Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.01.09. 10:09:09
Sok sikert és jó szórakozást
Dátum: 2015.01.09. 09:57:21
Pro: Jó-jó, de az AH szokott menni, amikor a feltételek teljesülnek.
És kontra: Jó-jó tudom, de ez v6, fasza új szerver, hibák a négyzeten, biztos olyan jó lesz az AH, mint a kvíz.

Türelem, meglátjuk mi lesz... nem dől össze a világ... aú b+ mi potyog a fejemre?!
Dátum: 2015.01.09. 09:53:08
Nem, te ősi templompálcát (felhasználásakor az adott végzet templomra elhasznált dekrétumok száma nullázódik) használtál Templomi pálca (felhasználva azonnal új végzet templomot kérhetsz, az idő lejárta előtt is, az előző templom törlődik) helyett.
Próbáld meg a játékban jobb felső sarokban "segítség" gombra kattintva, "levél írás az ügyfélszolgálatnak" gombra kattintva kialkudni a tényleges Ügyfélszolgálaton, hogy véletlen cserélted össze és ha lehet adják vissza/cseréljék ki amit elrontottál.
Idézet: Hanspeter - 2015.01.07. 17:22:24
Ahhoz képest hogy nem tudod miért ezt az értékelést kapta, nagyon szépen tökéletesen megmagyarázod, hogy miért azt kapta.
A neki írt válaszom továbbra is helytállónak tartom. Ez a különbség a szubjektív vélemény és a szilárd tény közt. Nem tudom biztosan, hogy aki értékelte az miért ezt az indoklást adta, de a személyes véleményem szerint ezért nem jó a kérdése.
Hogy miért pont ezt az értékelést kaptad nem tudom, de szerintem a kérdésed és rá a válasz nem jó. Abszolút nem tudhatod biztosan, hogy melyik nép hiedelem világa vagy mítoszai a "leggazdagabbak". Egyáltalán mi számít gazdagnak és miből gondolod vagy milyen alapon állítod, hogy a görögök azok?
Ahol nem a véleményét kell kinyilvánítania valakinek, hanem pontosan mérhető eredményt vagy minden kétséget kizáróan eldönthető választ kell adni, ott a sejthető vagy félig meddig ismert információkról szóló kérdés helytelen.
Dátum: 2015.01.07. 16:53:23
Bocs Petya, nem bírtam megállni a megjegyzés nélkül és nem is gondoltam, hogy ilyen jól sül el

Tőled is bocs Kindwar, kicsit ugrattalak minden rossz szándék és káros hatás nélkül, holnapra valószínűleg meglesz a szövid, sok sikert és jó szórakozást!
Dátum: 2015.01.07. 15:17:49
Szóljál Bpetya75-nek, anélkül nem megy, szövetség indítást még Miklós is csak akkor enged, ha Bpetya rábólint.
Dátum: 2015.01.07. 14:26:40
Játékban jobb felső sarok, "Segítség" gomb, "Levél írása az ügyfélszolgálatnak" gomb, aztán alkudd ki amit engednek
Dátum: 2015.01.07. 13:27:37
Vagy fél órája haldoklott már, most talán megy megint (egy kicsit ).
Dátum: 2015.01.07. 12:01:27
Landragór ostora
Típus: relikvia
Szint: 10
Az aktív csatlósod a harcból +10 TP-t kap.
A tárgy 2015.02.06-ig érvényes, utána eltűnik a karakterlapról.
Ár: 20 Őskő

Kufár/Relikviák
Dátum: 2015.01.07. 11:59:44
Olvasd el az 554-es hsz-t. Vonal alatt, ha csak az események végkifejlete érdekel, egész hsz-t, ha az is, hogy mi történt és az 550-től idáig, ha minden részlet pontosan érdekel.
Dátum: 2015.01.07. 10:03:07
Nekem v1 lehalt Landi érkezésekor... korábban azért ennyire nem volt pusztító...
Dátum: 2015.01.07. 10:01:12
Elhiszem neked, régebbi és porosabb az emlékem és sosem voltam még szilánkos magasságban, nincs ilyen kontrolláló eszközöm.
Dátum: 2015.01.07. 09:40:39
Úgy emlékszem, hogy szokott, abból látni hogy elfogás lett volna.
Dátum: 2015.01.06. 14:42:06
Retró világ, 2008.09.22-ei szabályokkal
Dátum: 2015.01.05. 12:56:08
Chuck Norris Légió létezett, ismerős volt a neve, ütöttem valakit közülük, utánanéztem, rémlett, hogy volt a tagjaik közt is Chuck Norris valamilyen formában. Aki ezen a vonalon elindul talál is dolgokat, akit csak a végeredmény érdekel: szerintem a Chuck Norris Légió megszűnt, mert ha csak nevet váltottak volna, akkor a szöviszám alapján még meg lehetne találni (ami azt mutatja hányadik szöviként jött létre), mert ezt egy korábbi Kirs elleni archivált csatából kinéztem: 7021.
Kirs Chuck Norris Légió szövi tagja volt és majdnem biztos vagyok benne, hogy Chuck Norris 1984 is, mindketten a Fekete sárkány harcosai szövi tagjai jelenleg, meg még van egy újabb tag, aki talán szintén onnan jött. A többiek, ha voltak még talán a közelmúltban váltottak máshová vagy még felvétel alatt vannak ugyanitt vagy töröltek vagy a 3 aktív tag a váltás előtt kirúgta az inaktívakat, a lényeg, hogy valamely módon kiüresedett, megszűnt a Chuck Norris Légió.
Még csak feltételezés és lehet valahol valamit benéztem vagy hiányos, várom a választ az illetékestől.

Sanyi, kösz a "rejtélyt", megmozgatta az agyam

_____________________________________________

Levelezés után: A Fekete sárkány harcosaiba beolvadt a Chuck Norris Légió 3 tagja. A szövi bajnokság ranglistája nem tudom miért így reagálta le, de majd megjavul - talán. Fsanyi, ha gondolod, hogy ez olyan probléma amit ÜSZ-en jelezni kéne, mert valamibe belezavar, akkor tedd meg. A 3 játékos akik távoztával megszűnt a Chuck Norris Légió, szerintem nem hibáztatható a történtekért, egyszerűen csak egy nagyobb, számukra jobb szövihez csatlakoztak.
Dátum: 2015.01.05. 11:54:47
Fél éves bölcsesség kötet már nincs vagy csak kimaradt vagy rosszul emlékszem és az máskor esik?
Dátum: 2015.01.04. 20:29:51
Programozási ismeret és gyakorlat: 0
Gondolom azért szívkoszorúér műtétre sem küldenél be egy civilt azzal, hogy találja fel magát
*Azért kösz a kieget, kipróbálom amint tudom.
**Kipróbáltam, úgy írtam ahogy itt volt, nem működött úgy ahogy vártuk. Köszönöm, hogy próbáltál segíteni és a türelmed. Omnit nem berhelem tovább, elfér a LE/TP számoló, nem zavar annyira, mint az idő ami rámegy.
Dátum: 2015.01.03. 09:01:02
Kösz, tényleg kilövi, de a TP százalékos mutatását is (mást nem vettem észre, de nem kizárt így), ami viszont kellene, akkor inkább marad mindkettő.
Dátum: 2015.01.02. 20:49:27
Kreatív Legközelebb elég, ha belső fórumon megkérdezlek