Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.03.17. 20:53:17
Lesznek és miért ne érné meg kalandozni?
Ha máshol nem hát wikidoton kikeresed a kalandot és ha nem akarsz gyógypiás vagy tp-s(amiben csata van) kalandot megoldani ezeket ki törlöd és megoldod a csak kvízeseket és szaki,-illetve tö próbásokat

bármennyi le gyémántot szerzel az több, mint aki nem csinálja , tehát közelebb kerülsz egy-egy tárgy megvételéhez

Ha nem félsz a tp-től akkor csatás kalandokba vigyél állatot magaddal , egy 4 csatás kalandban 4x10tp-t kap a jószág ez 8 óra kennel idő, hasznos ha nincs kennel még ügye

Szerintem nagyon jó, hogy betették a kalandokat!

Ja és ha el akarom külteni tp mentesen a cspt azt is meg tudom csinálni kis szinten kalandokkal , hisz ujra lehet próbálni 1csp árán Csak találni kell olyat ami nem vesz le életpontot de mégse sikerül megoldani
egy konkrét példa :
Pl első próba szerencse legyen kér 6ot neked van 3 dobsz max 2őt az mindig csak 5 lesz

250x rányomsz elfogy a csp-d nem kapsz tp-t ,-templom feladat kész ingyen
Dátum: 2013.03.16. 17:41:48
Végzet medál szerintem több is lehet , mint 12

mod: hirtelen találtam is olyat v3-on akinek 44 db van
Dátum: 2013.03.16. 00:50:25
ebben lehet valami igazság, mert február 25 óta a kis karimmal már többször vettem sms-ért követ és ma a 3. pirosat forgattam

Pedig nem minden nap forgatok kőért

1 relikvia kupon
30 őskő
1 végzetmedál

9es szintre nem olyan rossz dolgok ezek
Dátum: 2013.03.15. 22:09:31
Ez nem hiba

A feladatok topicba már többen jelezték ezt a kissé idegesítő problémát

De vegyél sok követ és 10 kőért még tp-t is kapsz
Dátum: 2013.03.15. 10:34:00
Én élvezem vannak célok , van miért belépni , nemcsak azért, hogy azt a pár karaktert leüssem EH-ért meg az ismétlősökkel szenvedjek.
Nem beszélve, hogy egy kis karinak nem kell havi több száz követ elkölteni csak arra, hogy tartsa a lépést az erősen köves toppal

Meg azért jobb úgy játszani, hogy tudom előre mi mikor elérhető

Mondjuk vadásznák is néha , mert sose volt idegen tőlem , de 9es szinten 22-23 tp egy vadászat (ennyit maxos vf mellett 63as szinten kapok v1en ) és a kapott le szaki hiányában ügye meg se közelíti ezt a szintet

Szerintem v5-ön ideje lenne innentől nem növelni az inspirációt , mert reg után 30 vadászattal 3 szintet léptem azonnal , aminek semmi értelme szerintem
Dátum: 2013.03.15. 10:12:20
gondolom azért 100 szint felett vagy már jócskán, mert 109 es szinten kért az előző karimtól 11 idomítást

de ott egész más, mert aki pörgeti az ismételhetőket az ennyit ugyis idomít , de ha nem küldihez még akkor is megéri eszenciaszerzés miatt .
De 9es szinten vegyünk már vissza azért 3 állat az a majdnem lehetetlen kategória
Dátum: 2013.03.15. 08:55:49
v5 9es szinten uj feladatok:
idomíts be 3 új állatot

Vezetőkészségem 10 (szerintem már így is sokkal több, mint az átlag , sőt a legyen 3 befogott állatod küldetés is teljesítve még 8as szinten , de a 3 idomítás 9es szinten szerintem extrém kérés ,mert utána mihez kezdjek az idomított állatokkal??? sajt szaki még nagyon messze , húzni újabb 5 vezetőt egyenlőre megint felesleges , eresszem el, ha beidomítom??? ez komoly???
1950 LE járna erre az oszlopra 50tp-vel ,-a 3 állat idomítása min 6300 LE amiből min 2100 az állat elengedése miatt kidobott le lenne kapásból

de ebben az oszlopban a másik feladat : teljesíts két küldetést
Aktív küldetés
Lépj 2 szintet!
Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta 1 szintet léptél.

ha egy eltévedt pillanatomban eldobnám ezt a küldit , a másik kettőt akkor se tudnám megoldani, hisz az egyik "Keresd fel a hordaparancsnokodat!" , a másik meg a "Keresd meg az Orákulumot!" ergo ez is teljesíthetetlen

a jutalommal kapott TP nem érdekelne , de így 2 dekrétum kellene ami meg ügye nincs

eddig minden szinten megcsináltam a feladatokat teljesen , bár az elején a plusz 50 csp felesleges volt v5re (a 250 hez hozzá se írta )

szóval nem ártana valami értelmes alternatíva ezekre a feladatokra , mert ha kis szintű kariknak készült első sorban akkor egy kicsit sincs átgondolva az egész (pl szerintem pont elég lenne 1 állat idomítás 20as szintig onnan 30asig 2 idomítás és feljebb se kellene 8nál többet kérni . A 2 küldetéses feladatot meg 60as szint alatt vagy ameddig nincs a karakternek ismételhető küldetésre lehetősége , teljesen felesleges berakni)
Dátum: 2013.03.14. 09:27:31
Pont ezért írtam ide be, mert az nem lehet jó válasz,hogy nincs helyes leírási módja
Olyan nincs, hogy valamit nem lehet helyesen leírni
Dátum: 2013.03.14. 08:35:11
Hogyan írjuk helyesen?

bontotttégla-burkolat
bontott-tégla-burkolat
ezt nem lehet helyesen leírni **
bontott téglaburkolat

jó választ jelöltem , és besorolós
Dátum: 2013.03.13. 10:00:48
Az normális, hogy bolygó ura event van a francia szerveren?
Dátum: 2013.03.13. 09:42:44
regisztrált tagok száma 14

3x-os sebességgel fut de sokra nem megyek ha 3x annyi pp-m van, mivel nincs kire el használni
Dátum: 2013.03.03. 14:38:20
nálam sem látszik az eredmény pedig ugy érzem most minden világon sikerülne egy medált begyűjteni 49 illetve 50 jó válaszokkal
Dátum: 2013.03.03. 14:32:26
Próbáld ki V5ön egy szint alatt megoldani most regisztrált kis karival

30 vadászattal 3 szintet lépett a próbából regisztrált karakter de a 4es szinten megkapott uj feladatok is idomíts 2 állatot , egyet még csak-csak valahogy de 2őt 4es szinten

A másik oldala ha levadászom a kellő mennyiséget, majd nyerek kért számú portyát máris több mint a 2/3-át összeszedtem a szintlépéshez szükséges tp-nek és ha átveszem a zsákokat azonnal szintet is lépek , pedig még kellene templomba 5 batyut átvenni meg 2 küldit megoldani, és 10 kereket forgatni szóval ez kicsit sem lett átgondolva , csak tessék csináljátok.

Ha valóban az volt a cél, hogy gyorsabban lépjenek a kis karik szintet akkor ez részben sikerült (de ez esetben ritka véletlen ha minden jutalmat át is tudnak venni). Ha pedig mindenképp 100%osan meg akarja valaki csinálni kis szinten , és még templomozik is(mert ügye kell hozzá ) akkor minden szinten megcsinálja a kért feladatokat valaki és egy halom kővel dekrétumozza a templom költsd el az összes csp-d vadássz 50 et szerezz xxx tp-t és társai , de ebben az esetben hatalmas plusz költség mellett nem lép a karakter gyorsabban, hanem beleöl egy rakás pénzt az egészbe és áll egy helyben . Ebben az esetben meg felesleges a végső jutalomban az 50 csp
Egy most kezdő új játékos ha azt látja , hogy egy ingyenes játék ilyen sokba kerül rögtön az elején(ha szeretné megcsinálni a feladatokat ,templomot stb), lehet gyorsabban töröl, mint ahogy regisztrált. Főleg ha közben még kiszurja valami pici pók és jól leszed róla 1-2 pár ezer le-t
Dátum: 2013.02.28. 11:32:08
Alexor V5 törölve
Dátum: 2013.02.20. 20:58:08
Köszi előre is
Dátum: 2013.02.20. 20:19:45
Nekem tökéletesen megfelelnek a halott karakterek, azokon jól lehet küldiket pörgetni , EH val le-t is kapok nekik már nem fáj ha óránként esetleg 35 percenként támadom őket és nem irkálnak szép leveleket .És legalább nem "károsítok" meg aktív játékosokat (csak ritkán )
Dátum: 2013.02.20. 19:35:35
Valakinek nincs meg véletlen Cras régebbi kufár le/tp táblázata? sajna a régi gépemmel azt is kukába dobtam

előre is köszi
Dátum: 2013.02.11. 10:17:23
Talán az entitásod jóval magasabb szintű, mint akiket portyában támadsz , tehát kisebb eséllyel találnak be az állatok és ha be is találnak kevesebbet sebeznek

(találati esély %-os értéke = 50 - célpont szintje + szolga alapszintje + szolga lépett szintje /max 90%/)

forrás:wikidot
Dátum: 2013.01.16. 11:34:23
igen az alku lánca az csak annyit ad amennyi van alapban turbó nélkül, viszont cserébe az meg max fölé növel és nem veszik el fél év után
Dátum: 2013.01.16. 10:44:44
ha nulla a kereskedelmed akkor is hozzáteszi ,viszont maximum fölé nem visz

nekem is volt eddig 20 kereskedelem volt egyik kis karimnak és mellé ott volt a plusz 40 kereskedelem az övvel