Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2011.08.12. 15:05:55
Ez igaz,de mivel az Eh-sok is vadásznak és gondolom magas szinten ök is maxolták a vadász szakikat vagy jóval elöbb hogy amit vadásznak az is a maxot hozza nekik ki. A Vf dupla bónuszt kapna,de az alapbónusz mindenkinek járna és a portyásokat se féltem sztem a küldipörgetésel meg a dukáthalmozás okozta AH fölényük miatt elég jól állnak a fejlesztés segítené öket is.
Szóval ne fogjunk már mindent a VF-re,a portyásoknak így is sokkal több a lehetöségük egyéb tevékenységben míg a bubisok csak vadásznak és bajnokit nyeregetnek.

Az alapvetö probléma ha bekerül,a berögzött taktikásoknak akkor se lesz érdekük a változtatás... legyen,akkor felejtös.

A V5-n viszont a teljesen más szabályok miatt semmi problémát nem okozna a fejlesztés. Oda miért nem felel meg? Akár AF-hez is lehetne kötni nem szinthez... Ez talán nem ösztönözné a szintlépések gyorsulását?
Toronyóra láncostól... jó is lenne!
Dátum: 2011.08.12. 13:45:17
Mi lenne? A VF-es láthatalan bubisok taktikája tovább erösödne... úgy se bunyóznak csak a bajnoki címeket gyüjtik be. Mééé probléma ez öket már így se úgy se veri le senki.
Dátum: 2011.08.12. 13:39:00
Ezen topic elsö hsz-ben láthatod/olvashatod a speki növelés fejlesztésröl szóló bejelentést... már hogy várható lesz.
A VF miatt mennek a viták ezzel kapcsolatban,a V5-n nincs Vf oda tökéletesen megfelelne.
Ezen hsz igérete miattt sokan jogosan kérdezik hogy mikor lesz alkalmazva a fejlesztés,hiszen az elsö hsz-ben ígért fejlesztés miatt sokan elkezdték maxolni a spekit hogy turbóval meglegyen az esetleges 120%.
Most meg a Vf,miatt úgy néz ki visszatáncolnak... VF-es ne kapja meg a lehetöséget ha ekkora problémát okoz az eröforrás egyensúlyban a VF vs EH taktikáknál.

-------------------
"növeljük" Csak nem te is a fejlesztök tagjainak soraiban vagy? Miért nem piros a neved a fórumon?
Az összes építö sztem azzal szaladgál,spec most én is... köszönjük a korrekciót 40 mp 1 perc helyett ahogy kell.
Dátum: 2011.08.10. 14:35:40
2 ilyen eventböl én is kimaradtam,most 1000-el rajta leszek...
Ez jó elöre az elözö event után be lett harangozva,Miklós igérte ilyenkorra... be is váltották a szavukat. Aki követte a fórumot az idejében értesülhetett róla.
Dátum: 2011.08.08. 20:45:08
.
Dátum: 2011.08.08. 14:20:49
Mint minden új épületfejlesztés amit beraknak minden világon elsösorban a magasabb szintü karaktereknek szól és az aktív fejlettebb szövetségeknek.Az AF 60.szintröl elérhetö,ezt meg kell értened.Ha vannak a kis szövikben ilyen karik azok vagy nagyobb szövikbe mennek ahol van/lesz kastély maxolás... vagy pedig rászántok 50 millió LE-t az épület kimaxolására abban a szöviben ahol vagytok.
Mi se a fáról szedjük az LE-t,a kastély épülethez nincsenek elöfeltételek a kis szövetségeknek is ugyanakkora lehetösége van kimaxolni mint bármelyik szövetségnek. Idö kérdése az egész.

Most dolgozunk az alkimista laboron,közben megy a kastély építése is kb 150 millió LE lesz mire végzünk...nekünk is sok idöbe fog telleni,szép lassan csináljuk majd elkészülünk vele.
Dátum: 2011.08.08. 14:03:51
Rosszul értelmezed. A Miklós által beígért +30% minden 30.szintü és afeletti karakternek járni fog a V5-n.Teljesen mindegy ki mekkora szöviben van vagy szövin kívüli. De az egy másik topic téma...

Nálunk aki jön nem kell hogy full erös legyen,de ha felvesszük akkor álljon neki azoknak a dolgoknak a fejlesztésben amikben le van maradva. A tagjaink a szintjükhöz képest jól állnak szakival,ha nem így lenne nem tudnák teljesíteni az adót a karakterük szenvedne kárt mert nem jutna saját fejlesztésre LE.

Azt még kifelejtettem ha gyengélkedö kari jön annak a 3 hónap alatt nem kell adózni de ezért cserébe teljes eröbedobással fel kell zárkózzon szakértelemben az elvárásainkhoz.
Volt akinek sikerült,volt akinek nem. Mindenkinek segítünk tanácsokkal,tapasztalatcserékkel a többi már azokon múlik akik nálunk szeretnének maradni.
--------------------
Ja és a kastély az AF-re vonatkozik elsödlegesen ahhoz meg minimum 60.szint kell. A szövetségi küldetések a kastély 25.szinthez lesznek kötve,minden tag élvezheti gondolom ezen küldetések hasznát. Maxolni fogjuk de amíg nem lesznek berakva a fejlesztések nem maxoljuk ki.Ha kell 1 héten belül kimaxoljuk...
Dátum: 2011.08.08. 12:45:52
Én már többször megkerestem a gyémántos szövik tagjait,de alig jött valaki. Mindenki szereti azt a csapatot ahol van,gondolom ök kedvtellésböl játszanak és nem nagyon érdekli öket hogy kicsi az akadémia meg hasonlók.
pl.sok szövetségi bónusz meg egyebek...

Nos tehát a V5-ön várjuk aktív karakterek jelentkezését a Szellemölök szövetségbe,jelenleg 3 kiadó helyünk van.
A szövetségi átlagépítés fele jelenleg 3 millió LE amit megkövetelünk minimum össz építésként mert beleszámít az átlagépítés felébe.(a V5-ön akinek ez nincs meg nem használhatja 100%-ban az épületeket.)
Aki alacsony építéssel jönne és nem teszi meg hogy ehhez alkalmazkodik az csak feleslegesen foglalja a helyet mert nem használja ki a szövetség adta lehetöségeket 100%-ban.

Amit elvárunk:
Aktivitás,mind a játékban mind a szövetségi dolgokban.Háborúban bunyó/katakomba,fórum használata.
Adózás:
Heti 25csp-nyi LE beépítése és 50.szint felett heti 4 manakonstrukcióhasználat rendszeresen.
Aki inaktív és nem szól a fórumon azt kirakjuk 1 hét türelmi idö után.
Egyéb probléma esetén is lehet írni a fórumra ha otthon rossz a net, ma már sok helyen van lehetöség netezni 5 perce mindenkinek kell hogy legyen jelezni ha problémája van.

Alacsony szakértelemszint kizáró ok,sok ilyen karinak adtunk lehetöséget segítve mit fejlesszen de nem nagyon ment nekik.3 hónapot adtunk minden "gyenge" karinak a felzárkózásra ha nem láttuk hogy jelentösen javulna fejlödés terén elküldtük vagy kilépett magától.
Mindenkinek segítünk ha igényli de ehhez tenni is kell...

Jelentkezés elött üzenetben Thorwaldot keressétek,szakértelem legyen mellékelve. Közösen szoktuk eldönteni kit veszünk fel és kit nem.

Épületek:
védöfal,gyaktér 20.szint
Akadémia max
térkapu 20
kennel 25
De ha minden érdekel kattintsatok az épületeinkre...
Dátum: 2011.08.08. 00:14:21
Ha isuprise LNA-ról beszélsz akkor név szerint tudom hogy ki az illetö mert a Facebookon is karikat kunyerált illetve átadásra kínált fel. Onnan tudom hogy ki az Hogy a V5-n bekéredzkedett a szövinkbe de azóta kilépett a karinév alapján tudom hogy ki az.:

A Facebookos ajánlata:Kikee Suprise
v4 en IsuPRise_LNA keresi gazdáját. nemtudom vele folytatni sajna :S írj üzit ha érdekel.

Facebookprofil:

http://www.facebook.com/kikee.suPRise?sk=info

Remélem ez segít abban hogy megtaláld azt akivel ezt a balszerencsés átadást lebonyolítottad.
Dátum: 2011.08.07. 23:51:38
DEVILBOY ha átirattad a karaktert és egy emailról ment az összes akkor valszeg az összes karid az övé lett.
Bár ezt nem tudom tutira,de lehet valami ilyesmi történhetett. Nagy pech...
De gondolom vissza lehet csinálni a V4-V5-s karakereidet.
Dátum: 2011.08.07. 23:29:51
Ezt én is megerösíthetem,a karidat átnevezték.Tudom hogy a tied a kari mert amíg nem töröltem elötted voltam az 1-2-3.helyen felváltva Mosolyhercegékkel az LE-diffben,A másik új karival azóta is figyelem hogyan alakul a toplista,ezért tanúsítom hogy a te karidat valaki átvette/ellopta és átnevezte még az epikus relikjeid és az állatod is ugyanaz hiába nevezte át a karit a felszereléseK és a töelosztás ugyan az mint ami DEVILBOY1-NEK VOLT.

Ha ellopták nyugodt szívvel adjátok neki vissza át akarta vinni a karakterét én többek között ezért töröltem a karakteremet mert nekem csak a medál kellett volna,ha maradok nincs esélye.
A karakter az övé a tolvaj-t meg tiltsátok ki minden világból ha kiderül ki az.Gondolom IP után be lehet azonosítani...
Dátum: 2011.08.07. 10:04:31
Hát persze,erre nem is gondoltam az összes egyszemélyes szövinek írni fogunk... ha egyéb okokból esetleg azért nem válaszol mert heti egy kétszer játszik és nem inaktív;akkor rájuk küldjük a csapást és amikor benéz minden napra jut majd neki 5000 LE semlegesítés ha építeni is akar.Ha semlegesít akkor még több is.
Nem mindenki fogja csak a KH-t PC-zni esetleg akkor lenne jó ha a küldi úgy szólna hogy küldjetek a KH-ra X alkalommal PC csapást. Így talán nem lesz mindenki állandó célpont...
Dátum: 2011.08.06. 23:25:53
Az elsö hsz-t olvastam a többin csak futólag szaladtam végig fejlesztöi reakciókat keresve az ötleteitekre.
Mindent nem olvastam el ezért ha már volt szó a PC-s küldi igencsak rossz hatásairól akkor elöre is elnézést a hsz-ért.

Idézet a saját fórumunkról ahol boncolgattuk ezen topic nyitó hsz-ét:

"Hát ja,a pc viszont nem "papíron" megy mint a rögtön kapitulációsdi,ott hatástalanítani kell. Gondolj bele ha ez szövetségi küldetés lesz marha sok pc-t kaphatnánk naponta akár "véletlenül" is.
Ez még akkor is bosszantó ha a szabály szerint nem lehet érvényben egyszerre annál több szintü pc csapás rajtunk mint amekkora a szövetség létszáma.

Ez 23-tagra napi 115K LE kapható csapást jelentene,bazira nem lenne kedvem naponta ennyit ilyesmire költeni a kutunkból. Ha beteszik az tuti hogy körbe vagdos mindenki mindenkit föleg ha közösen szemelnek ki célpontokat. Mi meg csak 1 nap egy szövit PC-hetünk meg. Kitörölhetjük a maxos PC-nkal a ...
Esetleg megkeseríthetjük a kisebb szövik életét,egy biztos annyit elérnek vele hogy sokan abbahagyják a VU-t.
Nem lesz elég hogy ütik öket,még az építkezésben is ellehetetlenítik öket egy ilyen "****" fejlesztéssel.

Egy védekezés van a sok csapás ellen ha nem hatástalanítunk,de akkor meg nem tudunk építkezni.. Ha hatástalanítunk? Már kaphatjuk is a másik csapást és akkor naponta a 115K többszörösét is megkaphatjuk.
Nagy ****** lenne,ez kész ******** lenne.Totál nem lett átgondolva mielött bekerült a nyitó hsz-be."
---------------------------
Szóval röviden annyit hogy ez nagyon nem jó.A V5-n maxos citadellánk van asszem csak nekünk egyedül egyenlöre.
De ha ez bekerül többet árt mint használ... a fent említettek miatt is.

Helion csak a te kedvedért...*******
Köszönjük!
Ha ez mellé még AF-böl bejön a spektrális növelése egy szavam sem lesz.Nem leszünk még így sem pariban a portyásokkal,viszont nem megy el a kedvem a játéktól és játszom tovább.

Bár Biri javaslata igen csak beindítaná az életet mert ha élvezni akarnánk az általa nyújtott "elönyt" nyomni kéne a játékot ezerrel. Lépve a szinteket mint a güzü. Az AF csak így szerezhetö...
Dátum: 2011.08.05. 12:50:02
Elbúcsúztam az igaz de a törléssel még várok.Sok levelet kaptam hogy ne kapkodjam el a dolgot várjam meg amíg eldöl lesznek e olyan fejlesztések berakva amiért még érdemes játszani a vadászoknak is azon a szerveren ahol jelen vagyok éppen.Ezt még kivárom lezavarom az eventet és ha nem történik semmi sem akkor "Delete"...
Totál elolvasta és jól értelmezte szerintem. A V1-2-3-on ott van mindkét szaki,erröl a szerverröl beszélünk egy egyedi problémáról.A többi szerver most nem topic téma oda tényleg egységes megoldás kell míg ez egy teljesen más szabályokon müködö világ!
Ennyit arról hogy "Miklós nyitott a játékosok véleményére"... Valahol olvastam ezt.
Van értelme szavazni, van értelme fórumozni, ha egy ennyire egyértelmű a "nép akaratra" ilyen lesúlytó a rekació?

Úgy éreztem ezt még le kell írnom.A szavazás már most egyértelmünek látszik pedig csak 1 napos.
Lehet érte megkövezni,de kicsit erre a Hsz-re elszontyolodtam megint.
Igen de ehhez az alternatív VF-hez el is kéne jutni a szakik maxolásához meg 60.szintig az AF-ig.
A kezdö/újrakezdö karakterek akik nektek bevételi forrást jelentene kedvet kapnának hogy itt nyomuljanak.
Nem mindenki portyazseni többszöri újrakezdéssel sem,emellett lassú taktika nem ösztönzi a szintlépést amit ti egyéb okokból akartok támogatni...ugye?
Tehát aki nem portyázik a V5-ön az legyen asszisztens a lassabb taktikán lévö géniuszoknak.Lépjük mi a szinteket vegyük az öskövet és akiket ti "nem akartok" támogatni az eventeken STB (szóban) azok lassú fejlödéssel öskö nélkül is lealázzák a fizetö játékos állományt... Hozzáteszem ezek száma egyre csak csökkenni fog ha csak skatulya taktikával lehet valamit elérni a szerveren!