ad egyet
egyszeri költség és nem kell egyszerre minden csatlóst meg utaztatni , ahogy nézem elég egyet is kinevelni nem kevés mytokronit kell egy egy képesség értelmes szintre húzásához

vedd csak alapul a szürkét ami minden más tudás alap feltétele
minden szint annyiba kerül , mint ahanydik szintet fejleszted

tehát 1+2+3... max a saját kari szinted

ha ez a fenti módon drágul akkor 10es szintre fejleszteni a szürke tudás képességet 55 szürke mytokronit
50es szintre 1275 szürke ; 100as szintre 5050db szürke kell 150 szintre 11325 db kell

ami azért valljuk be 500as maxos szakértelemmel is minimum kétszer ennyi vadászat és ez csak egy csatlós

eddig 12 csatlós szerezhető(illetve majd jön a 13. asztrál szilánkért) be ha már megvan mind akkor van mit fejleszteni , de sztem lehet elég egyet végig csinálni hirtelen tehát hétszer meg utaztatod de azt sem kötelező azonnal mind a hetet

Miklós írta lehet majd ingyen is szerezni asztrális követ eseményeken etc addig meg lehet beszerezni a mytokronitokat

Másfelől eddigiek alapján nem sorba tanulja a csatlós a képességeket , mert nekem a második útra zöldet tudok fejleszteni aminek a költsége ugyannyi mint a szürkének , de csak olyan szintre lehet fejleszteni amennyi a szürke tudás szintje

harmadik utra pedig a kéket tudom fejleszteni amiből kell min 10 szintet fejleszteni a csatlósnak , hogy 260ig adja a bónuszt , na de még ha ezt elsőre ki is fejleszted szintén 55db kék mytokronitért a csatlósod nem lesz azonnal 260as szintű ez annak kényszer akinek minden csatlósa igen magas szintú vagy már megvan a v6os Hűségfétise és csatlósítva van valamint egyból 250 es szintre emelve , na azt megéri tovább zabáltatni és ennek ezt a kéket fejleszteni mert ügye további boost a vadászatra

tehát csak lassan az agarakkal , mert hiába zavarod el az összes csatlóst sorba mind a hét utazásra úgysem tudsz annyi mitoizékét szerezni (szürke-vadászattal) amennyiből a tudást és a tudásnak hála a többi képességet is értelmes szintre tudnád húzni de azonnal


Engem egy dolog zavar, hogy lutri (legalábbis úgy tűnik) , hogy utazás végeztével melyik képességet tanulhatja a csatlós
kettő ajándék volt mikor belépsz átveheted
egyet meg vettem kufár egyéb menüpont alatt

egyenlőre ennyi de az már biztos, hogy ahány csatlós van és ahány szinű mitobigyó annyiszor 10 kő kell asztrális követ venni

tehát 10 csatlósnál 70 asztrál kő kell ami 700 őskőbe fáj plusz ha nem tudsz kivárni 45 órát az ismét ennyiszer 10 kő

esetleg ha valaki kifejleszti a sárga mítokronit képességet majd írja már le mire jó mit ad vadászatra stb
Harmadik nagy utazásra kéket tudom fejleszteni
kék: Hatalom:Megnöveli a maximális szintet, amíg a csatlóstól kapott bónusz nő.
Pl.+10 hatalom esetén a csatlós bónusza 250. helyett 260. szintig nő
fejlesztése 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,.... kék mytokronit
előfeltétel tudás képesség egy az egyhez tehát ha a kéket 10re akarom fejleszteni akkor előtte a szürkét is 10ig kell
zöld tapasztalat hármas szintre fejlesztve leírás szerint plusz egy tp kellene kapjon a csatlós mindenre nem kap
hatra fejlesztve plusz 2 tp járna , de csak plusz egyet ad

zabáltatásnál a zabált tp-hez viszont hozzá adódik a plusz kettő tp

Narancs mito..
amikor elküldök egy állat kennelbe kiírja ha lejár a kennel idő kapok majd ...db narancsmit..

zabáltattam az állatot és zabálás mellé oda adta a mitokronitot is
340es mytokronit tudás szakival és 50es mytokronit észlelés szakival 50 csp xeno csatára 17db szürke és 6 vörös mito.. esett

megéri a szakit maxolni , mert ahogy látom a szürkéből elég vaskos mennyiség kelleni fog
szerintem ahhoz a szürkének még magasabb szinten kell lennie

De ez csak tipp
a zöldhöz elég volt kettes szürke , sárgában nincs tapasztalatom

Viszont a Xeno csp csata az tuti kavarodás van

ezt nem ugy ollóztam össze tessék

A csatában összesen 41572 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 6187 lélekenergia és 107 TP!
Találtál egy vörös mytokronitot.

A szerzett lélekenergiából 1115 a helyes válaszért kapott LE. Találtál egy szürke mytokronitot.

portyás és vadászatos mito izét is találtam csp re

vmint állatok kennelben már kétszer ki irta ha kijönnek kapok egy narancs bigyot holott nincs detektorom se

még egyzser meg történt

A csatában összesen 37775 sebzést okoztál, és 147 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 7521 lélekenergia és 107 TP!
Találtál egy vörös mytokronitot.

A szerzett lélekenergiából 1356 a helyes válaszért kapott LE. Találtál egy szürke mytokronitot.
tényleg random az egész

neked meg sárga három ember három féle irányba fejlődő csatlósok

lényeg, ha rá viszed az egeret a csatlósnál a szürke sávban a mitokronit ra pl a sárgára ha már azt tanulhatja , akkor ki írja hogy fejlesztheted vagy emelni kell a szürke szintjét , legalábbis nálam , de már ebbe sem vagyok biztos lehet ez is random
a nem aktív csatlós képe fölött bal felső sarkában mutatja a követ arra kell rá nyomni , de lehet hogy szintfüggő ez is
én egy 246os t küldtem el annak a második képessége a tapasztalat vagyis a zöld , ha ez is random az ugy lehet elég drága mulatság is mire a kívánt képességet eléri egy csatlós
hányszor utaztattad ?
első a szürke nálam a második után a zöldet használhatja
lehet függ attól hanyas szintő a csatlós?

********

Xeno csp-re vöröset dobál ahogy már másoltam viszont most

Te nyerted a csatát, jutalmad 7428 lélekenergia és 107 TP!

A szerzett lélekenergiából 1339 a helyes válaszért kapott LE. Találtál egy szürke mytokronitot.
A csata végén a következő tárgyat találtad: Fehér kristályital.

a szürke mitot a kvízért kapott le hez írja , így azt mondanám esik piros és szürke is ami tuti nem így van tervezve

********

100 Xeno csata csp-ből
50es szakival (mindkét új szaki 50)
2db szürke esett és 13 vörös
amit tudok beírok ide bár hivatalos helyről jobb lenne némi info morzsa

szövibajnokin 50es szakival (mytokronit észlelés) 9 csatára kaptam két vörös mytokronitot

minden elköltött őskőre eddig egy kéket adott ujabb infóm egyenlőre nincs sajnos
Akadémia 20 tanulás 70 mytokronit tudás
Akadémia 25 tanulás 80 mytokronit észlelés
elküldtem ugyanazt a csatlóst a második utazásra
mostmár használhatja a zöld bigyókat is

zöld: tapasztalat:ha a csatlós aktív több tp kap, minden 3 szint plusz egy tp-t jelent

költség 1 zöld
második szinthez növelni kell a szürke szintjét
50 xenora 50es szakival csp-vel 6 vöröset kaptam
egy szövi társ ugyanúgy 50 xeno csp vel 6 vörös és hat szürkét kapott elsőnek jött neki hat db vörös azután hat szürke

véletlen lenne vagy nem tudom
Te nyerted a csatát, jutalmad 7490 lélekenergia és 107 TP!
Találtál egy vörös mytokronitot.

A szerzett lélekenergiából 1350 a helyes válaszért kapott LE.

esik xeno csp vel csak éppen nem szürke, hanem vörös

>>>>>>
Te nyerted a csatát, jutalmad 7338 lélekenergia és 107 TP!
Találtál egy vörös mytokronitot.

A szerzett lélekenergiából 1323 a helyes válaszért kapott LE.
A csata végén a következő tárgyat találtad: Xenó kitindarab.

...
Találtál egy vörös mytokronitot.
...
asztrális kincs ez megvehető lesz vagy található portya vadászat akármi közbe ? a mostani 10db ot leszámítva persze? és ha már random hány ezer darabot kell pistikének megvenni, hogy összerakjon belőle majd egy fétist , és hány darabot kell vegyen gézuka ugyanazért?
random a barátunk hurrá:)

nekem csak mytokronitokat adott mind a 10