Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tosf

Oldal: 1234
Dátum: 2014.12.01. 16:43:45
Sziasztok!
A környezetemben már megjelentek az aukciós nyeremények, nálam még nem.
Mi lehet az oka?
Dátum: 2014.10.20. 18:36:21
Gwindor ötlete csillagos 5-ös!
ritkán használok gyógyitalt, de a vadászat népszerűsítése ötlet kiváló!
ez egy új vonal, mint ahogy a mini-eventeknél(ami remek), fix jutalom, teljesített feladatokért!
Dátum: 2014.10.18. 17:02:19
Van két ájult állatom, és 70 feltámasztás eszenciám. Az eszenciát nem tudom használni (v5), ennek van valami oka, vagy az eszenciának nincs semmi értelme?
Dátum: 2014.05.16. 12:11:01
Az is egy lehetőség lenne, ha több kategória lenne, nem 10 szint küzdene együtt.
Több kategória, több bajnok, több kihívás ;-)
Dátum: 2014.05.07. 16:12:46
gyakorlatilag ugyanazt írjuk folyamatosan mindannyian, csak más szavakkal..
A RANDOM AZ ÚR!
viszont ez a játék sava-borsa
ha lineáris lenne, akkor ki játszana?
Dátum: 2014.05.06. 19:35:23
Az a része már nem is bosszant, hogy kikapok a klónomtól, de az hogy x csata után jöttem rá reggel, hogy 2pp egy menet, na az fáj!!!
Független, hogy eszencia ment el hiába, meg "volt szó róla", hogy confirm-mal lesz csak lehetséges, és őskőért, vagy +csp-ért, de hogy még én érezzem magam kellemetlenül, hogy egy folyó event szabálya változik menet közben, és egy totál más fórumrészen van csak róla egy mini infó, azért az durva!
Innentől semmit se nagyon lehet tervezni, felkészülni, lesz ahogy lesz?
Nekem ez nem tetszett eddig a legjobban
Dátum: 2014.04.01. 08:57:07
A kufár alatt felhasznált EH eszencia növeli a LE-t?
Dátum: 2014.03.26. 17:32:17
v5, v4 nem lehet nevezni a bajnokira! meddig kell várni?
Dátum: 2014.02.10. 18:54:59
köszi, sejtettem
Dátum: 2014.02.10. 17:38:23
Szisztok!
Egy kérdés: ennél a küldetésnél összejöhet 2 szintlépéssel, vagy csak egy szintlépésre számolja?
Szerezz legalább 6 kiégett őskövet szintlépéskor az energiakristályosító segítségével!
két kérdésem lenne.
a kalandoknál számolja a csatlós +értékeket?
a másik inkább ötlet, mint kérdés:
nem lehetne-e egy szimulációs oldalt összehozni csatlós-ügyben? kb. működhetne úgy mint a v4-en a születés, lehetne matekolgatni.
szerintem igen hasznos lenne, és rengeteg kérdést megválaszolna a fórumon. nem tudom mennyire bonyolult a leprogramozása, sajna nem értek hozzá
Dátum: 2014.01.13. 15:16:01
Én most két végletet érzek. Az eddigi BU-k (főleg a második, ismervén az előzőt), nagyon könnyűek voltak. Konkrétan nem is event volt, hanem egy másodlagos templom. Most viszont egy olyan kihívás, ami egészségesnek nem mondható, mivel nem teszi tönkre senki a karakterét, 2 stimulátorért, 20 sorsjegyért, meg egy pálcáért! A jutalom messze nem adja vissza a belefektetett erőforrást, sőt!!!!
Ez nem probléma, csak akkor ne bolygó urának, hanem jelen esetben bolygó balekjának hívjuk az elsőt
Aki eddig is megcsinálta, ezután is meg fogja csinálni, csak épp erőfeszítés, érdekeltség nélkül. A jutalmat mindenki megkapja, MI EBBEN A KIHÍVÁS? VAGY A VERSENY????
Dátum: 2013.12.10. 17:36:36
Lehet hogy butaság, de el lehetne gondolkodni rajta, hogy ne legyen ennyi szünet az eventek között. Így lenne egy plusz taktikai elem, hogy ki melyik eventre fekszik rá jobban, mert a kieső időszak egyrészről teljesen "uborkaszezon", mindenki csak gyűjti az erőforrásokat, másrészről fenntartja az érdeklődést, folyamatos kihívás. Jelenleg szinte semmi nem történik az eventek között...
Dátum: 2013.12.03. 16:30:23
Ugyanezt a logikát követve, nem tudom hogy a kritikus ütés-varázslat %-os bónuszok, milyen formában hozzák ki a hatásukat!?! Erről még nem találtam leírást sehol, és komoly különbséget se látok, ha felveszek egy +15%-os krit. cuccot.
Erről tudtok valami bővebbet?
Dátum: 2012.09.10. 21:03:20
Sziasztok!
Bár még arrébb van a landragór, de a következő szövetségi küldetésünk épp aktuálissá válik, ezért szeretném tudni, hogy a "vadásszatok egy nap alatt x-et" küldetés, a sárkány ütésénél számolva van-e.
Előre is köszi a választ, mert akkor úgy tervezünk.
Dátum: 2012.05.03. 17:28:56
Sziasztok!
mindennap elolvasom a fórumot, mert innen lehet a legjobban tapasztalatot nyerni, de már hetek óta nem tudok elmenni azon dolgok felett, ami ebben a topicban zajlik!
ami 90%-ban íródik, az a VT lehurrogása, holott pont azoknak lett pozitív, akiknek készült ez a fejlesztés. amikor megjelent, igencsak mindenki vakaródzott, hisz x százalékban másféle játékstílust kényszerít ki a karakterből, mint amit eddig játszott-képviselt. de akkor minek lenne templom, miért küzdenénk, miért szeretnénk a VU-t?
Gyakorlatilag a pók karakterek fáztak rá a legjobban, hiszen ők komoly pénz, és időráfordítással kapták meg azt a plecsnit, amit innentől mindenki kaphat egy kész templommal, és még ráadás jutalmakat is kap! a templom feladatai olyanok, hogy kavics nélkül simán megoldhatóak, amihez meg kavics kell, az meg nem horribilis! kb. egy prémes fegyver, vagy vari ára. ha már csak 2-3 blokk hiányzik a teljes templomhoz, akkor meg többszáz ezer LÉ-ért is megéri, mert kimatekolva minden tulajdonságra +1 az drágább lenne.
viszont ha valakit annyira leköt ez a játék, hogy képes naponta többször írni a fórumra, visszaolvasni, reagálni, akkor feltételezem, hogy átlagosan havonta eltölt a VU-n 60-80 órát(alhangon). kérdem én!?! nem megérné inkább azt mondani, hogy a havi majd' 100órás hobbimra elköltök 1-2ezre forintot, és élvezem a játékot, vagy pedig abbahagyom, és keresek olcsóbb hobbit? ha találtok ennél olcsóbbat, majd szóljatok! addig is örülni kéne, hogy mindig hoz újat a játék, van min agyalni, és örülni, hogy sokan áldoznak erre pénzt, időt, és ezáltal komolyan is veszik! kit érdekelne, ha a közértben penészes kenyeret kapna ingyen, viszont ha fizetek, akkor ehető legyen!!!!

(soha nem használok nagybetűt, megszokás, bocsi)
Oldal: 1234