Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Gratula hozzá! Remélem jó vége lesz ennek az esetnek.
Jó éjt mindenkinek!
Lehet hogy te untad,de másnak sok lehetösége lett oda ezzel a hibával.Ösköszerzés,top 3 esélyek stb... rengeteg beleölt pénz és idö. Az Miklóséknak sem mindegy hidd el hogy esetlegesen ez miatt rengeteg fizetö játékos elfordul a V4-töl ami jelentös bevételt szokott hozni nekik.

Nehéz helyzetben vannak és sok a csalódott játékos is. Valamin korrekt megoldás biztosan lesz. De elöbb ezt mindenkinek meg kell emésztenie ha tudja.
Teljesen korrekt!

Mod: Még annyit hogy emailban mindenkitöl elnézést kéne kérni és ha esetleg újra lesz indítva azt kiküldik mindenkinek aki a V4-en nyomul.
Csak az hibázhat aki dolgozik,de ezt hamar helyre kéne hozni.
Itt van Miklós is,valami bztatót biztos mond a "károsultaknak".. mert tuti vannak a top 3-sokon kívül is.

A rengeteg be nem váltott kiégett követ sokan nem tudják majd átváltoztatni,ez üzleti hiba is volt nem is kicsi!
Minimum korrekció az lenne ha az elsö 5 helyezettek vihetnek át karaktert... Így lenne fair!
Ez ám azért nagy hiba a JV részéröl... tényleg nem most lenne végee!!!!
Sokan a végé felé akarták ellöni a tartalékot,akik most háborogni fognak azok TELJES JOGGAL FOGJÁK MEGTENNI!
Dátum: 2011.08.18. 21:34:00
Hát akkor a sajnos kategóriába esek,az eventbe beleadok mindent kihozom a maximumot amit tudok mivel annyi a fertöm amennyi nem fogok visszafogottan nyomulni. Ennyire már ismersz...
A csp költés mellett 300PP-t fogok tartalékolni,lesbe állok az eventezökre jó eséllyel nem lesz sok portyám csak EH-s az event alatt.

u.i. McMadot ne nagyon becsüljétek le,az egyik legjobb VU-t ismertem meg benne amíg a V3-n nyomultam.
Ne "piszkáljátok" a mesteremet!
Dátum: 2011.08.18. 21:14:30
Ez engem is érdekelne,volt egy event ahol volt fertö csökkentö jutalom,ott nem azt választottam mert nem is voltam akkora szinten...
1 csökkentést elmulasztottam a többit rendszeresen befizettem,most 7%-on állok az event végéig mivel szintlépés elött vagyok kb 4%-n leszek. Most akkor a 10% os korlát miatt nem lehet 0 a fertözésem?
Dátum: 2011.08.18. 16:19:38
Ez az event nekem kimaradt mindkét esetben. Annyit hallottam róla a társaktól hogy aki részt vesz és sokat invesztál bele az eröforrásokból az mindenképpen jól fog járni.
Túl összeg növekedés,relikviák... Itt csak az fog "sírni" aki nem vesz részt benne vagy csak tessék lássék eventezik.

Sokan az egyéni teljesítmény szerint akarják a díjazást,NA KÉREM EZ EGY ILYEN LESZ...
Csak rajtunk múlik mennyire járunk jól,aki sírni fog utána az meg is érdemli szerintem.
Dátum: 2011.08.17. 12:01:52
Elég sokszor van ott,örülök is neki mert mindíg gyorsan segít és nem ad téves infókat.
Az eventröl mára igértek valamit legalább is e hét közepére itt a fórumon. De akkor is volt utalás a jövö heti indulásra,azóta semmi csak a kolléga értesülése az operátortól. Attól akitöl az infót kapta megbízom mert még eddig mindíg gyors,segítökész volt és pontos infókat adott a dolgokról.
Dátum: 2011.08.16. 14:44:14
Az egy másik topic.
Dátum: 2011.08.16. 14:35:48
Ha plussszban kerülne be nem is olyan rossz ötlet,ehhez nem kellenek több 100-as kritikusok. Gyengébb karik is tudnának némi +LE-t szerezni ezek által.
Dátum: 2011.08.16. 14:31:55
Valami pontos dátum az event kezdetéröl van már?
Dátum: 2011.08.16. 14:12:23
Nagy ötlet!!!!!!!!

A bajnokikat kéne,tulajösszeg kategóriára összeállítani,akkor a bubi megszünne mert akkor az nyeri a bajnokit akinek az adott kategóriákon belül jobb a tö elosztása és magasabb szintü a fegyverzete.
Igazad van megszünne az egy helyben való topogási kényszer,mert a legtöbben a bajnoki címek miatt járnak egy helyben!!!!

Maximális pontszámot adok a hsz-re.
Dátum: 2011.08.16. 14:01:06
Na ez már jó kérdés,a V5 problémára ez nem rossz megoldás,söt... Viszont ahogy írod a többi világra a vf jelenléte miatt egyáltalán nem indokolt ez a fejlesztés,egyértelmüen negatív hatása van a régi szervereken a dolognak. (eröegyensúly)
Dátum: 2011.08.16. 13:50:00
Jaja,nem rossz ötlet x tp ért jelenleg Y AF pont jár,tekintve a fejlesztési költségeket egy-egy képesség több szintnyi tp-t követel meg.
Na itt gondoltak a hosszú távra,de tekintve hogy bazi sok tp-t kell beszedni az af-hez ez nem valami csábító föleg az nem amennyibe némelyik képesség kerül. De ha azt emelik akkor azok fognak háborogni, (jogosan) akik már jó ideje 60.szint felett vannak...ehhez nem kéne nyúlni.

Ez a fejlesztés nagy vihart kavart,jönnek a hsz-ek tömegével.Viszont lassan már annyi különbözö taktika van ha változtatnak valamin akkor az ellentábor fellázad,sokszor jogosan.

Aki hiányolja a fejlesztöi jelenlétet az a föoldalon láthatja hogy jelen vannak,de ehhez nehéz hozzászólni föleg hogy most mindenki "ütné" öket.Várnak 1-2 napot kielemzik amit itt írunk,persze ha a panaszok mellé hiteles adatokkal is besegítünk nekik.
Akkor van esély rá hogy ahogy bekerült ki is kerüjön a fejlesztés,nagy a felháborodás valamit biztos lépnek.
Dátum: 2011.08.16. 13:18:37
Nem semmi amit olvasok itt,az ismételhetö küldik meg vannak tépéztetve... az eredeti problem a 0 tps küldik elleni fejlesztés nerf lett volna,nem pedig az hogy ennyi extra tp-t kap az is aki nem folyamodott eddig sem ehhez a trükkhöz.
Még nem látom át teljesen a hatásait de ha kijövök a katakombákból és neki állok portyaküldizni majd én is tapasztalhatom miröl is van szó. Így ezeket olvasva tuti nem úgy sült el a dolog ahogy kellett volna és ürülék van a palacsintában.

Vannak jó fejlesztések és vannak annak hitt dolgok is,ez most melyik?
Átállnék én is lassan inkább a portyára a szakik már megvannak csak a kritikusokon kell húznom még.Asszem nem harácsolom a szintlépések okozta újdonságok örömét és beállok én is a sorba...
Ütöm a kicsiket és nem vadászom,nem akarom még jobban tönkre gyengíteni a karakteremet.

Az elözö hsz 48.55 LE/TP-re jött ki,ha portyázok alapból dupláját szerzem EH-val küldi LE nélkül.
Ebben nincs benne az hogy nem csak EH kattan és a küldik... sokszorosan gyengébb bevétele van a vadászoknak.
Biri mindezt kifejtette,nem taglalom tovább,szal portya ezerrel vadászat csak állat elfogáshoz,üssük a kicsiket,hajrá!
Egy kis matek a +30% után:

65.szinten vagyok,minden vadász szakim a plafonon ami az LE-t befolyásolja+4 kvízmedál. Nem vok kvízzseni (besorolás) és nem is scriptezek,magán problem.
Ma 66 vadászat 45 TP per vadászat 2970TP összesen 144196 LE bevétel 2 sajtolással.

Jobb mint elötte volt de keveslem,Biri javaslata alternatív VF-nek lett minösítve és kaptuk a 30%-ot a speki maxos ígéret meg kukában végzi... Kaptunk valamit ami nem valami sok,ez van be kell érnünk ennyivel... sajnos!

Biri és a többiek akik portyáznak és küldit pörgetnek,mennyi LE-t társítotok 2970 TP-hez?
Ugye nem ilyen nevetséges összeget???

A többi világon ha be is lassítja a szintlépéseket a VF/EH akkor is mindegyik irányzat követöje erös lehet.De itt a V5-ön?
Ha ott nem is de a V5-ön a speki plusszot vagy Biri javaslatát vezessétek már be legyetek szívesek!

Ez csak egy kis "adomány" volt semmi több,de lehet csak én vagyok elégedetlen és csak sír a szám!
Dátum: 2011.08.12. 15:09:29
Kieg.:

Ha AF-hez van kötve és relatíve erösíti a vadászatot az nem lenne rossz,mert kb 60.szint körül száll el a karakterek közötti erökülönbség a csillagos ég határait súrolva.
Meg a VF amúgy is csak a V3-on jelent kirívó eröfölényt,az AF a portya karikról szól túlnyomó többségben.Az az egy világ az ahol korlátozva van a rablás mert békés szerver.Ez az egy világ az ahol nem kerülnek fölénybe a portyakarik mert máshol annyit rabolnak amennyit az új portyanerf enged,míg a V3-n EH portya a fö bevétel meg a küldik.
Szal ha bekerül pariba lesznek az irányzatok,értem hogy miért nem akarjátok erösíteni öket... megszünne a 3 másik szerveren a portyások egyeduralma.
Bár lehet hogy rosszul látom,Birka javaslata a másik topicban nem lett volna rossz és nem kapott volna mindenki csak úgy tápot hanem szintet is kelett volna lépni érte.