Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2013.02.09. 23:05:00
5. A szubplazma és az ősdrágakő betett a végére
Dátum: 2013.02.09. 17:29:14
Köszönöm
Dátum: 2013.02.09. 17:01:42
Hogy tudom szerkeszteni a wikit?
Dátum: 2013.02.09. 10:07:54
Gondolom ez nekem szólt, nekem már megvan mindenem, és még olcsó is volt

Quellon: sok mindenben egyetértek veled, a költségek elszállnak ez tény. De most is sokan vannak akik tízezreket költenek akár havonta a játékra, mert kell a napi ital, a pörgetés, őskőből gyorsítás, gradulátum, havi 3-szor kút kisütés, új felszerelések, dekrétumok, satöbbi. Ez van. Más játékokban is vannak lehetőségek olyan játékosoknak, akiknek nem számít a pénz. Előnyt fognak szerezni? Igen, természetesen. De ez az előny nem olyan amivel egy csapásra legyőzhetetlen lesz, sőt ilyen előnyökből igenis nagyon nagyon sokat kell összeszedni hogy legyen eredménye. És azok az emberek, akit sokat áldoznak anyagilag, azok nagyon sokat áldoznak időben is. Nem is irigylem pont ezért senkitől. Azt hiszem hogy ez így most ebben a formában a tűrhető kategória. Plusz szerintem még vannak komoly anyagi lehetőségek a játékban, idővel ezek is ki lesznek aknázva.

Pont Tulokkal beszélgettünk egyébként a BU közbeni ősköves vásárlási lehetőségekről. Ha rohadt sok pénzem lett volna, vettem volna csomó ládát, ergo soha nem lopnak tőlem kiégettet. Vettem volna élet meg morálnövelő cuccokat az állatoknak, tehát soha nem kell gyógyítani meg morálra költeni. Nem is tudom mi volt még, de azt is megvettem volna mindet. Így összességében lettem volna vagy 100.000-es költségnél, ami nyíltan mutatja hogy hülye vagyok, lett volna egy rakat cuccom, amikkel egy hangyafasznyival vagyok csak bárki előtt, vagy még annyival se. Például a fentebb említett 3 tárgy sokaknak érdektelen, pl. nekem is. Ettől függetlenül mégis én vagyok a BU

Csak érdekességképp: még 2 éve játszottam egy netes játékkal, ahol megtudtam, hogy az egyik külföldi játékos saccra 1 milliót költ forintban a játékra havonta. Utánanéztem, elhiszem, annyival sokkal-sokkal erősebb volt mindenkinél. Ha megteheti... szúrta a szemét persze pár embernek, de a legtöbbet nem érdekelte, mindenkinek megvan a saját kis világa
Dátum: 2013.02.08. 23:20:01
Szerintem a pénz csak egy adott pontig segítség. Azt hiszem Kóc számolta ki, hogy minimális költséggel is lehetett teljesíteni vagy akár meg is nyerni.
Dátum: 2013.02.06. 18:48:16
Na! A törlés eszébe se jusson senkinek. Ha nem lesz kivel innom a találkozón nagyon morcos leszek

A nyári szünet számomra egyelőre érdektelen, nem nyaraltam 8 éve. Akkor is voltam 1 napot a Balatonnál, ha az számít
Dátum: 2013.02.03. 14:42:30
Nekem kék sincs, soha nem lesz kész a templom
Dátum: 2013.02.02. 00:00:35
Igen, szerintem is személyes átvétel lesz
Dátum: 2013.02.01. 23:14:58
És el is hullt 4 medál, wuhú
Dátum: 2013.02.01. 15:58:54
háh
Jöhet
Dátum: 2013.02.01. 00:39:30
Nekem most kék se jön már 8. napja
Wow, jó sok ötlet van

Az ismételhető küldetések dukátjaira lehetne megoldás, hogy pl. jún 30-tól nem jár és kész

A hordaváltás kevesebb őskőért nagyon tetszene.

A fix dukátért vásárolható tételek is tetszenek.

A kalandok és kérdések jutalmazása érdekes, még nem vetődött fel bennem, de szerintem hasznos, főleg 1 szilánkért.

Szövetségi 4-szeres jutalom is jó ötlet.
Jah, jó sok AF-be került

360? Novemberi talira megelőzöl
Nozdormu 400. szintre lépett!
Dátum: 2013.01.13. 00:05:38
Úgy legyen!
Dátum: 2013.01.13. 00:01:35
A kvízolimpiának nem kellett volna már indulnia?
Dátum: 2013.01.04. 15:44:59
Ariel megelőzött, de pont ezt akartam írni

Egyébként jó ez a szerencsekerék, csak most már ráfér egy komoly hangolás, mint a zongorára néha
Szia!

A jégszív amulett lehet csak ott maradt, mint nálam a térképkereső pálca vagy mi. Barátság kristályt lehetett kapni promóciós őskőbefizetésnél, egyébként pedig nem a szerver indulásakor lehetett szerezni, hanem az is egy promóció volt, hogy maximum 20 meghívott új karakter után, akik elérik az 5. szintet kapsz egy kristályt. A templomi medál pedig megoldható szerintem, hiszen alacsonyabb szinten jóval kisebb a templom, illetve ott van a 3 (illetve már 4) kiváltási lehetőség is.

Szerintem így elsőre nem csalás
Dátum: 2012.12.24. 19:54:47
köszi Off, Boldog Karácsonyt neked is!