Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór újra
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
41. hozzászólás - 2011.08.18. 21:11:13
Nekem úgyrémlik, hogy X LE töltés/csata, de arra nem emlékszem, hogy CSP fogyot e.

Ezt jó lenne, ha valaki a fejlesztők közül elhintené.
Pontszám: 5.92
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
42. hozzászólás - 2011.08.18. 21:13:14
Fogyott a csp is

most akkor LE szívás érvényes?
Pontszám: 5.98
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
43. hozzászólás - 2011.08.18. 21:14:30 (Válasz Prisma #40 hozzászólására.)
Ez engem is érdekelne,volt egy event ahol volt fertö csökkentö jutalom,ott nem azt választottam mert nem is voltam akkora szinten...
1 csökkentést elmulasztottam a többit rendszeresen befizettem,most 7%-on állok az event végéig mivel szintlépés elött vagyok kb 4%-n leszek. Most akkor a 10% os korlát miatt nem lehet 0 a fertözésem?
Pontszám: 7.67
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
44. hozzászólás - 2011.08.18. 21:22:39 (Válasz Klarinét #43 hozzászólására.)
A jelenleg futó szabályok szerint az eventen kapható max 5%-os Fertőcsökkentés nem vihet 5% alá.
Tehát 7%-ról csak 5-re fog leesni amikor átveszed. Sajnos...
Én is merengem a pontos taktikámon, mert engem is érint. MOST 13, de sííímán 10 alá csúszhatom, ha "elszállok", pl. mert TOPlisa esélyes kezdenék lenni... :-X
Pontszám: 7.88
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
45. hozzászólás - 2011.08.18. 21:26:43 (Válasz McMad #44 hozzászólására.)
Ha?

Ha-ha-ha...esélyed sem lesz.

Apropó, az sem csökkentheti le 5% alá, aki már elmúlt a 68. szinttől? Mert az végképp hülyeségnek tartom...nagyon remélem, hogy a maradék 21%-om 6 szint alatt megvan és nem több.

Craslorg, mond tsak... XD
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.99
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
46. hozzászólás - 2011.08.18. 21:28:22 (Válasz Gtr2 #41 hozzászólására.)
CSP-be kerül alapban. Méghozzá 2 darabba minden egyes csata.

Viszok009: Tudja a fene, én már rég fertőtlenedtem Tippre akkor is csak 5-ig csökkenhet.
Pontszám: 7.39
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
47. hozzászólás - 2011.08.18. 21:34:00 (Válasz McMad #44 hozzászólására.)
Hát akkor a sajnos kategóriába esek,az eventbe beleadok mindent kihozom a maximumot amit tudok mivel annyi a fertöm amennyi nem fogok visszafogottan nyomulni. Ennyire már ismersz...
A csp költés mellett 300PP-t fogok tartalékolni,lesbe állok az eventezökre jó eséllyel nem lesz sok portyám csak EH-s az event alatt.

u.i. McMadot ne nagyon becsüljétek le,az egyik legjobb VU-t ismertem meg benne amíg a V3-n nyomultam.
Ne "piszkáljátok" a mesteremet!
Pontszám: 8.56
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
48. hozzászólás - 2011.08.18. 21:41:34
Nekem is régen volt, már nem nagyon emlékszem
Akkor összegezzük: 2 CSP + beletöltendő LE az aktiválás költsége? PP biztosan nem kellett hozzá? Esküszöm hogy nem rémlik
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.41
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
49. hozzászólás - 2011.08.18. 21:44:46
Bár úgy tűnik csak utána kellett volna olvasnom:

Az aktiválás költsége minimum szint*50 LE. A legközelebbi manapilon felkeresése 2 cselekvéspontba kerül.
Az esemény időtartama alatt a lélekkutak fele sebességgel töltődnek. Ha belépsz a játékba, és az elmúlt 24 órában nem aktiváltad a pilont, akkor a varázspontod fele sebességgel regenerál.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.41
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
50. hozzászólás - 2011.08.18. 21:46:23
Igen . ezt akartam írni, de most már csak leírom...

Manapilon aktiválása

Az aktiválás költsége minimum szint*50 LE. A legközelebbi manapilon felkeresése 2 cselekvéspontba kerül.
Az esemény időtartama alatt a lélekkutak fele sebességgel töltődnek. Ha belépsz a játékba, és az elmúlt 24 órában nem aktiváltad a pilont, akkor a varázspontod fele sebességgel regenerál.

(Aktiváláskor az elköltött LE 0.0108-szorosa kerül felhasználásra, ez a szorzó a szintedtől és a hordádtól függ) A 36.szinten 0.0111-es a szorzó,gyémánt hordánál! Akkor valószínű,hogy szintenként 0.0003-mal nő a szorzó (csak a gyémánt hordáról beszélekk!)

A manókkal való csatákat is térkapusnak írják ki. Nem véletlen, a manapilonok is úgy harcolnak, akár a térkapuban. Továbbá, ugyanúgy szerezhetsz tárgyakat a legyőzött manapilonoktól, mint a térkapus dögöktől, de nem gyűrűket/nyakláncokat, hanem varázs- és gyógyitalokat és különböző relikviákat. Valaki már szerzett az egyik manótól egy haragsmaragdot, nem tudom tényleg igaz-e, de… (Igaz)
Persze, ha normálisan és részletesen leírnák, akkor nem kellene találgatni.

A csata kezdete:
Felkeresed a legközelebbi manapilont 2 cselekvéspont árán. A helyet egy gonosz manó őrzi!


Az esemény menete

Az esemény 2010 Szeptember 9.-én került meghirdetésre majd 14.-én 10 órakor kezdődött el. 3 fázisból állt, minden fázis fix ideig, 10 napig tartott. A fázisok határozták meg mely relikviákat találhatják meg bizonyos -pontosan nem ismert- eséllyel a végzeturak egy drakón legyőzése után. Az esemény során amennyiben a karakter az adott napon nem aktivált pilont, úgy állatainak morálja a normálishoz képest kétszer akkora mértékben csökkent adott idő alatt.

Az esemény során a Zarknod ébredése eseményhez hasonlóan Manapilon aktiválására volt szükség, a sikeres aktiváláshoz pedig egy drakónnal kellett megküzdeni. A drakónok szintje a karakterénél több szinttel magasabb volt, karakterenként változó mértékben. A drakónok elleni harcban számított a több portya után levonásra kerülő százalék.
Az aktiválás költsége minimum szint*50 LE volt. A legközelebbi manapilon felkeresése 2 cselekvéspontba került. A Zarknod eseményhez hasonlóan az első néhány nap során a láthatatlanság során aktivált manapilonért kapott Tapasztalati pont (mely alapvetően 2 csp-nek megfelelő volt) a kapott lélekenergiával egyetemben feleződött, ezt azonban -mivel a tervezésnek nem felelt meg- a játékvezetés megváltoztatta. Így a továbbiakban láthatatlanul is ugyanannyi tapasztalati pont és lélekenergia járt mint nem láthatatlanul. Ezt a visszafogott fejlődés szakértelem felére csökkenthette.
Az esemény során kijelzésre került az effektív töltés, a töltés, a leölt drakonók fajtája és száma, a hordák töltése, két egyéni toplista effektív töltés és leölt drakónok alapján illetve az, hogy az esemény hány napja tart.

A csata kezdete: Felkeresed a legközelebbi manapilont 2 cselekvéspont árán. A helyet egy sárkányfatty őrzi!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
51. hozzászólás - 2011.08.18. 21:56:08
A csaták vadászatnak fognak számítani? Tehát a kastély AF bónusza érvényesülni fog?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.03
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
52. hozzászólás - 2011.08.18. 22:05:48 (Válasz Ariel #51 hozzászólására.)
Jajj Ari.
Mivel csp-be kerülnek, így annak mondanám.

Már csak egy kérdés van, a tulajdonság, öskövek mellett, AF pontot is fogunk kapni a jutalmaknál? Nagy valószínűséggel igen, de csak megjegyezném, ha már felhoztad.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.08.18. 22:06:15-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.99
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
53. hozzászólás - 2011.08.18. 22:09:52
Végignyálaztam a topikot, az világos, hogy az event végén kell résen lenni, mikor kiszámolásra kerül a jutalom.
Nekem se a spekim se a sajtom, se az ultraspecem nem maxos, normál üzemben ez ugye nem gond, mert turbóval mindig azt maxolom ami számít, gyűjtéskor speki, költéskor ultra, sajtra sajt.
Itt viszont ha egy adott pillanatban lesz a végelszámolás, akkor nem turbózhatom egyszerre mindet. Tehát az a kérdésem, hogy a turbó végülis hogyan szerepel a jutalom kiszámításakor, számít-e, hogy az event végén hová teszem, vagy mindegyik kérdéses szaki turbózva számít, vagy egyik sem?
Pontszám: 8.88
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
54. hozzászólás - 2011.08.18. 22:15:05 (Válasz Becksim #53 hozzászólására.)
Ha jól emlékszem NEM szükséges, hogy a felsorolt szakértelmek maxosak legyenek; azaz úgy lesz elszámolva minden, hogy a lehetséges maximumot nézik. Azaz turbózva legyen meg minden fullon, akkor jó vagy.
Pontszám: 7.75
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
55. hozzászólás - 2011.08.18. 22:24:51 (Válasz Becksim #53 hozzászólására.)
EmszíMad kérdezte ugyanezt az ultrára, Neki már válaszoltunk.

Lényeg a lényeg, amit már Kondor is leírt, nem elvárás a maxos szakértelem, akárcsak 0%-os fertőnél a lésajt pl, hogy maxos legyen (azaz 65) mert azt a vp-nyit (50 vp) rárakja a gép, automatikusan...szóval ha turbóval maxos, akkor az bőven elég.

Ez vonatkozik az SPM-re, sajtra. ultraspecre, kivéve !!! irányítottra !!! , és minden másra, amire kell.

Szusza!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.08.19. 00:01:29-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.66
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
56. hozzászólás - 2011.08.18. 22:34:23 (Válasz Viszok009 #55 hozzászólására.)
Köszi mindkettőtöknek, megnyugtató a válasz!
Pontszám: 8.18
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
57. hozzászólás - 2011.08.18. 23:53:48
Bocsi a belepofázásért!
De McMad is belinkelt egy régi hsz-t és ott Miklós írta, hogy irányítottnál nem számít a TT.
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 5.10
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
58. hozzászólás - 2011.08.19. 00:00:31 (Válasz Peacemaker #57 hozzászólására.)
Akkor ott nem számít, kit érdekel?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.00
kedvencPapp AndrásFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
59. hozzászólás - 2011.08.19. 00:10:29
Én azt szeretném megkérdezni hogy event közben a pilonok vagy akármik töltésénél majd beleszámítja e az építést (a nyers Le-ből persze) a szerencse fejlesztésnek.Ha jól emlékszem a xenónál volt ilyen , jó lenne ide is áthozni .
Illetve ha igen akkor érvényesülnek e a szerencse olcsóbbító tárgyak/Af.
És még annyi hogy az essencia találásnál nézitek az Alkimista Af képességet ?

Előre is köszönöm a választ .
Pontszám: 9.02
kedvelt tagDante90Férfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
60. hozzászólás - 2011.08.19. 10:46:50
Ha jövő hét szerdától lesz elvileg az event, akkor miért nem tették ki a kezdőlapra hírként?
Én csak haveromtól tudtam meg, mivel nem fórumozok túl gyakran, de szerintem még vannak rajtam kívül így egy páran:P
Nah mind1 az a lényeg hogy lesz és már alig várjuk:D
Pontszám: 5.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője