Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2019.01.30. 19:10:54
Olvastam. Igyekeztem bizonyítani valami szépséggel Erre nincs ember aki vastag bőrt fejleszt. Vagy mi lesz? Legyen alap 100k vastag bőr és csak 25 kilót sebződnek?

Jó, persze az alap jutalmakhoz nem kell ennyi, csak ha fentebb mászna az ember tornyon, ott meg gondolom valamit valamiért. Igaz nekem a full első kattintásom volt
Dátum: 2019.01.30. 18:49:20
Lol...

Az állataid 125876 életpontot sebződtek.

ÉS ilyenből van 6 Melyik állat bírja ezt ki talpon, de most komolyan.
Dátum: 2019.01.29. 17:19:52
És akkor ez egy free event

Az a baj ezzel a szintkihagyóssal játékkal, hogy az sem ment csuklóból, rá kellett áldozni az időt. Én, aki az előzőben szerfelett lusta voltam, kénytelen voltam az utolsó este kavicsból ütögetni egy csomót.
Dátum: 2018.12.24. 16:32:34
Boldog Karácsonyt srácok!
Dátum: 2018.12.19. 00:55:22
Ezek különleges dukátok. Ezekkel majd a fejlesztett aukciós házban lehet majd vásárolni, ahol upgradelt tárgyak lesznek.
Dátum: 2018.12.16. 20:05:01
Ez azért van, mert én már fél évvel előtte tudtam, hogy jön a nagy templom és direkt felhalmoztam több százat. Vagy ezzel itt ne is viccelődjek?
Dátum: 2018.12.16. 18:33:19
Nekem jön vermenként kettő kb. Nem tudom ez sok-e. Viszont templomi pálca megint baromi sok. Jöhetne a gigamega templom
Idézet: LanMaffia - 2018.06.08. 10:15:54
Leöltem minden kihívható szörnyet. 2353 lett

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=809vu.png


És megint kész. Round III !

(egyébként ez esetben nagyon nem fair, hogy almát kell használni, jobb lenne valami olyasmi, hogy te vérengző vadállat, szétkaszaboltál mindent amit értél. Akarod újrakezdeni? )
Dátum: 2018.11.28. 02:52:11
Arra nem hat
Jah, és sajnálom, hogy nem tudtam menni :| A következőre igyekszek valami kiegészítő programot is kitalálni, mert 7 órát vonatozni már egyre kevésbé vicces. A sör is gyorsabban üt a korral
Nem toltam túl a vermeket eddig. Mondjuk szerintem ezután sem fogom, havi 2-3-mal elég jól eldöcög ez. Templomot se csináltam, ezzel a gigatemplommal meg jól is jártam, hogy lusta voltam. 10 naponta lepörög mindenféle kapkodás nélkül
Nekem olyan 30 pálca van tarcsiban
Dátum: 2018.11.24. 17:19:24
Tudsz esetleg pontos listát mire hat?
Elismerem nehéz dolgotok van, főleg így találkozó előtt új dolgot kitalálni. Viszont ide tényleg kellene pár új tétel, pár kollégával együtt már kvázi kimaxoltuk a listát. Esetemben egyedül a zöld mytokronit relikvia lenne opció, de erre nem szeretnék áldozni, mivel most is van 100k, plusz akkor a következő kufárra nem maradna mit nyerni
Köszi szépen!
Köszi!

Szerintem egyébként a relikvia joker bőven többet ér, mint az éjkristály fókusz. Ugye előbbi adjátok a 2.000-es és 5.000-es befizetésekhez, utóbbit pedig fentebb. Éjkristály fókuszt elég egyszerű szerezni templomkristályból, és a gigantikus templom azért termeli szépen. Relikvia joker meg igazából csak befizetésekhez és költési akciókhoz jár. Itt ugye az unobtánium fókuszon van leginkább a hangsúly, mivel magas relikviaszinteken ebből azért igen szép mennyiség kell. Lehetne a magasabb csomaghoz is ilyet kérni?

Másrészt... nagyon izgatott vagyok, hogy mi lesz az aukción
Dátum: 2018.11.11. 16:28:03
Nekem összesen 3 másodpercig volt hasznos Volt vagy 400 smaragdszelence, bedobtam, felvitte a szintet és ugyanúgy maradt több száz. Viszont ugye az alacsonyabb szintűek gyorsabban lépik a szinteket.
Dátum: 2018.11.11. 15:32:35
Hali!

Legnagyobb és legkisebb csatlós között 50 szint különbség lehet max. Vagy 49.
Dátum: 2018.10.21. 15:15:35
Azt hiszem erről lemaradtam, bocsi. Ezt a szálat mindenképpen érdemes továbbgondolni

Állandóan előjön ez a V1-es top így meg úgy. De igazából pont itt ölnek emberek a játékba órákat, játszanak a legrégebb óta, javasolták a legtöbb módosítást, vannak ott a legtöbb fórumon, gondolták át a legtöbb ötletet, stb. stb. Nem kell itt rögtön falhoz állítani valakit azért, mert beleköt egy ötletbe, esetleg rámutat annak hiányosságaira Rengeteg jó ötlet érkezett más világokról, más játékosoktól is.
Dátum: 2018.10.21. 14:58:29
Szerintem ne vedd személyeskedésnek, messze nem ellened irányul Látszik, hogy van benned energia és kitartás, főleg hogy szépen akkurátusan beidéztél minden releváns infót. Programozói szemmel nyilvánvalóan bonyolítana a jelenlegi struktúrán. De az igazi kérdés még mindig az, hogy hogyan valósulna meg ez a gyakorlatban, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon.

Maradjon meg:
- a szövetségi szintű taktikázási lehetőség
- "az egész csapatnak oda kell tennie magát ha nyerni akar" érzés
- stb.

Csináljuk valami gyökérok-elemzés félét. Miért lenne szükség bónusz mezőre?

Azért, hogy lusta vagyok a megírt a taktikát figyelembe venni, ezért kéne nekem egy plusz mező, ahova üthetek? - nem releváns, ne legyél lusta

Azért, mert rengeteg a PP-m, mindjárt túlcsordulok. ->
Miért nem költöd el a PP-t SZB-ben? ->
Mert a szövetség előirányzott ütésszáma most nagyon kevés és nem akarom elrontani a többiek játékát. ->
Mikor szokott ilyen PP túlcsordulás lenni? ->
Hétvége és hétfő után, amikor nincs SZB ->
Megoldás: tegyünk be egy bónusz üthető mezőt, ami csak kedden él (kedd 12:00 - szerda 12:00), az ide érkező ütések nem számítanak az SZB-ben.

Ilyesmi