Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.02.27. 18:09:23
Hunor és Magor mi után ment?

vaddisznó
kecske
nyúl
Csodaszarvas


mi után ment... ez a kérdés így elég fura. és jelölt a helyes válasz
Dátum: 2012.02.27. 17:08:55
március 8. nőnap. szerintem lehet tudni, hogy ez egyben Zoltán nap is, de lehet csak én gondolom ezt. elvégre Valentin nap=Bálint nap, szenteste=Éva nap, stb...
Dátum: 2012.02.27. 11:34:38
V5-on 676 a létszám.
Dátum: 2012.02.27. 09:55:27
.
Dátum: 2012.02.26. 11:27:31
és amit még fontos tudni, hogy VF, visszafogott fejlődés, mint szakértelem V5 világon nem létezik, így ne keresd, ha ott játszol. ott egyéb módszerekkel kell tudnod megoldani (ha akarod), hogy kis léptékben, kevés TP-vel szeretnéd fejleszteni a karidat. V5 a portyázók világa, sokkal haladósabban történnek a szintlépések, így, hogy a vadászatokért semmi tapasztalati pont csökkentés nem jár. épp emiatt művészet V5-ön játszani .
Dátum: 2012.02.25. 18:04:08
Mi Mikszáth Kálmán Beszterce ostroma című regényének alcíme?

Egy jóravaló ember története.
Egy bukásra ítélt ember története.
Egy szorgalmas ember története.
Egy különc ember története


jelölt kérdés

Melyik pályán rendezték a Német Nagydíjat 2000-ben?

Spa
Spielberg
Nürburgring
Hockhenheimring


speciális
Dátum: 2012.02.21. 09:34:04
ez szerintem eredetileg beugratós kérdés akart lenni, talán ennek örült meg a kvízadmin, mikor olvasta majd ugyanazzal a lelkesedéssel el is fogadta. az állatok legyilkolását ebben a formában én sem támogatom, ettől függetlenül a kérdés megfogalmazása lehetett volna kissé árnyaltabb, nem ennyire bugyuta. a kérdés törlését szintén támogatom!
Dátum: 2012.02.21. 09:09:32
Idézet: Sasuke20 - 2012.02.20. 22:03:33
A láthatatlanság csökkenti a térkép találás esélyeit?


ez engem is érdekelne. vagy hogy a láthatatlanság az eseménypontokra van esetleg hatással (itt is felezi őket)?

mód: elmentem vadászni... Eddig 1 eseménypontot gyűjtöttél
Dátum: 2012.02.20. 14:40:57
ok, azt hiszem, kezdek megvilágosodni: az event alatt kell egyszerre portyázni és vadászni, előzőleg csak a csp-k és pp-k elraktározása lehetséges. minden más az event alatt történik.
Legacy, köszönöm.
Dátum: 2012.02.20. 14:30:24
tehát ha van eseménypontom, amit vadászatért szereztem, amikor portyázni vagy kihívásozni megyek, az eseménypont automatikusan levonódik, és közben nagyobb esélyem van portya vagy kihívás során térképdarabot találni? de mi a helyzet a vadászat során a térképtalálási esélyekkel? arra csak a térképkeresős szaki+ a kufáros-eventes alkalmi relik marad? szóval vadászatkor csak nyerni lehet az eseménypontot, nevezni vele a nagyobb esélyekért nem lehet?
Dátum: 2012.02.20. 14:22:02
Biztos butaságokat kérdezek, de mivel nekem teljesen új ez az event, muszáj megtudnom, hogy tudjam, mire készüljek:
- attól, hogy időben nevezek, az esemény kezdetéig is lehet gyűjteni "eseménypontokat", vagy azt is csak az event alatt? mindenesetre ha jól értem, térképdarabot csak az event alatt lehet gyűjteni, a nevezés ideje csak arra van hatással, hogy mennyibe kerül a nevezés?
- mit jelent, hogy elköltök egy eseménypontot, amit vadászatkor szerezhetek? mármint ez technikailag hogy fog kinézni, ha vadászom, hogyan költöm el az eseménypontot, hogy nagyobb eséllyel vadászatkor térképdarabom is essen?... mármint ha vadászom, azért jár egy eseménypont is, közben a vadászat térképdarabos sikeréhez feláldozható egy előzőleg szerzett eseménypont... egyszerre lehet majd térképdarabot és eseménypontot is szerezni egy vadászattal, nyilván az előbbit random befolyásolja, a második már egyértelmű, ha jól feltételezem...
Dátum: 2012.02.13. 21:39:52
Köszönöm nektek!
Dátum: 2012.02.13. 21:31:22
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e, és ha igen, hogyan tudunk szövetségen belüli régóta inaktív tagokat kirúgás helyett barátságosabb módon első körben a katakombákba küldeni? Olvastam korábbi hsz-ekről, hogy volt erről szavazás is, de nem jött le, hogy végül ez az opció is bekerült a játékba. Ha igen, akkor meg tudnátok mondani, hogyan lehetséges?
Dátum: 2012.02.13. 10:22:10
a térkép eseménnyel kapcsolatos infó, leírás nincs a wikidoton, és az előzőleg lezárt esemény adatai között sincs semmi egyéb, mint az eredmények. nagyon hasznosnak találnám, hogy mihamarabb letisztuljanak a játékszabályok, és úgy általában az event célja, a játék és a jutalmazás menete, hogy portyapontot vagy cselekvéspontot érdemes előre gyűjteni, vagy mi alapján játszunk, stb., hogy még jóval az event előtt olyanok számára is tiszta legyen, miről is szól és hogy zajlik, akik most vesznek részt ezen először. és ne csak a fórumon, hanem igenis a wikidoton is legyen leírva, hogy a lehető legegyszerűbben mindenki megtalálja, akit érdekel.
viszont sajnos nagyon úgy veszem ki az előző hozzászólásokból, hogy nem volt "tiszta", végleges és főleg elfogadható szabályok szerint kidolgozott az event, és ez kicsit nyugtalanító. bárhogy is legyen, szerintem a legfontosabb, hogy legyen kidolgozva minden, ne érjen senkit meglepetés, legfőképp a jutalmakat illetően. legyen kiszámítható, hogy adott teljesítménnyel ki mire számíthat. én is támogatom a teljesítmény alapján választható reliket, de ha ennél pont nem ez a terv, akkor fixen azt, hogy melyik kufárnál majd melyik jutalmat lehet megszerezni, még az elején lehessen eldönteni, hogy melyikhez (nem) állok be.
Dátum: 2012.02.12. 20:34:51
Végzetúr,...
Te, ki e klán tagja leszel, megtudod, milyen az, mikor nem a sors, hanem a Jó Szerencse irányítja életed hátralévő Léleklopó napjait. Gondolkozz hát s dönts okosan...


Jó Szerencsét (V5)!

Tárnáink megüresedtek,
SZÖVETSÉGÜNK TAGFELVÉTELT HIRDET!

Ha a 20. szintet már elérted, csatlakozz hozzánk, legyél a következő bányásztársunk!

Szövetségünk alapvető szabályai, melyek betartását leendő tagjainktól is elvárjuk:

1. Aktivitás mind az egyéni játékban, mind a szövetségi életben! A fórumot mindenki olvassa és használja!

2. Elvárjuk a kulturált magatartást és az ezt képviselő szóhasználatot szövetségen belül, és másokkal szemben is, bármilyen helyzet adódjon!

3. Az építésben nincs megszabott minimum, de az építést senki sem hanyagolja, mert tudomásul vettük, hogy közös érdekünk, hogy épüljön a szövetségünk!

4. A Pusztítás Citadelláját csak és kizárólag akkor használjuk, ha minket PC-támadás ér, vagy a PC-szövetségből erre megkérnek minket! Természetesen, ha minket ér támadás (és NEM mi kezdtük), akkor a PC-szövetség tagjai is csapást mérnek az illető szövetségre!

5. Elvárjuk, hogy a tartós távollétet minden tagunk előre jelezze, és ez időre a katakombákba vonuljon, vagy ha ez nem lehetséges, akkor láthatatlanná váljon!


Szövetségünk tagjai segítik egymást, és az alapelvek betartásával megtisztelik szövetségi társaikat.

A frissen belépők a lélekkút feltöltése után a következő bónuszokat kapják:
+21 védekezés (Védőfal)
+21 támadás (Gyakorlótér)
+6 IQ (Nekrofun fókusz)

A szövetségi átlagépítés felének elérése után jelenleg minden tagunk a következő bónuszokat kapja:
+60 védekezés (Védőfal)
+60 támadás (Gyakorlótér)
+15 IQ (Nekrofun fókusz)
+1 mágia (Nekrofun fókusz)

Még egy kis ízelítő:
Szövetségünk a Béke csarnokát építette föl.
Palotánk 15. szintű (30% kedvezményt kapunk a lélekkufárnál)
Kennelünk 20. szintű (40 óráig edzhetnek állataink folyamatosan)
Kínzókamránk 11. szintű
Kastélyunk 15. szintű
Térkapunk 15. szintű
Bűvös kunyhónk 13. szintű
stb...

Az eddig felépített épületeinkről és azok további bónuszairól pontosabban is tájékozódhatsz, ha felkeresed szövetségünk oldalát!

Jelentkezz, ha te is velünk szeretnél dolgozni a bányában!





MÓD:

A szövetség megszűnt létezni 2012. szeptember elején.
Dátum: 2012.02.12. 12:55:53
nekem is új lesz. amit viszont nem tudok, és szánom bánom, de még nem merültem el előzetesen a témában, hogy itt már előre letisztázódik, hogy adott kufárnál melyik relikviát lehet megszerezni, de annak a szintjét az dönti el, hogy az adott kufár mennyi darabot gyűjtött, azaz sorrendben hányadik lett? mert ahogy végignéztem az előző jutalmakat nem jött össze, mégis mi alapján lett adott tárgy a jutalom. vagy végül itt is mindenki érdemei szerint tud majd tárgyat választani?
Dátum: 2012.02.08. 09:41:11
ezt olvasd el: http://vegzetur.wikidot.com/katakombak

a lényeg, hogy ha már bementél, 24 órán keresztül ha akarnál se tudnál onnét kijönni. ha az idő még nem telt le, sajnos kénytelen leszel megvárni. addig úgy sem történik semmi, nem támadhatnak, és ha állatod van, az sem fog menet közben elkedvtelenedni.
egyébként pedig ugyanúgy kell kijönni, ahogy bementél, a szövetséged katakombák gombjára kattintva.
Dátum: 2012.02.07. 17:53:35
ok, köszönöm!
Dátum: 2012.02.07. 17:28:29
sziasztok!
47. szinten vagyok, egészségem kicsi még, viszont beerősítettem az event alatt. 15-ös térkapunk van egyelőre, de valahogy a +10es térkapus szörnyek most hirtelen túl erősnek tűnnek, 4-5 elintézése után szinte ájulási határra megy le az ép-m. az entitást viszont (az aktuális 69. szintű volt) elég jól le tudtam irtani, több volt a kivédett ütés, kevesebb az ő sebzése, és tán hálás volt a sebgyógyítás szaki is hozzá, összességében jóval több enticsatát tudtam csinálni a napokban, sokkal tovább bírtam ahhoz képest, mint amikor a térkapuban próbálkoztam.
a mai hajmeresztő kérdésem az volna, hogy a térkapus vagy az entitás "erőssége" (sebzése, támadása, ereje) függhet-e a saját karim tulajdonságaitól? ha igen, akkor melyik? vagy csak szimplán ideje lenne felfejleszteni az egészségemet is egészségesebb szintre?
Dátum: 2012.02.06. 11:54:19
köszönöm az okosításokat! a vp dolgot pedig tényleg csúnyán belekavartam, sorry.