Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2010.12.24. 14:11:33
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk! Dec. 25-én délig nincs portyázás, mindenki tápoljon békében, nyugalomban a szeretet ünnepén!

Ez tök jó, mert túlcsordul a PPm, és kihívásozni se lehet. Lehetne ezzel kezdeni valamit, mert nagyon nem jó.
Van ilyenkor ügyfélszolgálat, foglalkozik ezzel valaki?
Ugyanolyan az összes karakter, bravó! Lebukás esély természetesen 0% :D

Ferikém te meg üssed őket inkább
Dátum: 2010.12.07. 20:52:56
11 óra múlva is jó
Dátum: 2010.12.07. 20:38:29
nézd már meg kihívásnál is légy szíves
Dátum: 2010.12.07. 20:07:35
Én is emlékeztem valamire, de ez így nem fasza. Le is tesztelted, vagy tudsz valaki aki 100%-ra tudja mondani?
Dátum: 2010.12.07. 18:51:35
Tapasztalatkő: Állataid a csatákból 20%-kal több tapasztalati pontot kapnak Csak csaták esetében!

Ebbe beletartozik a kihívás is? És a kalandokban lévő csaták?
Dátum: 2010.12.07. 10:48:50
én a Fálun Dáfát választottam volna, mert az nagybetűvel van írva, és ezért kakukktojás :D
Dátum: 2010.12.04. 16:46:13
Jelenleg van egy előző havi aranyam és ezüstöm, és két ehavi ezüstöm és +10/+10-em van
Dátum: 2010.12.04. 16:15:43
Milyen kisebb jutalom?
Dátum: 2010.12.04. 01:00:55
Teljesen egyetértek, ha a fórumon és a játékban tilos és tiltás jár ezért, akkor itt se legyen. Egy az hogy pofátlanság és bunkóság, mert ennyi erővel rögtön kaphatnék egy levelet utána hogy a "kurvaanyámat", másrészt ezért valami felügyeleti szervnél is bejelentést lehet tenni... or not?
Dátum: 2010.12.03. 19:02:56
csipp
Dátum: 2010.12.03. 14:02:29
Szép volt

És igen, egy út lesz. Mármint annak aki az abszolút tökéletességre pályázik minden minimétert megragadva. Eddig sem váltottak VF-re "odafenn" sokan, mivel ez lemaradást okozna. Ezért most hogy ne legyen lelkiismeret-furdalásuk, kapnak egy rakat AFP-t És hogy megéri-e... ha voltál legalább fél évig ez is meg az is, akkor lehet érezni a különbséget.

Zsidózásért bann járhat

Egyébként engem még mindig nem érdekel hogy ütnek-e vagy sem, napi ketten köszönnek be, és én minden PPm kihívásra áldozom.

Viktor: igazad van, erről az oldalról nem gondoltam át, bár jóval lassabb haladás megmarad áldásként
Dátum: 2010.12.03. 13:48:38
két ezüstöset kaptam nagy hajrával, egyet ír ki, remélem be lesz írva 1 hónap múlva

2010. November - Legtöbb nyert kihívás (amit te kezdeményezel)

1. James Andrew 1.293
2. LanMaffia 1.240
3. Zander 1.174

2010. November - Legtöbb megoldott kaland

1. Mona89 197
2. LanMaffia 190
2. Ösvényjáró 190
Dátum: 2010.12.03. 12:45:15
Ez az autós lóerős hasonlat jó, csak a számok rosszak.

Választani kell? Miklós szerint azért van az AF hogy az emberek NE VF-ezzenek, tehát ez nem választás, hanem ráerőltetés, leszoktatás, direkt kényszer.

És mi az hogy végre nincs egyetlen túlélési lehetőség? Itt arra gondolsz hogy eddig csak és kizárólag csak a VF volt az amit használni lehetett? (jut eszembe kizárólag V1-ről beszélek most és mindenkor) És ennek ellenére mégis rengetegen EH-ztak? Tehát eddig ők rossz stratégiát követtek mindeddig?

Ha a VF szopatva van az AF-fel, az EH miért nincs?
Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)

50.

Fény a sötétségben
Dátum: 2010.12.03. 05:55:11
Nem

Nem telik 30 másodpercbe szebbé tenni az arányokat, és ha már olyan nagyon-nagyon sok minden ki lett sírva (jó része rosszul érintett... mint ugye téged is), akkor ez is ki lehet. Kinek fájna ugyan ha a kompenzáció 100%-ig menne pl? Így is fele annyi AFP, mint másnak

Egyébként igaz, kb. a tizede sem érdekel, de ez is úgy el fog szállni mint az esszenciák. Akinek van pénze azt telepakolja magát mindenféle táppal és még kell még, mint a vámpírok a vérre, nem elég a 10, 20 kell!

Jó, a hasonlat nem volt nyerő, egyiket a VF gátlása miatt nem szeretem, a másikat meg a játék "ingyenes" mivolta miatt
Dátum: 2010.12.03. 04:57:38
Mindig

A VF valahogy arra ment volna hogy a szintek közti szakadékot betömje, hogy az alacsonyabb szintű is erős lehessen. Ez az AFP szerzési rendszer viszont egy az egyben mindig a magasabb szintűnek fog kedvezni. És igen valóban, hogy ne legyen VF, aki ezt használja, a negyedét kapja. Legalább annyiban korrekt hogy nem visszamenőleg bontja le a pontokat.

Értem én, ez a rendszer. Elfogadni nem fogom, maximum beletörődni.

De majd ha "véletlen" olyan esik ami a kedves leszólóknak fog fájni, hát bizony én is keményen fogom szórni az osztást hogy kuss legyen, fogadd el
Dátum: 2010.12.03. 01:40:42
És mire ilyene lesz egy VF-esnek Barrique 16-szor cserél gazdát...
Dátum: 2010.12.01. 00:52:45
Ezt a VF-es AF pont szerzést totálisan elbasztátok.

Vegyük csak ezt:

Alkímista:

Minden szint egy %-kal növeli az esszencia szerzés esélyét sajtoláskor.

Max. szint: 5

Költség: 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Nem olyan régen van benn ez az AF-kedés, de ahogy itt olvasgattam már elég sok ember összeszedte ezt a mennyiséget, mennyi ez? 25. Semmiség.

Ja és hogy azért lett ez betéve hogy leszoktassuk az embereket a VF-ről... Na de kérem. AKKOR TÖRÖLJÉTEK A G***BE A LEHETŐSÉGET IS! Minek? Így se a VF-en múlik a dolog. Engem 8 szintről fentebbről is ütnek, oda meg baszhatod a VF-et, durva portyakarakternek kell lenni hogy egyáltalán esélyed legyen.

Mire a kompenzációt kihúzom is lesz 3 hónap, ami egyébként is csak a fele felének a 60%-át adja vissza (BMEG!!!), mindenki kifejleszt minden lószart a környezetemben.

És még egyszer: NEM a VF miatt lesz kemény a karakter, hanem mert PORTYÁZIK!!! A VF semmiség, kicsit utána kéne gondolni mennyi borzasztó sok mindent veszít illetve nem kap meg a VF-es karakter...

Jelentem most toltam rá a 2. pontot a kompenzációra... 8 AFP... Akinek van már 80 azt csókoltatom, megérdemli.
Asszem én vagyok a kollega, arról van szó hogy tetszik ez az egyentéma, meg a névjegyként szuperáló felirat, csak nem értettük a hátoldalon lévő link létjogosultságát, meg hogy miért nincs logó

És én is egyen pólóban voltam