Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.08.25. 18:44:26
V5-ön. Valahol tegnap Tigristappancs is jelezte, megmaradt, mert nekem is feltűnt.
Dátum: 2012.08.23. 17:58:06
Kinek a műve a Spandauer Tagebücher, vagyis a Spandaui börtönnapló?

Albert Speer, német építész, politikus (20 év után, 1966-ban szabadult, 1981-ben hunyt el)*
Rudolf Hess, német politikus (1987-ben, 93 évesen hunyt el a spandaui börtönben)
Erich Raeder, német tengernagy, Dönitz elődje (1955-ben szabadlábra helyezték, 1960-ban hunyt el)
Karl Dönitz, német tengernagy (1956-ban, tíz év után szabadult, 1980-ban hunyt el)

Szerintem ez erősen speciális kérdés.

A bombás kérdést szintén nem tudtam volna. Így, hogy "ezidáig az emberiség történetében mesterségesen felszabadított legnagyobb energia", még nem találkoztam vele, sem a bombák neveivel. Csatlakozom a hiányos ismeretekkel rendelkező egyének köréhez
Dátum: 2012.08.18. 22:16:35
Köszi, ezt nem tudtam! Ez megmagyarázza azt is, honnét lett a nemrég átvett V2-es karimnak az átvétel után kb 1 hétig a hűség záloga relikviája, miközben nem én vettem meg, talán Kiaphet egy másik világon lévő karijának, és még mielőtt átadta nekem Zialint. Tanácstalanul néztem, néztük, még örültem is neki, de nem éltem vele. Majd minden magyarázat nélkül a relikvia egy hét után eltűnt, helyreállt a rend .
Dátum: 2012.08.18. 21:22:23
.
Dátum: 2012.08.17. 15:55:38
Köszönöm a választ!
Dátum: 2012.08.17. 15:45:30
Ha a 30napos specváltás közben váltok kőért is, a legközelebbi kőmentes specváltást a rendes 30 napos periódusom szerint következő alkalommal tehetem meg, nem pedig a köves váltás után 30nappal, igaz?
A segítséget előre is köszönöm!
Dátum: 2012.08.14. 10:21:40
Így már nem zavar engem sem hamar megoldódott, nem volt igazán nagy ügy, és tán nem történik ez olyan sűrűn! Azért ha a gyógyítás befejezése után se lettek volna gombjaim, akkor lehet, hogy nem itt mesélem el a sztorit. Köszi, srácok!
Dátum: 2012.08.14. 09:12:03
Ok, köszönöm a pálcával kapcsolatos infókat. Csonterősítést nem tudtam használni, nincs/nem volt elég pontom hozzá. Amikor gyógyulnak a dögök, az egyszerre gyógyulók felett látom az időt, hogy még meddig gyógyulnak. Időközben három állatom volt, aki se nem gyógyult, se nem gyakorolt, se nem harcolt. Ebből csak az elsőnél jelent meg a gyakorlógomb, azt el is tudtam küldeni gyakorolni, miközben a gyógyulók gyógyultak. Mikor a kúra véget ért, akkor már láttam a passzívaknál is gyakorlógombot, sőt még azután is, hogy a gyógyítandókra nyomtam egy ismét gyógyítást. Huhh .
Dátum: 2012.08.14. 08:49:11
V2-es karimmal kapcsolatban először azt szerettem volna jelezni, hogy állatgyógyításkor két passzív állatomról eltűnt a gyakorló gomb, de miután a gyógyítás befejeződött, a probléma is megszűnt. Viszont az imént vettem lélekkufárnál manaitalt 2 őskő/1darabért, holott a karimnak gyógyító pálcája is van. Sajnos reggeli reflexek+kezdő pálcás tapasztalatok, de mikor észrevettem hogy 2őskő, már rányomtam, és tényleg csak egyet vettem.

Ezen a ponton kérdezni szeretném megkérdezni, hogy akkor a pálcával nem automatikusan 3őskőért kellene tudnom italt venni? Én rontok el valamit, vagy esetleg valami hiba van a gépezetben?

Másik kérdésem, merthogy ebben is láma vagyok: a kari prémes és kényelmi funkciós, ergo rendelkezésére áll egy olyan opció is, hogy italvásárlás 5 őskőért. Valahol azt olvastam, hogy itt azt is beállíthatom, hogy mennyi italt akarok venni. Szeretném tudni, hogy működik ez az opció? Konkrétabban köves italok mennyiségét is be lehet-e állítani, és ez hogyan befolyásolja a vételárat? Illetve ez a prémfunkció és a pálca hogyan is viszonyulnak pontosan egymáshoz?

A válaszokat előre is köszönöm!
Dátum: 2012.08.13. 16:14:40
Craslorg: Ok, ne haragudj, nem figyeltem, hogy amit először írtál, az nem nekem ment! Igazad van, 19 kő. Minimum. A pálcával kapcsolatos jó tanácsot elraktároztam, majd ha szintben odaérek, észben tartom a vételt.
Mód: köszi a levezetést !
Klarinét: Köszi! Az epiket mi sem tudtuk visszahívni, a "nagyot" viszont alig tudtam megütni, így kizárólag az maradt volna minden eddigi ilyen templomos küldimre, hogy építésből hozzam össze a kincspontokat. Manából nem sok, amit hozni tudok, tiszta léből pedig elég rendesen fájt volna több ilyen eksün. Hogy őszinte legyek, az első küldi tanulsága után a másodiknál már nem vártam meg, hogy összejön-e 28nap alatt az előírt kincspont.
Dátum: 2012.08.13. 15:34:36
Srácok, néha jólesik sírdogálni ! A templom miatt különben is lehet. Valahányszor kapok egy újat, meg kell emésztenem a látottakat, most besokkolt a három direkt-köves küldi, ilyet már egy ideje nem láttam, hála az égnek!
Cras: gyógyító pálca nélkül is tudok 3kőért két italt venni? Ha nem, akkor számold újra, kérlek!
Dátum: 2012.08.13. 14:41:19
420 nem semmi, azt kell nézni, hogy mihez képest! Egy 100-as szinthez közeli karival már játszva megvan, 60. szint környékén már izzasztóbb a dolog .
Dátum: 2012.08.13. 14:16:54
Igen, igazad van, a kincspontos küldi most sikerülhet. Az eddigi tapasztalataim alapján írtam amit írtam, és igaz, valahol az én szégyenem, hogy ez nekem probléma volt eddig . Végül is 28 napom van, ahogy a pörgetésre is. 3 templomnál megszánt a játék szelleme, most a negyediknél már nem tudtam kéket pörgetni kő nélkül, amihez kellett még egy dekrétum.
Dátum: 2012.08.13. 13:48:04
Lassítunk a tempón, avagy az 5. templomom:
Használj el 5 ősköves manaitalt!
Rakj fókuszkristályt a varázslatodba!
Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal, vagy válts specializációt őskőért!

és akkor még itt van a két "kedvenc", rendszerint dekrétumos küldim:
Nyerj a szerencsekeréken ritka vagy ultraritka kincset!
Szerezz 420 kincspontot!

3 dekrétum... gyanús...
Dátum: 2012.08.12. 18:27:57
Ezt ne ide írd, hanem ide:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,76.0
Dátum: 2012.08.11. 18:58:25
Szerintem jó kérdés egy kis fantázia kell, vagy egy kis éptöri, de kizárásos alapon is kitalálható.
Dátum: 2012.08.10. 18:54:40
Most jövök rá, nem is itteni beállítás, hanem a saját géped témája - olivazöld, vagy zöldre beállított, ami miatt a kijelölt szövegészt te zöld alapon fehér betűkkel látod. Módosítsd a géped megjelenését házilag, és probléma megoldva (nálam is pont olyan volt, most átnyomtam valami windows-stílusra, és ronda kék alapon fehér lett a szöveg)
Dátum: 2012.08.10. 18:28:31
Nem arra gondolt, hanem listában a kijelölt szöveg design-részére. De nincs vele gond, jól elkülöníthető a lista többi részétől.
Dátum: 2012.08.08. 20:34:16
Nem tudom, lehet-e köze a chat-hez, vagy hogy valaki jelezte-e már, de feltűnt, hogy ha vége az állataim gyakorlásának, nem pirosodik be a jelzőgomb.
Dátum: 2012.08.08. 18:19:11
Ha van mozilla a gépeden, használd azt, azon egész jól működik, fixen látható marad minimalizáláskor is.
Ha nincs, akkor találnod kell olyat a böngésződ beállításai közt, hogy cookie-k törlése, és elvileg úgy. Én a rókára szavaztam.