Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2011.11.19. 13:31:36
A V5-ön már 6 x vertük le a 75-s Xenót... Miröl beszélsz? Nem a leveréssel van a gond hanem a csapdákkal.
Azt a bunyóval nem töltöd fel csak építéssel. 1600 egységért megkapom a maxos jutalmat minek toljak bele 50000 egységet nagyobb jutalmat kapok?
Nem!
Még a végén a szerencse tulajom lesz a legnagyobb. Hülye azért nem vagyok mint sokan mások sem...
Az sem az aki sokat épít,kinek mi éri meg...
Dátum: 2011.11.18. 07:22:47
Jaja,de most hogy én is vissza gondolok valami azért volt. Mert nem nagyon történt érdemi reagálás az akkori panaszokra a JV felöl. Ha lesz idöm vissza olvasom.
Dátum: 2011.11.17. 19:30:28
A Fantázia részével semmi bajom... egész ötletes.
De ha ez megvalósul akor rányomok a törlésgombra az tuti!

Minden event teljesíthetö,ez is... de nem ártana az aktív karakterekre méretezni a csapdákba szükséges LE összegét világonként. Nem hiszem el hogy nem tudják hányan aktívak s hányan nem.

A V5-ön kb 20000 karaker van regelve,ehhez képest a verseny szerveren alig lézengenek ez már csak jelez valamit.
Vagy azt hogy az elsö szintröl induló szerver uncsi,vagy azt hogy nagyon kevesen nyomulnak mostanában összeségében. Bár én az elsöt tipp tudom elképzelni.
Dátum: 2011.11.13. 20:08:00
Nemrég még panaszkodtam, de ma reggel pár csp-t elcsattintottam a Xenón és most kivételesen elég jól adogatott.
De ettöl függetlenül nem fogom az eventen eltolni a küldi végett. Mire lemegy 50 csata pár itóka is elmegy rá,kb semmi plussz hasznom rajta. Szépen elvadászgatok és ütöm a gyengébb karikat. Ott legalább betalálnak a kritikusaim nem úgy mint az eventen. 160-as kritikussal egyet-egyet verek be 6 harci kör alatt,a kritikus variról meg el is felejtkezhetek.

A jutalmak miatt tetszik az event megcsináltam a kötelezöt a maxos jutalomhoz. Nem is eröltetem mert nekem nem éri meg. Akinek megéri annak hajrá,toljátok csak... kinek mi jön be!


Nem eröszak a disznótor,de nem fogom hülyére építeni magamat. Ha meg szerencsére akarok éppen gyúrni azt a LE-t a szövimbe teszem bele. Valamiért kiszámolták azt a maxos jutalomhoz kellö 1600 egységet hát tegye bele mindenki a részét.
Dátum: 2011.11.13. 08:43:11
Csak tudnám hogy mi alapján számolják ki mennyit kell tolni a csapdákba?!
Van ugye az 1600 egység ami az egyik maxos jutalomhoz kell. Ezt szerintem minden aktív karakter játszva beteszi...
Ezen felül már megbocsássatok de én egy nagy lópikulát fogok csapdára költeni gyengítve magamat!

Ha van egy minimum egység elvárás az építési maxos jutalomért,akkor talán ennek függvényében kéne a csapdákhoz szükséges LE nagyságát beállítani világonként az aktív karakterek számához.

Egyszerüen egy "semmi plecsniért" nem fogok millákat beépíteni a csapdába,nem is értem azokat akik szétépítik a karijukat!

Jó ez az event,de a csapdákba túl sok LE-t kértek Miklós! Van némi motiváció a jutalmakat illetöen,de az messze nem ad annyit hogy az inaktív,nem eventezö karik részét is mi építsük bele a csapdákba...
Dátum: 2011.11.13. 00:45:32
Csak hogy megnyugodj...
Nem számít bele semmibe az eventen kívül csak a szövetséged lélekkút méretének növelésébe.
Dátum: 2011.11.12. 07:19:49
Hát nem tudom,legyen neked igazad...
Nem nagyon használom már egy jó ideje a scripteket. 100 vadászatot szoktam lenyomni egyhuzamban,az eventen is igyekszem mindíg kerek számú eröforrást ellöni egyszerre. A végösszeg EZEN az eventen mindig a normál vadászatnál volt magasabb. Tudjuk be akkor a randomnak... De mindegy megtalátam már rá a megoldást:

Amióta megvannak a maxos jutalmaim nem nagyon megyek az egyéb gomb felé.
Dátum: 2011.11.12. 05:36:55
Na az a ritka... A legtöbb csatáért nagyon sokszor kapok 1100-1200 LE-t 1 csp-ért,kb 60%-ban... Pedig nyomatom a kvízt meg medálom is van. 78.szinten vagyok 105-s spektrálissal,ha rendesen vadászom jó ha 15-20%-ban jön ilyen silány zsákmány.

Megkérdezném azokat akik panaszkodnak melyik világon nyomatják a játékot? Én a V5-ön ahol nemrégiben +30% került a vadászatra. Nem lehetséges hogy a Xeno eventen a csp-s harcnál pont ez a 30% nem kerül jóváírásra?!

Ha vadászom még most is több jön be mint Xeno veréskor. Nem kell hozzá script meg excell,szembetünöen kevesebb a bevétel!!!!
Dátum: 2011.11.11. 19:42:44
Igen!
Dátum: 2011.11.11. 10:31:14
És amit ezzel buknak azt visszaszolgáltatják a te LE bevételedböl...
Thorwald V5 77.szint,kuksizzatok rá. Szóljatok ha átlag alatti a portya szerverhez képest és azonnal törlök...
Nagyjából ezek+az irreálisan magas próbák,de ezt takarja a kristálypont.
A VF taktikások könnyen szereznek kihívásból,de a portya szerón ezt meg kell venni... a szövitársam tolja az ismételhetöket,sokkal többet mint én mégsem jön össze neki elég kristálypont. Azt meg ölég drágán méricskéli a kufár.
Jogos a pont... nem kötelezö tolni,van elég küldetés ezen kívül is amit pörgetni lehet. Épp elég költséges ez a küldetés... megéri?
Ha nincs mire költened minek tolod a kalandozást?
Nekem a 10%-a is jól jönne,de sokban van a kalandozósdi... Ha nagyon kell valami akkor csinálom... De hogy ennyit felhalmozzak azért hogy díszelegjen. Ne hari de nem értelek és még finoman is fogalmaztam.
Dátum: 2011.11.08. 12:27:55
Sziasztok!

A V4-en keresünk új tagokat az ÚJ REMÉNY szövetségbe. Csak aktív karaktereket várunk akik viszonylag jól állnak szakértelmek terén.

Jelentkezni üzenetben Mallusnál és Melangénél lehet.
Dátum: 2011.11.07. 17:54:59
Kényelmi funkció persze nem árt hozzá...
Ez jó,Popey nem is szakizott volna ha nem írok rá. Lelkes de majd rájönnek amire én is anno a Smaragd Fighterrel...
Tudtam hogy nehéz dolgunk lesz a Nincs játékkal,sokkal jobbak voltunk mint Popey és csapata most. Viszont mi is elkövettük azt a hibát hogy elöször nem csak szakiztunk,most kicsit másképpen lesz remélem a sebészeket kicsit megszorítjuk. Bár nehéz lesz... összeszokott gárda a Nincs Játék,Homokvár,Plasztikai Sebészet...
Dátum: 2011.11.02. 11:15:15
A kritikusok se jönnek be,100 feletti kritikussal az állataim 3x annyi kritikust visznek be mint én csatánként.
Dátum: 2011.11.02. 11:10:21
Regenerálódnak a Xenók? 68%-ról hirtelen 91%-os lett a V5-ön a 75.szintü szörny... de ahogy látom mindegyik 90% fölé ugrott... Nem képzelödöm 3 x is néztem a statot és gyorsan ment lefele az ép!!!
Valami magyarázat?
Dátum: 2011.11.01. 17:47:35
Jól hangzik,de amit leírt az többé kevésbé megvan a horda bónuszokban,ehhez nem nyúlnék...

-Már így is sokallom némelyik horda elönyét.
-A többi extra dolgot meg már így is adják a szövetségi épületek és az AF tuladonságok.
- Amit Dodo leír az ötletében azt az említett dolgok tovább fejleszthetöségével meg lehetne oldani...