Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Feladatok
népszerűLucyferrFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
341. hozzászólás - 2013.02.24. 07:42:46
Azt hiszem én ezzel befejeztem a feladtokkal való bajlódást.
Köszi a pénzbe kerülő dekrétumot, de nem kérek belőle.
Pontszám: 8.23
kedvencBozgorFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
342. hozzászólás - 2013.02.24. 18:25:31 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.02.12. 18:27:35
az új fejlesztés alapvető célja az, hogy a kezdő játékosoknak segítsen rögtön "fejest ugrani" a játékba, és meggyorsítsa az indulást. A kezdeti Feladatok elég sok plusz CSP-t adnak, tehát ha egy kezdő játékos beregisztrál és elkezd játszani, reményeink szerint rögtön hosszabb ideig tud folyamatosan játszani, és rögtön lép néhány szintet.



Hát ez nem jött össze, hiába kapom az 50csp-t ha 3 napig kell egy helyben állnom utána mert az a feladat, hogy 10x pörgessek a szerencsekerékkel, hiába csinálom napi 3-al meg az előző szint sorsjegyével, így is 3 nap semmit tevés

Első szinten jó volt, ott csak egyet kellett pörgetni.
Pontszám: 7.50
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
343. hozzászólás - 2013.02.27. 18:00:04 (Válasz Miklós #339 hozzászólására.)
Köszönöm!
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.02
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
344. hozzászólás - 2013.02.27. 21:49:06
Tisztelt fejlesztők!

A feladatok dekrétumainál, nem lehetne olyan opció, hogy LE-vel is kiváltható legyen, ne csak őskővel?
Ha az a cél, hogy a játékosok nagyobb része használja ezt a fejlesztéseteket és ezáltal lépje a szinteket, akkor ezt jó lenne beletenni, hiszen nem mindenki teheti meg, hogy erre is és a végzet templomára is ( ha nem tud valamit ott is megoldani ) költsön, minden áron.
Továbbá, ha a végzet templombam ki lehet váltani a dekrétumot LE-ért, akkor szerintem evidens, hogy a minden szinten egyszer teljesíthető feladatoknál is meglesgyen ugyan ez.
Mondjuk lehetne úgy, hogy az első dekrétum 20K LE, a második 40K LE, a harmadik pedig 80K LE.
Így mindenki saját akaratából dönthetné el, hogy mit akar felhasználni.
A fent nevezett dekrétum költséget, 50-es szintr számoltam, természetesen ez mindig nőne a karakter szintlépésével arányosan.

Várom a választ, vagy az észrevételeket a javaslatomra
Alea Iacta Est!
Pontszám: 7.72
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
345. hozzászólás - 2013.02.28. 07:49:20 (Válasz Kenezimi #344 hozzászólására.)
Neked 3 dekrétumod van? Úgy emlékeztem, hogy csak 1-et terveztek.
Egyébként, ha ÜSZ-re írod meg, akkor valószínűleg hamarabb kapsz választ.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.91
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
346. hozzászólás - 2013.02.28. 15:10:14
Lehet, hogy csak egy dekrétum van, és az zavart meg, hogy három választási lehetőséget adott ki, de az LE-ért kiváltható dekrétumok bevezetését, akkor is pártolnám, mert így sokan tényleg nem használják majd a feladatokat.

Szerintem abszurd, hogy a tegyél fókuszkristályt a felszerelésbe 1- 2 köves feladat, 10 kővel váltható ki.
Így valszeg sokan nem tudják majd befejezni a feladatokat, mivel vannak olyanok, akiknek a templom is nehézségekbe ütközik, főleg, ha ott is kap vagy 4 olyat, ami kővel teljesíthető, vagy dekrétummal.
Ha az a cél, hogy minél több játékos használja ezeket és ezáltal a gyorsabb szintlépésre szeretnék rábírni a VU játékosait, akkor ezt nem így kellene megoldaniuk.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 7.88
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
347. hozzászólás - 2013.02.28. 15:20:21 (Válasz Kenezimi #346 hozzászólására.)
Idézet: Kenezimi - 2013.02.28. 15:10:14
Szerintem abszurd, hogy a tegyél fókuszkristályt a felszerelésbe 1- 2 köves feladat, 10 kővel váltható ki.

Tényleg nem erre van a dekrétum, de néhány kavics összeszedésére jó pár lehetőség van a játékon belül is. Nehogy már pont ez a feladat fogjon meg sokakat!
Megtartod pl. a buzogányt és abban cserélgeted az 1 köves kristályt.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.34
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
348. hozzászólás - 2013.03.01. 15:21:29
Hát, nem biztos, hogy mindenkinek van rávalója, vagy éppen az ősövet váltja ki például hűségszilánkból.

Ha viszont valaki szertne a feladatok által haladni, azt nem kellene őskő függővé tenni.
Végül is ennek a fejlesztésnek az volt a célja, ha jól sejtem, hogy mindenki tudja használni és ezáltal valamivel gyorsabban lépjen szintet, ami ugye azt eredményezheti, hogy nagyobb szinten többet tud költeni (már, ha akar) a játékra.
Én most is azt mondom, hogy kérem a feladatok felülvizsgálatát.
Akinek tetszik, tetszik, akinek nem, nem.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 5.91
kedvencVeszett KutyaFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
349. hozzászólás - 2013.03.03. 10:39:04
Egy pár napja tértem vissza a játékba, hosszabb kihagyás után és hirtelen felindulásból indítottam egy kis karaktert az 5-ös világon.
Tettem ezt főleg amiatt, mert tetszik az hogy lehet feladatokat csinálni kis szinten, valamint pár dolog elérhetőbb lett a kis karakterek számára, de feltűnt egy dolog, amit nem értek és jó lenne ha valaki segítene, mielőtt elrontom a dolgot.
A hármas világon a karakteremnél a feladatokban ha mindent elvégeztem, a végső jutalom háromszoros a LE tekintetében, viszont szomorúan láttam, hogy az újonnan indított karakteremnél az ötösön, ugyan annyi a végső jutalom, mint az összes többi.
Hogy értsétek mire is gondolok

V3-on a feladat jutalma.: 49460 LE és 430 TP a végső jutalom 148350 LE
V5-n a kis karakteremnél a feladatért járó jutalom.: 660 LE és 20 TP a végső jutalom pedig szintén 660 LE.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a háromszoros az egyik világon a végső jutalom, akkor miért nem annyi a másikon is?
A reális az lenne, hogy ha elvégzem az összes feladatot, akkor megkaphassam a nagy jutalmat, ami, ha a három szorosát számolom akkor 1980 LE lenne.
Vagy én látom rosszul?
A hozzászólást Veszett Kutya módosította 2013.03.03. 10:40:13-kor
Pontszám: 9.14
kedvencMordusFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
350. hozzászólás - 2013.03.03. 11:02:29 (Válasz Veszett Kutya #349 hozzászólására.)
V2-őn 8. szinten a végső jutalmam csak a kétszerese, a rész jutalmaknak. Szóval lehet, hogy csak magasabb szinten jön a 3x-os szorzó.
Pontszám: 5.43
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
351. hozzászólás - 2013.03.03. 11:32:00
Miklós úgy gondolta, hogy lentebb szarabb LE(/TP) is elég, úgy sem tudnak jobbat. Csak kb a 150 felettieknek normális a jutalom. Pedig állítólag pont arra készült a "feladatok", hogy segítse a kicsiket, a nagyok meg ha akarják csinálják, ha nem nem. Ehelyett a kicsiket szivatja vagy tévútra viszi a nagyoknak meg megéri. Csináljátok inkább a VT-t, ha feladatokra, küldetésekre és jutalomra vágytok. Ja meg a küldiket 100-ig minél előbb, az ismétlők ami játékra nevel, nem a feladatok.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
kedvencMegapix87
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
352. hozzászólás - 2013.03.03. 12:03:12
10es szinten már 3x-os
Pontszám: 9.03
kedvencVeszett KutyaFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
353. hozzászólás - 2013.03.03. 12:06:14
Igen Quelion, észrevettem, hogy félrefejlesztet, mert például a végzet templomban is volt olyan küldetésem, hogy növeljek mágiát háromszor.
Ez viszont a 3-as szinten karakter gyengítő volt, de megcsináltam, hogy majd kész legyen a VT-m.
Miklós sajnos rosszul gondolta, mert pár szinttel feljebb már jönnek a ragadozók, aki elég erősek és ha hirtelen lép az ember szintet, anélkül, hogy rendesen átgondolná, nagyon hamar belefuthat pár bazi nagy pofonba.
Pontszám: 9.14
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
354. hozzászólás - 2013.03.03. 14:08:59
Engem jobban zavarnak kis szinten az olyan feladatok, mint:
-pörgesd meg a szerencsekereket 10 alkalommal (még kővel is 4 nap, igaz ha megvan még az előző szintről a sorsjegy akkor 'csak' 3...)
-idomíts be 3 állatot (lol)
-teljesíts X küldetést (akkor, amikor épp szintlépőset csinálok/az van csak)
Pontszám: 7.98
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
355. hozzászólás - 2013.03.03. 14:32:26 (Válasz Cavalorn #354 hozzászólására.)
Próbáld ki V5ön egy szint alatt megoldani most regisztrált kis karival

30 vadászattal 3 szintet lépett a próbából regisztrált karakter de a 4es szinten megkapott uj feladatok is idomíts 2 állatot , egyet még csak-csak valahogy de 2őt 4es szinten

A másik oldala ha levadászom a kellő mennyiséget, majd nyerek kért számú portyát máris több mint a 2/3-át összeszedtem a szintlépéshez szükséges tp-nek és ha átveszem a zsákokat azonnal szintet is lépek , pedig még kellene templomba 5 batyut átvenni meg 2 küldit megoldani, és 10 kereket forgatni szóval ez kicsit sem lett átgondolva , csak tessék csináljátok.

Ha valóban az volt a cél, hogy gyorsabban lépjenek a kis karik szintet akkor ez részben sikerült (de ez esetben ritka véletlen ha minden jutalmat át is tudnak venni). Ha pedig mindenképp 100%osan meg akarja valaki csinálni kis szinten , és még templomozik is(mert ügye kell hozzá ) akkor minden szinten megcsinálja a kért feladatokat valaki és egy halom kővel dekrétumozza a templom költsd el az összes csp-d vadássz 50 et szerezz xxx tp-t és társai , de ebben az esetben hatalmas plusz költség mellett nem lép a karakter gyorsabban, hanem beleöl egy rakás pénzt az egészbe és áll egy helyben . Ebben az esetben meg felesleges a végső jutalomban az 50 csp
Egy most kezdő új játékos ha azt látja , hogy egy ingyenes játék ilyen sokba kerül rögtön az elején(ha szeretné megcsinálni a feladatokat ,templomot stb), lehet gyorsabban töröl, mint ahogy regisztrált. Főleg ha közben még kiszurja valami pici pók és jól leszed róla 1-2 pár ezer le-t
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2013.03.03. 14:34:32-kor
Pontszám: 9.47
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
356. hozzászólás - 2013.03.03. 15:01:33 (Válasz Fsanyi82 #355 hozzászólására.)
Maximálisan egyet értek. 20-as szinten sem jobb a helyzet. Van a Szövetségi küldetés is. Az egyszeres(!) jutalomhoz nekem 2231 TP kell, a háromszoros 7989 TP-t említésre sem lett volna szabad leírnom. Itt van még a Feladatok is, egy oszlopnyi batyu nekem 105 TP 5250 LE-ért cserébe. Ha összeszámolom és szeretném megszerezni a szöviben a max. jutalmat és Feladatokat is csinálok, akkor röpke 8600 TP-t szedek be szinte a semmiért, amitől egyből lépek is 3,5 szintet úgy, hogy közben nem is nagyon csináltam akármit is.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.35
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
357. hozzászólás - 2013.03.03. 16:18:04 (Válasz Őrmester #356 hozzászólására.)
A feladatok baromság, de a VT jó. Múltkor írtad, hogy 20-as vagy (V1-en Böszmeség? Ez nem tuti, csak valami rémlik), 4x4-es templomból simán ki lehet dekázni a túl sok TP-t igénylő küldiket vagy akit ami zavar - a 6x6-os is teljesíthető extrém TP benyelések nélkül, ha az ember a megoldást keresi, nem azt, hogy hogy nem lehet. A szöviküldi meg nem feltétlen 20-as kariknak készült, még ha be is tudunk jutni nagy szövikbe addigra, valamint ha már benn vagyunk - akármekkora szinten - el kell tudni fogadni, hogy a 3x-os jutalmat az olyan sebességgel haladóknak tervezték, ha bármi okból lassabban haladunk, akkor a szövi bevár vagy nem. Ha nem akkor vagy gyorsabban gyűjtjük a TP-t vagy elfogadjuk a kisebb jutalmat.
Más taktikára álltam, mint eddig voltam, kellett is 1 hónap 62-ről 63-ra lépjek (holnap esedékes), sanszos, hogy nem fogok 3x-os jutalmat kapni, talán kétszerest sem bár az meglehet, de tudom hogy így jobban járok, erősebb leszek, mintha rohannék a 3x jutalomért. Szerintem ezt nem csak én tudom Hogy hányszoros jutalom éri meg egy karinak az taktika és szint(környezet)függő, de az nem fair, hogy tudjuk miért vagyunk lassúak és ez így megfelel, nem gyorsítunk ha bottal vernek sem, de azért megkönnyezzük a gyors haladás gyümölcseit. Az ember döntsön és vállalja a következményeit.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.91
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
358. hozzászólás - 2013.03.03. 16:45:05
Őrmester@

Komolyan Neked minek a szövetségi küldetés? Fél év alatt lépsz egy szintet, jó esetben. (bár lehet nem bűn, ha azt mondom 2 éve állsz 20. szinten és csak a BM-ket {Bajnoki Medál} lapátolod)

Vegyétek úgy, ez marhára nem nektek készült, hanem azoknak, akik már megunták az 1TP/1000 Lé-s portyákat.

Nagyon is jól tudom miről beszélsz (magam ellen is beszélek, mert sok rinyálásban benne voltam). Igaz V3-n játszok, de van máshol is karakterem, igen azon a szinten, ahol Te vagy, igen már lassan 3 éve nem léptem szintet...

V3-n 42. szinten vettem sztázisbubit, 73. szintig csináltam, aztán maradtam "csak" VF-es, kihívás kombóval, nem mondom mennyire lassú taktika, aki tudja-tudja, aki nem-nem.

Most (97. szinten) elegem lett, béna állatfelszerelések, cuccok, marhára kevés AF, szövetségi jutalom, blab-la. Váltottam EH-ra (térkifordító, még valamikor az ókorban 4 db térkifordítót választottam valamelyik jutalomból) alapos tanulás és minden EH-t növelő skill maxolása, kihívásról való lemondás, ismételhetőek elkezdése (igen csak most).

A hosszú bekezdésből arra szeretnék rávezetni titeket, hogy (amit Quellon is leírt) más taktikátok van, másban vagytok jók, nem ebben, ezért ne is akarjátok megérteni, elfogadni ezeket. Ez van, majd ha 10 év múlva azt mondod elég, nincs farm, akkor majd rájössz, amire én is. Hogy sokkal rosszabb egy helyben álldogálni, nem mellesleg, hogy totál unalmas...

Ahoi,
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.95
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
359. hozzászólás - 2013.03.03. 18:53:35 (Válasz Viszok009 #358 hozzászólására.)
Nem véletlen, hogy 100. szint környéke a "vízválasztó". Addigra vagy annyira megunja a lassulást az ember, hogy abbahagyja, vagy vált EH-ra és újra élvezi a játékot!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.03
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
360. hozzászólás - 2013.03.03. 21:15:14 (Válasz Alendaar #359 hozzászólására.)
Hát valami hihetetlen...teljesen új világ, főleg az event alatt, rámentem az ismételhetőekre, és ááááá...el nem tudom mondani.
3 nap alatt, vadászat nélkül +5M LÉ.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.43
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője