Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háború (2011 November)
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
621. hozzászólás - 2011.11.19. 03:27:08 (Válasz Psych #620 hozzászólására.)
Idézet: Psych - 2011.11.19. 01:33:06
A xenoknál teljesítményarányos jutalom van. Csak alacsonyk a kategória-határok. Lehetne pl. 400-800-1200-1600. Máris jobban érezné magát 5 ember - a maradék 1000 persze rosszabbul.


A maradék 1000 meg motiválva érezné magát az event előtti tartalékolásra és több energiát is fektetne bele.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 6.88
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
622. hozzászólás - 2011.11.19. 06:31:49 (Válasz Isten Kardja #621 hozzászólására.)
A tartalékolással semmi gond, de nekem nem kell pl 1600*61 tp ezekért a relikekért, sőt ...
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.71
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
623. hozzászólás - 2011.11.19. 07:09:02 (Válasz SuperEgo23 #622 hozzászólására.)
Idézet: SuperEgo23 - 2011.11.19. 06:31:49
A tartalékolással semmi gond, de nekem nem kell pl 1600*61 tp ezekért a relikekért, sőt ...


Ezért mondtam korábban, hogy változtatnék a jutalmazási rendszeren. A top 10-nek szignifikáns jutalmat adnék, hogy abba is megérje küzdeni. Aki arányosan sokkal többet teljesít a minimumnál legalábbis az építésben és a gyilkolászásban, azoknak megint csak valami bónusz tápot...
Talán így lenne motiváció...
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.83
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
624. hozzászólás - 2011.11.19. 07:37:23 (Válasz Isten Kardja #623 hozzászólására.)
Igazából arra is gondoltam, hogy van 4 fajta eventünk, s valahogy úgy érzem, hogy Mi EH-sok, hátrányba kerülünk ezen eventek miatt. Lehet dobálózni, hogy ott a térkifordító( ez amit rögtön ki is vennék a játékból, vagy legalábbis havi szinten maximalizálnám), de AF gyilkos és sok sok bónusz relikkel is olyan lassan szedegetem a pontokat, hogy semmiért nem válnék meg nagy nehezen kifejlesztett EH-s szakiktól. Tehát 4 ből legalább 3 visszafogott fejlődésre van kitalálva ami Ön magában is szerintem über-eli az Eht(kivétel az extrém esetek mikor portya alatt beesik pl.: 30k Le 7 tp-ért. Ám rohadt ritka.) Ami a lényeg: I.K. : Rendben lenne amit mondasz, hogy a TOP-ot díjazzák jobban, amennyiben nekem is Eh-sként ugyanannyira megérné a Top-ban lenni. Az event elejétől fogva 800+200 cspn ülök!! Remélem érthető mit akarok kihozni mondandónak.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.71
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
625. hozzászólás - 2011.11.19. 07:46:27 (Válasz SuperEgo23 #624 hozzászólására.)
Idézet: SuperEgo23 - 2011.11.19. 07:37:23
I.K. : Rendben lenne amit mondasz, hogy a TOP-ot díjazzák jobban, amennyiben nekem is Eh-sként ugyanannyira megérné a Top-ban lenni. Az event elejétől fogva 800+200 cspn ülök!! Remélem érthető mit akarok kihozni mondandónak.


Természetesen értem! Viszont ha olyan relik esne a TOP-nak, ami már elgondolkodtat arról hogy esetleg megéri-e bevállalni - ideiglenesen - a több TP-t...én meg erre próbáltam utalni.
Persze ilyet a büdös életbe nem fogunk kapni
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.83
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
626. hozzászólás - 2011.11.19. 07:57:07 (Válasz Isten Kardja #625 hozzászólására.)
Persze ilyet a büdös életbe nem fogunk kapni



Hát igen ha a másik cuccba is lehetne a 8% Le szívást választani akkor csináltam volna 400 csatát.. és akkor hol van még a TOP?
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.08
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
627. hozzászólás - 2011.11.19. 08:10:25 (Válasz SuperEgo23 #626 hozzászólására.)
Ego, kb 95% az esélye hogy a másik cuccba is bele lehet majd tenni a fókuszt. Miklós azt írta, hogy megpróbálják megcsinálni...

Isten Kardja, A toplistás helyezések megkapják a maguk EGYEDI jutalmát, amit sehol máshol nem lehet szerezni! Valamint azt azért vedd bele, hogy a toplistás helyezéshez 1-2 hónapnyi CSP tartalékolás kell, és ha valakinek van "beragadt" gyorsítása, akkor behozhatatlan előnyben van a többiekhez képest. Éppen ezért nem lehet erősebb jutalmat adni a toplistásoknak.
Ráadásul van teljesítmény alapú jutalmazás az eventben! Aki több Xenót öl, az több portyázás italt kap, melynek darabja 1/10-ed ismételhető küldetés, és 1 EH-s csata, valamint 50 csatánként kapsz +1 ism küldetésnyi LÉ-t (Base világokon dukátot is.).
Aki lenyom 3000 xenot az mennyi lét kap italokon/küldiken keresztül? NA EZ A TELJESÍTMÉNY ARÁNYOS JUTALMAZÁSA AZ EVENTNEK!
Pontszám: 6.51
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
628. hozzászólás - 2011.11.19. 10:06:40 (Válasz Birka #627 hozzászólására.)
Lol, hát ha az a teljesítményarányos jutalmazás akkor a Nap kéken világít. Inkább mond azt hogy nincs. Itt ez a portyázás ital, amit persze rögtön vissza is forgatok Xenóba, hogy dögöljön már meg végre, míg ti r*jszoltok a gyufába, mert megsejtettétek hogy legalább 20LÉ/TP-vel kevesebb az átlag. A fehér kristályital természetesen vicc kategória. Az élet és manaitalok pedig bőven kevesek fedezni a veszteségeket, de legalább hasznos.
Igenis kell komolyabb díjazás, ha a többség nem csinál semmit se. Merthogy egyáltalán nincs összhangban az, hogy beleépítesz 1.600-at, mert mittomén miért, vagy hogy 20-30.000-et, hogy haladjon. Tényleg kéne ilyen Xenók nyertek téma, akik agyonverték őket 2.000-szer, azoknak hordják a relikeket talicskával, a többiek meg mehetnének agyagot döngetni.
Sose szerettem ezt a LÉ/TP-s marhaságot, én lemondtam a szakielsőségről, mert lefejtettem 100 vastag bőrt, a toplistához. Lemondtam a kihívás elsőségről, mert PP-ből is verem a Xenót. Azt hiszem hogy ez a színesítő elem a játékban, szóval ezzel kellene foglalkozni. Teljesítményarányos jutalmazás upgrade mellett persze

És emellett meg is lesz minden, amit terveztem

Legtöbb győztes csata

1 Gianni 3389
2 LanMaffia 2962
3 Amina 2855

Legtöbb elájult állat

1 LanMaffia 297
2 Djmorpheusz 240
3 Papa Joe 232

Legtöbb építés

1. LanMaffia 56875
2. Finarfin 40285
3. Gaius 31369
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.54
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
629. hozzászólás - 2011.11.19. 10:08:54 (Válasz Birka #627 hozzászólására.)
Úgy látszik mégse elég ez egyeseknek mint motiváció. Nekem ezeket ne mondd, mert ma meglesz a 3000 győztes csatám. Inkább azoknak akik látványosan telibesz*rják az eventet. Nekem elég volt, brutális táp volt az állataimnak, de ami a legfőbb, élveztem nagyon. Ha ez nem derül ki az előző hsz-imből, akkor sajnálom.
Arra próbáltam rávilágítani, hogy talán mivel lehetne vonzóbbá tenni az eseményt azoknak, akik nem tolják.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.83
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
630. hozzászólás - 2011.11.19. 10:10:38 (Válasz LanMaffia #628 hozzászólására.)
Csillagos tízes
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.83
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
631. hozzászólás - 2011.11.19. 10:23:41 (Válasz Birka #627 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.11.19. 08:10:25
Valamint azt azért vedd bele, hogy a toplistás helyezéshez 1-2 hónapnyi CSP tartalékolás kell, és ha valakinek van "beragadt" gyorsítása, akkor behozhatatlan előnyben van a többiekhez képest. Éppen ezért nem lehet erősebb jutalmat adni a toplistásoknak.


Ne haragudj, de ez paradoxon Pont azért, mert hosszú időn keresztül vegetáltam hogy maxos PP-vel, CSP-vel és memóriaszelencével vághassak neki az eventnek és ezért el kellett tűrnöm hogy néhányan időközben megerősödve napi szinten farmoljanak, NA pontosan ezt a fajta lemondást kellene díjazni. Legalábbis én így látom...
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.55
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
632. hozzászólás - 2011.11.19. 10:40:44 (Válasz Isten Kardja #631 hozzászólására.)
Na várjál ez pont ellentétes, a csp használat gyengíti a karaktert különösen v5-ön, azaz ha te betáraztál 1000 csp-t, akkor épphogy erősödtél azokhoz képest akik elvadászták magukat a környezetedből Ebben nem volt semmi lemondás táp szempontból, ésszerűen erősítetted a karaktered relaív erősségét a lokál környezetedhez képest!

A csapdát minek építsem, ha időarányosan épül magától? (Ha még nem tűnt volna fel, akkor nagyon úgy néz ki ez az a biztonsági szelep amivel be van állítva 3 hetesre az event...)

PP-t nem fogok használni , ha EH-sként csak szívhatok vele (V5-ön midnenki EH-s ugye).
CSP-t nem fogok használni, ha a vadászat LE/TP-je tragikus V5-ön a portyához képest.

Azaz aki nem minimumon járatja az eventet (A relikek valszeg hosszú távon kárpótolnak a veszteségért!), az igen is gyengíti a karakterét(LÉ/TP) / szövetségét (Építés)...

Be kell tolni a kötelező event "adót", és örülni hogy a sok "birka" elbassza a karakterét a force eventezéssel...

VF-esként persze tök más a helyzet! Idő nélkül tudok vadászni, kapom az ism küldi jutalmakat 50 alkalmanként, a PP végre ellőhető "értelmes" módon (kritikusos ism kuldik lét adnak a kihívással szemben) stb...
(Itt persze megjegyezhetjük azt, hogy egy "okos" pók vf-esen portyázik/térkapuzik, és eszébe se jut vadászni még így sem!)

A LÉ és TP rendszer hibáiért NEM az event a felelős, hanem a játék alap felépítése!
Pontszám: 7.51
kedvelt tagN3uTrIn0Férfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
633. hozzászólás - 2011.11.19. 10:57:05 (Válasz Isten Kardja #623 hozzászólására.)
Még a TOP10 építő jobb jutalmazásával egyetértek, viszont a TOP10 nyert győzelemmel rendelkezőket azért nem támogatnám ennyire.

Ezek alapján, amit mondasz, aki meg tudja magának engedni, hogy ősköves cuccai legyenek és prémes legyen, az kapjon még tápot, hogy nagyobb legyen az előnye azokkal szemben, akik ezt nem engedhetik meg maguknak?
Birkával egyet kell értenem: ismételhető küldikben van a táp + a dögök nagyon fejlődnek. Ráadásul ott vannak az italok is, az már teljesen mindegy, hogy ki mire használja... (mondjuk a kristályital valóban gyenge).

Arról pedig még nem esett szó, hogy valahol felesleges az event szempontjából ennyi győztes csata. Hányszor ájultak el a xenók eddig az event kezdete óta? 10-15 alkalommal mindegyik elérte a 0%-ot szerintem, tehát olyan, mintha legalább 3x lettek volna kinyírva 100%-ról. Ezzel szemben a csapdák még nincsenek készen. Ezért jutalmaznám inkább az építést.

Persze ez V5-re vonatkozik, a többi világról nem tudok semmit, de szerintem kb ugyanez lehet a helyzet.
Pontszám: 4.78
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
634. hozzászólás - 2011.11.19. 11:20:56 (Válasz N3uTrIn0 #633 hozzászólására.)
Idézet: N3uTrIn0 - 2011.11.19. 10:57:05
Még a TOP10 építő jobb jutalmazásával egyetértek, viszont a TOP10 nyert győzelemmel rendelkezőket azért nem támogatnám ennyire.

Ezek alapján, amit mondasz, aki meg tudja magának engedni, hogy ősköves cuccai legyenek és prémes legyen, az kapjon még tápot, hogy nagyobb legyen az előnye azokkal szemben, akik ezt nem engedhetik meg maguknak?


Visszakanyarodtunk ezzel az őskori problémára, prémes, nemprémes....ezzel szerintem felesleges foglalkozni.
Nem csak ez az event szól arról hogy ki tud több CSP-t tartalékolni, azért valljuk be őszintén. Ha Landragornál többet tartalékolsz, többször aktiválod a pilont, a végén szignifikánsan többet kapsz a tulajdonságaidra.
Ez az esemény miért lenne más? Többet gyilkolsz/építesz mint az átlag, lényegesen nagyobb tápokhoz jutnál - aminek hiányáról oldalakon keresztül győzködtetek itt a fórumon.

Igazából elkanyarodtunk attól, amit eredetileg felvetettek páran: hogyan lehetne vonzóbbá tenni ezt az eventet, hogy ne csak a minimumot teljesítse a tagság?

Nekem ez volt az ötletem

Erre megpróbáltatok meggyőzni arról, hogy milyen hatalmas táp az ismételhető küldi ( VALÓBAN AZ!!!), de mégsem teljesít a többség a minimum szinten felül...nem értem. Vagyis azért kapisgálom...

Még valami: egyszer ki kellene próbálni, hogy ha mindenki csak a minimumot veri a xenókba, a végén megdöglenek-e. Mert ezt Te sem tudhatod.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.84
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
635. hozzászólás - 2011.11.19. 13:05:15
Én is már közel járok a 3000 csatához,és a karakterem csak gyengül a sok szintlépés során.A cuccok hosszútávon visszaadják ezt,azt mondjátok?!Annak is aki csak 400 üt bele!
A kiemelkedő teljesítményért kiemelkedő jutalom járna!
Nem tudom mi lenne ha arra várnánk,hogy a táposcsirke bajnok-uracskák leverjék a Xenókat,mert félnek egy kis tp-től.
Valszeg visszaköltözhetnénk a föld alá.
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 7.88
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
636. hozzászólás - 2011.11.19. 13:31:36 (Válasz Bartosgabi #635 hozzászólására.)
A V5-ön már 6 x vertük le a 75-s Xenót... Miröl beszélsz? Nem a leveréssel van a gond hanem a csapdákkal.
Azt a bunyóval nem töltöd fel csak építéssel. 1600 egységért megkapom a maxos jutalmat minek toljak bele 50000 egységet nagyobb jutalmat kapok?
Nem!
Még a végén a szerencse tulajom lesz a legnagyobb. Hülye azért nem vagyok mint sokan mások sem...
Az sem az aki sokat épít,kinek mi éri meg...
Pontszám: 8.78
kedvelt tagN3uTrIn0Férfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
637. hozzászólás - 2011.11.19. 13:58:29 (Válasz Isten Kardja #634 hozzászólására.)
Landragór egy kicsit másabb, ott nem csak a beleölt CSP számít.

Jó, akkor a prém részét felejtsük el, de akkor is helytálló az a kijelentésem, hogy 'feleslegesen' van ennyiszer lecsapva a xenó, ezt nem kellene jobban jutalmazni. Senki sem várta el Tőled és az event szempontjából sem szükséges, hogy 3K CSP-t eltolj rá, amikor már 300 CSP elpusztítása után is 10%-on volt már csak az ÉP-je (utóbbi csak egy fiktív szám, remélem érted a lényegét).

Yar Afzal, ez Neked is szól! Senki sem kért meg rá, hogy ennyi CSP-t beleerőszakolj, ha szerinted csak gyengül a karid. Ha 2600-zal kevesebbszer csaptál volna a xenóba, akkor is meglenne az event, nem ezen múlik! Az építés az, ami még mindig hiányzik, de az is meglesz lassan.

Nem tudom mi lenne ha arra várnánk,hogy a táposcsirke bajnok-uracskák leverjék a Xenókat,mert félnek egy kis tp-től.


Gondolom ez nekem is szól, szóval tudatom Veled, hogy eddig 709 győzelmet arattam xenók fölött (ebből kb 1 volt PP) és amíg lehet, addig tolni is fogom. Ez a szám is csak azért ennyi, mert napi 35 CSP áll rendelkezésemre és mivel az indulás előtt / közben volt egy bajnoki, így nem tartalékoltam, mert tudtam, hogy pár nap alatt nem tudok 500-600 CSP-t ellőni.

Szumma: Építést jobban kellene jutalmazni, mert tény, hogy nem tesz túl jót a szövijének azzal, hogy a semmit építi (bár sokkal jobb a helyzet, mint az előző xenónál volt).
A hozzászólást N3uTrIn0 módosította 2011.11.19. 14:03:00-kor
Pontszám: 5.07
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
638. hozzászólás - 2011.11.19. 14:17:13
minimumot ... az a baj, hogy a teljesítendő minimumok függetlenek a szintektől, ugyanúgy 1600egységet kell beépíteni egy kiképzett karakterrel, mint egy alig valamivel. persze, az építés mértéke azért jelentősen nő, minél magasabb szinten játszunk, észrevettem . csakhogy ami könnyen megy már 30. szint felett, az esetleg játszva 70-80. szint körül (ez csak tipp, én még nem tudhatom), de mondjuk egészen gyenge, alacsony szintű építő karival jóval macerásabb. én már le is tettem a v1-es kezdő kiskarimnál az egyik maxos jutalomról. a 800 építés megvan, és ez majdnem háromszor több lélekenergiát igényelt, mint amit eddig beépítettem szegény kis szövimbe, szóval a továbbiakban nem tehetem meg, hogy xenóba építsek, hiába lett magas a szerencsém, én sem lettem izmosabb, és a szövim sem. és ezzel is 400csata kellett a maxos jutalomhoz, amit szintén nem volt könnyű összehozni, de végül meglett. könnyítés viszont volt: nulla tp-t, és 0 lét kaptam, ha portyapontból mentem, lényegében csupán véráldozatért számolta a csatáimat, utána mehettem vadászni, és abból építeni...
a nagyobb karimmal, 35-39. szintig játszottam kb, azzal pár napon belül meglett a csata is és az építés is, tényleg viszonylag könnyen, utána pedig hátradőlve élvezhettem, ahogy "potyavadászatként" működik az event. 700 csatánál álltam meg egyéb okokból, de sokkal kevesebb veszteséggel, annál több nyereséggel tudtam játszani.
és ott vannak azok, akik már első nap le is tudhatták volna az eventet, ha akarják, mert megvolt az elegendő építés és csataszám is, és most ott vannak, ott vagytok a toplistán, ha v5-öt nézzük, az építés több, mint 10-szeresét lenyomtátok, és a csatákat is 6-7-szeresen a maxhoz képest.
ok, hogy kinek-kinek érdeme szerint, de tényleg furi, hogy ugyanazokat kell teljesíteni minden szinten, és ugyanazt a jutalmat kapjuk, ha a limit megvan. nyilván én is támogatnám, hogy valami bónusz jutalmazás még történhetne, annak fejében, hogy ténylegesen mennyit tett az evet sikeréért saját kis erejéhez képest, valamit a landragórhoz hasonlóan. gondolom arra nincs lehetőség a játékban, hogy a maxos jutalmakhoz teljesítendő kvótákat lényegében a szintekhez igazítsátok.
ez csak egy ötletelés, egy vélemény volt, egy kis kari és egy haladó kari tulajdonosától.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.27
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
639. hozzászólás - 2011.11.19. 15:05:22 (Válasz Lavender #638 hozzászólására.)
A V5-s karim az elözö ilyen eventen egy jutalmat szerzett,az is egyes fokozatú volt. Ha eröltettem volna a szakizás rovására megy. De ez így van jól... Szakiztam tovább és a többi eventen már a maxos jutalmakat szereztem be.
1 év alatt 79. szintre jutottam. Az eventeken annyit fektettem be ami megérte az én szemszögemböl.

Fújjuk itt a magunkét,de egy tuti:
Mindenki máshogy játszik,minden vélemény 100%-ig "megállja" a helyét ha a saját stílusát terjeszti elö.
Az eventek soha nem fognak mindenkinek maradéktalanul megfelelni. Nekem a Langrador és a Kufár event ami aranybánya.

Nem fogok többet panaszkodni... Nem lehet mindenki Craslorg,Birka,Ariel és bocs mindenkinek akit kihagytam.
Mindenki nyomatja ahogy a tehetsége és játék tudása engedi... Ez benne a szép!
Pontszám: 6.90
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
640. hozzászólás - 2011.11.19. 15:38:27 (Válasz ADZSI76 #639 hozzászólására.)
Az eventek soha nem fognak mindenkinek maradéktalanul megfelelni.



Téves, ha az event alatt nem működne sem az Eh, sem a Vf ideiglenesen akkor mindenkinek megfelelhetne és akkor lehetne az extra teljesítményeket magasabb szinten kezelni.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.09
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője