Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2017.02.14. 16:09:21
Bocsánat, én teljesen lemaradtam erről a változtatási igényről a sok magánjellegű beszélgetés miatt. Mi lenne ennek a lényege röviden? Nem mintha rajtam múlna a megvalósítás, csak mi is fullgőzzel nyomjuk az SZB-t V1-en, szeretjük is, aztán ne boruljon már fel az asztal teljesen mert V6-on most épp bosszúhadjárat vagy mi van
Dátum: 2017.02.14. 16:05:52
Szerintem ez teljesen jogosan "speciális" ajánlat. A mostani sírást egyáltalán nem értem. Az, hogy a fétis bazidrága, az tiszta sor, azért jogos a sírás
Dátum: 2017.02.14. 14:06:37
Én a helyedben még gyűjtögetném a végtelenségig, nehogy kapjak egyetlen bónuszt is értük Kötekedést félretéve, miért gyűjtöd?
Dátum: 2017.02.14. 14:05:39
Engem idegbaj kerülgetne, ha a templomkristályaim kéne őskőre váltani, szóval megértelek. És voltam is már ilyen helyzetben, szerencsére kivételesen jó cimborákkal vagyok megáldva és kaptam segítséget
Dátum: 2017.02.13. 09:28:17
Nekem határozottan tetszik, hogy ilyen komolyan veszik páran. Sőt, vegyék is! Mi is ezt csináljuk. Hajrá!
Dátum: 2017.02.12. 22:42:38
De csak azért, hogy megszólaljunk Úgy tudom, hogy Offs magasról tojik az SZB-re, Arielt jelen pillanatban úgy kell visszakönyörögni a VU-hoz, Lanéknál meg Marcsa írja a taktikot, de az ő bajszát én se huzigálnám

Témához visszakanyarodva én sem érzem korrekt lépésnek az ilyen győzelmet. Viszont a rendkívül alacsony szintű tagok az inspirációnak hála villámgyorsan felhúzhatják magukat 20. szintre, onnan pedig már semmilyen mutogatás nem játszik
Dátum: 2017.02.11. 13:52:06
Na igen, a mesterkő és a felemelkedés gyémánt messze nem ér annyit, amennyire be vannak lőve. Most ezzel a mini event jutalommal lehetne bőven kompenzálni a befizetési akció mellé.
Dátum: 2017.02.11. 13:49:45
Szerintem BU-ból jött. Nálam utána szokott maradni tonnaszámra (amit mondjuk annyira nem bánok, míg el is tudom költeni).
Dátum: 2017.02.11. 13:48:09
Pedig szerintem pont most lóg a levegőben több új fejlesztés. Te meg ráadásul fórumon is aktív vagy, szóval maradj
Dátum: 2017.02.09. 14:56:57
Egyelőre csak annyira, hogy bőszen gyűjtögessük
Dátum: 2017.02.09. 14:21:55
Az ilyeneket tök jó olvasni
Dátum: 2017.02.08. 09:09:21
Már mondtam is neked, de ezzel a javaslattal maximálisan egyet tudok érteni (viszont jelentőset erősödne vele a gyémánt, az tuti)

Az SZB-s ötletet felejtsük el gyorsan
Dátum: 2017.02.07. 11:35:28
Szia!

A felszerelés is hozzáadódik a bónuszhoz. A csatlós neve alatt a szint mellett írja, hogy összesen mennyi bónuszt kapsz az adott csatlóstól.
Dátum: 2017.02.07. 08:46:58
Idézet: Miklós - 2017.02.05. 17:31:01
Idézet: LanMaffia - 2017.02.03. 22:18:14
Én az ideiglenes hatású épület koncepciójában gondolkoztam:
Bekerül 5 fajta építhető épület, de a Háború és Béke csarnokához hasonlóan csak az egyiket lehet építeni. Mindegyik ideiglenes hatású, pl. hétfőn délben az SZB kör végével rombolódik.

Ez nagyon jó ötlet, már meg is vettem A részletek, amit ki kell találni:
- A bónuszok tényleg egyformák legyenek (mert különben mindenki csak egyet fog építeni)
- Mi az építési költség. Ahogy Ariel erre helyesen rámutatott, ami a magas szintű karaktereknek néhány vadászatnyi LE, a kicsiknek nagyon sok. A csp-t viszont az általam leirt dolgok miatt felejtsük el.


Köszönöm szépen

A bónuszok balanszolásán gondolkozni fogok.

Én kb. 5 - 10 millió LÉ-re gondoltam. 40-es építés mellett bazigyorsan beépíthető. Magas szinten pedig gyakorlatilag mindegy. Olyanban gondolkoztam, hogy ha hétfőn 12-kor rombolódik az épület, akkor gyorsan vissza lehessen húzni. Szombattól pedig már lehet szavazni előre is, hogy mi legyen a következő heti bónusz

Idézet: Miklós - 2017.02.05. 17:31:01
Van-e esetleg több szintje ezeknek, vagy csak egy? Egyáltalán akarjuk-e, hogy aki még a többi épülettel sehogy se áll, az építse / megérje neki építeni ezeket?


Én Alkimista laborhoz kötném az építési feltételt. Alatta nagyon sok lehetősége van egy kezdő szövetségnek építkezni. Utána pedig majd eldöntik saját maguk, hogy mit szeretnének jobban.
Több szintesre gondoltam olyan módon, hogy a lehetséges 5 különböző bónuszból 1-et lehet felépíteni 5 - 10 millió LÉért, és lehet még egyet ennek a 10-szereséért fele bónuszért.

Idézet: Miklós - 2017.02.05. 17:31:01
Ha a fő épületek mellett is tudja ezeket húzni egy közepes/kis szövetség, akkor egy nagy szövetség építési kapacitásának csak töredékét fogják használni, és megmaradt az eredeti probléma. Megoldás lehet az összes fenti dilemmára, hogy az építési költség ugyan marad LE (hogy a szerencsét lehessen fejleszteni) de függ az aktív karakterek számától, és szintjétől. Ezt elvben lehetne exploitálni kilépkedésekkel, de egy egyhetes temporális épületnél ezt hosszú távon nem éri meg csinálni a szerencsevesztés miatt.


Úgy gondolom, hogy aki szerencsét szeretne fejleszteni az bármikor megteheti ezt a Tudás fájával. Úgy tudom, hogy nem csak nálunk, hanem másoknál is ez a bevett út. Tehát a szerencsenövelés igény ezen épületnél úgy gondolom nem játszik.

Idézet: Miklós - 2017.02.05. 17:31:01
- A manakonstrukciót a jelenlegi formájában nem lehet jól kibalanszolni, az egyetlen dolog, amit megendethetünk, hogy az épületnek mindenképp az 1%-kát épiti, függetlenül a karakter szintjétől / max vpjétől.


Azt hiszem igazad van, viszont így akkor maradnék a 2. épület építési lehetősége 10-szeres árnál fele bónuszért. A manakonstrukció újbóli hasznos bevetésén pedig még gondolkozni fogok
Dátum: 2017.02.07. 08:33:15
Nekem a következő ötleteim lennének relikviakuponokkal kapcsolatban:

Egyszer vásárolható nagyobb relikviák

20 - Állatelfogás esetén is esik szürke mytokronit (ugyanolyan eséllyel, mint vadászatkor)
20 - Térkapuban is esik szürke mytokronit (ugyanolyan eséllyel, mint vadászatkor)
50 - Megnöveli a mytoszerzés szakértelem max szintjét 1000-re
120 - bármilyen AH-s vagy élő aukciós tételt megvehetsz
30 - Ha sikerül minden LÉ-t kiszívnod a térkapus szörnyből kapsz egy nagyobb mytokronit csomagot.
50 - A kárhozat vermének max. szintje megnő 1-el.

Többször vásárolható kisebb relikviák (a relikvia naponta egyszer vásárolható, és el kell használni, mint a memóriaszelencét)

2 - Azonnal új entitást hívhatsz ki
2 - újra megveheted az aktuális napi ajánlatot (kivéve akciók esetén)
2 - újra megkapod a napi belépési bónuszt
2 - megveheted az előző napi ajánlatot

Többször fejleszthető relikviák, bronztól unobtániumig

0,1%-al növeli az arany univerzum ládika találási esélyét szintenként

mytokronit konverter minden mytokronitra érvényes lesz és a 4:1 arányt csökkenti 0,2-vel szintenként.
Tehát: 3,8:1 - 3,6:1 - 3,4:1 - 3,2:1 - 3:1 - 2,8:1 - 2,6:1

a kheszon törmelék - arany lélekfókusz átváltási aránya szintenként 50-el csökken
Tehát: 950, 900, 850, 800, 750, 700, 750

megnöveli a csatlós bónuszokat szerezhető max. szintjét 10-el
Tehát ha az én szintem 250, a csatlósom max. 500. szintig kaphat bónuszt. Ezt viszi fel minden szint 10-el.

epikus kaland találási esély megnő 0,5%-al

győztes csaták után 5% eséllyel kapsz egy véletlen mytokronitot. (mytokronit csomagot)

ha szereztél egy esszenciát sajtoláskor, akkor szintenként 5% eséllyel kapsz még egy ugyanolyat.

---------------
Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ezzel szerintem igen nagy részét le lehet fedni a játéknak és a sok vásárolható és fejleszthető tétel extramagas szinten is ad lehetőségeket. Vannak nagyon értékesek, vannak kevésbé, van amiért sokat kell gyűjtögetni, van amihez számolgatni kell, hogy megéri-e, van ami csak x. szint felett éri meg, stb.

Ez a pakk szerintem 1,5 -2 évig lazán kitart.
Dátum: 2017.02.05. 09:28:27
Közben más:
Barna mytokronit: Meghatározza, mennyivel növelheted a csatlósod harci tulajdonságait 20 fölé (ha már van csatlós arénátok)

Akárhogy olvasom, ez így ebben a formában ezt jelenti:
1 - 1-el növelhetem 20 fölé, tehát max. 21 lehet
10 - 10-el növelhetem 20 fölé, tehát max. 30 lehet
50 - 50-el növelhetem 20 fölé, tehát max. 70 lehet

De ez nem így van ugye, mert a gyakorlatban azt jelenti, hogy ennyi lehet a csatlós egy-egy tulajdonsága max.

Vélemény?
Dátum: 2017.02.05. 09:24:49
Van itt erre egy teljesen jó írás: http://vegzetur.wikidot.com/myto

Zabálásra is találni fogsz infót, ha jobb felül rákeresel.
Dátum: 2017.02.05. 09:23:59
Közben lefekvés előtt én is erre jutottam, és most duplán nem vagyok boldog, hogy megerősítettetek
Dátum: 2017.02.04. 23:46:26
Értem. Én is hasonlóra jutottam, de nem tudtam levezetni, hogy hogyan lehetséges a 0 találat, ha mindenképpen 100% feletti esélyem van találni. De most sem igazán tudom...

szakértelem: 50,6%
tudásgyűjtő: 75%
veremfétis: 25%
AF: 50%

összesen: 200,6%.

Ebből hogy lesz 3 és 0? Pontos képlet?
Dátum: 2017.02.04. 20:23:28
Azt tudja valaki, hogy mi a képlete a szürke mytokronit esésének vadászat során? Most már van szürke unobtánium kincsgyűjtő meg a fétis is elég magas szinten áll, így most vagy 3 vagy 0 mytokronit esik. A 0 nem annyira jó.