Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LordEgg

Oldal: 1
Mielőtt támadsz nyújts segítő kezet valakinek, így lemegy a támadásod, de a pajzs+páncélból meg lesz annyi védekezésed,h nem tudjuk eltalálni egymást!Próbáljátok ki!

LordEgg - 36
oké akkor szerinted milyen kérdéseket kellene feltenni?
Mert szerintem (még ha nem is szeretem őket) a focis kérdések is jók.Mert ha csak egyfajta "érdeklődési körű" kérdéseket lehetne feltenni, akkor semmi értelme nem lenne az egésznek,mert egy bizonyos "érdeklődési körű" csoport szinte minden kérdésre tudná a válasz az összes többi viszont nem és így nekik élvezhetetlen lenne ez a rész.Szerintem ezért kellene minden érdeklődési körből feltenni a kérdéseket, mert valaki "ebben" jártas valaki meg "abban"!

Én pl már kaptam "Mennyi 2+2?" kérdést is és erre szerintem mindenki tudta a választ(még én is : ) , de szerintem az ilyeneket kellene törölni.
Oké engem meg a focis kérdések nem érdekelnek!Akkor most azok is úgy rosszak ahogy vannak?
Először ezt a kérdést tettem fel és azt írták,h helyesírási hiba!Oké legyen!
A South Park-ban hogy hívták a tolókocsis gyereket?
Tweek
Timmy
Butters
Jimmy Vulmer
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Aztán gondoltam kijavítom a kérdést, bár én nem vagyok benne biztos,h roszzul írtam.
De azért átírtam pár nevet hátha jó lesz.
Szóval aztán feltettem így:
A "South Park" című sorozatban hogy hívták a tolókocsis gyereket?
Tweek
Timy
Butters
Stan
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Először az volt kiírva,h ilyen kérdés már van az adatbázisban!Most meg az,h speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.....

Most nagyon szívesen káromkodnék!
Ennyi erővel törölhetnénk ezt a kvízes sz.rt!!!!!!!!!!(pedig emiatt fogott meg a játék)
Mert mindenkinek egyéni érdeklődési köre van.Így szerintem a focis vagy bizonyos tudományos vagy helyesírási kérdéseket is lehetne törölni,mert a fenét se érdeklik!
De ha továbbra is maradna a kvíz(mert miért ne maradna hiszen szeretjük) akkor az értékelésnél csak annyi kéne,h Jó kérdés. Rossz kérdés! vagy Javítsd ki a helyesírási hibákat!
Mert ha pl.: 10 South Park rajongó(vagy olyan aki már látott ilyet) értékelt volna akkor máris nem lenne speciális érdeklődésű....
Dátum: 2009.03.11. 10:57:07
Akkor most a sajtolás képlete ez?
Normál állatnál a képlet alap LE * (1 + 0.2 x sajtolás)
idomitottnál alap LE *(1 + 0,5 x szint + 0,2 x sajtolás)
ez volt a kérdésem és rossznak értékelték:
Van 5 égő gyertyád elfujsz 3-mat mennyi gyertyád marad?
2
6
1
3*
miért?
Dátum: 2008.09.30. 07:11:33
Üdv!
Egy történet:Tegnap este 10 előtt néhány percel meg akartam venni egy 1800-as fegyvert volt még 3 eladható tárgyam /buzogány,pajzs,páncél/ és mindegyik ért kb 100LE-t.Addigra már összegyüjtöttem kicsivel több mint 1500LE-t, eladtam a pajzsot és a páncélt.Lett 1767Le-m.De a fegyvert nem tudtam eladni,h mondván használom.Mivel vadászni már nem tudtam gondoltam portyázok egyet:egy nállam 1 szintel kisebb,tulajdonságösszeg is sokkal kevesebb és kevesebb és rosszabb tárgyai voltak,de elnyert töllem 21x-Le-t.Ma reggel suli előtt na megint megpróbálom, mivel nem sok időm van gondolom megint portyázok, mert legközelebb csak késő délután érek a géphez!Az első portyámon 89LE-t szereztem, a másodikon 314-et és az ellenfelem gyöngébb volt mint az előző./nem voltam 10%-al gyengébb/
Szóval hiába sikerült feljebb tornáznom magam semmit sem ér a tulajdonságokra rakottt pontok száma vagy hogy milyen felszerelésed van, szerintem fölösleges fejleszteni a karaktert, mert csak egy érme feldobásával dönti el a játék,h a fejlettebb játékos vagy a sokkal gyöngébb játékos nyer!Innentől kezdve mi értelme van a játéknak?De persze az sem igazságos,h a nállunk kisebbeket támadjuk, de akkor kitket, ha már velük sem boldogulunk?
Oldal: 1