Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

A NEM-re szavazók azt figyelembe vehetnék ha ez a fejlesztés bekerülne a V5-re sokkal több aktív célpontja lenne a portyásoknak is...
De ha nektek jó hogy inaktív karikat csapkodtok,nem értelek titeket.Ezzel a fejlesztéssel értelmet nyerne ezen a szerveren a vadászat,sokkal többen aktivizálódnának és lenne kedvük játszani.

Tisztelt küldipörgetö portyások!

Ha ez bekerül nem jelentünk veszélyt rátok nézve a hátrányt már valószínüleg nem tudjuk behozni hozzátok képest,viszont megjönne a játékkedvünk és valamennyit erösödhetnénk a vadász taktika mellett. Nektek is több zsíros falat jutna...
A topic témája csak erröl a szerverröl szól ha nem vettétek volna észre,a többi világon ott van az VF-EH lehetöség mindkettövel lehet erös sikeres karit kreálni... ITT NEM!
Ezt próbálják ezzel a javaslattal kicsit kompenzálni,gondolkozzatok már egy kicsit mielött nemet nyomtok!
Jönnek a hsz-ek,szavazatok viszont sok mindent ideírtok ami nem viszi elöre a megoldást,mert nem kapcsolódik a szerver ezen problémájához.Tisztelet a kivételnek!
Dátum: 2011.08.03. 21:40:53
Sziasztok!

Mivel semmilyen lépés sincsen affelé hogy ne az alacsonyabb szintü karakterek gyilkolászása legyen alacsony tp-vel jutalmazva úgy döntöttem hogy befejezem a végzeturat.Át szeretném adni valakinek a karit aki még nem ábrándult ki a játékból. Nem a legrosszabb fajta karakter, a szintje körül elég sok karit lever.
Viszont egyre gyakrabban rommá verik magasabb szintekröl a karimat a küldipörgetö portyások.Minnél feljebb kerülök annál többen válsztanak engem is a portya során,megtehetik nem ütközik a szabályokba. Viszont nem fogok tovább több száz öskövet arra költeni hogy továbbra is boksz-zsákként müködjek tovább.Nem fogok 200-as transzcendálist és 100-as sebgyógyot kifejleszteni hogy "védve" legyek ellenük amikor a kari sikeres tevékenységéhez sincsenek teljesen kihúzva a szakik. Elég jó szakikkal rendelkezik a kari de még nem tökéletes.

Aki kifizeti az 50 öskövet annak átadom,ha nem kell senkinek törlöm...

A karakter:
THORWALD 63.szint V5
prémium október2.-ig
gyorsítások kiváltva+kényelmi funkció

Kb 50.szintig nincs ez a probléma a sok célpont miatt nem érzik a karik hogy rájuk szállnak a nagyobbak. De 60.szint környékén már kevesebb kari van és kénytelenek gyakrabban rájárni ugyanazokra a karakterekre akik portyából élnek+küldik. Addig ez is lesz amíg szinte "0" azaz lópikula tp-vel jutalmazzátok a lefele verést -7-10 szintre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sokat "pofáztam" hogy abbahagyom,most meg is teszem.Ajáték már régóta nem fejlödik szinte semmit.
Az ígért +20 % spektrális francot sem ér,rohadt karcsú maxolt szakikkal,helyes kvízzel és medálokkal is az LE bevétel a vadászatnál.

Még hogy Miklós nem támogatja a portya taktikán lévöket,így utólag a tapasztalataimat egybevéve 2 év alatt csak azok vannak jutalmazva akik szinte csak portyáznak az LE/TP arány miatt. (Kivételt ez alól talán a visszafogott fejlödés jelent,de ez a V5-ön nincsen)

Na mindegy nem tépem tovább a számat,el vagyok keseredve attól hogy a játékban ekkora szakadékok vannak a karik között és semi komolyabb lépés nem történik a fejlesztök részéröl. A fórumon is egyre ritkábban vannak jelen és nem reagálnak amikor pedig kellene.

Akinek kell a kari írjon rám a V5-ön.Ha nem kell senkinek sem 1 hét múlva törlöm.
Dátum: 2011.07.31. 19:30:38
Mondjuk nem tudom kinek címezted a "2 hónapja játszik és idejön sírni" dolgot..nincs rajtam éppen ing,így magamra veszem a dolgot.
Az hogy ezen profil új a fórumon ,az nem azt jelenti hogy 2 hónapja játszom... Majdnem 2 éve nyomatom és eddig egy karit töröltem csak normál szerverröl.A mostani amit viszek 60.szint felett van az X szerveren. Ez a profil egy V4-es karihoz tartozott és éppen innen van kedvem írogatni.Tehát van fogalmam a játékról nem hiszem hogy egy "2 hónapja játszó karakter irányítója" ennyire le tudja szürni a lehetöségeket "közepes" szinten mint én. 85.szintig van tapasztalatom a játékról és annak külömbözö irányzatairól.V4-ken x kategóriákban az elsö idöktöl kezdve top 10-es voltam amióta elkezdtem és most egy top3-as karit töröltem magánjellegü probléma miatt. Erröl ennyit...

Bár ha nem rám céloztál akkor elöre is elnézésedet kérem a Hsz-ért.
Dátum: 2011.07.30. 00:42:26
Azt még hozzáfüzném neked:

Nem mindenki szuperzseni ebben a játékban,ti öreg és fiatal rókák itt élitek ki magatokat... Ez nem probléma de még ha szabályok a küldipörgetö portyásokat támogatják jelen formákuban,elöbb utóbb a nem zsenik abba fogják hagyni a játékot. Egyre jobban zaklatják majd a kissebbeket ahogy egyre feljebb kerülünk.Maxos kontinuum szükítéssel már óránként fogtok rájárni a kicsikre,akkor majd tele lesz inaktív karival a szinted környéke amit részben ti okoztok meg azok a szabályok amik ezt támogatják nektek...

Miklósék is figyelembe vehetnék azt hogy nem csak szövegben mondják hogy nem támogatják a portyásokat egy pvp alapú játékban.Magas szinten a vadászat csödje miatt majdnem mindenki portyázik inkább...A küldik miatt föleg 100x jobban megéri ezért is támad mindenki olyan alacsony szintre amilyenre csak tud!!!
Normál esetben 3-4 szint ami megéri az EH-s LE/TP arány végett és ez alá menni ésszerütlen.De mivel a portyaküldik pörgetése a kevesebb EH-t vastagon kompenzálja a kapott alacsony tp társaságával hát még szép hogy maxra ütnek lefelé... Itt a baj kérem nem kicsi!

Marha egyszerü a megoldás növeljetek az LE-n a vadászatoknál és be fog indulni az élet,a +20% spektrális nagyon kevés lesz.Ha nagyobb emelés is lenne akkor is sok idö lesz mire érezhetöen erösödhetnek a vadászok.
Dátum: 2011.07.30. 00:07:26
Nem tudom te mit élvezel a játékon...
Egy idö után igenis nagyon uncsi hogy magas szintröl jól elvernek ha megszakadok akkor is ez van.Az sem elégtétel ha én is ugyanezt teszem a nálam kisebbekkel.Az a baj ha a legkissebbet is fejlesztem a karimon és éppen a vadászaton kívül csinálnék valamit ami ugye 15% feletti létet követel;akkor szépen a toplistafigyelö pókok azonnal megrohamoznak.
Szépen várogassam ki amíg jönnek öten hogy védve legyek egy kis idöre? Hát ez már nagyon unalmas...

Kerestem is egy másik játékot ahol nem tudják zaklatni az alacsonyabb szintü játékosokat.Tök normálisan lehet fejlödni a VU-val ellentétben,tanulhatnátok tölük ebböl a szempontból. Nem kell félreérteni sokoldalúságban verhetetlen a VU,de pont ezért van a sok probléma amit igen nehéz orvosolni... Ha nem lesz javulás átnyergelek oda aztán fizetek azért a játékért,egyenlöre maradok hátha még érdemes lesz.

Akármit is fejlesztetek,nerfeltek mindíg lesznek olyanok akik ez miatt háborognak esetleg törölnek is miatta mert borul a taktikájuk amire építenek.

Amíg ilyen nevetséges LE jön a vadászatból nem is lesznek hasonló feltételek a fejlödésre az eltérö taktikájú játékosok között.Tovább nö a szakadék és majd ti portyahuszárok üthetitek egymást mert nem nagyon lesz kit ütni mert egyre kevesebben játszanak.Én is portyázom a vadászat mellett de iszonyatosan kevés zsákmány jön az EH-n felül.Régebben ez nem így volt,ez már a hanyatlás jele.Az EH-s zsákmány már csak a látszat miatt jelent valamit hogy ne 0 legyen a zsákmány. 100-as kreatívval és 60-as EH-val is már kezd unalmassá válni a portya.Mindenkit ütök akit le tudok gyözni és egy jó ideje nem jön csak EH tölük.Ök is megunják hogy föntröl sz@rrá verik öket és én is unom... +7-10 szint túl durva lefele támadni 60-70.szint környékén.
Dátum: 2011.07.27. 23:07:57
VF,tök jó hogy a V5-ön ilyen nincsen. Portyázok és vadászok,csak eventekre halmozok fel eröforrást.De mivel maxosak mindkét irányzat LE termelö szakijai hát inkább el fogom felejteni a vadászatot nem gyengítem tovább a karakteremet nevetséges LE/TP arányért vadászattal. Azt fogom csinálni amit a nagyok velem,orrba szájba fogok maxra lefelé ütve portyázni ha már van rá lehetöség... hátha én is elveszem jó pár játékos kedvét hogy itt töltse/költse el az idejét/pénzét.
Mert az enyémet már erösen elvették,még várok hátha lesz valami pozitív javulás ha nem hát lassan én is elmegyek a konkurenciához,de még bizakodom.
Dátum: 2011.07.27. 22:21:39
Nos az összes eddigi hsz-böl ez volt a legjobb.Gondolom portyás vagy te is... kinek a pap,kinek a papné.Részben igazad van.A portya küldikkel az a baj hogy akik lefelé ütögetnek 5-6-7-8-9-10 szintet is akár azok teljesen elrontják az áldozatok játék örömét!!!
Napi szinten ilyen hös kariktól beszedek 5-7K sebzést 5-10 esetben.Nos ha éppen vadászaton kívül bármit is mernék csinálni fejlesszek horribilis transzcendálist amellett hogy az ilyen "bika karik" akik megkeserítik a játékunkat 20-30 K LE költésre kényszerítenek minket italokra. Nem elég amit a kalandokra küldikre kell költeni jön egy ilyen kari 0-ra veri az épemet aztán csodálkozok kalandozás közben hogy miért nem sikerült.Ezzel többször is szív az emberke ha a bátor +7szintesek éppen egyszerre látogatnak meg. Igen is az ilyet nem kéne alacsony tp-vel jutalmazni igaz alacsony az EH is érte de böven kárpótolja öket a küldikért kapott LE. De ez minket kicsiket nem vígasztal amíg az ilyen karik napi 2-3 x támadnak meg minket csapatostúl.

Ezzel csináljatok valamit,mert egy idö után egyre több kari fogja abbahagyni és nem a nerfek miatt.Az LE/TP arány 3-4 szintre lefelé ütve lenne ideális EH esetén,de ezt nagyon nem érdekli a küldipörgetöket mennek olyan alacsony szintre amilyenre csak lehet. Lehet nekem akármilyen "jó karakterem" ha ezek miatt szinte félve kell minden tevékenységet csinálnom a vadászaton kívül,ott ugye 15% alatt nem tudnak zaklatni és 7-10 szintröl simán átütik a láthatatlaságot. Tudom hogy korlátoztátok már a lefelé ütést de jobban kéne,mondjuk ott ahol már tényleg kevés az ellenfél.60-70.szinten ekkora szintre visszatámadni nem lehetöség hanem kib@szás a kicsikkel.4-5 szintet lehessen 70.szintig hogy legyen esély ha kicsi is védekezni.Külömben is mi a francnak van a KH meg a kontínuum szükítés szaki???
Fejlesztés helyett könnyebb szétalázni a 7-10 szintel kissebbeket... Meg aztán magas szinten lehetséges már a 15% alá beütés,ehhez csak gratulálni tudok ott már tényleg semmi lehetöség a nyugodt fejlödésre.

Tényleg igaza van Nofearnak.... egyre jobban el lesz cseszve ez a jó játék.

Sok újítás be lett hozva tapasztalt karik javaslatára,utalok itt az AF-re... Ott is olyan dolgok valósultak meg amik erösen ellensúlyozták a varázsló karik fölényét,nem volt rossz ötlet de mivel inkább IQ-t fejlesztenek azok akik kisírták jóformán csak ök jártak jól. (nem kellett szakit fejleszteni,egyszerübb volt kisírni a szorzókat)

Egyszerü a megoldás:
A lefelé ütést korlátozni,máshoz nem kéne nyúlni a portyán.
A vadászatért kapott LE-t eröteljesen megnövelni,teljesen nevetséges amit hoz.
Miklós már írta hogy vmit kéne csinálni a 120-as spektrális is könyöradomány lesz,nevetséges!!!
Mi az hogy kéne valamit csinálni,nem a tietek a játék?
Kiskapuk mindíg is lesznek és lesz aki kihasználja. Minden fejlesztés jóformán a portyát erösítí,mikor kapnak a vadászok is egyenlö esélyeket? Kb 80% LE/TP arány a portyához képest. Ök is jól járnának mert azoktól akik nem vigyáznak a lére többet szakíthatnának.

Ha ez így marad sokan fognak törölni és inaktívba átmenni.Erösen kezd visszaesni az érdeklödés... ezt nagyon sajnálom egyébként.
Dátum: 2011.07.27. 10:00:51
Bazi sok ötlet javaslat lett itt összeírva.Viszont teljesen elment a legtöbb hsz témája,a nyitó hsz témájától.
Dátum: 2011.07.23. 19:34:15
Nem jó ötlet,mert ugyanis aki csak szimplán veszít mert ezt dobta a random azt miért "jutalmaznánk" tp-vel?
Ariel javaslata a legjobb minden szempontot figyelembe véve.

Írtátok hogy bolhából elefánt,igenis elefánt már elsöre is. Sok kicsi sokra megy föleg ha 0tp-vel csinálják.
Szabályok által lehetöség van rá ugyan,majd Miklósék mérlegelik és döntenek mi legyen.
Dátum: 2011.07.23. 18:40:04
Ariel javaslata a legegyszerübb,annyiban lehetne más hogy csak egy változtatás legyen,programozzátok le hogy a portyás küldiknél a vesztes csata ne számítson bele a küldetésbe. Ezt tuti hogy egyszerüen meg tudnátok oldani és máris kizártátok a 0 tp/X LE-s küldetéseket. Egyébként Leviant is csupa vesztes portyával húzza be a Lét a V5-ön újabban.
Be tudnám másolni a szövink támadáslistáját mert jó párunkat támad ezzel a módszerrel TP-vel tömve minket.


Mindenképpen változtatás szükséges az ingyen táp megszüntetése érdekében. Ariel javaslata az egyetlen ami egyszerü és tökéletes.
Dátum: 2011.07.22. 13:39:03
Neked is köszi!
Dátum: 2011.07.22. 13:37:39
Megint tanultam valamit. Köszönöm szépen Craslorg!
Idézet: Stardust - 2011.07.22. 11:56:08
A játék félidőnél jár és az AH még mindig üres, de legalább már megnyitott. Mikor szedi össze magát a játékvezetés?


Erre én is kíváncsi vagyok! Mikor lesz licitálás ÜRES AZ AUKCIÓS HÁZ NAPOK ÓTA!? Csinálhatnátok valamit.
Légyszi!
Dátum: 2011.07.22. 13:31:38
Hogy lehet az hogy a V5-ön háború közben nem támadhatóak a Zafír démonok szövetség tagjai 15% feletti éppel?

Van segítö kéz rajtuk de az egészség tulaj nem átadható. Mi erre a magyarázat,talán bug?
Rendszeresen kikémleljük öket 15% felett vannak és egy óra után sem lehet öket támadni és nem is támadjuk olyan sürün öket hogy védelmet kapjanak az 5 támadás után.
Dátum: 2011.07.22. 13:29:53
Hogy lehet az hogy a V5-ön háború közben nem támadhatóak a Zafír démonok szövetség tagjai 15% feletti éppel?

Van segítö kéz rajtuk de az egészség tulaj nem átadható. Mi erre a magyarázat,talán bug?
Rendszeresen kikémleljük öket 15% felett vannak és egy óra után sem lehet öket támadni és nem is támadjuk olyan sürün öket hogy védelmet kapjanak az 5 támadás után.
Van már AH tegnap reggel óta.
Több mint 24 óra elmúlott lesznek relikviák is amire lehet licitálni?
Holnapig várunk aztán meglátjuk mi lesz,hátha lesznek már relikviák mert így uncsi áru nélkül.
Le vannak gatyásodva a kufárok vagy mi van?
Dátum: 2011.07.20. 20:16:06
Van már AH tegnap reggel óta.
Több mint 24 óra elmúlott lesznek relikviák is amire lehet licitálni?
Holnapig várunk aztán meglátjuk mi lesz,hátha lesznek már relikviák mert így uncsi áru nélkül.
Le vannak gatyásodva a kufárok vagy mi van?
Idézet: Psych - 2011.07.18. 11:38:58
Idézet: Meggy - 2011.07.17. 10:47:54
Ha kicsit utána olvastál volna fórumon, akkor tudnád, hogy ha 50-en lesznek legalább 60as szinten, akkor fog megnyílni, és akkor is csak másnap.


A Beholdernek valóban semmi köze a wikidothoz, mivel azt játékosok készítették/készítik.


Ha kicsit elolvastad volna a Hsz-t,akkor láttad volna hogy olvastam a fórumot és a szabályokat is.
Diko István levelében amit mindjárt idézek ez áll:
(Az egyik szövitársunk aki prémes érdeklödött és be is másolta a fórumunkba.)

"Ma, 11:04:32
Az operátor mindjárt jelentkezik, türelmedet kérjük!
Dikó István vagyok, miben segíthetek?
Varkocs> Megint én vagyok,a wikin szerepel az aukciós ház a V4 leírásában a speciális szabályoknál.
Varkocs> Ha nincs javíthatnátok,tele gyüjtöttük magunkat térkapus cuccokkal direkt ezért.
Varkocs> Speciális szabályok a játék ideje alatt Bizonyos szabályok eltérőek a többi világtól:* A játék elején nincs mentor. * A játék elején az írj 1 kvízkérdést és a használj felejtést küldetés rögtön teljesített lesz. * Nincs felejtés szakértelem. * Nincs kristály horda.

* Az aukciós ház csak 60. szinten nyit.

* Ha egy karakter a szövetségéből rövid időn belül kilép (akár törlés által is), a szövetségére építésének arányában pusztító csapás kerülhet, tehát a szövetség tagjainak a kilépett tag építését pótolniuk kell. Ha 1 napon belül lép ki, akkor az építésének 100%-a, ha 2 napon belül, akkor 95%-a, stb. amit a többieknek be kell pótolniuk. 20 napon túl következmény nélkül kiléphet.
Varkocs> Ez az 50.szintröl induló szerverröl olvasható.
Dikó István> A wiki nem a Beholder terméke, ahhoz semmi közünk sincs.
Varkocs> Akkor jó,nem is zavarok tovább.További szép napot!
Dikó István> szia

Varkocs
58. szint Ma, 10:57:23
Állítólag nincs aukciós ház a V4-en. Fura pedig úgy emlékszem szokott lenni,én vagyok szenilis vagy tényleg nem szokott itt lenni????

Itt a levelezés az online segítség-röl az operátorral. :

Az operátor mindjárt jelentkezik, türelmedet kérjük!
Dikó István vagyok, miben segíthetek?
Varkocs> Szia! Sanyi vagyok.
Varkocs> Azt szeretném megtudni mikor nyit az aukciós ház.
Varkocs> Csak azért kérdezem mert már jó pár karakter 60.szint felett van.
Dikó István> melyik vil'g
Varkocs> V4 speed szerver.
Dikó István> 4-es világon nincs aukciós ház
Varkocs> Ez nekem új,régebben volt ha már 50-60 kari 60.szint fölé ment.De azért köszönöm.
Dikó István> nincs mit, további jó játékot
Dikó István> szia
Varkocs> Viszont!
Varkocs> Szia!"



Kérdezem én akkor most ki mond igazat? Szabin van a vezetöség és nem lesz AH mert helyettes van Miklósék helyett?
Aukciós ház nem lesz a V4-en? Sokan érdeklödnek a szövetségböl.
Mielött valaki lehurrog a wikidoton ott van a leírásban és az egyik prémes tagunknak azt mondta nemrég az operátor hogy a gyors szerveren nincsen ilyen és a BEHO-nak nincs köze a VU enciklopédiához. Na erre varrjatok gombot.
Dátum: 2011.07.17. 08:17:41
Szintszer négyes szerencsével és maxolt csapdázással alig fogok állatot a V4-en. A fórumon a szöviben meg 1-2 milla építéssel 10-es csapdázással 10-20 sajtolásról írogatnak naponta/fö. Kicsit bosszant a dolog.
Valaki egy ésszerü magyarázatot?